ovo je bosforski most koliko ja znam, oni su se zadnji predali oko 20 do 7 jutros a sinoć su prvi počeli pucati što si nadam se vidioIt_is_a_Leclerc wrote:Da li samoproglašeni "prof" i vjerovatno legitimni "drvosječa" mogu dokazati da je ovaj napadnuti vojnik počinio neki zločin ili je, kao i svi ostali, radio ono što mu je naređeno ? Ako nemaju takav dokaz, da li samorproglašeni "prof" i zbiljni drvosječa poznaju principe pojma - bezuslovna predaja - i konvencijama propisane načine postupanja i obaveze prema zarobljenicima ?
ne znam tačan broj mrtvih i ranjenih sa tog mosta, ali je ova barikada pucala, zanimljivo je da su samo neki platili glavom od stotinjak vojnika s te barikade
imaš li objašnjenje zašto ih nisu sve poubijali


