Mislim da sad polako pocinje do izrazaja dolaziti kvalitet i upotrebljivost tehnologije koja stoji iz neke valute. XRP, kako sam jos i prije godinu govorio, upravo pocinje pokazivati svoj stvarni potencijal. Uopste necu biti iznanadjen ako BTC i ETH ("otac" i "majka") ubrzo klocnu jos vise, a XRP ("sin") ih presisa, pogotovo ETH
Nece ih presisati u smislu vrijednosti (iako za ETH nisam ni to bas siguran da nece biti), ali vjerovatno hoce u MC.





