Horde Zla
Moderators: Charuga, Tomahawk11
-
BHPL
- Posts: 32
- Joined: 04/07/2012 19:04
#851 Re: Horde Zla
Postavite ljude i cuvate svoje grafite .... 
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#852 Re: Horde Zla
hahahahahahahahah
hahahahahhahah
whahahahah
hahahahahhahah
whahahahah
-
bordo_boy
- Posts: 634
- Joined: 26/07/2005 13:30
#853 Re: Horde Zla
Nisam znao za ovo.Super je!rashtiman wrote:
- weedonjaaa
- Posts: 715
- Joined: 07/01/2012 13:07
- Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..
#854 Re: Horde Zla
Da si ti živ i zdrav, ovom grafitu ima jedno 4 godine i ova slika je od prije 3,5 godine.. Ja je objavljivao na fejsupirmin wrote:Salah ad-Din wrote:Novi grafit na sjeveru!
![]()
dobra
- pirmin
- Posts: 11199
- Joined: 18/02/2006 23:50
- Location: Ciganluk
#855 Re: Horde Zla
Da si ti meni jos zivlji i jos zdravijiweedonjaaa wrote: Da si ti živ i zdrav, ovom grafitu ima jedno 4 godine i ova slika je od prije 3,5 godine.. Ja je objavljivao na fejsuVremenom je izblijedio al' smo nedavno ponovili crte i prefefarbali istim bojama
Inace, na sjeveru sam bio mozda par puta, zadnji put protiv Ceha kad smo zijanili 1:3 a tome ima ihaahhaajjj.
Prije toga dolazio sa orginalnim Lesinarima(`87-`92), kad smo sa Hordama bili u odlicnim odnosima pa vam se evo malo
shliftam na temi, u znak sjecanja na gud old tajms.
-
BEHAba
- Posts: 51
- Joined: 28/06/2012 02:57
#857 Re: Horde Zla
Valjda imaju neke veze sa BBB
Navijači Levskog: "Srbe na vrbe" i "ubi Srbina"
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prijateljskoj utakmici od Levskog sa 1:0. Susret koji je odigran u Sofiji brzo će se zaboraviti, ali će u sećanju ostati uvrede bugarskih navijača na račun Srba!
Na severnoj tribini se začulo "Ubij Srbina", da bi se takvom skandiranju priključila i publika smeštena na zapadnoj tribini stadiona u Sofiji.
Nešto kasnije usledilo je novo vulgarno skandiranje, kada se sa tribina stadiona začulo "Srbe na vrbe". Dve grupe navijača su tokom utakmice dobacivale još nekoliko pogrdnih parola, pa se moglo čuti "Bugarska do Hrvatske" i "Šumadinci Cigani". Na tribini, bugarski navijači su razvili veliki transparent na kome je pisalo "91. godinu niko nikad nije zaboravio".
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#858 Re: Horde Zla
Oligarh wrote:
Hordanje u Sofiju
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#859 Re: Horde Zla
Kad' su ovo igrali sa Zvezdom?BEHAba wrote:Valjda imaju neke veze sa BBB
Navijači Levskog: "Srbe na vrbe" i "ubi Srbina"
Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prijateljskoj utakmici od Levskog sa 1:0. Susret koji je odigran u Sofiji brzo će se zaboraviti, ali će u sećanju ostati uvrede bugarskih navijača na račun Srba!
Na severnoj tribini se začulo "Ubij Srbina", da bi se takvom skandiranju priključila i publika smeštena na zapadnoj tribini stadiona u Sofiji.
Nešto kasnije usledilo je novo vulgarno skandiranje, kada se sa tribina stadiona začulo "Srbe na vrbe". Dve grupe navijača su tokom utakmice dobacivale još nekoliko pogrdnih parola, pa se moglo čuti "Bugarska do Hrvatske" i "Šumadinci Cigani". Na tribini, bugarski navijači su razvili veliki transparent na kome je pisalo "91. godinu niko nikad nije zaboravio".
- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#860 Re: Horde Zla
Ima koja godina sigurno, mislim čak i prije 2010.
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
- M_e_m_o
- Posts: 259
- Joined: 15/04/2009 17:26
#862 Re: Horde Zla
Mogao se vala ovaj Everest (ako ga je on radio) malo i potruditi oko ovog letka ili šta je već. Ko da ga je radilo neko dijete u paintu
Nemojte se samo sad upaliti ko kutnjaci kako je to nebitno i slično, svega vam.
Bitno je da nas ode što više i tačno da ovo nije pretjerano ni bitno, ali od jedne turističke agencije ovo je niđe veze što bi mostarci rekli. Na milion foruma na kojima ima navijača Sarajeva u roku od odmah ćeš naći nekoga ko će za sekundu nešto sklepati, a da liči bar na nešto. Ili ga radi kako treba ili nemoj nikako.
Uh
Nemojte se samo sad upaliti ko kutnjaci kako je to nebitno i slično, svega vam.
Bitno je da nas ode što više i tačno da ovo nije pretjerano ni bitno, ali od jedne turističke agencije ovo je niđe veze što bi mostarci rekli. Na milion foruma na kojima ima navijača Sarajeva u roku od odmah ćeš naći nekoga ko će za sekundu nešto sklepati, a da liči bar na nešto. Ili ga radi kako treba ili nemoj nikako.
Uh
-
Cienfuegos
- Posts: 593
- Joined: 04/05/2011 19:48
- Location: Boston
#863 Re: Horde Zla
Donekle se slazem ali pishaj dizajn, onim koji putuju je bitno ono sta pise i kako pise (a citko je). Cisto sumnjam da ce izgled nekom biti presudan u donosenju odluke.
- M_e_m_o
- Posts: 259
- Joined: 15/04/2009 17:26
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
- -LIBERO-
- Čiča Gliša
- Posts: 15604
- Joined: 11/02/2008 01:27
- Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.
#866 Re: Horde Zla
Ma loze atmosferu kod svojih navijaca, standardica. 
-
north
- Posts: 8041
- Joined: 29/05/2010 23:00
#867 Re: Horde Zla
Jasno, cifra je naravno prenapuhana, kao i sam tekst, ali eto nije loše kad strani mediji pišu o našoj grupi...
- Logovan
- Posts: 102719
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#868 Re: Horde Zla
Mogli su napisati i 10 hiljada.

- amoninan
- Posts: 3948
- Joined: 11/11/2010 21:06
- Location: echoplex
#869 Re: Horde Zla
Ma lože atmosferu otkad su izvučeni parovi, svakih 7 dana neki novi tekst. Čitaju mensečini i ovaj forum
Helem,
sretno momcima koji putuju
Helem,
sretno momcima koji putuju
- bordo gandalf
- Posts: 10216
- Joined: 15/05/2009 12:07
- Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
- Grijem se na: Gree Hansol 12
#871 Re: Horde Zla
Stanica sva je u bordo bijelom i Horde krecu na daleki put...
Sretno braci koja putuje
Sretno braci koja putuje
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
- Obuca9
- Posts: 9729
- Joined: 23/02/2007 01:49
- Location: Emir Obuća !!!
- Contact:
-
chsk
- Posts: 266
- Joined: 12/11/2010 23:18
#875 Re: Horde Zla
Prijevod teksta: "Bosanci se raduju iako su izgubili"Obuca9 wrote:http://www.sportal.bg/video.php?video=47957




