SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#8476 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by saabsa »

vješalica wrote:
jao_situacije wrote:normalno da planiraju podnijeti privatnu tužbu.
niđe povrede u nalazu :lol:

joj balijo, ko te ne zna...
mora li biti?
Da su pametne da tri cetiri veceri u hitnu odu i kazu kako ne mogu spavati od stresa i da im daju nesto za smirenje. Ne treba ti nikakva povreda.
mali_balon
Posts: 14566
Joined: 12/09/2012 09:57

#8477 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

sarlo wrote:
privremeni wrote:
Prema informacijama iz MUP-a KS, došlo je do nesporazuma. Strani državljani su shvatili da im je neko u tramvaju otuđio mobitel i mislili su da su za to krive studentice te su ih navodno pokušali zadržati dok policija nije došla, zbog čega su nastale povrede na Medininoj ruci.

Odkud to da policija iznosi tvrdnje da je doslo do nesporazuma.
Djevojke su prijavale napad. Sud treba da utvrdi istinu i eventualnu sankciju, a ne policija.
Djevojke izgledaju krajnje pristojno (slike sa linkova).

Djevojke mogu lose proci. Advokati, policija, sudstvo, kriminalci... Vidite kakvi tipovi brani "investitore" po forumu.
Kad pogledate poluljude koji su u drustvu sa "investitorima" sve nam moze biti jasno.
Ma kakv su i policija to treba dobro nalupati, cuj maznuli im mobitel treba ih sad zadrzati ne dati im izaci iz zemlje dok se ovo ne rijesi
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#8478 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

zamisli ti negdje u zaljevu uradiš nešto slično. znaš kad bi te familija vidjela.
mali_balon
Posts: 14566
Joined: 12/09/2012 09:57

#8479 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Bio bi sudjen po kratkom postupku....
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#8480 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by jao_situacije »

u zaljevu se ovo ne bi ni desilo, jer se stvari ne kradu kao u gradu sa najbrojnijom policijom
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#8481 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by JThomas »

a ovo se kao desilo jer se krade. isto k'o što su se oni iz bijelog kombija šalili...
mali_balon
Posts: 14566
Joined: 12/09/2012 09:57

#8482 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mali_balon »

Mislim da ja btio rec da neko tako djevojku izvuce iz tramvaja kao sto su ova dva gmaza uradila. Kako bi se proveli u zaljevskim zemljama, bez obzira bilo kradje ili ne. tamo bi se zabuna rjesavla a ti bi bio u zatvoru gdje bi te neki somalijac mazio
User avatar
Sodom1
Posts: 4886
Joined: 15/05/2013 02:00
Location: zivot je sranje

#8484 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Sodom1 »

saabsa wrote:
basicm wrote:Priznali napad? Lakse ozljede a u izvjestaju nigdje ozljede. Nego ..... nanjusila pare, pa dajjjjj


Poslato s brzoglasa koristeci Tapatalk!
I treba ih maksimalno izmusti kozojebe koliko god se može. Pokusaj u bilo kojoj zemlji počupati i pokusati izvuci djevojku iz trolejbusa pa ces vidjeti sta ce ti se desiti.
Od nocenja u pritvoru, istrage i na kraju vjerovatno deportacije.
I ka´e arapi ulazu samo u Srbiju ,u Bosnu nece nista svi´o kak´i su :lol: :lol:
saabsa
Posts: 1932
Joined: 07/10/2009 01:17

#8485 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by saabsa »

Sodom1 wrote: I ka´e arapi ulazu samo u Srbiju ,u Bosnu nece nista svi´o kak´i su :lol: :lol:
Vlada Filipina i porodica optuženog Joselita Lidasana Zapanta uspjeli su da prikupe samo 488 hiljada dolara za plaćanje odštete. Porodica žrtve odbila je da potpiše izjavu o praštanju sve dok im se ne isplati milion dolara.
A vidis kako im tamo nike stalo da nekom izvuku maksimalno.
User avatar
Tercius
Posts: 1572
Joined: 21/01/2011 19:51

