Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#8351 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

U Manifestu se navodi da samo on treba da ostane na vlasti ali ga niko ne povezuje :lol:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8352 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Komšić je Grebo 21. stoljeća.
Last edited by Corto Maltese on 09/02/2014 22:17, edited 2 times in total.
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#8353 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kox »

drugi profil wrote:
kanocale wrote: zar smo toliko spustili kriterije? ako uz necije ime moze samo da stoji "najposteniji" onda nek sve ide u tri lijepe....
sad je imao sve na pladnju nije reagovao jer je nesposoban.
Ne nego je uradio moralnu stvar.
Ja bih ga osudio da je iskoristio revolt naroda za svoju promociju jer ni on nije potpuno nevin, ali je makar svjestan da u KS i BiH ima ljudi koji su sa pravom nezadovoljni.

Samo sam cekao koji ce mis prvi da pocne kupiti poene za ovo.
Dovoljno se sjetiti protesta 2008, kako je počelo a kako završilo nakon stranačkog uplitanja.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8354 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

webby-x wrote:
Styling wrote:Mogli bi ga povezati sa organizatorima.
Ne bi. Taj čovjek je toliko plitak i tup da nitko
ni ne pomišlja da bi Komšić mogao stajati iza bilo čega
konkretnog. Njemu više leži kvazipatriotsko laprdanje.
ali bi lagundžiji
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8355 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

Zato i jeste gore u rasulu što ste znali odabrati na izborima. Ne bi većeg nepotizma, ali i tolikog ekstremnog diletantizma u obnašanju vlasti već dugi niz godina
Čuj Komšić, Valter i pet politika...i još oni raspravljaju da li mu dati još jednom povjerenje ili ne :lol: Eee moj narode.
User avatar
jasko_ja
Posts: 456
Joined: 10/07/2005 21:14

#8356 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by jasko_ja »

Corto Maltese wrote:Predsjednik nije mogao doći, pa je umjesto njega bio njegov izasranik:
http://www.s.ource.ba/clanak/8808615180 ... ref=ostali
Ne bih da prigovaram, ali propustio si da ubacis ovaj link na prethodnoj stranici, ako bas zelis biti dosljedan da bude na svakoj stranici.
S druge strane, ovom uglednom ugostitelju bi prodo bubreg i namirio stetu na autu...
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8357 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

deef ne stoji ni ispred ni iza ovih protesta. :)
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8358 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

biske wrote:deef ne stoji ni ispred ni iza ovih protesta. :)
Ne, oni su U protestima.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#8359 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Sa ljudima znači.
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#8360 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinuhe »

Ceka da frka prodje. Najlakse je tako.
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8361 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

sinuhe wrote:Ceka da frka prodje. Najlakse je tako.
eno fahro je pokušao da ubere poene. ne ide ni to...
User avatar
sinuhe
Posts: 12583
Joined: 03/06/2011 11:33

#8362 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinuhe »

Fahro mora, ministar sigurnosti a i nista ga ne kosta.
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8363 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

realno, željko loš večeras. :|
User avatar
_mufljuz_
Posts: 4976
Joined: 12/04/2013 19:42

#8364 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by _mufljuz_ »

Corto Maltese wrote:
_mufljuz_ wrote:pade DF ispuha cuna ko dus'ca.
zeljko da je se pojavio na protestima - sada bi bio politicki BH napoleon... ovako ispade politicka kukavica koja daje saopstenja sa propalitetima ala Bake bin Alija....

od obecavajuce ideje - do politickog abortusa....

allah vam rahmetile..... i moje saucesce - za vas i vase nikad vise glasa....a za Zeljku sam ga davao 2x.

Dva put!? Pa ti si doajen! Mogu mislit koliko si ti ljut. Ja samo jednom, a sad me srklet hvata kad mu samo sliku vidim.
je l to novi izraz za nekog ko ga podoji dobro :lol:
jebi ga - skruseno priznajem - zasluzen 2x :mrgreen: :lol:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8365 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

biske wrote:realno, željko loš večeras. :|
Realno, Željko ni bolji ni gori nego inače. Uvijek isto sivilo.
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#8366 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

Corto i Mufljuz nisu vrijedni komentara ...
a Željko je bio izuzetan večeras. Odbio je da sakuplja političke poene na ovoj tragediji, izrazio iskrenu zabrinutost za državu, rekao ljudima otvoreno da sutra neće biti bolje. Dug je ovdje put do oporavka, a nije još ni počeo.

Moje je mišljenje da treba ići ka raspisivanju vanrednih izbora. Kakva ekspertna vlada se može napraviti dok u skupštini sjede Radeljaš, Mehmedić, Backović, Čardžić itd.? Koji bi to normalan i nekorumpiran stručnjak pristao da uđe u to?
homar
Posts: 1486
Joined: 16/06/2008 17:07

#8367 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by homar »

BIO JEDNOM JEDAN ŽELJKO KOMŠIĆ, KO ĆE SE ZA GODIU DANA SJEĆATI VIŠE TOG PROPALOG POLITIČARA.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#8368 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

homar wrote:BIO JEDNOM JEDAN ŽELJKO KOMŠIĆ, KO ĆE SE ZA GODIU DANA SJEĆATI VIŠE TOG PROPALOG POLITIČARA.
Sto je babi milo...
User avatar
lerdi
Posts: 3511
Joined: 14/02/2008 00:52
Location: Sarajevo

#8369 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lerdi »

Zato ćemo se sjećati ovih ostalih koji nam se sjetiše familije za vijeke vijekova.

