Bitcoin & crypto svijet

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
Slucajni_TU
Posts: 164
Joined: 18/09/2018 22:09

#8376 Re: Bitcoins

Post by Slucajni_TU »

RAKETA DO 1 DOLLAR?
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#8377 Re: Bitcoins

Post by 512MB »

Jebo 1 dolar, treba pogazit onaj ATH prvo, a onda ce mo #moon :mrgreen:
User avatar
parappa
Posts: 3715
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#8378 Re: Bitcoins

Post by parappa »

Slucajni_TU wrote:RAKETA DO 1 DOLLAR?
imas neku informaciju ili po cemu mislis da ce skociti?
ne kazem da nece... vec je skocio sa 0.27 na evo 0.52 pa me ne bi nista cudilo
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#8379 Re: Bitcoins

Post by 512MB »

Bila je najava da xRapid izlazi u Oktobru, pa su valjda zato ocekivanja velika. Jer xRapid je to sta su banke zadnjih mjeseci testirale i sta ce uglavnom i koristiti.
Slucajni_TU
Posts: 164
Joined: 18/09/2018 22:09

#8380 Re: Bitcoins

Post by Slucajni_TU »

parappa wrote:
Slucajni_TU wrote:RAKETA DO 1 DOLLAR?
imas neku informaciju ili po cemu mislis da ce skociti?
ne kazem da nece... vec je skocio sa 0.27 na evo 0.52 pa me ne bi nista cudilo
Xrapid dolazi. Pored toga imamo informacije kako ce se coil primijenjivati na youtube i wikipediji. Uz to mislim da kada xrp prestigne ether po market capu dovoljno mnogo; da ce mu to dati dodatni bust.

Dolazi SBI sa svojom aplikacijom takodjer. Dakle mnogo toga mozemo ocekvati u roku od par mjeseci.
User avatar
parappa
Posts: 3715
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#8381 Re: Bitcoins

Post by parappa »

Slucajni_TU wrote:
parappa wrote:
Slucajni_TU wrote:RAKETA DO 1 DOLLAR?
imas neku informaciju ili po cemu mislis da ce skociti?
ne kazem da nece... vec je skocio sa 0.27 na evo 0.52 pa me ne bi nista cudilo
Xrapid dolazi. Pored toga imamo informacije kako ce se coil primijenjivati na youtube i wikipediji. Uz to mislim da kada xrp prestigne ether po market capu dovoljno mnogo; da ce mu to dati dodatni bust.

Dolazi SBI sa svojom aplikacijom takodjer. Dakle mnogo toga mozemo ocekvati u roku od par mjeseci.
:thumbup: budemo vidjeli... zaspalo sve od proljeca...
User avatar
Rene Higuita
Posts: 1026
Joined: 10/09/2012 16:17
Contact:

#8382 Re: Bitcoins

Post by Rene Higuita »

BTC dnevni support i resistance:

Image

BTC sedmicni support i resistance:

Image
casanova123
Posts: 1495
Joined: 04/04/2011 22:16

#8383 Re: Bitcoins

Post by casanova123 »

I sta je pisac zelio da kaze? :D
User avatar
Rene Higuita
Posts: 1026
Joined: 10/09/2012 16:17
Contact:

#8384 Re: Bitcoins

Post by Rene Higuita »

casanova123 wrote:I sta je pisac zelio da kaze? :D
Kupujes na supportu, prodajes na resistance. Ako je snazan breakout i prijasnji resistance postane support, ponovo kupujes i ides do narednog resistance i prodajes. Itd....Da bi support bio dobar cijena mora da se drzi bar 1 dan poslije breakouta.
Glavna poenta je da je jos puno prepreka ka oporavku marketa. Potvrda bull marketa je savladavanje naredna 2 sedmicna otpora. Ali to je sve proces koji moze trajati i mjesecima.
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#8385 Re: Bitcoins

Post by phillie »

