Da su pametne da tri cetiri veceri u hitnu odu i kazu kako ne mogu spavati od stresa i da im daju nesto za smirenje. Ne treba ti nikakva povreda.vješalica wrote:mora li biti?jao_situacije wrote:normalno da planiraju podnijeti privatnu tužbu.
niđe povrede u nalazu![]()
joj balijo, ko te ne zna...
SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#8476 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#8477 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Ma kakv su i policija to treba dobro nalupati, cuj maznuli im mobitel treba ih sad zadrzati ne dati im izaci iz zemlje dok se ovo ne rijesisarlo wrote:privremeni wrote:Prema informacijama iz MUP-a KS, došlo je do nesporazuma. Strani državljani su shvatili da im je neko u tramvaju otuđio mobitel i mislili su da su za to krive studentice te su ih navodno pokušali zadržati dok policija nije došla, zbog čega su nastale povrede na Medininoj ruci.
Odkud to da policija iznosi tvrdnje da je doslo do nesporazuma.
Djevojke su prijavale napad. Sud treba da utvrdi istinu i eventualnu sankciju, a ne policija.
Djevojke izgledaju krajnje pristojno (slike sa linkova).
Djevojke mogu lose proci. Advokati, policija, sudstvo, kriminalci... Vidite kakvi tipovi brani "investitore" po forumu.
Kad pogledate poluljude koji su u drustvu sa "investitorima" sve nam moze biti jasno.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#8478 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
zamisli ti negdje u zaljevu uradiš nešto slično. znaš kad bi te familija vidjela.
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#8479 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Bio bi sudjen po kratkom postupku....
- jao_situacije
- Posts: 18094
- Joined: 29/03/2014 19:20
#8480 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
u zaljevu se ovo ne bi ni desilo, jer se stvari ne kradu kao u gradu sa najbrojnijom policijom
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#8481 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
a ovo se kao desilo jer se krade. isto k'o što su se oni iz bijelog kombija šalili...
-
mali_balon
- Posts: 14566
- Joined: 12/09/2012 09:57
#8482 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Mislim da ja btio rec da neko tako djevojku izvuce iz tramvaja kao sto su ova dva gmaza uradila. Kako bi se proveli u zaljevskim zemljama, bez obzira bilo kradje ili ne. tamo bi se zabuna rjesavla a ti bi bio u zatvoru gdje bi te neki somalijac mazio
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
- Sodom1
- Posts: 4886
- Joined: 15/05/2013 02:00
- Location: zivot je sranje
#8484 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
I ka´e arapi ulazu samo u Srbiju ,u Bosnu nece nista svi´o kak´i susaabsa wrote:I treba ih maksimalno izmusti kozojebe koliko god se može. Pokusaj u bilo kojoj zemlji počupati i pokusati izvuci djevojku iz trolejbusa pa ces vidjeti sta ce ti se desiti.basicm wrote:Priznali napad? Lakse ozljede a u izvjestaju nigdje ozljede. Nego ..... nanjusila pare, pa dajjjjj
Poslato s brzoglasa koristeci Tapatalk!
Od nocenja u pritvoru, istrage i na kraju vjerovatno deportacije.
-
saabsa
- Posts: 1932
- Joined: 07/10/2009 01:17
#8485 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Sodom1 wrote: I ka´e arapi ulazu samo u Srbiju ,u Bosnu nece nista svi´o kak´i su![]()
A vidis kako im tamo nike stalo da nekom izvuku maksimalno.Vlada Filipina i porodica optuženog Joselita Lidasana Zapanta uspjeli su da prikupe samo 488 hiljada dolara za plaćanje odštete. Porodica žrtve odbila je da potpiše izjavu o praštanju sve dok im se ne isplati milion dolara.
