SDA-All about

User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#83001 Re: SDA-All about

Post by pici »

Put do dzehenema je poplocan dobrim namjerama.
DonieBrasco
Posts: 20084
Joined: 31/08/2016 16:09

#83002 Re: SDA-All about

Post by DonieBrasco »

User avatar
JoseMujica
Posts: 32831
Joined: 11/01/2011 14:33
Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
Grijem se na: malograDŽane
Vozim: Tuarega
Horoskop: Poskok

#83003 Re: SDA-All about

Post by JoseMujica »

između sda i sdp nema suštinske razlike u organizacijskoj kulturi...ovo su sam dvije strane iste kovanice gdje jedna laže da je vjerska, a druga da je sekularna, a u obje kadrovsku politiku vodi efendija iz Živinica
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#83004 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Upalio se bizon...haman nejebica :lol:

Camdzic nije nista rekao protiv ovog bizona veceras a mogao je,jer ga je Senad direktno pitao da ga prokomentarise.
A bizon ovako odgovara.
Image
geoxx
Posts: 2493
Joined: 08/08/2015 23:39

#83005 Re: SDA-All about

Post by geoxx »

Zanimljivo kako za kurir, pardon, klix ova reakcija nema epitet “skandalozne”, za razliku od svake trece vijesti zadnju godinu. :D
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#83006 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Piše da nije uvreda, sve ok.
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#83007 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »

Da je opozicija pri sebi, lovila bi ove voleje, a ne zabijala autogolove vođena licnim interesima pojedinaca.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17041
Joined: 27/04/2021 22:52

#83008 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

zippoo87 wrote: 11/03/2023 21:54 Upalio se bizon...haman nejebica :lol:

Camdzic nije nista rekao protiv ovog bizona veceras a mogao je,jer ga je Senad direktno pitao da ga prokomentarise.
A bizon ovako odgovara.
Image
a gledaj ti diskursa i na ovo kmekave patriote svrsavaju :run: :run:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#83009 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

Ima jedno 10ak postova podrske u komentarima...nije bas da je "ubo" sa ovim postom :lol:
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#83010 Re: SDA-All about

Post by pici »

zippoo87 wrote: 11/03/2023 21:54 Upalio se bizon...haman nejebica :lol:

Camdzic nije nista rekao protiv ovog bizona veceras a mogao je,jer ga je Senad direktno pitao da ga prokomentarise.
A bizon ovako odgovara.
Image
Sve je rekao bOkirov balijander mali od palube.

Zahiragić se "veselio" uz Cecine pjesme, a ovako je nekada govorio: “Odricanje od Cece uslov je da nam se ne ponovi genocid”


To je ta sdO mladež.Jedno prica, drugo radi a trece misli.Zato na svi na budjet i na tender.
laik1981
Posts: 14854
Joined: 05/12/2012 13:04

#83011 Re: SDA-All about

Post by laik1981 »

Naziva Bosnjake balijama, trazi saveznike u Srbiji, Rusiji i Kini.. Bizon totalno otisao mentalno.. Rapsad sistema u onoj telecoj glavusi..
User avatar
kokakolas
Posts: 1475
Joined: 15/03/2008 21:35

#83012 Re: SDA-All about

Post by kokakolas »

Jeli gledao iko ovog Skopljaka kod Senada? Na sta SDA spade :lol:
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#83013 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

kokakolas wrote: 11/03/2023 22:29 Jeli gledao iko ovog Skopljaka kod Senada? Na sta SDA spade :lol:
Sada su im najjaci postali ove selje iz Tk (Sapna,Banovici,Zivince,Lukavac) i Zahiragic bizon :lol:
I oni bi da nekoga predstavljaju...oni su bosnjaci i vjernici.
Opet ponavljam....nisu nas unistili ni cetnici ni zapad ni Srbija,nego seljadija koja je dosla do pozicija.
SDA je najbolji primjer.
User avatar
jazzer
Posts: 7535
Joined: 20/12/2004 14:44

#83014 Re: SDA-All about

Post by jazzer »

zippoo87 wrote: 11/03/2023 22:19 Ima jedno 10ak postova podrske u komentarima...nije bas da je "ubo" sa ovim postom :lol:
A BH Informer ga odmah objavio, kažu Zahiragic odgovorio nikad oštrije. A danima ni riječi nisu napisali o desavanjima sa Sebijinom diplomom. Nadam se da će doci vrijeme kada će i oni odgovarati za bogaćenje parama ukradenim od ovog naroda a koje im SDA, ako je suditi po uredjivackoji politici, obilato daje.
User avatar
billy organ
Posts: 1629
Joined: 04/07/2021 19:19

#83015 Re: SDA-All about

Post by billy organ »

laik1981 wrote: 11/03/2023 22:22 Naziva Bosnjake balijama, trazi saveznike u Srbiji, Rusiji i Kini.. Bizon totalno otisao mentalno.. Rapsad sistema u onoj telecoj glavusi..
Slusa Cecu.
zippoo87
Posts: 19657
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#83016 Re: SDA-All about

