jok to je orginalni firmware.fortaleza wrote:Jel dd-wrt ovo s mog linka?
Ovo je nešto ispod ruke


Frankfurt:

Moderator: Benq
jok to je orginalni firmware.fortaleza wrote:Jel dd-wrt ovo s mog linka?



nemoj bgtmumi80 wrote:Imad li link za to cudo
Sent from my GT-I8160 using Tapatalk 2
A da vi pogledate postove na ovoj temi glede (ne)zatamnjivanja Hrt kanala i to predocite vasim nadleznim?Telemach wrote:Pogledajte junk mail.
Sta je sporno s Wi-Fi-em?Koliko znam po defaultu Wi-Fi je ukljucen odmah?Ako nisi uspio jos aktivirat wireless javi mi se u PPGoldenhand wrote:Kako namjestiti wifi na ovom cisco epc3925
registrovan sam preko @telemach.ba adrese i nemam ni opciju da vidim junk folderTelemach wrote:Pogledajte junk mail.afa87 wrote:Jos mi nema maila za registraciju d3go usluge, cekam skoro sat. Jeste i vi ovoliko cekali?
Hajd mi molim te pojasni kako ti mogu nesto naplatiti ako ne potpises ugovor??? Nek meni posalju pismo i nek mi otkljucaju sve kanalesumasumarum77 wrote:Izgleda da se nesto desava u Telemachu. Poceli su slati pisma raji koja su nekad koristila internet preko europroneta i ostalih starih provajdera koje je kupio Telemach. Salju ljudima pisma koji godinama ne koriste niti interne niti tv niti bilo sta sto ima veze sa Telemachom. Kao proslo je 6 mjeseci od privremenog iskljucivanja a od sljedeceg mjeseca vas ukljucujemo i saljemo racune. Ljudi godinama vise ne koriste usluge i sada hoce da ih na silu ukljuce i na mizeran nacin hoce da dodju do love. Koga uhvatise toga j...Niti kakvog ugovora niti kakvog potpisa..... Ovo je meni dno dna. Nema dalje. Sljedece je da idu i otimaju i zapljenjuju po kucama onih koji su nekad davno uveli kabl preko prijasnjih internet provajdera. Meni je zao ali izgleda nema pomoci ljudima kojih se Telemach docepa. Samo da jednom to ne budete vi.
Ako mislis da li mozes ukloniti wifi router,naravno,iskopcas zice iz njega i stavis ih direktno u modem.volan wrote:Pitanje,
Da li neko zna, je li moguće na wi-fi router-u isključiti wi-fi adapter i korstiti samo žičanu vezu po potrebi?
Ukoliko jeste, da li sam router ima eksterno dugme ili se mora u-log-irati pa odkačiti wi-fi funkcija?
Hvala lijepa unaprijed,
Potencijalni korisnik telecmach usluga.
Izvini što pitam ali zbog čega ti treba ta f-ja router-avolan wrote:Pitanje,
Da li neko zna, je li moguće na wi-fi router-u isključiti wi-fi adapter i korstiti samo žičanu vezu po potrebi?
Ukoliko jeste, da li sam router ima eksterno dugme ili se mora u-log-irati pa odkačiti wi-fi funkcija?
Hvala lijepa unaprijed,
Potencijalni korisnik telecmach usluga.
nema smisla pitanjeun1ted wrote:Lik pita da li je moguce iskljuciti wi-fi na routeru i korsitit samo preko kabla net (LAN port). Da moguce je..
Sto pita !? Boji se wi-fi zracenja..
gidra wrote:jok to je orginalni firmware.fortaleza wrote:Jel dd-wrt ovo s mog linka?
Ovo je nešto ispod ruke. Od rutera me dijeli 3 zida i opet signal 30 % a za mobitel 24 %, ruter mi baš nikad nije zaledio nakon dd-wrta
Frankfurt:
Svaka čast za Grabovicu. Naučili lopovi iz okruženja da nose pare iz BiH bez ikakvih ulaganja. Nadam se da je ovo samo početak. Grabovice, ne popuštaj im ni za marku.afannedim wrote:Spor sa Elektroprivredom BiH
Više od 100.000 Telemachovih korisnika ostat će bez signala?!
Podijeli na Twitter-u Više od 100.000 korisnika i kablovske televizije, interneta i telefonije moglo bi ostati bez signala zbog spora najvećeg kablovskog operatera „Telemacha" i „Elektroprivrede BiH", saznaje „Dnevni avaz".
Ove dvije kompanije, naime, ne mogu se dogovoriti o plaćanju naknade za korištenje elektrostubova na kojima su već postavljene žice kablovskih operatera.
Iz „Telemacha" tvrde da su oni prvi ponudili EPBiH da potpišu ugovor kojim će se legalizirati korištenje državne infrastrukture. Željko Batistić, direktor „Telemacha", kazao nam je da time što ne želi ugovor i zajednički ekonomski interes „Elektroprivreda BiH" godišnje gubi milion maraka.
- Godinama unazad internim dogovorom s malim kablovskim operaterima „Elektroprivreda BiH" dozvolila im je da na stubovima postave kablove za telekomunikacijske usluge. Kada smo se pojavili na bh. tržištu, kupili smo te male kablovske operatere i sada želimo legalno koristili državnu imovinu te za to platiti naknadu -istakao je Batistić.
No, s druge strane, iz „Elektroprivrede BiH" kategorički negiraju ove tvrdnje, ističući da su „Telemachu" oni ponudili ugovor kojim se obavezuju da plate najamninu. Elvedin Grabovica, direktor ovog preduzeća, rekao nam je da žele zaštititi svoju imovinu.
- Oni tvrde da im je to skupo, ne računajući da su deset godina bez ikakvog troška koristili tuđu imovinu. Ako ne budu sarađivali, skinut ćemo s naših stubova nelegalne kablove. Sve ono što se koristi, a da je tuđa imovina, treba se platiti. Insistiramo na tome da naše komisije procijene koja infrastruktura smeta našoj i ona će biti uklonjena zbog sigurnosti naše mreže - poručio je Grabovica.
No, Batistić kaže da je u trenutku pregovora „Elektroprivreda BiH" naprasno donijela proceduru kojom se, bukvalno, onemogućava
bilo kakav dogovor.