Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#851 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

ma uopste nije bitno koliko je starija kada sindi izgleda prostodusno u najboljem slucaju, da ne kazem sta gore

@didzej ja recimo uopste nemam potrebu da vidim kako ti izgledas jer imam vec sasvim solidu predstavu obzirom na profil djevojke koja ti se svidja

Maja je to rekla Avi zbog vlade i kao nabacit ce joj Andriju Milosevica kada izadju buuhahhahaha
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#852 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Počinje uživo na BN-u, ako uskoro ne pade neka dooobraaa svađa džaba smo krečili.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#853 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#854 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

de ko će ovo gledat', prepričaj -_-
User avatar
KnuckleHead
Posts: 228
Joined: 29/05/2012 19:30
Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P

#855 Re: Veliki Brat 2013

Post by KnuckleHead »

Dedemi ova vendi se spucala heroinom, dajgle je kako je usporena i sva nekakva kriticna, deformisana u pm, jel primjetio jos ko. Al bas da vidimo kako che spustit maju sosonku hinjavu, Da nije onih blizanaca bilo bi dosadno pravo, najjaci su kad su skupa u ispovjedaonici lolol.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#856 Re: Veliki Brat 2013

Post by kakavdanakneiskustvu »

Dugi nožni nokti wrote:Pa kraće traje NBA sezona negoli izlazak ove plave žene.


hahaha
User avatar
ho oponopono
Posts: 13192
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#857 Re: Veliki Brat 2013

Post by ho oponopono »

...ma Vendi je na nečemu to stoji ali na čemu ...još kad popije koju uuuu...neka malo Maju handri...

...Sindi je meni ruglo od žene, kao i Soraja, rashabane skroz na skroz... kakva ljubomora pobogu nemam na što biti ljubomorna, samo imaju silikone ostalo ništa, spika nula bodova...zlo prsto mili iz njih...da može silikonski mozak kamo sreće bilo bi sufinansiranja...a ovako neka budu neobrađene persone nema im pomoći!
User avatar
KnuckleHead
Posts: 228
Joined: 29/05/2012 19:30
Location: Ni tamo a ni vamo bogme :P

#858 Re: Veliki Brat 2013

Post by KnuckleHead »



lolol koji kraljevi od 2 i 50 su najludji :D
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#859 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Bobance je najvise odusevljen Vendetom
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#860 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

celavi i gej zla kucka, najjaca scena u velikom bratu.

User avatar
Anes90
Posts: 74
Joined: 26/05/2012 11:58

#861 Re: Veliki Brat 2013

Post by Anes90 »

Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#862 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

KnuckleHead wrote:Dedemi ova vendi se spucala heroinom, dajgle je kako je usporena i sva nekakva kriticna, deformisana u pm, jel primjetio jos ko. Al bas da vidimo kako che spustit maju sosonku hinjavu, Da nije onih blizanaca bilo bi dosadno pravo, najjaci su kad su skupa u ispovjedaonici lolol.
Neko rece da je imala mozdani udar, i tacno je da ima sve karakteristike toga. Ko je imao susret sa tim, zna o cemu pricam.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#863 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Anes90 wrote:Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
A sta je Milic? :D
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51219
Joined: 29/06/2011 23:39

#864 Re: Veliki Brat 2013

Post by dječak sa šibicama »

Ambrozija wrote:
Anes90 wrote:Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
A sta je Milic? :D
Crnogorac
User avatar
Asamoah Gyan
Posts: 480
Joined: 13/06/2010 19:25
Location: Sarajevo

#865 Re: Veliki Brat 2013

Post by Asamoah Gyan »

ma ja crnogorac je mića, rodjen u beogradu ali posto mu je stari bio ibeovac tj staljinista, kada je pocela cistka nakon staljinove smrti skrasili su se ovdje :) znam mu ja kcerku i zeta. likovi nevidjeni. ovdje zive. bas je nedavno dolazio da vidi unuka :)
Last edited by Asamoah Gyan on 03/04/2013 14:40, edited 4 times in total.
User avatar
Ziogu
Posts: 84
Joined: 03/03/2013 15:57

