i vođa....
Ma koliko da je, MORA se sabrati i davati jasne i glasne izjave.Ne kažem da se treba ''busati'' u prsa i davati grandiozne izjave ali stav sa spuštenim ramenima... ne ide
Nažalost, da se drugačije ponašao u subotu navečer proglasili bi ga organizatorom demonstracija.šatirana_ljubičica wrote:Inače sam simpatizer Željka Komšića, međutim, nije se baš proslavio gostovanjem u dnevniku na FTV.Jeste da je on pokazao jednu iskrenost, koja je uvijek i prisutna i zbog koje se izdvaja od drugih političara na sceni, međutim u izjavama tokom dnevnika je zvučao kao ''neko od nas'', što u ovom momentu nije dobro.Zašto?Pa zato što mi ne želimo vidjeti da je neko ko će nas voditi zbunjen, prepadnut, i da ne može rečenicu povezati kako treba zbog emocija.Ok, na stranu sve to što je kao čovjek-ljudina, ali.... dosta je narod zbunjen i ogorčen i jedva se izražava više, ne treba i ne smije to biti
i vođa....
Ma koliko da je, MORA se sabrati i davati jasne i glasne izjave.Ne kažem da se treba ''busati'' u prsa i davati grandiozne izjave ali stav sa spuštenim ramenima... ne ide
webby-x wrote:Ne bi. Taj čovjek je toliko plitak i tup da nitkoStyling wrote:Mogli bi ga povezati sa organizatorima.
ni ne pomišlja da bi Komšić mogao stajati iza bilo čega
konkretnog. Njemu više leži kvazipatriotsko laprdanje.
ma kakvim organizatorom protesta? ne supljite i ne branite ga. on nije picka,on je PIZDA a to je karakterna osobina.pemanapemani wrote: Nažalost, da se drugačije ponašao u subotu navečer proglasili bi ga organizatorom demonstracija.
Pojedinci koji na svaki mogući način i na različitim temama miniraju proteste, ovdje proglašavaju Komšića pičkom što nije stao na čelo kolone.
dao bi ostavku,moralnu.sinuhe wrote:Da zna izasao bi pred narod na kakav balkon pa drzao govor.
Da, ali ako vec nece da podnese ostavku mora izaci pred narod. Pristojnost nalaze da se saslusaju nezadovoljni. Nece ga niko lincovati.raskopusa wrote:dao bi ostavku,moralnu.sinuhe wrote:Da zna izasao bi pred narod na kakav balkon pa drzao govor.
nije ni marjanovic zalio fotelje ni place ...
komsic sve daje al foteljicu NE.![]()
SEM PAR POPULISTICKIH IZJAVA ZA NARODNE MASE,TAJ NISTA KORISNO NE URADI ZA SVE OVE GODINE STO JE NA VLASTI.
Vidim, frustrirana si. Shvatam, vjerovatno se klima stoličica u kakvoj agenciji ili ministarstvu.raskopusa wrote:ma kakvim organizatorom protesta? ne supljite i ne branite ga. on nije picka,on je PIZDA a to je karakterna osobina.pemanapemani wrote: Nažalost, da se drugačije ponašao u subotu navečer proglasili bi ga organizatorom demonstracija.
Pojedinci koji na svaki mogući način i na različitim temama miniraju proteste, ovdje proglašavaju Komšića pičkom što nije stao na čelo kolone.
hm... neka marginalna događanja u zenici te demantuju.Corto Maltese wrote:Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Ne znam šta bih ti rekao. Danas idem na jedan skup gdje mu je javno zabranjen pristup.biske wrote:hm... neka marginalna događanja u zenici te demantuju.Corto Maltese wrote:Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Corto Maltese wrote:Ne znam šta bih ti rekao. Danas idem na jedan skup gdje mu je javno zabranjen pristup.biske wrote:hm... neka marginalna događanja u zenici te demantuju.Corto Maltese wrote:Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Može se desiti da Radončićeva podvala prođe. Najgore što bi se moglo desiti je da poslije izbora kormilo države preuzmu Dodik-Čović-Radončić.Cafe Camargue wrote:Željko se prodaje kao dobar i pošten čovjek, što možda i jeste, ali je nula od političara.
U ovom sivilu, kad ljudi biraju i glasaju za manje zlo, on se uopšte ne ističe.
Bojim se da bi kod našeg pomalo tupog naroda (nažalost), Radončić mogao najviše profitirati.
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!crysis wrote:u SDP mozdaCorto Maltese wrote:Ne znam šta bih ti rekao. Danas idem na jedan skup gdje mu je javno zabranjen pristup.biske wrote: hm... neka marginalna događanja u zenici te demantuju.
I, eto nama treceg entiteta, pa se majci svojoj vise mozemo buniti.Maystor wrote:Može se desiti da Radončićeva podvala prođe. Najgore što bi se moglo desiti je da poslije izbora kormilo države preuzmu Dodik-Čović-Radončić.Cafe Camargue wrote:Željko se prodaje kao dobar i pošten čovjek, što možda i jeste, ali je nula od političara.
U ovom sivilu, kad ljudi biraju i glasaju za manje zlo, on se uopšte ne ističe.
Bojim se da bi kod našeg pomalo tupog naroda (nažalost), Radončić mogao najviše profitirati.
Zar nije licemjerno ići na taj plenum, a prethodno si proteste iz kojih je nastao popljuvao i ismijao na 101 način?Corto Maltese wrote:
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva
Kao što rekoh, Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
ne ide on tamo s obrazom, nego đonom.ultima_palabra wrote:Zar nije licemjerno ići na taj plenum, a prethodno si proteste iz kojih je nastao popljuvao i ismijao na 101 način?Corto Maltese wrote:
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva
Kao što rekoh, Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Samo jedno pojašnjenje: agenti Fahrudina Radončića ne spadaju u ovu kategorijuCorto Maltese wrote:Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!crysis wrote:u SDP mozdaCorto Maltese wrote: Ne znam šta bih ti rekao. Danas idem na jedan skup gdje mu je javno zabranjen pristup.
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva
Kao što rekoh, Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
biske wrote:ne ide on tamo s obrazom, nego đonom.ultima_palabra wrote:Zar nije licemjerno ići na taj plenum, a prethodno si proteste iz kojih je nastao popljuvao i ismijao na 101 način?Corto Maltese wrote:
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva
Kao što rekoh, Komšić može još samo organizovati javno plakanje.