Horde Zla

Sve o FK Sarajevo...

Moderators: Charuga, Tomahawk11

Post Reply
BHPL
Posts: 32
Joined: 04/07/2012 19:04

#851 Re: Horde Zla

Post by BHPL »

Postavite ljude i cuvate svoje grafite .... :-D
agent_001
Posts: 1117
Joined: 09/08/2010 00:32

#852 Re: Horde Zla

Post by agent_001 »

hahahahahahahahah
hahahahahhahah
whahahahah
bordo_boy
Posts: 634
Joined: 26/07/2005 13:30

#853 Re: Horde Zla

Post by bordo_boy »

rashtiman wrote:Image
Nisam znao za ovo.Super je! :D
User avatar
weedonjaaa
Posts: 715
Joined: 07/01/2012 13:07
Location: Naći ćeš me na Koševu, u oblacima dima..

#854 Re: Horde Zla

Post by weedonjaaa »

pirmin wrote:
Salah ad-Din wrote:Novi grafit na sjeveru!

Image
:thumbup: :-D dobra
Da si ti živ i zdrav, ovom grafitu ima jedno 4 godine i ova slika je od prije 3,5 godine.. Ja je objavljivao na fejsu :) Vremenom je izblijedio al' smo nedavno ponovili crte i prefefarbali istim bojama :)
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#855 Re: Horde Zla

Post by pirmin »

weedonjaaa wrote: Da si ti živ i zdrav, ovom grafitu ima jedno 4 godine i ova slika je od prije 3,5 godine.. Ja je objavljivao na fejsu :) Vremenom je izblijedio al' smo nedavno ponovili crte i prefefarbali istim bojama :)
Da si ti meni jos zivlji i jos zdraviji :D ja samo komentarisah da mi je dobra poruka, ni manje ni vise. :thumbup:

Inace, na sjeveru sam bio mozda par puta, zadnji put protiv Ceha kad smo zijanili 1:3 a tome ima ihaahhaajjj.

Prije toga dolazio sa orginalnim Lesinarima(`87-`92), kad smo sa Hordama bili u odlicnim odnosima pa vam se evo malo
shliftam na temi, u znak sjecanja na gud old tajms. :wink:
User avatar
Oligarh
Posts: 875
Joined: 05/06/2010 13:23

#856 Re: Horde Zla

Post by Oligarh »

BEHAba
Posts: 51
Joined: 28/06/2012 02:57

#857 Re: Horde Zla

Post by BEHAba »

Valjda imaju neke veze sa BBB
Navijači Levskog: "Srbe na vrbe" i "ubi Srbina"

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prijateljskoj utakmici od Levskog sa 1:0. Susret koji je odigran u Sofiji brzo će se zaboraviti, ali će u sećanju ostati uvrede bugarskih navijača na račun Srba!

Na severnoj tribini se začulo "Ubij Srbina", da bi se takvom skandiranju priključila i publika smeštena na zapadnoj tribini stadiona u Sofiji.

Nešto kasnije usledilo je novo vulgarno skandiranje, kada se sa tribina stadiona začulo "Srbe na vrbe". Dve grupe navijača su tokom utakmice dobacivale još nekoliko pogrdnih parola, pa se moglo čuti "Bugarska do Hrvatske" i "Šumadinci Cigani". Na tribini, bugarski navijači su razvili veliki transparent na kome je pisalo "91. godinu niko nikad nije zaboravio".
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#858 Re: Horde Zla

Post by Pitarrr82 »

Oligarh wrote:

Hordanje u Sofiju :mrgreen:
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#859 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

BEHAba wrote:Valjda imaju neke veze sa BBB
Navijači Levskog: "Srbe na vrbe" i "ubi Srbina"

Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u prijateljskoj utakmici od Levskog sa 1:0. Susret koji je odigran u Sofiji brzo će se zaboraviti, ali će u sećanju ostati uvrede bugarskih navijača na račun Srba!

Na severnoj tribini se začulo "Ubij Srbina", da bi se takvom skandiranju priključila i publika smeštena na zapadnoj tribini stadiona u Sofiji.