Rejting Željka Komšića iz dana u dan raste jer se ponaša potpuno drugačije od svih na političkoj sceni. Narodu je puna kapa umišljenih faca koje misle da su pokupili svu pamet svijeta. To je činjenica i siguran sam da će Željko na izborima imati jako dobar rezultat.
Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#8370 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

lerdi wrote:Zato ćemo se sjećati ovih ostalih koji nam se sjetiše familije za vijeke vijekova.

Rejting Željka Komšića iz dana u dan raste jer se ponaša potpuno drugačije od svih na političkoj sceni. Narodu je puna kapa umišljenih faca koje misle da su pokupili svu pamet svijeta. To je činjenica i siguran sam da će Željko na izborima imati jako dobar rezultat.
Narastao je njemu rejting konstantno unazad zadnjih sedam-osam godina, pogotovo 2010.
Interesantna je činjenica da je rast njegovog rejtinga dijametralno suprotno povezan s pogoršavanjem političkog i svakog drugog stanja stanja u ovoj zemlji. To je i lako objasniti: zemlji u kojoj uspjevaju populisti i šuplji demagozi - ne piše se dobro.
Uostalom, nešto se izgleda desilo preko noći i nadzire se kraj bajke. dosta je činjenica, da jedna ordinirana prilivoda i iskusni politički kameleon poput Denisa Kuljiša otvoreno piše:
.....a onda se svi staloženo mogu posvetiti ustavnim promjenama. Koje su nužne. A kako god da se provedu, Željko Komšić nestat će, grehota onog njegova kursa, ali on nema nikakav demokratski legitimitet – kao marioneta, jalijaški Karadžoz, izabran je od Lagumdžijinih esdepeovaca ne bi li se napakostilo Hrvatima i delegitimiralo etničku trodiobu vlasti.
User avatar
drug_profi
Posts: 65407
Joined: 16/07/2012 16:00

#8371 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Ne ocekujem ni ja od ZK neke maestralno mudre poteze, ali ocekujem da sa pozitivom koju nudi, okupi dovoljno mudrih oko sebe koji ce predlagati i realizovati te poteze. Dakle, ovo nije slijepa vjera, vec samo najbolji odabir medju ponudjenim opcijama.
Ne treba mnogo pameti da se shvati sta se ovdje mora uraditi, treba samo politicka snaga za to, a ja ocekujem da ce u DF biti volje pa i snage.

U krajnjem, ako to ne bude DF, bice nekad neko drugi. Izgubio sam 20 i kusur godina sa budalama, ponekad pogresno birao, ali me nije strah i dalje pokusavati. Revolucija nije moguca jer je narod etnicki podijeljen i svaka eskalacija vodi raspadu.
Ako se sistem urusi, svi ce podici ograde da se zastite od haosa (mozda im je to cak i legitimno pravo).
To je smisljeno djelo ovih koje sad zelimo ukloniti zauvijek.
Last edited by drug_profi on 12/02/2014 09:34, edited 1 time in total.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8372 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

homar wrote:BIO JEDNOM JEDAN ŽELJKO KOMŠIĆ, KO ĆE SE ZA GODIU DANA SJEĆATI VIŠE TOG PROPALOG POLITIČARA.
Za razliku od tebe, ja mislim da je Željko obezbjedio mjesto u istorijskim knjigama. Prvi i jedni predsjednik državnog predsjedništva za čijeg mandata je predsjedništvo palo.
Nema teorije da se to zaboravi.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#8373 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by jazzer »

homar wrote:BIO JEDNOM JEDAN ŽELJKO KOMŠIĆ, KO ĆE SE ZA GODIU DANA SJEĆATI VIŠE TOG PROPALOG POLITIČARA.
Bolje i da ga se nikako ne sjecaju nego da mu, na pomen imena, spominju i kletve koje ljudi
spomenu uz ime Bakir, Zlatko i sl.
rahmanjin
Posts: 1132
Joined: 21/08/2008 12:59

#8374 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by rahmanjin »

Maystor wrote:Corto i Mufljuz nisu vrijedni komentara ...
a Željko je bio izuzetan večeras. Odbio je da sakuplja političke poene na ovoj tragediji, izrazio iskrenu zabrinutost za državu, rekao ljudima otvoreno da sutra neće biti bolje. Dug je ovdje put do oporavka, a nije još ni počeo.

Moje je mišljenje da treba ići ka raspisivanju vanrednih izbora. Kakva ekspertna vlada se može napraviti dok u skupštini sjede Radeljaš, Mehmedić, Backović, Čardžić itd.? Koji bi to normalan i nekorumpiran stručnjak pristao da uđe u to?
Izuzetan ?! Cuj odbio da skuplja poene :lol: , a ona izjava kako bi mu bilo lakse ako podnese ostavku, to nije skupljanje, to nije patetika? Sto ne upita Izetbegovica cija je stranka bila na vlasti kad je privatizirana Dita, Polihem...Pravi demagog.
Last edited by rahmanjin on 12/02/2014 09:43, edited 1 time in total.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8375 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Najmoralnije bi bilo da članovi Predsjedništva podnesu ostavke ali kad bi se kod nas znalo šta je moral
Post Reply