Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#8376 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by šatirana_ljubičica »

Inače sam simpatizer Željka Komšića, međutim, nije se baš proslavio gostovanjem u dnevniku na FTV.Jeste da je on pokazao jednu iskrenost, koja je uvijek i prisutna i zbog koje se izdvaja od drugih političara na sceni, međutim u izjavama tokom dnevnika je zvučao kao ''neko od nas'', što u ovom momentu nije dobro.Zašto?Pa zato što mi ne želimo vidjeti da je neko ko će nas voditi zbunjen, prepadnut, i da ne može rečenicu povezati kako treba zbog emocija.Ok, na stranu sve to što je kao čovjek-ljudina, ali.... dosta je narod zbunjen i ogorčen i jedva se izražava više, ne treba i ne smije to biti
i vođa....
Ma koliko da je, MORA se sabrati i davati jasne i glasne izjave.Ne kažem da se treba ''busati'' u prsa i davati grandiozne izjave ali stav sa spuštenim ramenima... ne ide :(
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8377 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Jedino da nekog nađe da mu to objasni, kao što je zlatko uradio, da se transformiše u nekog drugog osim sebe :D
Last edited by shiljak on 12/02/2014 10:09, edited 1 time in total.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#8378 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pemanapemani »

šatirana_ljubičica wrote:Inače sam simpatizer Željka Komšića, međutim, nije se baš proslavio gostovanjem u dnevniku na FTV.Jeste da je on pokazao jednu iskrenost, koja je uvijek i prisutna i zbog koje se izdvaja od drugih političara na sceni, međutim u izjavama tokom dnevnika je zvučao kao ''neko od nas'', što u ovom momentu nije dobro.Zašto?Pa zato što mi ne želimo vidjeti da je neko ko će nas voditi zbunjen, prepadnut, i da ne može rečenicu povezati kako treba zbog emocija.Ok, na stranu sve to što je kao čovjek-ljudina, ali.... dosta je narod zbunjen i ogorčen i jedva se izražava više, ne treba i ne smije to biti
i vođa....
Ma koliko da je, MORA se sabrati i davati jasne i glasne izjave.Ne kažem da se treba ''busati'' u prsa i davati grandiozne izjave ali stav sa spuštenim ramenima... ne ide :(
Nažalost, da se drugačije ponašao u subotu navečer proglasili bi ga organizatorom demonstracija.

Pojedinci koji na svaki mogući način i na različitim temama miniraju proteste, ovdje proglašavaju Komšića pičkom što nije stao na čelo kolone :-) .
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8379 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

A nedavno sa Orićem bili svi osim komšića, kao da je sbb našao način da šukne komšiću.. jer ne može direktno.. dok je za sda i sdp nastavio po starom jer može.

A to sa Orićem je isto skupljanje poena, zato i nije komšić dolazio.. Nit on sam može pomoć nit Orić može otić u srbiju, a sve po zakonu.
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#8380 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by raskopusa »

webby-x wrote:
Styling wrote:Mogli bi ga povezati sa organizatorima.
Ne bi. Taj čovjek je toliko plitak i tup da nitko
ni ne pomišlja da bi Komšić mogao stajati iza bilo čega
konkretnog. Njemu više leži kvazipatriotsko laprdanje.
:lol: :lol: da mu nije bilo sdp-a taj ni dio mjesne zajednice ne bi dobacio.
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#8381 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinuhe »

Da zna izasao bi pred narod na kakav balkon pa drzao govor.
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#8382 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by raskopusa »

pemanapemani wrote: Nažalost, da se drugačije ponašao u subotu navečer proglasili bi ga organizatorom demonstracija.

