mrvocu losiji klark
mada nije loše generalno
kao da čitam neki budući dokumentarac
Moderator: Chloe
kako dosadnofatamorgana wrote:Neku knjigu bez slika ....
Završila prije nekoliko dana sa čitanjem, a posebno me dojmio dio gdje piše o srodnim dušamaptičica wrote:
Ovo je odlična knjiga. Nećeš se pokajati.vazna wrote:Upravo zavrsio; Sala-Milan Kundera
Odlicna knjiga nisam je mogao ispustiti iz ruku.
Naredna na redu: Sarajevo Blues- Semezdin Mehmedovic
A te lektire za srednjuMeSko Hz wrote:Trenutno čitam "Proces" Franc Kafka
dekicamp3problem wrote:
Trenutno oporavljam moždane ćelije uz Jesenjinove pjesme, a lijevo od mene leži "Sto godina samoće", kupi prašinu već četvrti dan i čeka da ugasim twitter i laptop, spustim roletne, ušuškam se pod dekicu, upalim lampicu i posvetim joj svoje vrijeme kako i zaslužuje
vazna wrote:7000 Dana u Sibiru- Karlo Stajner
Kada procitas knjige slicne ovoj tek tad shvatis sta covjek sve moze izdrzati.