Nešto kasnije usledilo je novo vulgarno skandiranje, kada se sa tribina stadiona začulo "Srbe na vrbe". Dve grupe navijača su tokom utakmice dobacivale još nekoliko pogrdnih parola, pa se moglo čuti "Bugarska do Hrvatske" i "Šumadinci Cigani". Na tribini, bugarski navijači su razvili veliki transparent na kome je pisalo "91. godinu niko nikad nije zaboravio".
Kad' su ovo igrali sa Zvezdom?
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#860 Re: Horde Zla

Post by amoninan »

Ima koja godina sigurno, mislim čak i prije 2010.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#861 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Image
Image
User avatar
M_e_m_o
Posts: 259
Joined: 15/04/2009 17:26

#862 Re: Horde Zla

Post by M_e_m_o »

Mogao se vala ovaj Everest (ako ga je on radio) malo i potruditi oko ovog letka ili šta je već. Ko da ga je radilo neko dijete u paintu :roll:

Nemojte se samo sad upaliti ko kutnjaci kako je to nebitno i slično, svega vam.
Bitno je da nas ode što više i tačno da ovo nije pretjerano ni bitno, ali od jedne turističke agencije ovo je niđe veze što bi mostarci rekli. Na milion foruma na kojima ima navijača Sarajeva u roku od odmah ćeš naći nekoga ko će za sekundu nešto sklepati, a da liči bar na nešto. Ili ga radi kako treba ili nemoj nikako.

Uh :mrgreen:
Cienfuegos
Posts: 593
Joined: 04/05/2011 19:48
Location: Boston

#863 Re: Horde Zla

Post by Cienfuegos »

Donekle se slazem ali pishaj dizajn, onim koji putuju je bitno ono sta pise i kako pise (a citko je). Cisto sumnjam da ce izgled nekom biti presudan u donosenju odluke.
User avatar
M_e_m_o
Posts: 259
Joined: 15/04/2009 17:26

#864 Re: Horde Zla

Post by M_e_m_o »

User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#866 Re: Horde Zla

Post by -LIBERO- »

Ma loze atmosferu kod svojih navijaca, standardica. ;-)
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#867 Re: Horde Zla

Post by north »

Jasno, cifra je naravno prenapuhana, kao i sam tekst, ali eto nije loše kad strani mediji pišu o našoj grupi...
User avatar
Logovan
Posts: 102719
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#868 Re: Horde Zla

Post by Logovan »

Mogli su napisati i 10 hiljada. :-) :-)
User avatar
amoninan
Posts: 3948
Joined: 11/11/2010 21:06
Location: echoplex

#869 Re: Horde Zla

Post by amoninan »

Ma lože atmosferu otkad su izvučeni parovi, svakih 7 dana neki novi tekst. Čitaju mensečini i ovaj forum :D

Helem,
sretno momcima koji putuju
User avatar
Kemal Malovčić
Posts: 9090
Joined: 19/03/2012 01:03

#870 Re: Horde Zla

Post by Kemal Malovčić »

selam alejk za bugare :thumbup:
User avatar
bordo gandalf
Posts: 10216
Joined: 15/05/2009 12:07
Location: Mi smo Saraj'vo, izvolite se braniti
Grijem se na: Gree Hansol 12

#871 Re: Horde Zla

Post by bordo gandalf »

Stanica sva je u bordo bijelom i Horde krecu na daleki put...

Sretno braci koja putuje
User avatar
Salah ad-Din
Posts: 1324
Joined: 05/05/2012 15:08

#872 Re: Horde Zla

Post by Salah ad-Din »

User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#873 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

User avatar
Obuca9
Posts: 9729
Joined: 23/02/2007 01:49
Location: Emir Obuća !!!
Contact:

#874 Re: Horde Zla

Post by Obuca9 »

chsk
Posts: 266
Joined: 12/11/2010 23:18

#875 Re: Horde Zla

Post by chsk »

Prijevod teksta: "Bosanci se raduju iako su izgubili" :D
Post Reply