Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imali ko

Locked
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8301 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

doktor78 wrote:
Lud i ponosan wrote:
P.S. Ne smatram da je Komsic dobar izbor za NS, jer sam misljenja da je u pitanju los politicar koji je mozda idealan za neke druge rabote. Nedostaje mu dosta toga... Ne ulazim u ljudske kvalitete i ispravnu zelju.
:thumbup:
Naprotiv. Komšić je idealan za NS. NS nastupa s čistih građanskih pozicija i promovira princip liberalne demokracije, umanjivanje značaja kolektivnih prava u političkom sistemu i političku dominaciju političkih ideja koje mogu osigurati većinu u zastupničkom domu.
NS ima imidž elitističke organizacije bez jasnog "patriotskog" naboja. Patriotski naboj im Komšić može donijeti u miraz. Komšića javnost doživljava kao osobu skromnih intelektualnih mogućnosti iako se to baš izravno ne kaže ("nije on za visoke politike itd...") a u Našoj Stranci ima mnoštvo pametnjakovića koji to mogu amortizirati...
Naša Stranka se objavom ustavnih principa definitivno pozicionirala kao "hipsterska i niskoenergetska" verzija Stranke ZA BIH tako da Komšić s NS-om ne bi imao nikakvih ideoloških sporova.
Malo ga otešu i imaju nositelja liste za više razine vlasti...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8302 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

volta dzontra wrote: Naprotiv. Komšić je idealan za NS. NS nastupa s čistih građanskih pozicija i promovira princip liberalne demokracije, umanjivanje značaja kolektivnih prava u političkom sistemu i političku dominaciju političkih ideja koje mogu osigurati većinu u zastupničkom domu.
NS ima imidž elitističke organizacije bez jasnog "patriotskog" naboja. Patriotski naboj im Komšić može donijeti u miraz. Komšića javnost doživljava kao osobu skromnih intelektualnih mogućnosti iako se to baš izravno ne kaže ("nije on za visoke politike itd...") a u Našoj Stranci ima mnoštvo pametnjakovića koji to mogu amortizirati...
Naša Stranka se objavom ustavnih principa definitivno pozicionirala kao "hipsterska i niskoenergetska" verzija Stranke ZA BIH tako da Komšić s NS-om ne bi imao nikakvih ideoloških sporova.
Malo ga otešu i imaju nositelja liste za više razine vlasti...
nosara wrote:
ako hoce da se ubije, ima milion nacina... Prihvatam da bi, u tom slucaju, ulazak u tu nazovi stranku, bilo jedna od mogucnosti...
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8303 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

Banksy wrote:
volta dzontra wrote: Naprotiv. Komšić je idealan za NS. NS nastupa s čistih građanskih pozicija i promovira princip liberalne demokracije, umanjivanje značaja kolektivnih prava u političkom sistemu i političku dominaciju političkih ideja koje mogu osigurati većinu u zastupničkom domu.
NS ima imidž elitističke organizacije bez jasnog "patriotskog" naboja. Patriotski naboj im Komšić može donijeti u miraz. Komšića javnost doživljava kao osobu skromnih intelektualnih mogućnosti iako se to baš izravno ne kaže ("nije on za visoke politike itd...") a u Našoj Stranci ima mnoštvo pametnjakovića koji to mogu amortizirati...
Naša Stranka se objavom ustavnih principa definitivno pozicionirala kao "hipsterska i niskoenergetska" verzija Stranke ZA BIH tako da Komšić s NS-om ne bi imao nikakvih ideoloških sporova.
Malo ga otešu i imaju nositelja liste za više razine vlasti...
nosara wrote:
ako hoce da se ubije, ima milion nacina... Prihvatam da bi, u tom slucaju, ulazak u tu nazovi stranku, bilo jedna od mogucnosti...
Pa neće se ubiti. Svest će se na pravu mjeru. Komšić je institucionalizirana zabava za mase. Politički simbol ispravnog "BH patriotizma" za potrebe osvajanja glasova unutar "patriotskog" dijela birača.
Naravno manja stranka znači manji institucijski kapacitet. U SDP u je bio model "Komšić 330 000 turbo" a kad pređe u Našu Stranku bit će neki model "Komšić 70 000" i može tako do penzije...

