Ali prvo napraviti da mozes iz tri trake desno skrenuti u titovu, a ne da krajnja lijeva bude samo za pravo, vec i pravo i desno. i ako budu dvije trake onda autobusi nece moci skretati po propisu u sutjesku jer nemaju dovoljno prostora iz desne trake da skrenu, a kada skrecu iz lijeve onda prave prekrsaj, dok kada je parking u desnoj traci onda nisu u prekrsaju.sarayewo wrote:Treba konacno rijesiti problem taxi standa na dnu ulice kod skretanja u Danijela Ozme i onda stati u kraj parkiranju u desnoj traci da se moze voziti u dvije trake do Titove. Napravljena ulica sa dvije trake prije 15 godina, taksisti odbili da premjeste stand, krenulo se parkirati iza njih i sve po starom.Logovan wrote:Počela rekonstrukcija Ulice Koševo u centru Sarajeva
https://www.klix.ba/vijesti/bih/pocela- ... /190723061
![]()
Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#8501 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8503 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Šta se ovo dešava?
Mislim da sanjam, probudite me!
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
-
kakaljin
- Posts: 13492
- Joined: 14/03/2008 12:30
- Location: Sarajevo
- Contact:
#8505 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Napokon da je neko poceo da radi kako treba.
-
trolejbus1921
- Posts: 224
- Joined: 07/01/2019 21:56
#8506 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
[/quote]Thorgerson wrote: Umjesto da se radi po danu i odradi kako treba, ministar je namjerno zbog populizma naredio da se radi po noći, kada je slaba vidljivost. I sigurno je slabo odrađeno, jer je rađeno po mraku.
Ma ovo je samo krpljenje.
Da se po danu radilo onda bi bilo kuku guzve nijde tramvaja i sl
I treba forsirati po nocu da se radi,imaju svjetla pa nije 18 vijek.
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#8507 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Pa ja , ako se radi po noci ne vidi se i nece ispast dobro
Napokon da se neko sjetio da radi ulice u gradu van dnevnih guzvi i haosa.
Napokon da se neko sjetio da radi ulice u gradu van dnevnih guzvi i haosa.
- problemnatravunu
- Posts: 18742
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#8509 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Pa naravno da se šalim jebote.liaar wrote:je l' se šališ ?Thorgerson wrote: Umjesto da se radi po danu i odradi kako treba, ministar je namjerno zbog populizma naredio da se radi po noći, kada je slaba vidljivost. I sigurno je slabo odrađeno, jer je rađeno po mraku.
Ovako im je 10x lakše odraditi posao. Prvo nema toplina, drugo nema gužve. I ovaj posao koji su završili preko noći, da su radili po danu trebalo bi im 2 dana. Možda i više.
- liaar
- Posts: 3944
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#8510 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Bježi, nasikira me ja pomislio ti otišao u glaviThorgerson wrote:Pa naravno da se šalim jebote.liaar wrote:je l' se šališ ?Thorgerson wrote: Umjesto da se radi po danu i odradi kako treba, ministar je namjerno zbog populizma naredio da se radi po noći, kada je slaba vidljivost. I sigurno je slabo odrađeno, jer je rađeno po mraku.
Ovako im je 10x lakše odraditi posao. Prvo nema toplina, drugo nema gužve. I ovaj posao koji su završili preko noći, da su radili po danu trebalo bi im 2 dana. Možda i više.
-
nebogori
- Posts: 681
- Joined: 20/05/2019 10:23
#8511 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
bojim se da ce sve ulice napraviti pa nece imati sta raditi 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#8512 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
https://www.akta.ba/investicije/prezaht ... u-ks/90753
Vidim spominju led semafore, hoce li i ovo opet aktivirati
Vidim spominju led semafore, hoce li i ovo opet aktivirati
- P308
- Posts: 5084
- Joined: 21/09/2012 23:15
#8513 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Nekad se spominjala i potpuna rekonstrukcija javne rasvjete u gradu. Sta je bilo s tim?mk ultra wrote:https://www.akta.ba/investicije/prezaht ... u-ks/90753
Vidim spominju led semafore, hoce li i ovo opet aktivirati
- Cossack
- Posts: 7315
- Joined: 22/12/2002 00:00
-
nebogori
- Posts: 681
- Joined: 20/05/2019 10:23
#8515 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
sto se tice javne rasvjete ja vidim dosta onih led lampiP308 wrote:Nekad se spominjala i potpuna rekonstrukcija javne rasvjete u gradu. Sta je bilo s tim?mk ultra wrote:https://www.akta.ba/investicije/prezaht ... u-ks/90753
Vidim spominju led semafore, hoce li i ovo opet aktivirati
e sad koliko je toga zamjenjeno ne znam
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#8516 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
mk ultra wrote:https://i.ibb.co/KwhCvXS/20190718-110848.jpg
Ko ga je ovdje postavio![]()
I jos gledaj ove sto se prestrojavaju iz lijeve u desnu traku bas ovdje, a ove brze u desnoj nema sanse da vidis od znaka...

Izleti, prikoci jer od znaka ne vidi, ovaj iza i ne gleda i buum
Svaki dan barem 2 imaju ovdje... i uglavnom sve zagvaljujuci znaku od kojeg se nista ne vidi...
- amar1994
- Posts: 28546
- Joined: 11/01/2015 12:22
- Location: Neđeljišta
#8517 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
iako mi je zao sto cu ovo reci ali valjda zahvaljujuci dzamiji,od koje se nije mogla prikljucna traka/traka za ubrzanje napraviti

- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#8518 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Inat memićeva džamija
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#8519 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
vecina ovih novih dzamija po lokalitetima, te povrsini placa na kojem su izgradjene djeluju ko inat…
- dadoka84
- Posts: 3476
- Joined: 04/08/2006 00:30
#8520 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Ima dosta toga na svim stranama. Nažalost.
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#8521 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Ima dzamija jos 30m zemljista prema terminalu, sad je tu i parking i fontanaamar1994 wrote:iako mi je zao sto cu ovo reci ali valjda zahvaljujuci dzamiji,od koje se nije mogla prikljucna traka/traka za ubrzanje napraviti![]()
![]()
- corvus_edin
- Posts: 325
- Joined: 11/07/2009 09:45
#8522 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
... a sta zna primitivizam... 
- problemnatravunu
- Posts: 18742
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#8523 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Božija volja.... 
-
mistek
- Posts: 3800
- Joined: 23/05/2010 15:16
#8524 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Saniraju i Halida Kajtaza tokom noći 
- Thorgerson
- Posts: 9899
- Joined: 15/04/2015 11:26
#8525 Re: Izgradnja saobraćajnica u Kantonu Sarajevo
Jučer opet auto izletilo sa ceste Blažuj - Ilidža.
Ništa. Čekat ćemo i dalje da neko pogine, pa možda nešto da uradimo.
Ništa. Čekat ćemo i dalje da neko pogine, pa možda nešto da uradimo.


