SDA-All about
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#83001 Re: SDA-All about
Put do dzehenema je poplocan dobrim namjerama.
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#83003 Re: SDA-All about
između sda i sdp nema suštinske razlike u organizacijskoj kulturi...ovo su sam dvije strane iste kovanice gdje jedna laže da je vjerska, a druga da je sekularna, a u obje kadrovsku politiku vodi efendija iz Živinica
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
-
geoxx
- Posts: 2493
- Joined: 08/08/2015 23:39
#83005 Re: SDA-All about
Zanimljivo kako za kurir, pardon, klix ova reakcija nema epitet “skandalozne”, za razliku od svake trece vijesti zadnju godinu. 
- Leverage
- Posts: 9637
- Joined: 27/05/2018 16:32
#83006 Re: SDA-All about
Piše da nije uvreda, sve ok.
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#83007 Re: SDA-All about
Da je opozicija pri sebi, lovila bi ove voleje, a ne zabijala autogolove vođena licnim interesima pojedinaca.
- tramvajtrojka
- Posts: 17041
- Joined: 27/04/2021 22:52
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#83009 Re: SDA-All about
Ima jedno 10ak postova podrske u komentarima...nije bas da je "ubo" sa ovim postom 
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#83010 Re: SDA-All about
Sve je rekao bOkirov balijander mali od palube.
Zahiragić se "veselio" uz Cecine pjesme, a ovako je nekada govorio: “Odricanje od Cece uslov je da nam se ne ponovi genocid”
To je ta sdO mladež.Jedno prica, drugo radi a trece misli.Zato na svi na budjet i na tender.
-
laik1981
- Posts: 14854
- Joined: 05/12/2012 13:04
#83011 Re: SDA-All about
Naziva Bosnjake balijama, trazi saveznike u Srbiji, Rusiji i Kini.. Bizon totalno otisao mentalno.. Rapsad sistema u onoj telecoj glavusi..
- kokakolas
- Posts: 1475
- Joined: 15/03/2008 21:35
#83012 Re: SDA-All about
Jeli gledao iko ovog Skopljaka kod Senada? Na sta SDA spade 
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#83013 Re: SDA-All about
Sada su im najjaci postali ove selje iz Tk (Sapna,Banovici,Zivince,Lukavac) i Zahiragic bizon
I oni bi da nekoga predstavljaju...oni su bosnjaci i vjernici.
Opet ponavljam....nisu nas unistili ni cetnici ni zapad ni Srbija,nego seljadija koja je dosla do pozicija.
SDA je najbolji primjer.
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#83014 Re: SDA-All about
A BH Informer ga odmah objavio, kažu Zahiragic odgovorio nikad oštrije. A danima ni riječi nisu napisali o desavanjima sa Sebijinom diplomom. Nadam se da će doci vrijeme kada će i oni odgovarati za bogaćenje parama ukradenim od ovog naroda a koje im SDA, ako je suditi po uredjivackoji politici, obilato daje.
- billy organ
- Posts: 1629
- Joined: 04/07/2021 19:19
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#83016 Re: SDA-All about
Ma u svakom novinarstvu mora biti malo i zutila...nije to nista neobicno ni strasno.Oni prenose sve...od poljubca Selene Gomes do bivolovih gluposti...to je tako i nije to nista sporno a svi vole "humanitarne priloge" da se ne lazemojazzer wrote: ↑11/03/2023 23:09A BH Informer ga odmah objavio, kažu Zahiragic odgovorio nikad oštrije. A danima ni riječi nisu napisali o desavanjima sa Sebijinom diplomom. Nadam se da će doci vrijeme kada će i oni odgovarati za bogaćenje parama ukradenim od ovog naroda a koje im SDA, ako je suditi po uredjivackoji politici, obilato daje.
- Billy The Pljuc
- Posts: 4055
- Joined: 06/02/2015 07:59
- Location: Odakle sam bio više nisam...
#83017 Re: SDA-All about
A vani sam, evo pokusavam izaci na raport/** No links **/pressmedia i nema sanse, naravno pro sda stranice rade bRez problema.
-
HelaS
- Posts: 12335
- Joined: 22/09/2018 13:21
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
#83019 Re: SDA-All about
Skopljak je protip i tipičan predstavnik SDA. To su ti koji u SDA vedre i oblače tamo.
Mene samo čude predstavnici Osmorke što uopšte ulaze s njima u bilo kakav dijalog.
Moj dijalog s njima bi bio otprilike:
-Mile i HDZ rekli da će birati muslimanske predstavnike
Tačno
-Izabrali vas jer misle da ste slabiji
Tačno
- Vi ne predstavljate legitimne Bošnjake, biraju vas i SNSD i HDZ
Tačno. Predstavljamo sve građane federacije
- Vi samo želite vlast
Tačno. Zato su nas građani i birali. A vi sjedite i plačite.
- tranquil
- Posts: 6638
- Joined: 11/08/2007 00:55
- Location: Mare Tranquillitatis
#83020 Re: SDA-All about
Ruga se Sarajlijama kada nemaju vode... Još tada sam ga počeo zvati četnikom, očito sam 100% pogodio
- tranquil
- Posts: 6638
- Joined: 11/08/2007 00:55
- Location: Mare Tranquillitatis
#83021 Re: SDA-All about
Ako SDA iskulira ovaj incident, mislim da bi to onda značilo prećutnu saglasnost da se i izjave njihovih funkcionera, članova i simpatizera komentarišu na isti način.
- mayab
- Posts: 30840
- Joined: 06/03/2008 13:00
- Location: SARAJEVO
#83022 Re: SDA-All about
hoćel Bake sad govoriti kako je mali Zaha u pravu , jbga , viši su interesi u pitanju


-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#83023 Re: SDA-All about
Zaista ste zlonamjerni ako navedenu Zahinu izjavu o psetu balijskom posmatrate na taj način. Trebate imati na umu da je intervju bio u subotu naveče a Zaha je isti komentarisao u subotu navečer, a subotom navečer je sasvim normalno biti pod uticajem opijata praskastog tipa,uz kombinaciju alkohola i boba. Što znači da Zaha nije bio sav svoj a to je,iskren i karakteran kakav i jeste, ublažio i popravio kasnije izjavivši šta je u stvari mislio. Pozvao se na Nikolaidisa i odmah mu sve halalimo i dalje ga podržavamo do konačne pobjede. Go Zaha go ! Iscakijaj cafire ! Amin
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#83025 Re: SDA-All about
Bahati policajac da mu se izvine i obeća da neće više nikad. Zna li policajac s kim ima posla? Kao Vučko za Olimpijadu u Sarajevu, kao Groodvy za Eyof; Nas junak
je maskota koja snažno asocira, u ovom slučaju, na sve ono što je SDA. I zato ga se mora posmatrati sa poštovanjem i tolerirati svaki nasrtaj na službenu osobu. I bilo koga drugog. Uvijek. Amin
je maskota koja snažno asocira, u ovom slučaju, na sve ono što je SDA. I zato ga se mora posmatrati sa poštovanjem i tolerirati svaki nasrtaj na službenu osobu. I bilo koga drugog. Uvijek. Amin

