TV uređaji - sve o tome

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#8301 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by sencobih »

diablobih wrote:Samo je nemojte uzimati, djeluje k'o krokodil. Obuzme te citavog, i samo valja ono sto bh telecom prodaje. Kao Philips televizori, kao skuplji uredjaji nego u drugim radnjama, mislis da je internet najbolji tu iako jedva pokrene full hd video itd.
ti se malo šalucaš, na pogrešnoj si temi, na temi telemah je humor, ali crni..
ado_sar
Posts: 1142
Joined: 14/06/2014 16:47

#8302 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by ado_sar »

sencobih wrote:
diablobih wrote:Samo je nemojte uzimati, djeluje k'o krokodil. Obuzme te citavog, i samo valja ono sto bh telecom prodaje. Kao Philips televizori, kao skuplji uredjaji nego u drugim radnjama, mislis da je internet najbolji tu iako jedva pokrene full hd video itd.
ti se malo šalucaš, na pogrešnoj si temi, na temi telemah je humor, ali crni..
Ovi iz telemacha pravi sektasi.
User avatar
Radar71
Posts: 7594
Joined: 21/07/2010 15:43

#8303 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by Radar71 »

Joj prosječnih korisnika, idi gledaj ima li snijega na web kamerama :izet:

@REDDEVILS šta bi sa televizorom?
CooK
Posts: 3907
Joined: 28/01/2012 19:50

#8304 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

sencobih wrote:
CooK wrote:@sencobih
Cetiri posta ti je trebalo da napises jedan sa komentarom?!? Ti ili si na teskim drogama ili na BH Telecomovom internetu, treceg nema. :D :D
zaledio mi mobitel , a kad je odledio... jbg :D :D
Jel to neki od mobitela sto dobijes za 1KM u BH Telecomu a onda kroz pretplate im za dvije godine das preko 1000KM? :lol: :lol:
CooK
Posts: 3907
Joined: 28/01/2012 19:50

#8305 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

Radar71 wrote:Joj prosječnih korisnika, idi gledaj ima li snijega na web kamerama :izet:

@REDDEVILS šta bi sa televizorom?
I mene ovo zanima.
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#8306 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by sencobih »

CooK wrote:
sencobih wrote:
CooK wrote:@sencobih
Cetiri posta ti je trebalo da napises jedan sa komentarom?!? Ti ili si na teskim drogama ili na BH Telecomovom internetu, treceg nema. :D :D
zaledio mi mobitel , a kad je odledio... jbg :D :D
Jel to neki od mobitela sto dobijes za 1KM u BH Telecomu a onda kroz pretplate im za dvije godine das preko 1000KM? :lol: :lol:
koliko vidim i ti si izgleda neki šaljivdžija? hajde još jedan vic krenulo te.
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#8307 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by PlusSA »

CooK wrote:
Radar71 wrote:Joj prosječnih korisnika, idi gledaj ima li snijega na web kamerama :izet:

@REDDEVILS šta bi sa televizorom?
I mene ovo zanima.

nadam se da je živ, da nije pukao nakon cimanja TV-a po drugi put tamo vamo :roll:
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4801
Joined: 21/02/2011 12:56

#8308 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by REDDEVILS »

E ovako da vam javim moji dragi forumasi dobio sam poziv od servisa gdje mi je receno da cu dobiti novi tv, ovom prilikom htjeo bih da se zahvalim Sancta Domenici jer je njihov mail bio kljucan koji su poslali sony-u jedno veliko HVALA :D .
Hvala i vama forumasi @CooK i drugi da ne nabrajam da nebi koga izostavio, a i ovom prilikom htje bih da pohvalim Sony podrsku kupcima koji rade profesionalno svoj posao :)
Tv cu novi dobiti u roku od 7 do 15 dana :)
Hvala SONY :D
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#8309 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by PlusSA »

Nisam ocekivao novi TV, al drago mi je sto ima nafake od garancije :thumbup:
User avatar
rida1976
Posts: 2562
Joined: 25/11/2007 19:43

#8310 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by rida1976 »

REDDEVILS wrote:E ovako da vam javim moji dragi forumasi dobio sam poziv od servisa gdje mi je receno da cu dobiti novi tv, ovom prilikom htjeo bih da se zahvalim Sancta Domenici jer je njihov mail bio kljucan koji su poslali sony-u jedno veliko HVALA :D .
Hvala i vama forumasi @CooK i drugi da ne nabrajam da nebi koga izostavio, a i ovom prilikom htje bih da pohvalim Sony podrsku kupcima koji rade profesionalno svoj posao :)
Tv cu novi dobiti u roku od 7 do 15 dana :)
Hvala SONY :D
Odlična vijest!!! Svaka čast SD i Sony. Osvjetlali su obraz.
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#8311 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by amar1994 »

