mixone1995 wrote:Tacno bi se trebalo poceti gledati opet od 1. epizode pa bi se onda kao moglo sve "pohvatati", ko je kome sta, ko je koga, itd itd
"kao",bas tako
Moderator: _BataZiv_0809
mixone1995 wrote:Tacno bi se trebalo poceti gledati opet od 1. epizode pa bi se onda kao moglo sve "pohvatati", ko je kome sta, ko je koga, itd itd
kakavdanakneiskustvu wrote:i hajd se ti snadji u svemu ovome,ja se morao podsjetiti ko je gendry,a @pici spominje neke koji se nisu nikad ni pojavili u seriji
pici wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:i hajd se ti snadji u svemu ovome,ja se morao podsjetiti ko je gendry,a @pici spominje neke koji se nisu nikad ni pojavili u seriji
to je istorija GOTa nisu ni spominjali jer bi sezona bila po 50 epizoda zapravo ko safunjara... samo sam pojasnio zašto onog malog je crvena vještica ganjala i rekla da ima kraljevske krvi kao i Stannis, dijelom su Targaryeni... ako se sječate njušila je i Jona da u njemu ima nešto zato se htjela sexast sunjime![]()
Pici, jesi ti citao knjige?pici wrote:kakavdanakneiskustvu wrote:i hajd se ti snadji u svemu ovome,ja se morao podsjetiti ko je gendry,a @pici spominje neke koji se nisu nikad ni pojavili u seriji
to je istorija GOTa nisu ni spominjali jer bi sezona bila po 50 epizoda zapravo ko safunjara... samo sam pojasnio zašto onog malog je crvena vještica ganjala i rekla da ima kraljevske krvi kao i Stannis, dijelom su Targaryeni... ako se sječate njušila je i Jona da u njemu ima nešto zato se htjela sexast sunjime![]()

AleksoMKD wrote:Robert Baratheon, Demon of the Trident.
Najjaci covek u Westerosu i sigurno najsmrtonosniji vitez sedam kraljevstva (svakako dok je bio mlad) 201 cm visok i njegov cekic je samo on mogao da vitla, drugi bi ga jedva drzali.
KAda bih morao birati nekoga da me predstavlja u trial by combat to je definitivno Robert pre svadbe sa Cersei.

Nisu bogom dani nego čovjek koji je ujedinio svih 7 kraljevstva je bio Aegon "The Conqueror" Targaryan, tako da su poslje njega samo oni bili dok ih nisu Robert i Ned skinuli.karanana wrote:u seriji je prosjecne visine i nadprosjecne sirine. opustio se.
a ja sam mislio da je crvena karindzala gendrija zbog tog sto je kraljevske krvi u liniji baratheona a ne targerijena. znaci da robert nije imao dijelic targerijeneve krvi dzaba bi crvena karindzala gendrija? to mi nije jasno jer robert je kralj imo nemo targerijenove krvi. ili su targerijenovi bas bogom dani da budu kraljevi od pamtivjeka?
karanana wrote:u seriji je prosjecne visine i nadprosjecne sirine. opustio se.
a ja sam mislio da je crvena karindzala gendrija zbog tog sto je kraljevske krvi u liniji baratheona a ne targerijena. znaci da robert nije imao dijelic targerijeneve krvi dzaba bi crvena karindzala gendrija? to mi nije jasno jer robert je kralj imo nemo targerijenove krvi. ili su targerijenovi bas bogom dani da budu kraljevi od pamtivjeka?

Vidim nisam jedini čitao wikiupici wrote:Inaće samo da nadodam što prebacujemo Jaime i Cersei za inces, čitava loza tj dinastija Targaryena je incesna, debeli prdonja uživa u ovim sodomizmima
EDIT: zato i sumljam da će Daenerys ikad vidjet Iron Throne, zapravo mnogi su joj i rekli od Tyrion, Daaria, Joraha itd kako ona pripada Essosu i da je to njezin dom a da željezno prijestolje prepusti sudbini... ja mislim da ona nikad neće otići u westeros e jedino da pomogne Jonu u sudbonosnoj bitci izmedju živih i mrtvih...
That's sick dude!AleksoMKD wrote:
Pandakonda wrote:Jel' samo meni čudno kako je ona debela minutu poslje poroda normalno počela hodat ?
Ima tu malo vise od toga. K'o prvo, "Roose was poisoned by his enemies". Znaci niko ne zna sta je bilo s njim osim onog vodje Karstarka (koji mrzi Starkove i hoce da ih za sva vremena izbrise iz istorije), i Maestera koji je se gotov pa usr'o od straha kad ga je Ramsey pogled'o.AleksoMKD wrote:Meni su najcudniji Boltonovi vojnici.
"Ludo kopile je ubio svoga neverovatno sposobnog oca koji nas je vodio decenijama, svoga polubrata koji uzgred ima Frejovu majku i dedu koji drzi jedini put za trgovinu sa jugom te nas sprema za rat sa Lanisterima i zeli napasti Nocnu Strazu? Nema frke, dobar plan."
Nije to nista, cini mi se da za ilirske zene (moze bit slavenske nisam siguran) navodi kako bi se porodi u polju i onda samo nastave radit.kakavdanakneiskustvu wrote:Pandakonda wrote:Jel' samo meni čudno kako je ona debela minutu poslje poroda normalno počela hodat ?

Pandakonda wrote:Jel' samo meni čudno kako je ona debela minutu poslje poroda normalno počela hodat ?