Evo slušam šta priča Šteta danas, u julu se radiNo-Name wrote:I ja sam vidio te šine i liči mi na zamjenu šina na tom dijelu a ima i kod Omer Maslića
Šine na prelazu preko pruge na Otoci su zamijenjene 2004
1. Halida kajtaza od zeljeznicke prema tunelu na ciglanama
2. Safeta hadzica od kruznog u hrasnom do suda
3. Veliki broj (ne svi) pružnih prijelaza na glavnoj saobraćajnici
Ovo je top stvar, ali top, 3 najgore stvari po meni se evo sređuju. Za prugu, kod remize se ono mora raditi, onaj dio oko SCCa se mora raditi, ruglo