#8486 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Tercius »

insomnia78 wrote:Inace je normala kidnapovati nekog iz punog tramvaja :D
Za ruku i kuci
:pisnuo: :pisnuo: :pisnuo: :thumbup:
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#8487 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

nisu ni kidnapovane nego klix izmislio priču
likovi su ih pratili iz tramvaja do trolejbusa i kad su pošle da uđu vukli ih ko stoku pa svijet reagovao
umislili da su im maznule telefon
a ne kontjau kako kod nas stvari funkcionisu kad te neko džepari
zatucana posla
misle da im je ovo šerijatska zemlja da mogu mlaviti kako koga hoće
User avatar
uglavnomja
Posts: 19943
Joined: 28/07/2012 15:59

#8488 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by uglavnomja »

hebo arapa koji se voza u trajvanu :izet:
User avatar
hrasno38
Posts: 34079
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8489 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

User avatar
hrasno38
Posts: 34079
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#8490 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by hrasno38 »

uglavnomja wrote:hebo arapa koji se voza u trajvanu :izet:
pa vecina ih i jeste za tramvaja doduse kod nas je taksi pravo jeftin pa mogu i taksijem.
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#8491 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

stvarno zalosno

ovakve je sevap ostaviti bez ruku i nogu cijeli zivot
User avatar
Logovan
Posts: 102863
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#8492 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Logovan »

E mater u pičku im jebem, za lijeka im zatrebalo. :zid: :zid: Pa koja govna majku jebali, fakat za nepovjerovati. Da hoće doći normalno vrijeme, pa da ovakvi debili dobiju batine od kojih ne bi mogli ni ustati od bolova.
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#8495 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

problem je što su nasilnici uvijek u nekoj vezi

moja je teorija da vide koga mogu jebavati u zdrav mozak
i tu vezu furaju
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#8496 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by dobar osjecaj »

Citanje ili gledanje clanaka/dokumentaraca o imperiji Arslanagic iziskuje suvise vremena uz obavezu da se prethodno popije nesto za smirenje.
User avatar
Truba
Posts: 93849
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#8497 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by Truba »

kako li je njihovim ženama kad se zna da su svojim konkubinama iz euroherca kupovali stanove
nije sve crno bijelo...
User avatar
vješalica
Posts: 10114
Joined: 02/04/2010 19:12

#8498 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by vješalica »

dobar osjecaj wrote:
Citanje ili gledanje clanaka/dokumentaraca o imperiji Arslanagic iziskuje suvise vremena uz obavezu da se prethodno popije nesto za smirenje.
nek su ukrali
edo je uvijek bio megaloman i prije rata
nije se do juce smjelo nista reci za njih sad ih ispiraju po portalima
mco
Posts: 234
Joined: 20/06/2012 09:56

#8499 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by mco »

http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika ... /161104034

Ovom liku obrve sredenije od cure hahahah
User avatar
oldtajmer
Posts: 5439
Joined: 13/04/2013 09:43
Location: Royston Vasey/Ronim ispod leda

#8500 Re: SARAJEVO - CRNA HRONIKA Vol. 5

Post by oldtajmer »

meni je od svega najtuznije sto se jos od vremena lopova dzape silni milioni isisavaju iz zdravstvenog fonda u tudje djepove(nekada je npr. zzo za bosnalijekov ranibos davao preko 15 KM a propisivan je ljudima ko bobe,danas je taj lijek oko 2 KM,a nikad nije bilo razloga za tako visoku cijenu itd.)pa moj stari koji je radio preko cetrdeset godina i zaradio penziju,bez dana bolovanja,plus cetri godine armije,danas mora svaki lijek da plati u cijelom iznosu ili participaciju i to sve da bi dzapo,arslanagici,gavrankapetanovici,trninici itd. uzivali u blagodatima poslijeratne demokratije mamicu im svima natakarim
Post Reply