Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
ti nisi u logosoftu isto kao sto ajsmen nije u telekomu
ne napadam jer ipak je ovo logosoft tema ali vrijeme je da se izadje iz ormara
How yes no. Zaposlenik sm sljedeceg: MTV, RTL, pinka, AKIPTV/tvviet.tv, Telemacha, Logosofta i jos par stvari samo sam zaboravio.
Sto se tice izlaska iz ormara ne znam kako bi prvo stao u njega jer ima puno stvari
O kolega iz Logosofta
Bilo bi pravedno, da se ime teme promjeni u "samo za velicanje Logosofta". Pregledavajuci temu svi koji imaju drugacije misljenje, su niza rasa.
Kada budete isli na vopi popijte jedno i na nekom od 10 000 grobova u Sarajevu dijelom "made in Telekomunikacije Republike Srpske". Naime to je zvanicni naziv onog ko vam preko LOL-a sada u stanu. Ako vam ne bude dovoljno, skoknite do Srebrenice ili do povratnicke djece u RS-u koja nemaju pravo ni na bosanski jezik u Bosni. Dok ne upoznate navedene, igrajte se tolerancije sa sponzorima navedenih djela.
ti nisi u logosoftu isto kao sto ajsmen nije u telekomu
ne napadam jer ipak je ovo logosoft tema ali vrijeme je da se izadje iz ormara
How yes no. Zaposlenik sm sljedeceg: MTV, RTL, pinka, AKIPTV/tvviet.tv, Telemacha, Logosofta i jos par stvari samo sam zaboravio.
Sto se tice izlaska iz ormara ne znam kako bi prvo stao u njega jer ima puno stvari
O kolega iz Logosofta
Bilo bi pravedno, da se ime teme promjeni u "samo za velicanje Logosofta". Pregledavajuci temu svi koji imaju drugacije misljenje, su niza rasa.
Kada budete isli na vopi popijte jedno i na nekom od 10 000 grobova u Sarajevu dijelom "made in Telekomunikacije Republike Srpske". Naime to je zvanicni naziv onog ko vam preko LOL-a sada u stanu. Ako vam ne bude dovoljno, skoknite do Srebrenice ili do povratnicke djece u RS-u koja nemaju pravo ni na bosanski jezik u Bosni. Dok ne upoznate navedene, igrajte se tolerancije sa sponzorima navedenih djela.
Telemach je isto kao i LOL vezan za Srbiju, tako da i ti mozes nazdraviti na mezarju sa njima, a onda hajde mi reci da ne koristis nista sto ima veze sa Srbijom i Hrvatskom (ne zaboravi da su i oni ubijali po BiH). Hajde malo predji pogledom po kuci i frizideru i skontaj koliko imas HR i Srb proizvoda i onda se zapitaj koliki si ti dusman svom narodu kad podrzavas mrskog neprijatelja...
AlanQuler wrote:
Bilo bi pravedno, da se ime teme promjeni u "samo za velicanje Logosofta". Pregledavajuci temu svi koji imaju drugacije misljenje, su niza rasa.
Kada budete isli na vopi popijte jedno i na nekom od 10 000 grobova u Sarajevu dijelom "made in Telekomunikacije Republike Srpske". Naime to je zvanicni naziv onog ko vam preko LOL-a sada u stanu. Ako vam ne bude dovoljno, skoknite do Srebrenice ili do povratnicke djece u RS-u koja nemaju pravo ni na bosanski jezik u Bosni. Dok ne upoznate navedene, igrajte se tolerancije sa sponzorima navedenih djela.
P.S. Telemach od danas u mom domu.
Ja sam rekao da bi uzeo analognu telemacha i prosireni paket koji ukupno kosta 25 KM a internet logosofta sa osnovnim paketom Super TV kad mogucnost starog se ne bude mogla vise koristiti.
A sta raditi kad nemogu telemach nego samo HS? Gospon direktor HS -a ovdasnji covjek dokazani kriminalac. Jel to bolje kad nas nas krade? A od komsija, stranaca, svemiraca za iste pare dobijem mnogo vise.
Meni je krivo ako si potpuno pogresno shvatio moje postove u kojima se zezam sa afannedimom i didgeridom. Ocito se nesmijem zezati.
AlanQuler wrote:
Bilo bi pravedno, da se ime teme promjeni u "samo za velicanje Logosofta". Pregledavajuci temu svi koji imaju drugacije misljenje, su niza rasa.
Kada budete isli na vopi popijte jedno i na nekom od 10 000 grobova u Sarajevu dijelom "made in Telekomunikacije Republike Srpske". Naime to je zvanicni naziv onog ko vam preko LOL-a sada u stanu. Ako vam ne bude dovoljno, skoknite do Srebrenice ili do povratnicke djece u RS-u koja nemaju pravo ni na bosanski jezik u Bosni. Dok ne upoznate navedene, igrajte se tolerancije sa sponzorima navedenih djela.
P.S. Telemach od danas u mom domu.
Ja sam rekao da bi uzeo analognu telemacha i prosireni paket koji ukupno kosta 25 KM a internet logosofta sa osnovnim paketom Super TV kad mogucnost starog se ne bude mogla vise koristiti.
A sta raditi kad nemogu telemach nego samo HS? Gospon direktor HS -a ovdasnji covjek dokazani kriminalac. Jel to bolje kad nas nas krade? A od komsija, stranaca, svemiraca za iste pare dobijem mnogo vise.
Meni je krivo ako si potpuno pogresno shvatio moje postove u kojima se zezam sa afannedimom i didgeridom. Ocito se nesmijem zezati.