Post by zippoo87 »

jazzer wrote: 11/03/2023 23:09
zippoo87 wrote: 11/03/2023 22:19 Ima jedno 10ak postova podrske u komentarima...nije bas da je "ubo" sa ovim postom :lol:
A BH Informer ga odmah objavio, kažu Zahiragic odgovorio nikad oštrije. A danima ni riječi nisu napisali o desavanjima sa Sebijinom diplomom. Nadam se da će doci vrijeme kada će i oni odgovarati za bogaćenje parama ukradenim od ovog naroda a koje im SDA, ako je suditi po uredjivackoji politici, obilato daje.
Ma u svakom novinarstvu mora biti malo i zutila...nije to nista neobicno ni strasno.Oni prenose sve...od poljubca Selene Gomes do bivolovih gluposti...to je tako i nije to nista sporno a svi vole "humanitarne priloge" da se ne lazemo :lol:
User avatar
Billy The Pljuc
Posts: 4055
Joined: 06/02/2015 07:59
Location: Odakle sam bio više nisam...

#83017 Re: SDA-All about

Post by Billy The Pljuc »

:lol: :lol: :lol:

A vani sam, evo pokusavam izaci na raport/** No links **/pressmedia i nema sanse, naravno pro sda stranice rade bRez problema.
HelaS
Posts: 12335
Joined: 22/09/2018 13:21

#83018 Re: SDA-All about

Post by HelaS »

kokakolas wrote: 11/03/2023 22:29 Jeli gledao iko ovog Skopljaka kod Senada? Na sta SDA spade :lol:
Nije SDA "spala" na Skopljaka, on je tipičan SDA-ovac, i vrlo perfidan, zao i kvaran.
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#83019 Re: SDA-All about

Post by Styling »

HelaS wrote: 12/03/2023 07:46
kokakolas wrote: 11/03/2023 22:29 Jeli gledao iko ovog Skopljaka kod Senada? Na sta SDA spade :lol:
Nije SDA "spala" na Skopljaka, on je tipičan SDA-ovac, i vrlo perfidan, zao i kvaran.
Skopljak je protip i tipičan predstavnik SDA. To su ti koji u SDA vedre i oblače tamo.
Mene samo čude predstavnici Osmorke što uopšte ulaze s njima u bilo kakav dijalog.
Moj dijalog s njima bi bio otprilike:

-Mile i HDZ rekli da će birati muslimanske predstavnike
Tačno
-Izabrali vas jer misle da ste slabiji
Tačno
- Vi ne predstavljate legitimne Bošnjake, biraju vas i SNSD i HDZ
Tačno. Predstavljamo sve građane federacije
- Vi samo želite vlast
Tačno. Zato su nas građani i birali. A vi sjedite i plačite.
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#83020 Re: SDA-All about

Post by tranquil »

billy organ wrote: 11/03/2023 23:10
laik1981 wrote: 11/03/2023 22:22 Naziva Bosnjake balijama, trazi saveznike u Srbiji, Rusiji i Kini.. Bizon totalno otisao mentalno.. Rapsad sistema u onoj telecoj glavusi..
Slusa Cecu.
Ruga se Sarajlijama kada nemaju vode... Još tada sam ga počeo zvati četnikom, očito sam 100% pogodio
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#83021 Re: SDA-All about

Post by tranquil »

Ako SDA iskulira ovaj incident, mislim da bi to onda značilo prećutnu saglasnost da se i izjave njihovih funkcionera, članova i simpatizera komentarišu na isti način.
User avatar
mayab
Posts: 30840
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#83022 Re: SDA-All about

Post by mayab »

hoćel Bake sad govoriti kako je mali Zaha u pravu , jbga , viši su interesi u pitanju

Image
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#83023 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Zaista ste zlonamjerni ako navedenu Zahinu izjavu o psetu balijskom posmatrate na taj način. Trebate imati na umu da je intervju bio u subotu naveče a Zaha je isti komentarisao u subotu navečer, a subotom navečer je sasvim normalno biti pod uticajem opijata praskastog tipa,uz kombinaciju alkohola i boba. Što znači da Zaha nije bio sav svoj a to je,iskren i karakteran kakav i jeste, ublažio i popravio kasnije izjavivši šta je u stvari mislio. Pozvao se na Nikolaidisa i odmah mu sve halalimo i dalje ga podržavamo do konačne pobjede. Go Zaha go ! Iscakijaj cafire ! Amin
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#83024 Re: SDA-All about

Post by drug_profi »





No comments
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#83025 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Bahati policajac da mu se izvine i obeća da neće više nikad. Zna li policajac s kim ima posla? Kao Vučko za Olimpijadu u Sarajevu, kao Groodvy za Eyof; Nas junak
je maskota koja snažno asocira, u ovom slučaju, na sve ono što je SDA. I zato ga se mora posmatrati sa poštovanjem i tolerirati svaki nasrtaj na službenu osobu. I bilo koga drugog. Uvijek. Amin
Post Reply