REDDEVILS wrote:E ovako da vam javim moji dragi forumasi dobio sam poziv od servisa gdje mi je receno da cu dobiti novi tv, ovom prilikom htjeo bih da se zahvalim Sancta Domenici jer je njihov mail bio kljucan koji su poslali sony-u jedno veliko HVALA :D .
Hvala i vama forumasi @CooK i drugi da ne nabrajam da nebi koga izostavio, a i ovom prilikom htje bih da pohvalim Sony podrsku kupcima koji rade profesionalno svoj posao :)
Tv cu novi dobiti u roku od 7 do 15 dana :)
Hvala SONY :D
:) :-D :thumbup: extra


ma ne moguce,sony da da novi TV,pa to je sranje zesce u BiH,mrski prevaranti iz japana :evil: :run:
User avatar
diablobih
Posts: 8302
Joined: 28/12/2015 02:17

#8312 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by diablobih »

Bolji Philips ba :evil:
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4801
Joined: 21/02/2011 12:56

#8313 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by REDDEVILS »

Radar71 wrote:Joj prosječnih korisnika, idi gledaj ima li snijega na web kamerama :izet:

@REDDEVILS šta bi sa televizorom?
Danas su me zvali dobicu novi TV :D
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#8314 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by SanskiBiser »

REDDEVILS wrote:
Radar71 wrote:Joj prosječnih korisnika, idi gledaj ima li snijega na web kamerama :izet:

@REDDEVILS šta bi sa televizorom?
Danas su me zvali dobicu novi TV :D

Image

:D
User avatar
M416
Posts: 2751
Joined: 05/11/2014 13:45
Location: AP

#8315 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by M416 »

REDDEVILS wrote:
Radar71 wrote:Joj prosječnih korisnika, idi gledaj ima li snijega na web kamerama :izet:

@REDDEVILS šta bi sa televizorom?
Danas su me zvali dobicu novi TV :D
Nadam se da ce te novi sluziti godinama bez i najmanjeg problemcica :-D sretno
User avatar
amar1994
Posts: 28546
Joined: 11/01/2015 12:22
Location: Neđeljišta

#8316 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by amar1994 »

Kristina taster
Posts: 53
Joined: 06/01/2019 12:01

#8317 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by Kristina taster »

Imam Nvidia shield i samo mogu reći da je bolje od ps4 doće bola ovo i kod nas :D
CooK
Posts: 3907
Joined: 28/01/2012 19:50

#8318 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

REDDEVILS wrote:E ovako da vam javim moji dragi forumasi dobio sam poziv od servisa gdje mi je receno da cu dobiti novi tv, ovom prilikom htjeo bih da se zahvalim Sancta Domenici jer je njihov mail bio kljucan koji su poslali sony-u jedno veliko HVALA :D .
Hvala i vama forumasi @CooK i drugi da ne nabrajam da nebi koga izostavio, a i ovom prilikom htje bih da pohvalim Sony podrsku kupcima koji rade profesionalno svoj posao :)
Tv cu novi dobiti u roku od 7 do 15 dana :)
Hvala SONY :D
Wooow nevjerovatno, ljudi ce ti fakat dati novi TV radi samo jednog loseg piksela. Cestitke za Sony BiH, pokazali su klasu i dali primjer ostalim brendovima kako se postupa sa kupcima.
Tebi zelim da ti drugi TV bude perfektan i da budes zadovoljan sa njim.
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#8319 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by channel10 »

REDDEVILS wrote:E ovako da vam javim moji dragi forumasi dobio sam poziv od servisa gdje mi je receno da cu dobiti novi tv, ovom prilikom htjeo bih da se zahvalim Sancta Domenici jer je njihov mail bio kljucan koji su poslali sony-u jedno veliko HVALA :D .
Hvala i vama forumasi @CooK i drugi da ne nabrajam da nebi koga izostavio, a i ovom prilikom htje bih da pohvalim Sony podrsku kupcima koji rade profesionalno svoj posao :)
Tv cu novi dobiti u roku od 7 do 15 dana :)
Hvala SONY :D
:thumbup: Svaka čast svima u ovoj prici i tebi puno sreće sa novim tv-om :thumbup:
User avatar
semirsar
Posts: 9055
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8320 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by semirsar »

REDDEVILS wrote:E ovako da vam javim moji dragi forumasi dobio sam poziv od servisa gdje mi je receno da cu dobiti novi tv, ovom prilikom htjeo bih da se zahvalim Sancta Domenici jer je njihov mail bio kljucan koji su poslali sony-u jedno veliko HVALA :D .
Hvala i vama forumasi @CooK i drugi da ne nabrajam da nebi koga izostavio, a i ovom prilikom htje bih da pohvalim Sony podrsku kupcima koji rade profesionalno svoj posao :)
Tv cu novi dobiti u roku od 7 do 15 dana :)
Hvala SONY :D
Cestitke na upornosti i strpljenju, mada ti je malo falilo da skroz odlijepis :-)
Ma sta reci, Sony je to ba :lol:
Ne dam ja svakom povjerenje i ulazak u stan, ha ja. :skoljka: :thumbup:
User avatar
PlusSA
Posts: 4252
Joined: 13/07/2011 16:51

