Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#851 Re: Blokada puteva

Post by Naslovnica »

Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
Last edited by Naslovnica on 28/02/2018 23:09, edited 2 times in total.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#852 Re: Blokada puteva

Post by General War »

https://www.radiosarajevo.ba/vijesti/bo ... nim/292537
Zaustavljanje saobracaja u tunelima je jako opasno, a ovi nemaju apsolutno nikakvog obzira.
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#853 Re: Blokada puteva

Post by uglavnomja »


150 ljudi (i to po njihovim rijecima) drzi grad od 150.000

sutra ce se prepoloviti, na dva mjesta blokirati :-)
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#854 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

Cherry-Cherry wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:A oboreni balvan na izlazu iz tunela, tako da ni vozila hitne pomoći ne mogu proći... Sjajno.

Nadam se da oni koji ovdje brane teroriste nikad neće doživjeti da im je otac ili majka u vozilu hitne koje je ispred balvana.
Otkud im pripremljen balvan? Sve spremno imaju
Ima video, motorkom su ga oborili
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#855 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

Cherry-Cherry wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:A oboreni balvan na izlazu iz tunela, tako da ni vozila hitne pomoći ne mogu proći... Sjajno.

Nadam se da oni koji ovdje brane teroriste nikad neće doživjeti da im je otac ili majka u vozilu hitne koje je ispred balvana.
Otkud im pripremljen balvan? Sve spremno imaju
Pa oborila gospoda.

Ostalo naložili u ove svoje "logorske" vatre.
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#857 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

uglavnomja wrote:

150 ljudi (i to po njihovim rijecima) drzi grad od 150.000

sutra ce se prepoloviti, na dva mjesta blokirati :-)
I to ti je slika ove države uvijek manjina hbe većinu
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#858 Re: Blokada puteva

Post by Norm »

Naslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
...ovo nije ni spontano ni tako naivno...neko je i racunao na intervenciju policije, pa da nastane jos veci haos... ;-)
Ali ovo treba polako izvesti do kraja, da ne bi bilo vecih posljedica po sve nas...nazalost obicni gradjani trpe necije bolesne ambicije...
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#859 Re: Blokada puteva

Post by Freamon Lester »

Naslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
Pa nije ni pozicija blentava da tek tako pendrekom mase...
User avatar
Matzan
Posts: 7049
Joined: 16/01/2015 13:25

#860 Re: Blokada puteva

Post by Matzan »

Riješiće se ovo do ujutro, milom ili silom.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#861 Re: Blokada puteva

Post by General War »

Naslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
PA ako imas fizicko zaprecavanje puta, ako ugrozavas neciju fizicku i javnu bezbjednost...nemoraju svi hodat sa pojasom od exploziva da bi mogli ici u tu grupu...mozda nesvjesno ali upravo rade protiv sebe da ce mnogima ogadit boracku populaciju...trazis razumjevanje i podrsku a koristis totalnu apatiju prema drugima.
Last edited by General War on 28/02/2018 23:14, edited 1 time in total.
amrq7u
Posts: 166
Joined: 26/01/2016 20:00
Location: Sarajevo

#862 Re: Blokada puteva

Post by amrq7u »

Evo u Vogošći se popravilo stanje, ili su pustili većinu ili je raja otišla na alternativne puteve. Uglavnom ima par autobusa koji već čekaju preko 10h. A gledam puštaju samo hitne slučajeve. Ulogorili su se na petlji. A hladno da se s*ebes.
zenit dozic
Posts: 2531
Joined: 07/09/2014 11:48

#863 Re: Blokada puteva

Post by zenit dozic »

Naslovnica wrote:Znači, na barikadama fahrini plaćenici?
Pa, šta se čeka, što se to ne rastjera, nije valjda da se njih neko plaši?
Ja cijelio vrijeme slušam priču i opravdavanje protesta od mnogih forumaša ovdje, zadnjih sat-dva okrenu se priča da to ustvari nisu borci nego fahrini plaćenici.
Znači, ovi zahtjevi boraca/plaćenika su neopravdani, lažni borci, lažni zahtijevi, lažni problemi...
Ništa mi više nije jasno.
Opet spinovanje pocelo nebi li se narod okreno protiv njih ko u februarskim protestima :thumbup:
Naslovnica
Posts: 35422
Joined: 20/03/2013 15:38

#864 Re: Blokada puteva

Post by Naslovnica »

Evo Novalić direktno na FTV
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#865 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

Evo Fadila, hajmo svi u glas.


DILFAŠ DILFAŠ DILFAŠ DILFAŠ
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#866 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#867 Re: Blokada puteva

Post by Bloo »

Naslovnica wrote:Evo Novalić direktno na FTV
Casual obučen, zovnuli ga sa odmora :D
amrq7u
Posts: 166
Joined: 26/01/2016 20:00
Location: Sarajevo

#868 Re: Blokada puteva

Post by amrq7u »

joj al sere ovaj kloc, ništa konkretno. a trebalo im pola dana da sazovu barem vanrednu pressicu :(
User avatar
SmokingMan
Posts: 22522
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#869 Re: Blokada puteva

Post by SmokingMan »

Zakon džungle.A sada slijedi fadilova uspavanka. :thumbup:
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#870 Re: Blokada puteva

Post by zoomba »

Ev dilfa izasao da iznese misljenje vlade.. :-)
I naravno supljra vadi se na agende :lol:

A kazu sutra nece biti ni vode , idealna cestitka gradjanima sarajeva za 1 mart :izet:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#871 Re: Blokada puteva

Post by Tomahawk11 »

supercali wrote:1600 borackih organizacija
Jbt pa toliko nema ni amerika jbt
Svaka MZ ima boračku organizaciju.
Bloo wrote:
Naslovnica wrote:Evo Novalić direktno na FTV
Casual obučen, zovnuli ga sa odmora :D
Dok se janje okrenulo, pojelo, e hajmo sad palamuditi :D :roll:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65952
Joined: 03/08/2010 19:04

#872 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

evo na n1 borac ima najvise 26-27 godina života
kindlas
Posts: 480
Joined: 14/11/2017 17:54

#873 Re: Blokada puteva

Post by kindlas »

Pa ovi su samo izasli ali nemaju nista, ni kakve organizacije, ni kakvog predstavnika, ni nekog da pregovara s nadleznim. Pa koji su to idioti.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#874 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Sere malo fadil brani malo vladu malo vec spinuje da neko stoji iza ovoga
Ovo oko stajanja iza ovoga vrlo moguce al ostalo sere
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#875 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

Zakuha ga dilfaš sad skroz, sad će tek da se iznerviraju ovi borci :lol:
Locked