Uvijek će biti dovoljno glasača za spiku: Njihov a naš, oženio našu a Ljiljan, a pošten i fajter....
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#8304 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by nosara »

volta dzontra wrote:
Banksy wrote:
volta dzontra wrote: Naprotiv. Komšić je idealan za NS. NS nastupa s čistih građanskih pozicija i promovira princip liberalne demokracije, umanjivanje značaja kolektivnih prava u političkom sistemu i političku dominaciju političkih ideja koje mogu osigurati većinu u zastupničkom domu.
NS ima imidž elitističke organizacije bez jasnog "patriotskog" naboja. Patriotski naboj im Komšić može donijeti u miraz. Komšića javnost doživljava kao osobu skromnih intelektualnih mogućnosti iako se to baš izravno ne kaže ("nije on za visoke politike itd...") a u Našoj Stranci ima mnoštvo pametnjakovića koji to mogu amortizirati...
Naša Stranka se objavom ustavnih principa definitivno pozicionirala kao "hipsterska i niskoenergetska" verzija Stranke ZA BIH tako da Komšić s NS-om ne bi imao nikakvih ideoloških sporova.
Malo ga otešu i imaju nositelja liste za više razine vlasti...
nosara wrote:
ako hoce da se ubije, ima milion nacina... Prihvatam da bi, u tom slucaju, ulazak u tu nazovi stranku, bilo jedna od mogucnosti...
Pa neće se ubiti. Svest će se na pravu mjeru. Komšić je institucionalizirana zabava za mase. Politički simbol ispravnog "BH patriotizma" za potrebe osvajanja glasova unutar "patriotskog" dijela birača.
Naravno manja stranka znači manji institucijski kapacitet. U SDP u je bio model "Komšić 330 000 turbo" a kad pređe u Našu Stranku bit će neki model "Komšić 70 000" i može tako do penzije...

Uvijek će biti dovoljno glasača za spiku: Njihov a naš, oženio našu a Ljiljan, a pošten i fajter....
Naravno... I manje, cak... Upravo zbog toga mu ta pizdarija ne treba...

On, pametnim postupanjem, moze onih 300 zamijenit za novih 500... Hiljada/tisuca... :D

Sto ne znaci da hoce, ali ne znaci ni da nece... Sacekajmo... :wink:
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8305 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

nosara wrote:
Naravno... I manje, cak... Upravo zbog toga mu ta pizdarija ne treba...

On, pametnim postupanjem, moze onih 300 zamijenit za novih 500... Hiljada/tisuca... :D

Sto ne znaci da hoce, ali ne znaci ni da nece... Sacekajmo... :wink:

Hiljada on može i 600 :-) ...tisuća može desetak :-)
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#8306 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by nosara »

volta dzontra wrote:
nosara wrote:
Naravno... I manje, cak... Upravo zbog toga mu ta pizdarija ne treba...

On, pametnim postupanjem, moze onih 300 zamijenit za novih 500... Hiljada/tisuca... :D

Sto ne znaci da hoce, ali ne znaci ni da nece... Sacekajmo... :wink:

Hiljada on može i 600 :-) ...tisuća može desetak :-)
Neka bude onda 600 hiljada, a nijedna tisuca... S obzirom na ustav i zakone, potpuno svejedno... :D
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8307 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

volta dzontra wrote: Pa neće se ubiti. Svest će se na pravu mjeru. Komšić je institucionalizirana zabava za mase. Politički simbol ispravnog "BH patriotizma" za potrebe osvajanja glasova unutar "patriotskog" dijela birača.
Naravno manja stranka znači manji institucijski kapacitet. U SDP u je bio model "Komšić 330 000 turbo" a kad pređe u Našu Stranku bit će neki model "Komšić 70 000" i može tako do penzije...

Uvijek će biti dovoljno glasača za spiku: Njihov a naš, oženio našu a Ljiljan, a pošten i fajter....
Potpisivala sam te često, al' ovdje nam se putevi razilaze :mrgreen:

Pitanje je šta mu ko želi ... Ja još novih 300 000, ti da padne na 70 000.

Postom iznad potvrđuješ moju tezu da bi mu se ulaskom u ovu ''stranku'' rejting srozao,
pa razumijem zašto si ti za, ali moraš i razumjeti zašto smo mi, dobronamjerni, protiv.
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8308 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

nosara wrote:
volta dzontra wrote:
nosara wrote:
Naravno... I manje, cak... Upravo zbog toga mu ta pizdarija ne treba...