- Tercius
- Posts: 1572
- Joined: 21/01/2011 19:51
#8486 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
insomnia78 wrote:Inace je normala kidnapovati nekog iz punog tramvaja
Za ruku i kuci
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#8487 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nisu ni kidnapovane nego klix izmislio priču
likovi su ih pratili iz tramvaja do trolejbusa i kad su pošle da uđu vukli ih ko stoku pa svijet reagovao
umislili da su im maznule telefon
a ne kontjau kako kod nas stvari funkcionisu kad te neko džepari
zatucana posla
misle da im je ovo šerijatska zemlja da mogu mlaviti kako koga hoće
likovi su ih pratili iz tramvaja do trolejbusa i kad su pošle da uđu vukli ih ko stoku pa svijet reagovao
umislili da su im maznule telefon
a ne kontjau kako kod nas stvari funkcionisu kad te neko džepari
zatucana posla
misle da im je ovo šerijatska zemlja da mogu mlaviti kako koga hoće
- uglavnomja
- Posts: 19943
- Joined: 28/07/2012 15:59
#8488 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
hebo arapa koji se voza u trajvanu 
- hrasno38
- Posts: 34079
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
- hrasno38
- Posts: 34079
- Joined: 21/11/2004 23:42
- Location: Sarajevo
- Vozim: Renault Laguna
- Horoskop: Riba
- Contact:
#8490 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
pa vecina ih i jeste za tramvaja doduse kod nas je taksi pravo jeftin pa mogu i taksijem.uglavnomja wrote:hebo arapa koji se voza u trajvanu
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#8491 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
stvarno zalosno
ovakve je sevap ostaviti bez ruku i nogu cijeli zivot
- Logovan
- Posts: 102863
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
#8492 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
E mater u pičku im jebem, za lijeka im zatrebalo.
- muha_sa
- Posts: 140469
- Joined: 12/11/2004 23:33
- Location: rajvosa
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8495 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
problem je što su nasilnici uvijek u nekoj vezi
moja je teorija da vide koga mogu jebavati u zdrav mozak
i tu vezu furaju
moja je teorija da vide koga mogu jebavati u zdrav mozak
i tu vezu furaju
- dobar osjecaj
- Posts: 3957
- Joined: 01/08/2014 11:31
#8496 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
Citanje ili gledanje clanaka/dokumentaraca o imperiji Arslanagic iziskuje suvise vremena uz obavezu da se prethodno popije nesto za smirenje.muha_sa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/cin-o-af ... /161104013
- Truba
- Posts: 93849
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8497 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
kako li je njihovim ženama kad se zna da su svojim konkubinama iz euroherca kupovali stanove
nije sve crno bijelo...
nije sve crno bijelo...
- vješalica
- Posts: 10114
- Joined: 02/04/2010 19:12
#8498 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
nek su ukralidobar osjecaj wrote:Citanje ili gledanje clanaka/dokumentaraca o imperiji Arslanagic iziskuje suvise vremena uz obavezu da se prethodno popije nesto za smirenje.muha_sa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/cin-o-af ... /161104013
edo je uvijek bio megaloman i prije rata
nije se do juce smjelo nista reci za njih sad ih ispiraju po portalima
-
mco
- Posts: 234
- Joined: 20/06/2012 09:56
- oldtajmer
- Posts: 5439
- Joined: 13/04/2013 09:43
- Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda
#8500 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5
meni je od svega najtuznije sto se jos od vremena lopova dzape silni milioni isisavaju iz zdravstvenog fonda u tudje djepove(nekada je npr. zzo za bosnalijekov ranibos davao preko 15 KM a propisivan je ljudima ko bobe,danas je taj lijek oko 2 KM,a nikad nije bilo razloga za tako visoku cijenu itd.)pa moj stari koji je radio preko cetrdeset godina i zaradio penziju,bez dana bolovanja,plus cetri godine armije,danas mora svaki lijek da plati u cijelom iznosu ili participaciju i to sve da bi dzapo,arslanagici,gavrankapetanovici,trninici itd. uzivali u blagodatima poslijeratne demokratije mamicu im svima natakarimmuha_sa wrote:http://www.klix.ba/vijesti/bih/cin-o-af ... /161104013
