To ima da bude obavezna lektira za sve razrede
SDA-All about
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#83351 Re: SDA-All about
- kamberovica polje
- Posts: 4101
- Joined: 28/01/2012 11:38
#83352 Re: SDA-All about
S obzirom na lik i djelo, to može samo bit slikovnica za predškolsku dob.
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
-
DonieBrasco
- Posts: 20068
- Joined: 31/08/2016 16:09
#83354 Re: SDA-All about
Ceka se Halid Genjac da izbaci knjigu, malo reci fosil buđeta i stranke. 
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#83356 Re: SDA-All about
Ako je opisala kako doći do urmi i para iz kineskih dječijih kasica, uzimam.
- dembele
- Posts: 4163
- Joined: 19/06/2014 09:15
- tramvajtrojka
- Posts: 17039
- Joined: 27/04/2021 22:52
#83358 Re: SDA-All about

ev od fadila prave mucenika boje isusa i muhameda kako je nas dilfas skroman
-
KojiJa
- Posts: 395
- Joined: 03/03/2023 14:24
#83359 Re: SDA-All about
Majko milatramvajtrojka wrote: ↑04/04/2023 18:38
ev od fadila prave mucenika boje isusa i muhameda kako je nas dilfas skroman![]()
![]()
![]()
![]()
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#83361 Re: SDA-All about
Pa ne pusti suzu nad ovim velikomucenikom nashim
. Dabogda isto tako okopavao u zatvorskom gazdinstvu.....
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#83363 Re: SDA-All about
-
orbita12
- Posts: 585
- Joined: 12/12/2019 19:23
#83364 Re: SDA-All about
Muderis moze podrzavati SDA otvoreno, i druge nazivati izdajnicima, dok ako se ijedan daija usudi imati simpatije mozda prema nekoj drugoj strani stavlja ga se u ravan haman sa cetnicima
Jadno od strane sda fanatika, da su spremni haman protekfirit drugog muslimana zato sto ne pripada njihovoj strani
Jadno od strane sda fanatika, da su spremni haman protekfirit drugog muslimana zato sto ne pripada njihovoj strani
- Rejhana
- Posts: 1489
- Joined: 10/03/2008 21:19
#83365 Re: SDA-All about
Šok i vjeverica
Avdo promijenio dres?
Kad prije
Puca ekipa po šavovima
Ovaj je najjači

Avdo promijenio dres?
Kad prije
Puca ekipa po šavovima
Ovaj je najjači
- tramvajtrojka
- Posts: 17039
- Joined: 27/04/2021 22:52
#83367 Re: SDA-All about

habibi moj sta nam ovo rade
nek sad pusti onu od semse izdali me prijatelji izdao me brat
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#83368 Re: SDA-All about
Nema goreg belaja nego kad udari brat na brata 
- Login77777
- Posts: 8778
- Joined: 18/05/2021 09:11
#83369 Re: SDA-All about
Ali sta kaze onaj jedantramvajtrojka wrote: ↑04/04/2023 21:45
habibi moj sta nam ovo rade![]()
![]()
![]()
nek sad pusti onu od semse izdali me prijatelji izdao me brat![]()
Trepni dva puta ako si otet AV AV
-
KojiJa
- Posts: 395
- Joined: 03/03/2023 14:24
#83370 Re: SDA-All about
Luksemburški parazit na haparatima
- dembele
- Posts: 4163
- Joined: 19/06/2014 09:15
#83371 Re: SDA-All about
Jest vala! Fadil ima osjećaj za uzgajivače malina i za pokopna društva.
- pici
- Posts: 46363
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
-
Novak20
- Posts: 15235
- Joined: 11/02/2014 18:55
- Location: Taboo(t) teme i brisani postovi
#83373 Re: SDA-All about
Udar na one koji su stekli moć da krše zakone bez posljedica i da bez muke završe ono za što drugima trebaju godine života i rada.
https://www.avaz.ba/vijesti/bih/820531/ ... -popustiti
https://www.avaz.ba/vijesti/bih/820531/ ... -popustiti
On je tu priliku iskoristio i da prokomentariše aktuelna dešavanja. On je kazao da Lendo neće dati potpis, a kao razlog je naveo da je "učinjena nepravda" prema njegovoj supruzi Sebiji Izetbegović i Osmanu Mehmedagiću Osmici, bivšem šefu OSA-e.
- Došao mi je jedan ambasador i pitao da li smo promijenili stav... Rekao sam da jesmo. Nakon što su Osmicu stavili na crnu listu i kako su počeli da rade nepravdu mojoj Sebiji sada smo još tvrdoglaviji i nema govora da Lendo potpiše!"
Šta je još Bakir Izetbegović rekao pogledajte u videu.
- drug_profi
- Posts: 65407
- Joined: 16/07/2012 16:00
#83374 Re: SDA-All about
Tako je on isto istrgovao drzavu za privilegije i pozicije Sebije i Osmice.
A onda njegovi botovi kazu da smo mi izdajnici jer hoćemo da to uklonimo za sva vremena i napravimo nesto sto lici na drzavu.
A onda njegovi botovi kazu da smo mi izdajnici jer hoćemo da to uklonimo za sva vremena i napravimo nesto sto lici na drzavu.

