oldtajmer wrote:meni je od svega najtuznije sto se jos od vremena lopova dzape silni milioni isisavaju iz zdravstvenog fonda u tudje djepove(nekada je npr. zzo za bosnalijekov ranibos davao preko 15 KM a propisivan je ljudima ko bobe,danas je taj lijek oko 2 KM,a nikad nije bilo razloga za tako visoku cijenu itd.)pa moj stari koji je radio preko cetrdeset godina i zaradio penziju,bez dana bolovanja,plus cetri godine armije,danas mora svaki lijek da plati u cijelom iznosu ili participaciju i to sve da bi dzapo,arslanagici,gavrankapetanovici,trninici itd. uzivali u blagodatima poslijeratne demokratije mamicu im svima natakarimmuha_sa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/cin-o-af ... /161104013
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#8501 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
- crno_sa_zlatnim
- Posts: 280
- Joined: 15/01/2011 23:20
#8502 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ali je zato u komentarima na FB Sejfo Šehović, te će dečko vrlo brzo biti vani.mco wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161104034
Ovom liku obrve sredenije od cure hahahah
- Dr. Kuca
- Posts: 7735
- Joined: 10/02/2012 20:07
#8503 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Black swan wrote:kako li je njihovim ženama kad se zna da su svojim konkubinama iz euroherca kupovali stanove
nije sve crno bijelo...
Pa mislis da te zene boli krc?
-
mirzet87sa
- Posts: 3274
- Joined: 08/05/2013 04:23
#8504 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Pu picka mu materina, znam ja ovog lika. Fol sportista, ne klosari, becka skola.. a reda auta, svaki mjesec drugomco wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161104034
Ovom liku obrve sredenije od cure hahahah
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8505 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
znaš kakve su žene, sujeta kad proradiDr. Kuca wrote:Black swan wrote:kako li je njihovim ženama kad se zna da su svojim konkubinama iz euroherca kupovali stanove
nije sve crno bijelo...
Pa mislis da te zene boli krc?
a kad imaš milijune uvijek nešto nervira
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#8506 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ja nesto kontam da kad mi vec ne bi smetala spoznaja da sam udata za nekoga ko kriminalnim radnjama stice novac, da bi bila spremna na svu egzotiku koju zivot s jednom takvom osobom donosi.Black swan wrote:znaš kakve su žene, sujeta kad proradiDr. Kuca wrote:Black swan wrote:kako li je njihovim ženama kad se zna da su svojim konkubinama iz euroherca kupovali stanove
nije sve crno bijelo...
Pa mislis da te zene boli krc?
a kad imaš milijune uvijek nešto nervirana što ne možeš uticati
- ultima_palabra
- Posts: 59313
- Joined: 15/12/2008 16:53
#8507 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Znakovit nick komentatora: "Bosnjackaviizija5O0"STO MU TO NEKAZETE U FACU GNJIDE JEDNE LAHKO JE MOMA VRJEDJAT IZA LAZNIH PROFILA SABRO BRATE NEDAJ SE OD LOPOVA SI KRAO I NEKA SI
-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#8509 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
izdrzi bruda, uz tebe su

-
quarterback
- Posts: 10534
- Joined: 23/04/2012 22:19
- Location: Marita
#8510 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
on je sa pravog profilaultima_palabra wrote:Znakovit nick komentatora: "Bosnjackaviizija5O0"STO MU TO NEKAZETE U FACU GNJIDE JEDNE LAHKO JE MOMA VRJEDJAT IZA LAZNIH PROFILA SABRO BRATE NEDAJ SE OD LOPOVA SI KRAO I NEKA SI
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8511 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Odoše brude na šišu kada se sve ovo smiri.quarterback wrote:izdrzi bruda, uz tebe su
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8512 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
dobar osjecaj wrote: Ja nesto kontam da kad mi vec ne bi smetala spoznaja da sam udata za nekoga ko kriminalnim radnjama stice novac, da bi bila spremna na svu egzotiku koju zivot s jednom takvom osobom donosi.

ja bih se plašio da me kakva priležnica ne otruje i zauzme moje mjesto
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#8513 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nije ovaj bruda fazon.
To su ovi mladji.
To su ovi mladji.
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#8514 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Davis bi se trebao ugledati na Sabriju.
-
wolfie
- Posts: 919
- Joined: 19/10/2010 21:21
#8515 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Sabrija Avdagic, Tomo Spahovic i N.N., vjerovatno ce biti hat-trick uskoro.
- ranger
- Posts: 2740
- Joined: 14/04/2008 14:58
- Location: Po sumama i gorama nase zemlje ponosne
#8516 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
fini momci, gradska djeca, sportisti.wolfie wrote:
Sabrija Avdagic, Tomo Spahovic i N.N., vjerovatno ce biti hat-trick uskoro.
- Truba
- Posts: 93850
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8517 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zamisli ovi te razbiju 
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#8518 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Razbit ce karinu kad se ne kreces po tim krugovimaBlack swan wrote:zamisli ovi te razbiju
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#8519 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Za belaj ti je dovoljno da izadjes iz kuce i tu je,ne moras se kretat u krugovima,dovoljno je na pjesacki zakoracit i moze te jedan ovakav docekat da ti jebe mater sto prelazis na zelenosupercali wrote:Razbit ce karinu kad se ne kreces po tim krugovimaBlack swan wrote:zamisli ovi te razbiju
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#8520 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
E pa i on gine od metka kao i jaLjakan wrote:Za belaj ti je dovoljno da izadjes iz kuce i tu je,ne moras se kretat u krugovima,dovoljno je na pjesacki zakoracit i moze te jedan ovakav docekat da ti jebe mater sto prelazis na zelenosupercali wrote:Razbit ce karinu kad se ne kreces po tim krugovimaBlack swan wrote:zamisli ovi te razbiju
Pa necu gledati da me udara i da stojim
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#8521 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Jedan od ovih sigurno nece, ovi mršaviji što vole krast mobitele i izbost zbog njih oni hoce.
A ako si u duši plašljivac onda ce te naci problem na svakom koraku.
A ako si u duši plašljivac onda ce te naci problem na svakom koraku.
- Ljakan
- Posts: 4684
- Joined: 07/01/2014 09:48
- Location: tuspas mene i sviju nas
#8522 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
To stoji ali ja rekoh samo da se ne trebas kretat u krugovima ovih da bi te nakacili.Ako treba nakacit ce te na cesti.supercali wrote: E pa i on gine od metka kao i ja
Pa necu gledati da me udara i da stojim
-
nema me tamo
- Posts: 13597
- Joined: 30/10/2013 18:58
#8523 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nece te niko pipnut ako se ne kurcis.
Iskljucivo pišem za ovu gore tipu.
Iskljucivo pišem za ovu gore tipu.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#8524 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Nece te nakaciti na cesti vjeruj mi ako se ne kurcis kao sto iznad napisa forumasLjakan wrote:To stoji ali ja rekoh samo da se ne trebas kretat u krugovima ovih da bi te nakacili.Ako treba nakacit ce te na cesti.supercali wrote: E pa i on gine od metka kao i ja
Pa necu gledati da me udara i da stojim
Znaju oni koga kace i kome smiju bez obzira na misice
-
mario001
- Posts: 2200
- Joined: 26/09/2015 22:38
#8525 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Kataloski primjer onoga o cemu ova tema vecinom govorimco wrote:http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161104034
Ovom liku obrve sredenije od cure hahahah