LP
Ma ignoriši postove ovog novog skakavca vidiš da nije dobar sekunde.
AlanQuler wrote:Bilo bi pravedno, da se ime teme promjeni u "samo za velicanje Logosofta". Pregledavajuci temu svi koji imaju drugacije misljenje, su niza rasa.
Kada budete isli na vopi popijte jedno i na nekom od 10 000 grobova u Sarajevu dijelom "made in Telekomunikacije Republike Srpske". Naime to je zvanicni naziv onog ko vam preko LOL-a sada u stanu. Ako vam ne bude dovoljno, skoknite do Srebrenice ili do povratnicke djece u RS-u koja nemaju pravo ni na bosanski jezik u Bosni. Dok ne upoznate navedene, igrajte se tolerancije sa sponzorima navedenih djela.
P.S. Telemach od danas u mom domu.
Logosoft nije u vlasništvu vlade Republike Srpske i sad ima veze s BiH koliko i Telemach.
AlanQuler wrote:Bilo bi pravedno, da se ime teme promjeni u "samo za velicanje Logosofta". Pregledavajuci temu svi koji imaju drugacije misljenje, su niza rasa.
Kada budete isli na vopi popijte jedno i na nekom od 10 000 grobova u Sarajevu dijelom "made in Telekomunikacije Republike Srpske". Naime to je zvanicni naziv onog ko vam preko LOL-a sada u stanu. Ako vam ne bude dovoljno, skoknite do Srebrenice ili do povratnicke djece u RS-u koja nemaju pravo ni na bosanski jezik u Bosni. Dok ne upoznate navedene, igrajte se tolerancije sa sponzorima navedenih djela.
P.S. Telemach od danas u mom domu.
Logosoft nije u vlasništvu vlade Republike Srpske i sad ima veze s BiH koliko i Telemach.
Ali zato jeste Vlade Republike Srbije 100% vlasništvo
Nekada su se u slucaju kvara uposlenici logosofta izvinjavali korisnicima, i govorili kako ce neko u sto skorije vrijeme doci i sanirati kvar. Promjenim vlasnika dosla je i promjena politike. Pa tako sada u slucaju kvara morate zovnuti jedno 16x. Pa kad vam se neko smiluje da se javi ide ona poznata (korisnicima bhtelekoma), pisem nalog neko ce doci ovih dana.
Cuj neko ce doci sutra ili prekosutra. Halo ba nemam tv ako nisi u stanju otkloniti kvar za 2 sata promjeni djelatnost. Huja me hvata presao bih na telemah ali znam da je sve to isto njesra a i nemaju pojedinih kanala. Fuj.
krusko1975 wrote:Nekada su se u slucaju kvara uposlenici logosofta izvinjavali korisnicima, i govorili kako ce neko u sto skorije vrijeme doci i sanirati kvar. Promjenim vlasnika dosla je i promjena politike. Pa tako sada u slucaju kvara morate zovnuti jedno 16x. Pa kad vam se neko smiluje da se javi ide ona poznata (korisnicima bhtelekoma), pisem nalog neko ce doci ovih dana.
Cuj neko ce doci sutra ili prekosutra. Halo ba nemam tv ako nisi u stanju otkloniti kvar za 2 sata promjeni djelatnost. Huja me hvata presao bih na telemah ali znam da je sve to isto njesra a i nemaju pojedinih kanala. Fuj.
Ako tako krene svi ćemo kupiti riblju kost i usmjeriti na Hum...
[quote="krusko1975"]Nekada su se u slucaju kvara uposlenici logosofta izvinjavali korisnicima, i govorili kako ce neko u sto skorije vrijeme doci i sanirati kvar. Promjenim vlasnika dosla je i promjena politike. Pa tako sada u slucaju kvara morate zovnuti jedno 16x. Pa kad vam se neko smiluje da se javi ide ona poznata (korisnicima bhtelekoma), pisem nalog neko ce doci ovih dana.
Cuj neko ce doci sutra ili prekosutra. Halo ba nemam tv ako nisi u stanju otkloniti kvar za 2 sata promjeni djelatnost. Huja me hvata presao bih na telemah ali znam da je sve to isto njesra a i nemaju pojedinih kanala. Fuj.[/quote
Meni su došli ujutor oko 11 sati a problem prijavio oko 9 naveće noć prije
Molio bih one koji imaju Omega paket odnosno do 24Mbps brzinu na LOL-u da se ovdje jave s realnom brzinom koju imaju jer meni se uvijek vrti oko 18.5Mbps tj. oko 25% manje od deklarisanih 24Mbps
Zvao ih a oni arogantno kažu nešto u stilu "udaraj se u gujicu što imaš i 18 jer malo ko toliko ima"
Izlazak ekipe na teren ni da spomenu...
Plaćam ti svojim parama uslugu a ne isporučuješ je ni jedan sat vremena u mjesec dana a kamoli duže (tu dolazi priča o famoznoj klauzuli "do xy")...
Sad odgledah Terminal (emisija o tehnici) na BHT 1 i na kraju pise nesto tipa koproducent emisije je LOGO Logosoft. I na sred stola bijela kutija na kojoj pise LOGO.
Nego, da rezimiram, danaske u aerodromskom, i na dobrinji 3 katastrofa od LOL-a, kak'a je situacija drugdje bila?
Je l' to krenula taktika talasanja imaga/neJmaga... iliti u prevodu "predjite na novi paket i sve ce se samo od sebe sredit'"
Kako drugacije objasniti to da sam od nove godine im'o 5x vise prekida nego u sve ove godine koliko sam korisnik.