Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8326 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Slažem se, trebao je reći javno osim da podržava protest da podržava i nerede. Također da i narednih dana protestuju, ali da bude više nereda kako bi se prije riješio problem. Naravno da i sam komšić dođe i da zapali jedno auto, možda bakirovo što neko reče.
Last edited by shiljak on 08/02/2014 21:25, edited 2 times in total.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#8327 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

KAd dodje u ponedeljak na posao nek zapali Baketovu kancelariju.... :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#8328 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

drugi profil wrote:KAd dodje u ponedeljak na posao nek zapali Baketovu kancelariju.... :D
A Radmanovicu nek baci krec u oci :mrgreen:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8329 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

_mufljuz_ wrote:pade DF ispuha cuna ko dus'ca.
zeljko da je se pojavio na protestima - sada bi bio politicki BH napoleon... ovako ispade politicka kukavica koja daje saopstenja sa propalitetima ala Bake bin Alija....

od obecavajuce ideje - do politickog abortusa....

allah vam rahmetile..... i moje saucesce - za vas i vase nikad vise glasa....a za Zeljku sam ga davao 2x.

Dva put!? Pa ti si doajen! Mogu mislit koliko si ti ljut. Ja samo jednom, a sad me srklet hvata kad mu samo sliku vidim.
#Heisenberg
Posts: 18
Joined: 10/06/2013 15:26

#8330 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by #Heisenberg »

posto je otvorena pozicija premijera federalnog i kantonalnog ,Nikšićeva ponuda stoji,sada ćemo vidjeti imaju li ove "opozicione stranke ",ozbiljne namjere i želju da nesto konkretno rade,a ne samo da laprdaju prvenstveno mislim na Ns,DF,SBB,kad je vec sve sruseno da bar na izborima imamo neki profil za koga glasati,samo treba SUTRA OBAVEZNO u sto većem broju izaći da shvate da nećemo odustati :izet:
lacrima
Posts: 959
Joined: 29/07/2012 18:12

#8331 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by lacrima »

#Heisenberg wrote:posto je otvorena pozicija premijera federalnog i kantonalnog ,Nikšićeva ponuda stoji,sada ćemo vidjeti imaju li ove "opozicione stranke ",ozbiljne namjere i želju da nesto konkretno rade,a ne samo da laprdaju prvenstveno mislim na Ns,DF,SBB,kad je vec sve sruseno da bar na izborima imamo neki profil za koga glasati,samo treba SUTRA OBAVEZNO u sto većem broju izaći da shvate da nećemo odustati :izet:
SBB opoziciona stranka? Treba li podsjećanje da su oni pozicija u TK i ZDK (dvije prve Vlade koje su pale, i odakle je sve i krenulo). To što neko nema ministre ne znači da nije i vlast. SDP-ove Vlade TK i ZDK su postavljene glasovima SBB-a, ne treba to zaboraviti.
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#8332 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kanocale »

brzica wrote:Da je dao ostavku kad su počeli prosvjedi, a ne ih šutnjom podupirao, mogao
je sebi osigurati mjesto u povijesti...i preuzeti vodstvo...
Sad mora kritizirati, i na njemu je teret jer je "njegova" zgrada zapaljena...
sad će njega pitati je li trebao dati ostavku...
Ionako se neće kandidirati više za to mjesto...mogao je D. Marjanovića primjer
slijediti...odrekneš se "bijelog kruha"...

Mada, i dalje je najpošteniji...
zar smo toliko spustili kriterije? ako uz necije ime moze samo da stoji "najposteniji" onda nek sve ide u tri lijepe....
sad je imao sve na pladnju nije reagovao jer je nesposoban.
User avatar
kanocale
Posts: 360
Joined: 10/12/2008 21:38

#8333 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kanocale »

ne mogu se nacuditi marijanovicu sto ode u DF. :-)
User avatar
webby-x
Posts: 2343
Joined: 18/12/2011 12:38

#8334 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by webby-x »

Željkov "savjetnik" je kralj.
Pošao automobilom kroz ljude, faca sa rotacijom.

:-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#8335 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

kanocale wrote: zar smo toliko spustili kriterije? ako uz necije ime moze samo da stoji "najposteniji" onda nek sve ide u tri lijepe....
sad je imao sve na pladnju nije reagovao jer je nesposoban.
Ne nego je uradio moralnu stvar.
Ja bih ga osudio da je iskoristio revolt naroda za svoju promociju jer ni on nije potpuno nevin, ali je makar svjestan da u KS i BiH ima ljudi koji su sa pravom nezadovoljni.