On, pametnim postupanjem, moze onih 300 zamijenit za novih 500... Hiljada/tisuca... :D

Sto ne znaci da hoce, ali ne znaci ni da nece... Sacekajmo... :wink:

Hiljada on može i 600 :-) ...tisuća može desetak :-)
Neka bude onda 600 hiljada, a nijedna tisuca... S obzirom na ustav i zakone, potpuno svejedno... :D
Sve ok! Moze naravno. Vazno je da se ne lazemo :)
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#8309 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by nosara »

Banksy wrote:
volta dzontra wrote: Pa neće se ubiti. Svest će se na pravu mjeru. Komšić je institucionalizirana zabava za mase. Politički simbol ispravnog "BH patriotizma" za potrebe osvajanja glasova unutar "patriotskog" dijela birača.
Naravno manja stranka znači manji institucijski kapacitet. U SDP u je bio model "Komšić 330 000 turbo" a kad pređe u Našu Stranku bit će neki model "Komšić 70 000" i može tako do penzije...

Uvijek će biti dovoljno glasača za spiku: Njihov a naš, oženio našu a Ljiljan, a pošten i fajter....
Potpisivala sam te često, al' ovdje nam se putevi razilaze :mrgreen:

Pitanje je šta mu ko želi ... Ja još novih 300 000, ti da padne na 70 000.

Postom iznad potvrđuješ moju tezu da bi mu se ulaskom u ovu ''stranku'' rejting srozao,
pa razumijem zašto si ti za, ali moraš i razumjeti zašto smo mi, dobronamjerni, protiv.
Ja mogu razumjet nezadovoljstvo u odredjenim krugovima... Taman su poslozili kockice... :roll:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8310 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Corto Maltese »

Naša Stranka + Željko Komšić = Propast za oboje
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#8311 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by nosara »

Corto Maltese wrote:Naša Stranka + Željko Komšić = Propast za oboje
Kao zasebni dijelovi nekog sireg bloka, sto da ne... Dapace...

A tako ce i bit...
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8312 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

Corto Maltese wrote:Naša Stranka + Željko Komšić = Propast za oboje
I Peđu i Danisa? :mrgreen:
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8313 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Corto Maltese »

Banksy wrote:
Corto Maltese wrote:Naša Stranka + Željko Komšić = Propast za oboje
I Peđu i Danisa? :mrgreen:
Vidiš, to je razlog zbog kojeg se ja tako čvrsto držim pravopisa. Da sam mislio na njih, ili bilo koja dva muškarca, napisao bih "obojicu". Ovako, kad govorim o dva politička (id)entiteta, jedno (gramatičkog) ženskog, a drugo muškog roda, stoji: "oboje".
BTW, SDU je stranka koja mu ideološki, prognanički, i intelektualno najbolje odgovara. U toj ekipi bi se osjećao kao kod kuće. Imaju, bar na neko vrijeme, šta dati jedni drugima. On njima glasove, oni njemu jaransku atmosferu.
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8314 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

nosara wrote:
Banksy wrote:
volta dzontra wrote: Pa neće se ubiti. Svest će se na pravu mjeru. Komšić je institucionalizirana zabava za mase. Politički simbol ispravnog "BH patriotizma" za potrebe osvajanja glasova unutar "patriotskog" dijela birača.
Naravno manja stranka znači manji institucijski kapacitet. U SDP u je bio model "Komšić 330 000 turbo" a kad pređe u Našu Stranku bit će neki model "Komšić 70 000" i može tako do penzije...

Uvijek će biti dovoljno glasača za spiku: Njihov a naš, oženio našu a Ljiljan, a pošten i fajter....
Potpisivala sam te često, al' ovdje nam se putevi razilaze :mrgreen:

Pitanje je šta mu ko želi ... Ja još novih 300 000, ti da padne na 70 000.

Postom iznad potvrđuješ moju tezu da bi mu se ulaskom u ovu ''stranku'' rejting srozao,
pa razumijem zašto si ti za, ali moraš i razumjeti zašto smo mi, dobronamjerni, protiv.
Ja mogu razumjet nezadovoljstvo u odredjenim krugovima... Taman su poslozili kockice... :roll:
Ma kakvo slaganje kockica. Ovo SDP-HDZ je bez veze. Ali što bi ga "mi koji se nadamo slaganju kockica" rušili kad znamo da će biti srušen u Sarajevu kao i sve dosada
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8315 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

Banksy wrote:
volta dzontra wrote: Pa neće se ubiti. Svest će se na pravu mjeru. Komšić je institucionalizirana zabava za mase. Politički simbol ispravnog "BH patriotizma" za potrebe osvajanja glasova unutar "patriotskog" dijela birača.
Naravno manja stranka znači manji institucijski kapacitet. U SDP u je bio model "Komšić 330 000 turbo" a kad pređe u Našu Stranku bit će neki model "Komšić 70 000" i može tako do penzije...

