Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#851 Re: Veliki Brat 2013
ma uopste nije bitno koliko je starija kada sindi izgleda prostodusno u najboljem slucaju, da ne kazem sta gore
@didzej ja recimo uopste nemam potrebu da vidim kako ti izgledas jer imam vec sasvim solidu predstavu obzirom na profil djevojke koja ti se svidja
Maja je to rekla Avi zbog vlade i kao nabacit ce joj Andriju Milosevica kada izadju buuhahhahaha
@didzej ja recimo uopste nemam potrebu da vidim kako ti izgledas jer imam vec sasvim solidu predstavu obzirom na profil djevojke koja ti se svidja
Maja je to rekla Avi zbog vlade i kao nabacit ce joj Andriju Milosevica kada izadju buuhahhahaha
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#852 Re: Veliki Brat 2013
Počinje uživo na BN-u, ako uskoro ne pade neka dooobraaa svađa džaba smo krečili.
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#854 Re: Veliki Brat 2013
de ko će ovo gledat', prepričaj -_-
- KnuckleHead
- Posts: 228
- Joined: 29/05/2012 19:30
- Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P
#855 Re: Veliki Brat 2013
Dedemi ova vendi se spucala heroinom, dajgle je kako je usporena i sva nekakva kriticna, deformisana u pm, jel primjetio jos ko. Al bas da vidimo kako che spustit maju sosonku hinjavu, Da nije onih blizanaca bilo bi dosadno pravo, najjaci su kad su skupa u ispovjedaonici lolol.
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#856 Re: Veliki Brat 2013
Dugi nožni nokti wrote:Pa kraće traje NBA sezona negoli izlazak ove plave žene.
hahaha
- ho oponopono
- Posts: 13192
- Joined: 23/01/2013 07:23
- Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!
#857 Re: Veliki Brat 2013
...ma Vendi je na nečemu to stoji ali na čemu ...još kad popije koju uuuu...neka malo Maju handri...
...Sindi je meni ruglo od žene, kao i Soraja, rashabane skroz na skroz... kakva ljubomora pobogu nemam na što biti ljubomorna, samo imaju silikone ostalo ništa, spika nula bodova...zlo prsto mili iz njih...da može silikonski mozak kamo sreće bilo bi sufinansiranja...a ovako neka budu neobrađene persone nema im pomoći!
...Sindi je meni ruglo od žene, kao i Soraja, rashabane skroz na skroz... kakva ljubomora pobogu nemam na što biti ljubomorna, samo imaju silikone ostalo ništa, spika nula bodova...zlo prsto mili iz njih...da može silikonski mozak kamo sreće bilo bi sufinansiranja...a ovako neka budu neobrađene persone nema im pomoći!
- KnuckleHead
- Posts: 228
- Joined: 29/05/2012 19:30
- Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P
#858 Re: Veliki Brat 2013
lolol koji kraljevi od 2 i 50 su najludji
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#859 Re: Veliki Brat 2013
Bobance je najvise odusevljen Vendetom
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#860 Re: Veliki Brat 2013
celavi i gej zla kucka, najjaca scena u velikom bratu.
- Anes90
- Posts: 74
- Joined: 26/05/2012 11:58
#861 Re: Veliki Brat 2013
Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#862 Re: Veliki Brat 2013
Neko rece da je imala mozdani udar, i tacno je da ima sve karakteristike toga. Ko je imao susret sa tim, zna o cemu pricam.KnuckleHead wrote:Dedemi ova vendi se spucala heroinom, dajgle je kako je usporena i sva nekakva kriticna, deformisana u pm, jel primjetio jos ko. Al bas da vidimo kako che spustit maju sosonku hinjavu, Da nije onih blizanaca bilo bi dosadno pravo, najjaci su kad su skupa u ispovjedaonici lolol.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#863 Re: Veliki Brat 2013
A sta je Milic?Anes90 wrote:Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
- dječak sa šibicama
- Posts: 51219
- Joined: 29/06/2011 23:39
#864 Re: Veliki Brat 2013
CrnogoracAmbrozija wrote:A sta je Milic?Anes90 wrote:Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
- Asamoah Gyan
- Posts: 480
- Joined: 13/06/2010 19:25
- Location: Sarajevo
#865 Re: Veliki Brat 2013
ma ja crnogorac je mića, rodjen u beogradu ali posto mu je stari bio ibeovac tj staljinista, kada je pocela cistka nakon staljinove smrti skrasili su se ovdje
znam mu ja kcerku i zeta. likovi nevidjeni. ovdje zive. bas je nedavno dolazio da vidi unuka 
Last edited by Asamoah Gyan on 03/04/2013 14:40, edited 4 times in total.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#867 Re: Veliki Brat 2013
dječak sa šibicama wrote:CrnogoracAmbrozija wrote:A sta je Milic?Anes90 wrote:Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#868 Re: Veliki Brat 2013
sindi je danas erste klasse! 