#8321 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by PlusSA »

Dok ne dobije novi TV ne vjerujem :run: :mrgreen:
Al eto dobro bi bilo da smo pogrijesili sa predpostavkama na forumu gdje niko nije ocekivao novi TV, pogotov one slike iz daljine gdje se ne primjeti mrtvi pixel :thumbup:
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4801
Joined: 21/02/2011 12:56

#8322 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by REDDEVILS »

semirsar wrote:
REDDEVILS wrote:E ovako da vam javim moji dragi forumasi dobio sam poziv od servisa gdje mi je receno da cu dobiti novi tv, ovom prilikom htjeo bih da se zahvalim Sancta Domenici jer je njihov mail bio kljucan koji su poslali sony-u jedno veliko HVALA :D .
Hvala i vama forumasi @CooK i drugi da ne nabrajam da nebi koga izostavio, a i ovom prilikom htje bih da pohvalim Sony podrsku kupcima koji rade profesionalno svoj posao :)
Tv cu novi dobiti u roku od 7 do 15 dana :)
Hvala SONY :D
Cestitke na upornosti i strpljenju, mada ti je malo falilo da skroz odlijepis :-)
Ma sta reci, Sony je to ba :lol:
Ne dam ja svakom povjerenje i ulazak u stan, ha ja. :skoljka: :thumbup:
Hvala, znao sam ja da me nece SONY iznevjeriti odlijepio nisam ali sam zato objelio :lol:
:thumbup:
sencobih
Posts: 7535
Joined: 08/09/2010 08:33

#8323 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by sencobih »

Ljudi čestitate kao da je dijete dobio. Ovo je sasvim normalno da dobije novi tv, ako se stari ne može popraviti. Nije tu ništa sporno posebno od ozbiljnih firmi kao što je Sony
User avatar
REDDEVILS
Posts: 4801
Joined: 21/02/2011 12:56

#8324 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by REDDEVILS »

CooK wrote:
REDDEVILS wrote:E ovako da vam javim moji dragi forumasi dobio sam poziv od servisa gdje mi je receno da cu dobiti novi tv, ovom prilikom htjeo bih da se zahvalim Sancta Domenici jer je njihov mail bio kljucan koji su poslali sony-u jedno veliko HVALA :D .
Hvala i vama forumasi @CooK i drugi da ne nabrajam da nebi koga izostavio, a i ovom prilikom htje bih da pohvalim Sony podrsku kupcima koji rade profesionalno svoj posao :)
Tv cu novi dobiti u roku od 7 do 15 dana :)
Hvala SONY :D
Wooow nevjerovatno, ljudi ce ti fakat dati novi TV radi samo jednog loseg piksela. Cestitke za Sony BiH, pokazali su klasu i dali primjer ostalim brendovima kako se postupa sa kupcima.
Tebi zelim da ti drugi TV bude perfektan i da budes zadovoljan sa njim.
Kad me je nazvao serviser i rekao mi da cu dobiti nov tv nisam mogao da vjerujem,pa sam nazvao i SD da provjerim informaciju i oni su mi rekli da su dobili mail od SONY-a i da cu dobiti novi tv jos jednom HVALA SANCTA DOMENICI I SONY BIH :D
CooK
Posts: 3907
Joined: 28/01/2012 19:50

#8325 Re: LED TV, KOJI UZETI ?

Post by CooK »

sencobih wrote:Ljudi čestitate kao da je dijete dobio. Ovo je sasvim normalno da dobije novi tv, ako se stari ne može popraviti. Nije tu ništa sporno posebno od ozbiljnih firmi kao što je Sony
Zasto pises o necemu o cemu ne znas? Nije sasvim normalno da dobije novi TV samo zato sto mu je jedan jedini piksel los, bas naprotiv, proizvodjaci televizora tvrde da je normalno da bude nekoliko losih piksela.
Evo sta zvanicno Sony kaze o tome:
https://www.sony.com/electronics/suppor ... s/00026287

Dakle kolega @REDDEVILS nije imao srece jer je nekoliko mjeseci posle kupovine fasovao "defekt" koji ne potpada pod garanciju i mogli su ga samo ignorisati ali to nisu uradili nego su mu Sony i Sancta domenica odlucili izaci u susret i dati mu nov TV sto je svakako za cestitanje i pohvalu, prvenstveno za Sony ali i za Sancta domenicu.
Post Reply