Uvijek će biti dovoljno glasača za spiku: Njihov a naš, oženio našu a Ljiljan, a pošten i fajter....
Potpisivala sam te često, al' ovdje nam se putevi razilaze :mrgreen:

Pitanje je šta mu ko želi ... Ja još novih 300 000, ti da padne na 70 000.

Postom iznad potvrđuješ moju tezu da bi mu se ulaskom u ovu ''stranku'' rejting srozao,
pa razumijem zašto si ti za, ali moraš i razumjeti zašto smo mi, dobronamjerni, protiv.
Banksy

Ja sam samo ciničniji i pesimističniji. Željko Komšić ne može pomoći nikome. Ni vama "dobronamjernima" ni nama "zlonamjernima" ...
Jedino može sj...t svoju stranku što upravo čini....i svaka mu čast...heroj
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8316 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

Corto Maltese wrote:
Banksy wrote:
Corto Maltese wrote:Naša Stranka + Željko Komšić = Propast za oboje
I Peđu i Danisa? :mrgreen:
Vidiš, to je razlog zbog kojeg se ja tako čvrsto držim pravopisa. Da sam mislio na njih, ili bilo koja dva muškarca, napisao bih "obojicu". Ovako, kad govorim o dva politička (id)entiteta, jedno (gramatičkog) ženskog, a drugo muškog roda, stoji: "oboje".

BTW, SDU je stranka koja mu ideološki, prognanički, i intelektualno najbolje odgovara. U toj ekipi bi se osjećao kao kod kuće. Imaju, bar na neko vrijeme, šta dati jedni drugima. On njima glasove, oni njemu jaransku atmosferu.
Da, da ... :mrgreen:

Osjećam li trun ironije u ovom ''intelektualno''? :D ... I to na temi o stranci Danisa Tanovića :mrgreen:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8317 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Banksy »

volta dzontra wrote:
Banksy

Ja sam samo ciničniji i pesimističniji.
Željko Komšić ne može pomoći nikome. Ni vama "dobronamjernima" ni nama "zlonamjernima" ...
Jedino može sj...t svoju stranku što upravo čini....i svaka mu čast...heroj
Može ... samo ga treba malo pogurati ... :(
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8318 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

Banksy wrote:
volta dzontra wrote:
Banksy

Ja sam samo ciničniji i pesimističniji.
Željko Komšić ne može pomoći nikome. Ni vama "dobronamjernima" ni nama "zlonamjernima" ...
Jedino može sj...t svoju stranku što upravo čini....i svaka mu čast...heroj
Može ... samo ga treba malo pogurati ... :(
nek ka dalje gura ko ga je dovde doguro :D
Tako da mislim da je NS idealna opcija za njega iako i SDU nije loša...
Seawolf
Posts: 9162
Joined: 14/06/2012 22:59

#8319 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Seawolf »

U jednom od svojih prethodnh postova na ovoj temi sam napisao da bih volio vidjeti Željku Komšića, kao kandidata za člana Predsjedništva BiH na opštim izborima 2014-e, i to kao kandidata Naše Stranke.
O.K, priznajem, prosuo sam se, u međuvremenu sam saznao da naš izborni zakon ne dopušta da ista osoba tri puta sukcesivno bude član Predsjedništva, odnosno da se neko ko je bio dva puta zaredom član troglavog vrha države, ne može kandidovati za mjesto u Predsjedništvu na slijedećim izborima (može opet 2018-e).
No za Našu Stranku bi bilo pravo rješenje (a ne bi bilo loše ni za Ž.K.), da gospodin Komšić bude prvi na listi kandidata N.S-e za Zastupnički dom Parlamentarne skupštine Bosne i Hercegovine, za izbornu jedinicu 513 (Kanton Sarajevo i Kanton Goražde), na slijedećim opštim izborima.
Po mojoj procjeni, zahvaljujući gospodinu Komšiću, ova bi lista mogla dobiti 60.000 do 70.000 glasova birača iz izborne jedinice 513 i to bi N.S-i, osiguralo dva do tri mjesta u Zastupničkom domu državnog parlamenta (jedno direktno i jedno do dva kompenzacijska).
Ovo je scenario, koji ja najviše priželjkujem, jer omogućava stranci za koju ću glasati, da ima koliko, toliko relevantan utjecaj na dešavanja na državnome nivou.
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#8320 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by nosara »

volta dzontra wrote:
nosara wrote:
Banksy wrote: Potpisivala sam te često, al' ovdje nam se putevi razilaze :mrgreen:

Pitanje je šta mu ko želi ... Ja još novih 300 000, ti da padne na 70 000.

