Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#8376 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Maharadza »

MTV wrote:Jesul ovo poceli pravo tamljenje? Radio RTL do maloprije. Tamno i nema teleteksta.
I kod mene na TM zatamnjen, logično jer počela utakmica na bht.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8377 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Maharadza wrote:
MTV wrote:Jesul ovo poceli pravo tamljenje? Radio RTL do maloprije. Tamno i nema teleteksta.
I kod mene na TM zatamnjen, logično jer počela utakmica na bht.
Sve utakmice do sada gledao na RTL. Sve se moglo gledat :wink:
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#8378 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Maharadza »

MTV wrote:
Maharadza wrote:
MTV wrote:Jesul ovo poceli pravo tamljenje? Radio RTL do maloprije. Tamno i nema teleteksta.
I kod mene na TM zatamnjen, logično jer počela utakmica na bht.
Sve utakmice do sada gledao na RTL. Sve se moglo gledat :wink:
Onda je neko zaboravio zatamniti ili se pravio lud! :mrgreen:
neki
Posts: 7952
Joined: 17/02/2005 07:57

#8379 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by neki »

Nemoguce,...na cvili nije zatamnjen... :lol:
User avatar
karanana
Posts: 50762
Joined: 26/02/2004 00:00

#8380 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

samo nazovete lol i kazete im da ne zelite biti majorizirani u sarajevu i odmrache vam rtl i evenutalno hrt ako je zatamnjen.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8381 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Ljudi bre nezaj..avam se ozbiljno, nije nista bilo na RTL za vrijeme BiH-Hrvatska. Prije utakmice i poslije radio normalno. Pa gledao sam sa Uredjenje kanala Slovenija-Spanija sve Hrvatske utakmice i one koje nisu isle na BHT1. Jednostavno bila crna slika. Znam za savjet Uredjenje kanala. Pa nisu valjda postali kao i drugi :(
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8382 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Ljudi bre nezaj..avam se ozbiljno, nije nista bilo na RTL za vrijeme BiH-Hrvatska. Prije utakmice i poslije radio normalno. Pa gledao sam sa Uredjenje kanala Slovenija-Spanija sve Hrvatske utakmice i one koje nisu isle na BHT1. Jednostavno bila crna slika. Znam za savjet Uredjenje kanala. Pa nisu valjda postali kao i drugi :(
evo kanal1 ne radi trenutno normalno a preko uređenje kanala može fino se gledati.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8383 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
MTV wrote:Ljudi bre nezaj..avam se ozbiljno, nije nista bilo na RTL za vrijeme BiH-Hrvatska. Prije utakmice i poslije radio normalno. Pa gledao sam sa Uredjenje kanala Slovenija-Spanija sve Hrvatske utakmice i one koje nisu isle na BHT1. Jednostavno bila crna slika. Znam za savjet Uredjenje kanala. Pa nisu valjda postali kao i drugi :(
evo kanal1 ne radi trenutno normalno a preko uređenje kanala može fino se gledati.
Pa u vrijeme utakmice normalan izbor pise kanal ce biti dostupan za ..... a preko uredjenja kanala bilo crno. Jel netko slucajno gledao u to vrijeme da mi kaze meni je radio ili nije ni meni?
Dzontra_Volta
Posts: 8001
Joined: 20/01/2011 11:10

#8384 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Ja sam mislio da uređenje kanala nije tema za foruma.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8385 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Dzontra_Volta wrote:Ja sam mislio da uređenje kanala nije tema za foruma.
- Nije!
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8386 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Dzontra_Volta wrote:Ja sam mislio da uređenje kanala nije tema za foruma.
slažem se
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8387 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Dzontra_Volta wrote:Ja sam mislio da uređenje kanala nije tema za foruma.
dupli
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8388 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Kriv sam
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8389 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Kriv sam
Ni slučajno, kontam možda preko PP o tome govoriti da je bolje
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8390 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
MTV wrote:Kriv sam
Ni slučajno, kontam možda preko PP o tome govoriti da je bolje
Nece se ponoviti.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8391 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
MTV wrote:Kriv sam
Ni slučajno, kontam možda preko PP o tome govoriti da je bolje
Nece se ponoviti.
:lol: :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8392 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Zna li tko hoce li biti koji novi kanala? Nismo dobili dugo nista sem zamjene RTL Kockice.
al-em
Posts: 3173
Joined: 01/03/2014 00:26

#8393 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by al-em »

Zasto su nam ukinuli b92, a ostavili b92 info
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8394 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

MTV wrote:Zna li tko hoce li biti koji novi kanala? Nismo dobili dugo nista sem zamjene RTL Kockice.
Pa miša li ti, zar ti kao uposlenik (što bi neki rekli) to ne znaš prije nas :evil: :twisted: :mrgreen: :-D :D
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8395 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Sakazulu wrote:
MTV wrote:Zna li tko hoce li biti koji novi kanala? Nismo dobili dugo nista sem zamjene RTL Kockice.
Pa miša li ti, zar ti kao uposlenik (što bi neki rekli) to ne znaš prije nas :evil: :twisted: :mrgreen: :-D :D
Vala baš MTV koga ti foliraš :lol: :lol:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8396 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

al-em wrote:Zasto su nam ukinuli b92, a ostavili b92 info
Info ispade kao bolji pa ga ostavili. Najvjerovatnije istekao ugovor a nisu se uspjeli dogovoriti kao i svi kabl operateri u BiH osim Telemacha koji ima monopol (moram upotrebiti tu rijec) na nekolicinu kanala.
I ja tugujem za b92.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8397 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
Sakazulu wrote:
MTV wrote:Zna li tko hoce li biti koji novi kanala? Nismo dobili dugo nista sem zamjene RTL Kockice.
Pa miša li ti, zar ti kao uposlenik (što bi neki rekli) to ne znaš prije nas :evil: :twisted: :mrgreen: :-D :D
Vala baš MTV koga ti foliraš :lol: :lol:
8-) :lol: :lol: :lol: :lol:
Intelinside
Posts: 45
Joined: 21/11/2012 22:20

#8398 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Intelinside »

Može li mi neko pomoći.
Kako da dobijem WIFI ROUTER od logosofta? :) da li se to plaća dodatno ili ?
Koristim TRIO paket 58,50 km +pdv
User avatar
Praetorious
Posts: 1806
Joined: 07/09/2012 07:07
Contact:

#8399 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Praetorious »

Najbrže i najsigurnije ti je da ih nazoveš i u roku od 30 sekundi dobiješ provjeren odgovor :D
S druge strane, routeri su jeftini, pa ti je bolje kupiti vlastiti i imati puni pristup njegovim postavkama, nego se gnjaviti sa tuđom opremom i pristupnim šiframa ...
Last edited by Praetorious on 24/01/2015 21:53, edited 1 time in total.
shandrprcSA
Posts: 10219
Joined: 23/02/2013 08:16

#8400 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by shandrprcSA »

imam ja dir600 ako ti bude trebao :D
Post Reply