Samo sam cekao koji ce mis prvi da pocne kupiti poene za ovo.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#8336 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

kanocale wrote:ne mogu se nacuditi marijanovicu sto ode u DF. :-)
A trebao je u..?
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8337 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

drugi profil wrote:
kanocale wrote:ne mogu se nacuditi marijanovicu sto ode u DF. :-)
A trebao je u..?
......Nasu stranku.
User avatar
drug_profi
Posts: 65404
Joined: 16/07/2012 16:00

#8338 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Mozda je skontao da NS nece nikad izaci iz okvira KS. Lokalna stranka bez uticaja sa jednim ili dva poslanika koji ce trgovati mandatima.
Damir je ipak covjek koji zeli vise i bolje, sto je najvaznije on MOZE vise i bolje.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8339 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

drugi profil wrote:Mozda je skontao da NS nece nikad izaci iz okvira KS. Lokalna stranka bez uticaja sa jednim ili dva poslanika koji ce trgovati mandatima.
Damir je ipak covjek koji zeli vise i bolje, sto je najvaznije on MOZE vise i bolje.
Neka proba. Pametan je i moze. Samo da se ne utopi u tu neku atmosferu u DF-u koja ne mirise bas najbolje.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8340 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

A što nije u sdp?
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8341 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

shiljak wrote:A što nije u sdp?
Valjda mu se ne svidja.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8342 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

ali što li u NS a ne u SDP, je li to rekao da mu se ne sviđa? Mogao je poslat pasoš u hrvatsku a da on ostane ovdje.
Akibh
Posts: 1978
Joined: 06/07/2009 12:27

#8343 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Akibh »

Control panel wrote:
super si ti to zamislila ali hajde nam samo reci kako da DF i NS formiraju vlast na tim nivoima.

prije toga pretpostavljam da znas koliko imaju zastupnika na kojem nivou.
Ne sekiraj se ti momcino, vas iz SDP-a uskoro nece biti ni na mapi (a ni SDA takodje)
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8344 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

drugi profil wrote:
kanocale wrote: zar smo toliko spustili kriterije? ako uz necije ime moze samo da stoji "najposteniji" onda nek sve ide u tri lijepe....
sad je imao sve na pladnju nije reagovao jer je nesposoban.
Ne nego je uradio moralnu stvar.
Ja bih ga osudio da je iskoristio revolt naroda za svoju promociju jer ni on nije potpuno nevin, ali je makar svjestan da u KS i BiH ima ljudi koji su sa pravom nezadovoljni.

Samo sam cekao koji ce mis prvi da pocne kupiti poene za ovo.
Pametno je što se drži distancirano. Jedva bi dočekali da ga, za sobom, svuku u blato.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8345 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

Predsjednik nije mogao doći, pa je umjesto njega bio njegov izasranik:
http://www.s.ource.ba/clanak/8808615180 ... ref=ostali
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8346 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Banksy wrote:
drugi profil wrote:
kanocale wrote: zar smo toliko spustili kriterije? ako uz necije ime moze samo da stoji "najposteniji" onda nek sve ide u tri lijepe....
sad je imao sve na pladnju nije reagovao jer je nesposoban.
Ne nego je uradio moralnu stvar.
Ja bih ga osudio da je iskoristio revolt naroda za svoju promociju jer ni on nije potpuno nevin, ali je makar svjestan da u KS i BiH ima ljudi koji su sa pravom nezadovoljni.

Samo sam cekao koji ce mis prvi da pocne kupiti poene za ovo.
Pametno je što se drži distancirano. Jedva bi dočekali da ga, za sobom, svuku u blato.
U svojim zahtjevima demonstranti u Tuzli ga prizivaju da bude privremena vlast dok ostala dvojica iz Predsjednistva treba da podnesu ostavke. To ga itekako moze kostati ako se na vrijeme ne distancira od ovake vrste prozivki. Mogli bi ga povezati sa organizatorima.
User avatar
webby-x
Posts: 2343
Joined: 18/12/2011 12:38

#8347 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by webby-x »

Styling wrote:Mogli bi ga povezati sa organizatorima.
Ne bi. Taj čovjek je toliko plitak i tup da nitko
ni ne pomišlja da bi Komšić mogao stajati iza bilo čega
konkretnog. Njemu više leži kvazipatriotsko laprdanje.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8348 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Styling wrote:
Banksy wrote:
drugi profil wrote:
Ne nego je uradio moralnu stvar.
Ja bih ga osudio da je iskoristio revolt naroda za svoju promociju jer ni on nije potpuno nevin, ali je makar svjestan da u KS i BiH ima ljudi koji su sa pravom nezadovoljni.

Samo sam cekao koji ce mis prvi da pocne kupiti poene za ovo.
Pametno je što se drži distancirano. Jedva bi dočekali da ga, za sobom, svuku u blato.
U svojim zahtjevima demonstranti u Tuzli ga prizivaju da bude privremena vlast dok ostala dvojica iz Predsjednistva treba da podnesu ostavke. To ga itekako moze kostati ako se na vrijeme ne distancira od ovake vrste prozivki.
Mogli bi ga povezati sa organizatorima.
Gdje, u Centrali?
Niko ga nigdje ni sa čim ne bi mogao povezati. Zasad igra vrlo pametno.
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#8349 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Igra kako drugi svira.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8350 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Banksy wrote:
Styling wrote:[quote="Banksy"
Pametno je što se drži distancirano. Jedva bi dočekali da ga, za sobom, svuku u blato.
U svojim zahtjevima demonstranti u Tuzli ga prizivaju da bude privremena vlast dok ostala dvojica iz Predsjednistva treba da podnesu ostavke. To ga itekako moze kostati ako se na vrijeme ne distancira od ovake vrste prozivki.
Mogli bi ga povezati sa organizatorima.
Gdje, u Centrali?
Niko ga nigdje ni sa čim ne bi mogao povezati. Zasad igra vrlo pametno.[/quote]

Povezuju ga protestanti. A kazu da nisu partijski ljudi.
Post Reply