Postom iznad potvrđuješ moju tezu da bi mu se ulaskom u ovu ''stranku'' rejting srozao,
pa razumijem zašto si ti za, ali moraš i razumjeti zašto smo mi, dobronamjerni, protiv.
Ja mogu razumjet nezadovoljstvo u odredjenim krugovima... Taman su poslozili kockice... :roll:
Ma kakvo slaganje kockica. Ovo SDP-HDZ je bez veze. Ali što bi ga "mi koji se nadamo slaganju kockica" rušili kad znamo da će biti srušen u Sarajevu kao i sve dosada
Naravno da je bez veze, zato i nece proc...

Sarajevo je do sada igralo konfuzno i neprincipijelno, pa i pored toga drzavi niko nije mogao odbit ni perce, tako da shvatam nervozu...

Nikom od onih, kojima jedinstvena BiH nije na srcu, nije prijatno kalkulisat sa igracem koji je pojedinacni pobjednik proslih izbora, a kojeg su vec otpisali u potpunosti... Jos dodaj cinjenicu da mu niko ne moze pronac nista s cim bi mogao trgovat... :-)

Jebena situacija za odredjene politicke krugove i njihove navijace... :D
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8321 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

@nosara

Na srcu, u srcu, bez srca nije bitno........nemoj se kladiti na igraca koji je dosada igrao lose....uglavnom kome je stalo nek se brine i sekiraju...nema nervoze a za proracunske grebice me boli cosak..
User avatar
nosara
Posts: 22696
Joined: 30/03/2005 12:10
Location: Socijalistička Federativna Republika Jugoslavija

#8322 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by nosara »

volta dzontra wrote:@nosara

Na srcu, u srcu, bez srca nije bitno........nemoj se kladiti na igraca koji je dosada igrao lose....uglavnom kome je stalo nek se brine i sekiraju...nema nervoze a za proracunske grebice me boli cosak..
volta dzontra wrote:@nosara

Na srcu, u srcu, bez srca nije bitno........nemoj se kladiti na igraca koji je dosada igrao lose....uglavnom kome je stalo nek se brine i sekiraju...nema nervoze a za proracunske grebice me boli cosak..
Znam da tebi nije bitno... Nekom mozda jeste...

Komsic je igrac koji je POBJEDJIVAO... Uvijek i svakog, to je nepobitna cinjenica... Kako i koliko je igrao, to je u drugom planu...

Uostalom, odlika najjacih je da pobjedjuju i kad ne igraju nesto posebno... :wink:
User avatar
volta dzontra
Posts: 1587
Joined: 06/03/2012 10:50

#8323 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by volta dzontra »

nosara wrote:
volta dzontra wrote:@nosara

Na srcu, u srcu, bez srca nije bitno........nemoj se kladiti na igraca koji je dosada igrao lose....uglavnom kome je stalo nek se brine i sekiraju...nema nervoze a za proracunske grebice me boli cosak..
volta dzontra wrote:@nosara

Na srcu, u srcu, bez srca nije bitno........nemoj se kladiti na igraca koji je dosada igrao lose....uglavnom kome je stalo nek se brine i sekiraju...nema nervoze a za proracunske grebice me boli cosak..
Znam da tebi nije bitno... Nekom mozda jeste...

Komsic je igrac koji je POBJEDJIVAO... Uvijek i svakog, to je nepobitna cinjenica... Kako i koliko je igrao, to je u drugom u...

Uostalom, odlika najjacih je da pobjedjuju i kad ne igraju nesto posebno... :wink:
Da u utakmici s nasteljenim pravilima :)....s 4 puta vise igraca i navijaca od protivnika...
Recimo da su i SBIH i SDP kandidirali na hrvatsko mjesto "zlatnog ljiljana" pa da su njih dvojica natjecali tko ce vise podici bosnjackom birackom tijelu onda bismo mogli reci da je pobijedio....ovako se nikada nije izvagao kako treba
Pedja Kojovic
Posts: 2920
Joined: 26/02/2009 18:27

#8324 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by Pedja Kojovic »

Nema sumnje da Komsic zasluzuje svoju temu na forumu.

p.k.
kix.ba
Posts: 265
Joined: 04/05/2012 20:13

#8325 Re: Naša stranka, sve što ste željeli da pitate a niste imal

Post by kix.ba »

Da je pametan ko što nije, osnovao bi svoju stranku. Ako fakat pređe u NS slijedi i njemu i njima i nama :D još jedna parodija i gubljenje vremena. Doduše, njemu dok traje ne bi bilo loše.
Locked