Blokada puteva
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#851 Re: Blokada puteva
Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
Last edited by Naslovnica on 28/02/2018 23:09, edited 2 times in total.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#852 Re: Blokada puteva
https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/bo ... nim/292537
Zaustavljanje saobracaja u tunelima je jako opasno, a ovi nemaju apsolutno nikakvog obzira.
Zaustavljanje saobracaja u tunelima je jako opasno, a ovi nemaju apsolutno nikakvog obzira.
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#853 Re: Blokada puteva
channel10 wrote:http://avaz.ba/kantoni/zenicko-dobojski ... om-spavacu
150 ljudi (i to po njihovim rijecima) drzi grad od 150.000
sutra ce se prepoloviti, na dva mjesta blokirati
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#854 Re: Blokada puteva
Ima video, motorkom su ga oboriliCherry-Cherry wrote:Otkud im pripremljen balvan? Sve spremno imajuIt_is_a_Leclerc wrote:A oboreni balvan na izlazu iz tunela, tako da ni vozila hitne pomoći ne mogu proći... Sjajno.
Nadam se da oni koji ovdje brane teroriste nikad neće doživjeti da im je otac ili majka u vozilu hitne koje je ispred balvana.
- It_is_a_Leclerc
- Posts: 19223
- Joined: 23/05/2012 23:51
- Location: Osmatračnica
#855 Re: Blokada puteva
Pa oborila gospoda.Cherry-Cherry wrote:Otkud im pripremljen balvan? Sve spremno imajuIt_is_a_Leclerc wrote:A oboreni balvan na izlazu iz tunela, tako da ni vozila hitne pomoći ne mogu proći... Sjajno.
Nadam se da oni koji ovdje brane teroriste nikad neće doživjeti da im je otac ili majka u vozilu hitne koje je ispred balvana.
Ostalo naložili u ove svoje "logorske" vatre.
-
zrakomlat
- Posts: 10370
- Joined: 23/09/2012 17:22
- O'zone
- Globalni moderator
- Posts: 22352
- Joined: 17/02/2008 20:29
- Location: Usa
- Contact:
#857 Re: Blokada puteva
I to ti je slika ove države uvijek manjina hbe većinuuglavnomja wrote:channel10 wrote:http://avaz.ba/kantoni/zenicko-dobojski ... om-spavacu
150 ljudi (i to po njihovim rijecima) drzi grad od 150.000
sutra ce se prepoloviti, na dva mjesta blokirati
- Norm
- Posts: 2867
- Joined: 27/10/2011 11:29
- Location: Prokleta Avlija
#858 Re: Blokada puteva
...ovo nije ni spontano ni tako naivno...neko je i racunao na intervenciju policije, pa da nastane jos veci haos...Naslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
Ali ovo treba polako izvesti do kraja, da ne bi bilo vecih posljedica po sve nas...nazalost obicni gradjani trpe necije bolesne ambicije...
- Freamon Lester
- Posts: 3398
- Joined: 06/09/2014 01:18
#859 Re: Blokada puteva
Pa nije ni pozicija blentava da tek tako pendrekom mase...Naslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
- Matzan
- Posts: 7049
- Joined: 16/01/2015 13:25
#860 Re: Blokada puteva
Riješiće se ovo do ujutro, milom ili silom.
- General War
- Posts: 24423
- Joined: 18/09/2013 22:04
#861 Re: Blokada puteva
PA ako imas fizicko zaprecavanje puta, ako ugrozavas neciju fizicku i javnu bezbjednost...nemoraju svi hodat sa pojasom od exploziva da bi mogli ici u tu grupu...mozda nesvjesno ali upravo rade protiv sebe da ce mnogima ogadit boracku populaciju...trazis razumjevanje i podrsku a koristis totalnu apatiju prema drugima.Naslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
Last edited by General War on 28/02/2018 23:14, edited 1 time in total.
-
amrq7u
- Posts: 166
- Joined: 26/01/2016 20:00
- Location: Sarajevo
#862 Re: Blokada puteva
Evo u Vogošći se popravilo stanje, ili su pustili većinu ili je raja otišla na alternativne puteve. Uglavnom ima par autobusa koji već čekaju preko 10h. A gledam puštaju samo hitne slučajeve. Ulogorili su se na petlji. A hladno da se s*ebes.
-
zenit dozic
- Posts: 2531
- Joined: 07/09/2014 11:48
#863 Re: Blokada puteva
Opet spinovanje pocelo nebi li se narod okreno protiv njih ko u februarskim protestimaNaslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
-
Naslovnica
- Posts: 35422
- Joined: 20/03/2013 15:38
#864 Re: Blokada puteva
Evo Novalić direktno na FTV
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#865 Re: Blokada puteva
Evo Fadila, hajmo svi u glas.
DILFAŠ DILFAŠ DILFAŠ DILFAŠ
DILFAŠ DILFAŠ DILFAŠ DILFAŠ
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#866 Re: Blokada puteva
1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#867 Re: Blokada puteva
Casual obučen, zovnuli ga sa odmoraNaslovnica wrote:Evo Novalić direktno na FTV
-
amrq7u
- Posts: 166
- Joined: 26/01/2016 20:00
- Location: Sarajevo
#868 Re: Blokada puteva
joj al sere ovaj kloc, ništa konkretno. a trebalo im pola dana da sazovu barem vanrednu pressicu 
- SmokingMan
- Posts: 22522
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
#869 Re: Blokada puteva
Zakon džungle.A sada slijedi fadilova uspavanka. 
-
zoomba
- Posts: 44810
- Joined: 19/12/2013 14:11
#870 Re: Blokada puteva
Ev dilfa izasao da iznese misljenje vlade..
I naravno supljra vadi se na agende
A kazu sutra nece biti ni vode , idealna cestitka gradjanima sarajeva za 1 mart
I naravno supljra vadi se na agende
A kazu sutra nece biti ni vode , idealna cestitka gradjanima sarajeva za 1 mart
- Tomahawk11
- Globalni moderator
- Posts: 109749
- Joined: 14/08/2009 14:51
#871 Re: Blokada puteva
Svaka MZ ima boračku organizaciju.supercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Dok se janje okrenulo, pojelo, e hajmo sad palamuditiBloo wrote:Casual obučen, zovnuli ga sa odmoraNaslovnica wrote:Evo Novalić direktno na FTV
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65952
- Joined: 03/08/2010 19:04
#872 Re: Blokada puteva
evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
-
kindlas
- Posts: 480
- Joined: 14/11/2017 17:54
#873 Re: Blokada puteva
Pa ovi su samo izasli ali nemaju nista, ni kakve organizacije, ni kakvog predstavnika, ni nekog da pregovara s nadleznim. Pa koji su to idioti.
- supercali
- Posts: 23942
- Joined: 06/07/2014 12:30
#874 Re: Blokada puteva
Sere malo fadil brani malo vladu malo vec spinuje da neko stoji iza ovoga
Ovo oko stajanja iza ovoga vrlo moguce al ostalo sere
Ovo oko stajanja iza ovoga vrlo moguce al ostalo sere
- liaar
- Posts: 3945
- Joined: 29/11/2016 11:09
- Location: Grad zabranjenog imena
- Grijem se na: na suze
- Vozim: francusku nakazu
- Contact:
#875 Re: Blokada puteva
Zakuha ga dilfaš sad skroz, sad će tek da se iznerviraju ovi borci 
