Šta trenutno čitate?

Kulturna dešavanja, predstave, izložbe, festivali, obrazovanje i budućnost mladih...

Moderator: Chloe

Post Reply

Citate?

Sa zadovoljstvom!
1198
91%
Dovoljno je sto moram citat titlove na TV-u...
123
9%
 
Total votes: 1321

doktor78
Posts: 3939
Joined: 14/09/2006 11:02

#8476 Re: Šta trenutno čitate?

Post by doktor78 »

Image
Romanija
Posts: 2563
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: Brexitland

#8477 The Vanishment :: Jonathan Aycliffe

Post by Romanija »

Image
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#8478 Re: Šta trenutno čitate?

Post by cls »

Anatomija psihe - Edward F. Edinger
User avatar
Bansuri
Posts: 491
Joined: 13/10/2013 00:36

#8479 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Bansuri »

eckhart tolle- moć sadašnjeg trenutka

564654787877 x :thumbup:
User avatar
aux
Posts: 939
Joined: 25/04/2011 21:30

#8480 Re: Šta trenutno čitate?

Post by aux »

Image

Poslije oluje maceva koja je bila nabijena preokretima i neocekivanih scena ovdje dosta usporenija radnja,pola sam knjige procitao a nije se desilo nista krupno niti neocekivano ali je opet super zanimljiva sa svim tim spletkama,dogovorima kao i sirinom kako radnjom tako i brojem likova
User avatar
Capajebo
Posts: 22030
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8481 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Capajebo »

Image
Prva njegova da citam, i djasvi mi se plaho :D
User avatar
SmokingMan
Posts: 22527
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: α / β Geminorum

#8482 Re: Šta trenutno čitate?

Post by SmokingMan »

Image

Image
User avatar
cls
Posts: 901
Joined: 04/02/2010 16:11

#8483 Re: Šta trenutno čitate?

Post by cls »

Bicete kao bogovi - Erich From.
User avatar
Digla_da_kreci
Posts: 6857
Joined: 01/05/2010 19:03

#8484 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Digla_da_kreci »

Procitala Misli - David Lodge, duhovita je knjiga i preporucujem je ili barem nesto procitati od ovog autora, dobro pise.
Krenula sam citati od Pennaca The Spacegoat, za sada nelosa i obecavajuca. Ukoliko me odusevi, potrazit cu i ostale naslove sage Malaussene.
vazna
Posts: 512
Joined: 19/10/2012 22:56

#8485 Re: Šta trenutno čitate?

Post by vazna »

Upravo zavrsio od Tolstoja: Smrt Ivana Iljica i Kozaci.
"Kozaci" mi se vise dopala, vjerovatno i zbog odlicnih opisa Kavkaza i nacina zivota Kozaka, mada je i "Smrt Ivana Iljica" iako kratka veoma dobra.
Naredna na redu Emile Zola- Zerminal.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#8486 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Juliuscezar »

Image
Last edited by Juliuscezar on 17/11/2014 17:27, edited 1 time in total.
Romanija
Posts: 2563
Joined: 02/10/2008 15:56
Location: Brexitland

#8487 Stargazers :: Allan Chapman

Post by Romanija »

Stargazers: Copernicus, Galileo, The Telescope and The Church
Image
User avatar
aux
Posts: 939
Joined: 25/04/2011 21:30

#8488 Re: Šta trenutno čitate?

Post by aux »

ImageImage

Nakon mlakog prvog dijela Gozba za vrane nadam se da ce ova biti dosta bolja,Stephena Kinga prvi put citam ali vidim da je dosta hvaljen pa se nadam dobrom serijalu
doktor78
Posts: 3939
Joined: 14/09/2006 11:02

#8489 Re: Šta trenutno čitate?

Post by doktor78 »

Image
User avatar
Bansuri
Posts: 491
Joined: 13/10/2013 00:36

#8490 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Bansuri »

doktor78 wrote:Image
:thumbup:
1 x 2
Posts: 549
Joined: 25/04/2014 09:03
Location: huhuhuuhuhuhu

#8491 Re: Šta trenutno čitate?

Post by 1 x 2 »

ova knjiga ima dobru sisu.
podojiću je.
ono...iscijediti.


Image

Ali prava je istina kako je to popodne kad sam srela Gospodina Tanaku Ichiru doista bilo najbolje i najgore u mom životu. On mi se činio tako očaravajućim, čak je i zadah nakoso narezanog suhog mesa na njegovim rukama bio neka vrsta parfema.
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#8492 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Juliuscezar »

Po drugi put citam Arnovo naslijedje od Jan Guillou.
User avatar
Truba
Posts: 93801
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#8493 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Truba »

Image
priča je zanimljiva... ljudi otkriju kapiju...crnu rupu...sa nakim brodovima kojima se ne može "upravljati"
ulazak i putovanje kroz rupu donosi ili bogatstvo ili propast :D kao neka lutrija
a sve je ostavila neka drevna rasa koja je ne pojavljuje :D za sada HIČIJI :D
odavno ovo želim pročitati imam čini mi se 3 nastavka
User avatar
Dioda
Posts: 1353
Joined: 20/01/2008 19:17

#8494 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Dioda »

Image

Image
User avatar
nacho_
Posts: 754
Joined: 21/02/2008 23:03

#8495 Re: Šta trenutno čitate?

Post by nacho_ »

Huan Rulfo - Pedro Paramo :)
User avatar
aux
Posts: 939
Joined: 25/04/2011 21:30

#8496 Re: Šta trenutno čitate?

Post by aux »

Procitao sam Crnu dusu,jako dobra knjiga sa odlicnim krajem
User avatar
Afanasi_94
Posts: 2349
Joined: 21/06/2013 00:19
Location: Са.

#8497 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Afanasi_94 »

Image
Mutivoda
Posts: 12506
Joined: 03/10/2013 13:09

#8498 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Mutivoda »

vidi ove :o
User avatar
aux
Posts: 939
Joined: 25/04/2011 21:30

#8499 Re: Šta trenutno čitate?

Post by aux »

Ima li kakva dobra dusa iz Zenice a da posjeduje Ples sa zmajevima :D
User avatar
Tesla10
Posts: 1894
Joined: 14/05/2013 14:44

#8500 Re: Šta trenutno čitate?

Post by Tesla10 »

"Crna duša" - dobar roman, sa zanimljivim likovima. Avdaga mi je jedan od najdražih.
Post Reply