E sto bi sad legla jedna XRP raketLa :D

Kickcoin skocio 30% na dnevnoj bazi.
Slucajni_TU
Posts: 164
Joined: 18/09/2018 22:09

#8386 Re: Bitcoins

Post by Slucajni_TU »

Pa sto ne raste xrp sada? XRAPID lanciran. Bank Of America je izjavila kako ce kripte imati ukupnu vrijednost od 7 triliona. Znaci to bi znacilo xrp na 25 dolara.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#8387 Re: Bitcoins

Post by un1ted »

:mrgreen:
User avatar
parappa
Posts: 3715
Joined: 02/09/2014 21:43
Grijem se na: struju
Vozim: Lotus Esprit TurboSE

#8388 Re: Bitcoins

Post by parappa »

Energetika2 wrote:sto li pada xrp?
Da nije @pitar kupio? :D
User avatar
Rene Higuita
Posts: 1026
Joined: 10/09/2012 16:17
Contact:

#8389 Re: Bitcoins

Post by Rene Higuita »

Presjek situacije na trzistu:




ETH analiza:
https://bravenewcoin.com/insights/ether ... edium-term

BTC sedmicni support i resistance:
Image

XRP sedmicni support i resistance:
Image
User avatar
Dozer
Posts: 32999
Joined: 19/09/2008 10:14
Location: Zemlja maloumne ENV matrice...

#8390 Re: Bitcoins

Post by Dozer »

Slucajni_TU wrote:Pa sto ne raste xrp sada? XRAPID lanciran. Bank Of America je izjavila kako ce kripte imati ukupnu vrijednost od 7 triliona. Znaci to bi znacilo xrp na 25 dolara.
Just wait. And HODL ;)
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#8391 Re: Bitcoins

Post by phillie »

Danas su, sto bi Nele rek'o, svi daun. :D

Djeca nam se smiju moj Reufe :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#8392 Re: Bitcoins

Post by Tomahawk11 »

un1ted wrote:Ne radi jer je beta. Ako nekome bas treba isplata mogu upitati za manuelno odobravanje.
Beta je izgleda još uvijek. Još je ručna varijanta.
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#8393 Re: Bitcoins

Post by HowForWhom »

samo da se javim da odavno nisam nista kupio :D
ne pada zbog mene nista :skoljka: :evil: :mrgreen:
User avatar
512MB
Posts: 11212
Joined: 03/01/2014 22:39
Location: ¯\_(ツ)_/

#8394 Re: Bitcoins

Post by 512MB »

User avatar
Rene Higuita
Posts: 1026
Joined: 10/09/2012 16:17
Contact:

#8395 Re: Bitcoins

Post by Rene Higuita »

Dobro je zivi smo svi.
Vidim ja nema nikoga na temi. :D
User avatar
phillie
Posts: 9493
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#8396 Re: Bitcoins

Post by phillie »

Svi cemo mi victom-ovim stopama u hortikulturu :D
User avatar
Ostri_Mac
Posts: 452
Joined: 24/10/2005 13:21
Location: Sarajevo

#8397 Re: Bitcoins

Post by Ostri_Mac »

Rene Higuita wrote:Dobro je zivi smo svi.
Vidim ja nema nikoga na temi. :D
copimo sta sitno usput...zao mi sto sam propustio ovo mjesec-dva dok je bas bio down...hodlamo i uredno trpamo na nano S :D

pozdrav svima ;)
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#8398 Re: Bitcoins

Post by HowForWhom »

hodlam i suze ronim gdje pare dadoh :D
User avatar
Rene Higuita
Posts: 1026
Joined: 10/09/2012 16:17
Contact:

#8399 Re: Bitcoins

Post by Rene Higuita »

Cini se da smo uhvatili dno. U periodu smo akumulacije.
Samo HODL sa dobrim coinima
User avatar
HowForWhom
Posts: 5582
Joined: 29/11/2015 22:33

#8400 Re: Bitcoins

Post by HowForWhom »

mozda uskoro sta kupim, ali javim vam da znate da ce past :D
Post Reply