
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
-
Romanija
- Posts: 2563
- Joined: 02/10/2008 15:56
- Location: Brexitland
- cls
- Posts: 901
- Joined: 04/02/2010 16:11
#8478 Re: Šta trenutno čitate?
Anatomija psihe - Edward F. Edinger
- Bansuri
- Posts: 491
- Joined: 13/10/2013 00:36
#8479 Re: Šta trenutno čitate?
eckhart tolle- moć sadašnjeg trenutka
564654787877 x
564654787877 x
- aux
- Posts: 939
- Joined: 25/04/2011 21:30
#8480 Re: Šta trenutno čitate?

Poslije oluje maceva koja je bila nabijena preokretima i neocekivanih scena ovdje dosta usporenija radnja,pola sam knjige procitao a nije se desilo nista krupno niti neocekivano ali je opet super zanimljiva sa svim tim spletkama,dogovorima kao i sirinom kako radnjom tako i brojem likova
- Capajebo
- Posts: 22030
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#8481 Re: Šta trenutno čitate?

Prva njegova da citam, i djasvi mi se plaho
- SmokingMan
- Posts: 22527
- Joined: 08/07/2012 18:11
- Location: α / β Geminorum
- cls
- Posts: 901
- Joined: 04/02/2010 16:11
#8483 Re: Šta trenutno čitate?
Bicete kao bogovi - Erich From.
- Digla_da_kreci
- Posts: 6857
- Joined: 01/05/2010 19:03
#8484 Re: Šta trenutno čitate?
Procitala Misli - David Lodge, duhovita je knjiga i preporucujem je ili barem nesto procitati od ovog autora, dobro pise.
Krenula sam citati od Pennaca The Spacegoat, za sada nelosa i obecavajuca. Ukoliko me odusevi, potrazit cu i ostale naslove sage Malaussene.
Krenula sam citati od Pennaca The Spacegoat, za sada nelosa i obecavajuca. Ukoliko me odusevi, potrazit cu i ostale naslove sage Malaussene.
-
vazna
- Posts: 512
- Joined: 19/10/2012 22:56
#8485 Re: Šta trenutno čitate?
Upravo zavrsio od Tolstoja: Smrt Ivana Iljica i Kozaci.
"Kozaci" mi se vise dopala, vjerovatno i zbog odlicnih opisa Kavkaza i nacina zivota Kozaka, mada je i "Smrt Ivana Iljica" iako kratka veoma dobra.
Naredna na redu Emile Zola- Zerminal.
"Kozaci" mi se vise dopala, vjerovatno i zbog odlicnih opisa Kavkaza i nacina zivota Kozaka, mada je i "Smrt Ivana Iljica" iako kratka veoma dobra.
Naredna na redu Emile Zola- Zerminal.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#8486 Re: Šta trenutno čitate?

Last edited by Juliuscezar on 17/11/2014 17:27, edited 1 time in total.
-
Romanija
- Posts: 2563
- Joined: 02/10/2008 15:56
- Location: Brexitland
#8487 Stargazers :: Allan Chapman
Stargazers: Copernicus, Galileo, The Telescope and The Church


- aux
- Posts: 939
- Joined: 25/04/2011 21:30
#8488 Re: Šta trenutno čitate?


Nakon mlakog prvog dijela Gozba za vrane nadam se da ce ova biti dosta bolja,Stephena Kinga prvi put citam ali vidim da je dosta hvaljen pa se nadam dobrom serijalu
-
1 x 2
- Posts: 549
- Joined: 25/04/2014 09:03
- Location: huhuhuuhuhuhu
#8491 Re: Šta trenutno čitate?
ova knjiga ima dobru sisu.
podojiću je.
ono...iscijediti.

Ali prava je istina kako je to popodne kad sam srela Gospodina Tanaku Ichiru doista bilo najbolje i najgore u mom životu. On mi se činio tako očaravajućim, čak je i zadah nakoso narezanog suhog mesa na njegovim rukama bio neka vrsta parfema.
podojiću je.
ono...iscijediti.

Ali prava je istina kako je to popodne kad sam srela Gospodina Tanaku Ichiru doista bilo najbolje i najgore u mom životu. On mi se činio tako očaravajućim, čak je i zadah nakoso narezanog suhog mesa na njegovim rukama bio neka vrsta parfema.
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#8492 Re: Šta trenutno čitate?
Po drugi put citam Arnovo naslijedje od Jan Guillou.
- Truba
- Posts: 93801
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8493 Re: Šta trenutno čitate?

priča je zanimljiva... ljudi otkriju kapiju...crnu rupu...sa nakim brodovima kojima se ne može "upravljati"
ulazak i putovanje kroz rupu donosi ili bogatstvo ili propast
a sve je ostavila neka drevna rasa koja je ne pojavljuje
odavno ovo želim pročitati imam čini mi se 3 nastavka
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#8495 Re: Šta trenutno čitate?
Huan Rulfo - Pedro Paramo 
- aux
- Posts: 939
- Joined: 25/04/2011 21:30
#8496 Re: Šta trenutno čitate?
Procitao sam Crnu dusu,jako dobra knjiga sa odlicnim krajem
- aux
- Posts: 939
- Joined: 25/04/2011 21:30
#8499 Re: Šta trenutno čitate?
Ima li kakva dobra dusa iz Zenice a da posjeduje Ples sa zmajevima 
- Tesla10
- Posts: 1894
- Joined: 14/05/2013 14:44
#8500 Re: Šta trenutno čitate?
"Crna duša" - dobar roman, sa zanimljivim likovima. Avdaga mi je jedan od najdražih.