#866 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ziogu »

.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#867 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

dječak sa šibicama wrote:
Ambrozija wrote:
Anes90 wrote:Daj treba uci neko iz BIH , da malo moze i Urosa smiriti ,a i zabaviti se ...
A sta je Milic? :D
Crnogorac
:shock: Rodjen je u Beogradu, koliko ja znam, a i veci dio zivota je proveo u Srbiji ali i BiH.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#868 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

sindi je danas erste klasse! :thumbup:
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#869 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Jedan zanimljiv naslov:
VENDI: Zgaziću Maju ko mušicu!

:D
_nevermind_
Posts: 643
Joined: 03/04/2013 15:05

#870 Re: Veliki Brat 2013

Post by _nevermind_ »

A sto se ono nicim izazvani svi zagrle?? Je li to neki zadatak??
Ja juce 'slucajno' :D prebacim na VB kad Aneta i Sindi stoje zagrljene :shock: :? :?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 79554
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#871 Re: Veliki Brat 2013

Post by Velkoski »

VB // Ava plakala u ispovedaonici: Mislila sam da me voli, ali više nikome ne verujem!


je l' ova batre fakat ozbiljna ?
User avatar
luckylaka
Posts: 26218
Joined: 15/01/2010 06:28

#872 Re: Veliki Brat 2013

Post by luckylaka »

Hvala bogu nikad pogledao ni minute :lol: :lol: Ljudi koji gledaju Velikog Brata imaju opasnih problema sa erekcijom

Ljudi koji gledaju Velikog Brata imaju opasnih problema sa erekcijom

Najnovije istraživanje agencije Atlantico Faye u kojoj volonterski rade neki od vrhunskih psihijatara, došli su do otkrića da većina ljudi koja voli da gleda tv format pod nazivom Veliki Brat, zapravo ima izuzetno smanjene seksualne sposobnosti.

"Erekcija u tih ljudi je toliko mala, da se može mjeriti kikirikijem."izjavila je Nora Smidt, neuropsihijatar iz Berlina koja volontira u agenciji.
"Iskreno mi je ponekad žao tih ljudi, razumijem da nemaju svoj život pa gledaju tuđi, ali ovdje se već radi o vrhunskom otkriću, koje dokazuje da je erekcija u tih gledatelja toliko umanjena da se u skorijoj budućnosti može dovesti u pitanje i opstanak čitavog ljudskog roda" zabrinuta je Nora.

"Ako hoćete onako slikovito da Vam pojasnim, veća je šansa da zbog sterilnosti nestanemo nego zbog prijetnji koje slušamo iz Sjeverne Koreje."zaključila je Nora.

(Sarajevo365.com)
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#873 Re: Veliki Brat 2013

Post by Picajzla »

Ambrozija wrote:
KnuckleHead wrote:Dedemi ova vendi se spucala heroinom, dajgle je kako je usporena i sva nekakva kriticna, deformisana u pm, jel primjetio jos ko. Al bas da vidimo kako che spustit maju sosonku hinjavu, Da nije onih blizanaca bilo bi dosadno pravo, najjaci su kad su skupa u ispovjedaonici lolol.
Neko rece da je imala mozdani udar, i tacno je da ima sve karakteristike toga. Ko je imao susret sa tim, zna o cemu pricam.
Ma nije imala mozdani imala facijalni :wink:
User avatar
Converse
Posts: 287
Joined: 09/04/2010 12:44
Location: ...

#874 Re: Veliki Brat 2013

Post by Converse »

Joj Urosa, dosla Soraja, novi kolacic, i on namah skontao da zeli "odmoriti" od Ave...
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#875 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

luckylaka wrote: Ljudi koji gledaju Velikog Brata imaju opasnih problema sa erekcijom

Ovo ja za sebe mogu da potvrdim
Locked