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#869 Re: Veliki Brat 2013
Jedan zanimljiv naslov:

VENDI: Zgaziću Maju ko mušicu!
-
_nevermind_
- Posts: 643
- Joined: 03/04/2013 15:05
#870 Re: Veliki Brat 2013
A sto se ono nicim izazvani svi zagrle?? Je li to neki zadatak??
Ja juce 'slucajno'
prebacim na VB kad Aneta i Sindi stoje zagrljene

Ja juce 'slucajno'
- Velkoski
- ModeratorNaBezCenzure
- Posts: 79554
- Joined: 17/05/2008 15:30
- Location: u dergjahu tvog srca
- Vozim: Golf 7 GTI
#871 Re: Veliki Brat 2013
VB // Ava plakala u ispovedaonici: Mislila sam da me voli, ali više nikome ne verujem!
je l' ova batre fakat ozbiljna ?
je l' ova batre fakat ozbiljna ?
- luckylaka
- Posts: 26218
- Joined: 15/01/2010 06:28
#872 Re: Veliki Brat 2013
Hvala bogu nikad pogledao ni minute
Ljudi koji gledaju Velikog Brata imaju opasnih problema sa erekcijom
Ljudi koji gledaju Velikog Brata imaju opasnih problema sa erekcijom
Najnovije istraživanje agencije Atlantico Faye u kojoj volonterski rade neki od vrhunskih psihijatara, došli su do otkrića da većina ljudi koja voli da gleda tv format pod nazivom Veliki Brat, zapravo ima izuzetno smanjene seksualne sposobnosti.
"Erekcija u tih ljudi je toliko mala, da se može mjeriti kikirikijem."izjavila je Nora Smidt, neuropsihijatar iz Berlina koja volontira u agenciji.
"Iskreno mi je ponekad žao tih ljudi, razumijem da nemaju svoj život pa gledaju tuđi, ali ovdje se već radi o vrhunskom otkriću, koje dokazuje da je erekcija u tih gledatelja toliko umanjena da se u skorijoj budućnosti može dovesti u pitanje i opstanak čitavog ljudskog roda" zabrinuta je Nora.
"Ako hoćete onako slikovito da Vam pojasnim, veća je šansa da zbog sterilnosti nestanemo nego zbog prijetnji koje slušamo iz Sjeverne Koreje."zaključila je Nora.
(Sarajevo365.com)
Ljudi koji gledaju Velikog Brata imaju opasnih problema sa erekcijom
Najnovije istraživanje agencije Atlantico Faye u kojoj volonterski rade neki od vrhunskih psihijatara, došli su do otkrića da većina ljudi koja voli da gleda tv format pod nazivom Veliki Brat, zapravo ima izuzetno smanjene seksualne sposobnosti.
"Erekcija u tih ljudi je toliko mala, da se može mjeriti kikirikijem."izjavila je Nora Smidt, neuropsihijatar iz Berlina koja volontira u agenciji.
"Iskreno mi je ponekad žao tih ljudi, razumijem da nemaju svoj život pa gledaju tuđi, ali ovdje se već radi o vrhunskom otkriću, koje dokazuje da je erekcija u tih gledatelja toliko umanjena da se u skorijoj budućnosti može dovesti u pitanje i opstanak čitavog ljudskog roda" zabrinuta je Nora.
"Ako hoćete onako slikovito da Vam pojasnim, veća je šansa da zbog sterilnosti nestanemo nego zbog prijetnji koje slušamo iz Sjeverne Koreje."zaključila je Nora.
(Sarajevo365.com)
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#873 Re: Veliki Brat 2013
Ma nije imala mozdani imala facijalniAmbrozija wrote:Neko rece da je imala mozdani udar, i tacno je da ima sve karakteristike toga. Ko je imao susret sa tim, zna o cemu pricam.KnuckleHead wrote:Dedemi ova vendi se spucala heroinom, dajgle je kako je usporena i sva nekakva kriticna, deformisana u pm, jel primjetio jos ko. Al bas da vidimo kako che spustit maju sosonku hinjavu, Da nije onih blizanaca bilo bi dosadno pravo, najjaci su kad su skupa u ispovjedaonici lolol.
- Converse
- Posts: 287
- Joined: 09/04/2010 12:44
- Location: ...
#874 Re: Veliki Brat 2013
Joj Urosa, dosla Soraja, novi kolacic, i on namah skontao da zeli "odmoriti" od Ave...
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#875 Re: Veliki Brat 2013
luckylaka wrote: Ljudi koji gledaju Velikog Brata imaju opasnih problema sa erekcijom
Ovo ja za sebe mogu da potvrdim