Pojedinci koji na svaki mogući način i na različitim temama miniraju proteste, ovdje proglašavaju Komšića pičkom što nije stao na čelo kolone :-) .
ma kakvim organizatorom protesta? ne supljite i ne branite ga. on nije picka,on je PIZDA a to je karakterna osobina. :roll:
User avatar
raskopusa
Posts: 706
Joined: 24/01/2012 12:42

#8383 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by raskopusa »

sinuhe wrote:Da zna izasao bi pred narod na kakav balkon pa drzao govor.
dao bi ostavku,moralnu.
nije ni marjanovic zalio fotelje ni place ...
komsic sve daje al foteljicu NE. :-)
SEM PAR POPULISTICKIH IZJAVA ZA NARODNE MASE,TAJ NISTA KORISNO NE URADI ZA SVE OVE GODINE STO JE NA VLASTI.
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#8384 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinuhe »

raskopusa wrote:
sinuhe wrote:Da zna izasao bi pred narod na kakav balkon pa drzao govor.
dao bi ostavku,moralnu.
nije ni marjanovic zalio fotelje ni place ...
komsic sve daje al foteljicu NE. :-)
SEM PAR POPULISTICKIH IZJAVA ZA NARODNE MASE,TAJ NISTA KORISNO NE URADI ZA SVE OVE GODINE STO JE NA VLASTI.
Da, ali ako vec nece da podnese ostavku mora izaci pred narod. Pristojnost nalaze da se saslusaju nezadovoljni. Nece ga niko lincovati.
pemanapemani
Posts: 6065
Joined: 09/09/2008 15:12

#8385 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by pemanapemani »

raskopusa wrote:
pemanapemani wrote: Nažalost, da se drugačije ponašao u subotu navečer proglasili bi ga organizatorom demonstracija.

Pojedinci koji na svaki mogući način i na različitim temama miniraju proteste, ovdje proglašavaju Komšića pičkom što nije stao na čelo kolone :-) .
ma kakvim organizatorom protesta? ne supljite i ne branite ga. on nije picka,on je PIZDA a to je karakterna osobina. :roll:
Vidim, frustrirana si. Shvatam, vjerovatno se klima stoličica u kakvoj agenciji ili ministarstvu.

Ako Komšića okarakterišemo kao pičku, kako okarakterisati Zlatka koji je samo slučajno prolazio pored generala tzv. JNA? Slučajno je zgrabio i fotelju 1992., i ne možeš ga krampom odvojiti od nje, odnosno, njih.
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8386 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

vratili se pljuvači. bujrum, bujrum, ne morate se izuvati.


edit: i meni je žao što nije organizovo proteste :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8387 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Cafe Camargue
Posts: 1048
Joined: 25/09/2008 22:55

#8388 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Cafe Camargue »

Željko se prodaje kao dobar i pošten čovjek, što možda i jeste, ali je nula od političara.
U ovom sivilu, kad ljudi biraju i glasaju za manje zlo, on se uopšte ne ističe.
Bojim se da bi kod našeg pomalo tupog naroda (nažalost), Radončić mogao najviše profitirati.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#8389 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by šatirana_ljubičica »

Mislim da se Komšiću ništa drugo ne može prikačiti osim to da je previše emotivan pa ga to vodi ka izgubljenosti.Ili tako nešto.Ali sad, da ga vrijeđate i smatrate kukavicom, mislim da je to previše-jer je on jedini davao izjave od kojih su se svi drugi ograđivali i ni u snu ne bi rekli.Dalje, ako nam valja jedno-ne valja nam drugo, ako valja drugo-ne valja prvo-ma dajte ima li iko da nam valja?Ne valja jer ne valjamo sami sebi.Ne kažem ja, niko i nije savršen, od trenutne postavke na vlasti, ali nemojte čovjeku prišivati ono što nije!
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8390 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

Corto Maltese wrote:Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
hm... neka marginalna događanja u zenici te demantuju. :D
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8391 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

biske wrote:
Corto Maltese wrote:Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
hm... neka marginalna događanja u zenici te demantuju. :D
Ne znam šta bih ti rekao. Danas idem na jedan skup gdje mu je javno zabranjen pristup.
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#8392 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by crysis »

Corto Maltese wrote:
biske wrote:
Corto Maltese wrote:Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
hm... neka marginalna događanja u zenici te demantuju. :D
Ne znam šta bih ti rekao. Danas idem na jedan skup gdje mu je javno zabranjen pristup.

u SDP mozda
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#8393 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Cafe Camargue wrote:Željko se prodaje kao dobar i pošten čovjek, što možda i jeste, ali je nula od političara.
U ovom sivilu, kad ljudi biraju i glasaju za manje zlo, on se uopšte ne ističe.
Bojim se da bi kod našeg pomalo tupog naroda (nažalost), Radončić mogao najviše profitirati.
Može se desiti da Radončićeva podvala prođe. Najgore što bi se moglo desiti je da poslije izbora kormilo države preuzmu Dodik-Čović-Radončić.
User avatar
šatirana_ljubičica
Posts: 4798
Joined: 20/11/2010 12:37

#8394 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by šatirana_ljubičica »

Ma Radončić je pao, nema on šanse više.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8395 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

crysis wrote:
Corto Maltese wrote:
biske wrote: hm... neka marginalna događanja u zenici te demantuju. :D
Ne znam šta bih ti rekao. Danas idem na jedan skup gdje mu je javno zabranjen pristup.
u SDP mozda
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva

Kao što rekoh, Prvi i jedni predsjednik državnog predsjedništva za čijeg mandata je predsjedništvo palo može još samo organizovati javno plakanje.
Last edited by Corto Maltese on 12/02/2014 11:16, edited 1 time in total.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8396 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Maystor wrote:
Cafe Camargue wrote:Željko se prodaje kao dobar i pošten čovjek, što možda i jeste, ali je nula od političara.
U ovom sivilu, kad ljudi biraju i glasaju za manje zlo, on se uopšte ne ističe.
Bojim se da bi kod našeg pomalo tupog naroda (nažalost), Radončić mogao najviše profitirati.
Može se desiti da Radončićeva podvala prođe. Najgore što bi se moglo desiti je da poslije izbora kormilo države preuzmu Dodik-Čović-Radončić.
I, eto nama treceg entiteta, pa se majci svojoj vise mozemo buniti.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59302
Joined: 15/12/2008 16:53

#8397 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Corto Maltese wrote:
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva
Kao što rekoh, Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Zar nije licemjerno ići na taj plenum, a prethodno si proteste iz kojih je nastao popljuvao i ismijao na 101 način?
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8398 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

ultima_palabra wrote:
Corto Maltese wrote:
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva
Kao što rekoh, Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Zar nije licemjerno ići na taj plenum, a prethodno si proteste iz kojih je nastao popljuvao i ismijao na 101 način?
ne ide on tamo s obrazom, nego đonom.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#8399 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Corto Maltese wrote:
crysis wrote:
Corto Maltese wrote: Ne znam šta bih ti rekao. Danas idem na jedan skup gdje mu je javno zabranjen pristup.
u SDP mozda
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva
Kao što rekoh, Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Samo jedno pojašnjenje: agenti Fahrudina Radončića ne spadaju u ovu kategoriju :wink:
crysis
Posts: 1336
Joined: 05/10/2009 16:47
Location: Kad umreš, ti ne znaš da si umro i nije ti teško. Teško je drugima. Isto je i kad si glup.

#8400 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by crysis »

biske wrote:
ultima_palabra wrote:
Corto Maltese wrote:
Svi su dobrodošli, OSIM ČLANOVA I ČLANICA POLITIČKIH STRANAKA!
http://plenumsa.org/content/poziv-gra%C ... a-sarajeva
Kao što rekoh, Komšić može još samo organizovati javno plakanje.
Zar nije licemjerno ići na taj plenum, a prethodno si proteste iz kojih je nastao popljuvao i ismijao na 101 način?
ne ide on tamo s obrazom, nego đonom.

ide on tamo da razjebe to sijelo
Post Reply