Cuj gdje? Pa da brane cast i obraz nashe sultanije jer je ona personifikacija danasnje drzave
SDA-All about
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#82952 Re: SDA-All about
Red je da se general njiha.pozove iz turske i da se provozaju gradom u autima vrijednim stotine hiljada maraka u gucci tenama i tako pokazu skromnost i patriotizam i bosnjacku odlucnost da brane bosnjake od napada kjafira, kao sto je ovaj napad na heroinu nasu
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
#82954 Re: SDA-All about
kakav ba automade_in_sarajevo wrote: ↑06/03/2023 21:48 Red je da se general njiha.pozove iz turske i da se provozaju gradom u autima vrijednim stotine hiljada maraka
privatni avion

-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82955 Re: SDA-All about
Zbog Sebijine diplome oni će povesti Bošnjake da se samo spaljuju u znak protesta ...kao ono reče pacijent koji sebi tepa DIA ...neće biti nikog po džamijama i kafanama (možda samo njega u kockarnici) ...pa evo prva prilika,da vidimo 
- Blixen
- Posts: 3234
- Joined: 11/02/2019 14:28
- Location: prva decenija bez zeljine titule
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#82957 Re: SDA-All about
Zaha u diskoteki slusa cecu.Roccohljup wrote: ↑06/03/2023 16:07 Ode osmica, ode seka......pa dokle vise sa ovim sistematskim napadom na Bosnjake. Gdje su Zaha i gazije da povedu mase
![]()
- Roccohljup
- Posts: 6995
- Joined: 19/02/2014 18:04
#82958 Re: SDA-All about
Ma nema.....kijametski dan nikad bližipici wrote: ↑08/03/2023 09:19Zaha u diskoteki slusa cecu.Roccohljup wrote: ↑06/03/2023 16:07 Ode osmica, ode seka......pa dokle vise sa ovim sistematskim napadom na Bosnjake. Gdje su Zaha i gazije da povedu mase
![]()
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
#82959 Re: SDA-All about
Sta bi od "borbe" za drzavu i bosnjake, to je pitanje za SDA sta su ove tri decenije radili.Blixen wrote: ↑07/03/2023 12:45kakav ba automade_in_sarajevo wrote: ↑06/03/2023 21:48 Red je da se general njiha.pozove iz turske i da se provozaju gradom u autima vrijednim stotine hiljada maraka
privatni avion![]()
![]()
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#82960 Re: SDA-All about
Mladi bosnjani predvodjeni gazijom okrenuti beogradu, teheranu, moskvi, pekingu.Strahobalna strategija mladih uzdanica sdO.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#82961 Re: SDA-All about
zato sto nema sda u vlasti, vucic pravi novu stranku da odbrani srbiju, sto znaci da napadne bosnu.
logika baj ljubitelji sda
logika baj ljubitelji sda
-
sumirprimus
- Posts: 88917
- Joined: 10/02/2010 07:54
- Location: Bunker :D Saj ops
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82963 Re: SDA-All about
Vučić je počeo shvatati da bi se Srbija mogla još smanjivati.made_in_sarajevo wrote: ↑08/03/2023 11:10 zato sto nema sda u vlasti, vucic pravi novu stranku da odbrani srbiju, sto znaci da napadne bosnu.
logika baj ljubitelji sda![]()
-
DonieBrasco
- Posts: 20084
- Joined: 31/08/2016 16:09
#82964 Re: SDA-All about
Stavio sebe i suprugu, njenu diplomu iznad stanke, iznad vlasti, iznad drzave, iznad naroda.
-
made_in_sarajevo
- Posts: 6957
- Joined: 06/05/2013 23:05
#82965 Re: SDA-All about
https://www.klix.ba/vijesti/bih/izetbeg ... /230308063
medicinski fakultet je veci od Univerziteta u Sarajevu koji je glavni za sve fakultete?
gdje je policijski zapisnik da su njeni papiri razbacani po podrumu jer je to krivicno djelo?
GDJE SU JOJ JEBENI PAPIRI, KOPIJA, BILO STA OSIM INDEKSA KOJI NIJE DOKAZ NIKAKAV????
DEBILU BRKATI, PRVO JE HARAM LAGATI, A TI KAO MUSLIMAN TO VALJDA ZNAS. DRUGO NISMO SVI GLUPI KAO SDA GLASACI I LJUBITELJI DA VAM KLIMAMO GLAVOM
JEBENU KOPIJU MORA IMATI KOD SEBE
GDJE JE REGISTAR NA MEDICINSKOM FAKULTETU KAD JE ZAPOSLENA KAO PROFESOR
GDJE SU DOKUMENTI SA BOLNICE JEZERO
GDJE SU DOKUMENTI KAD JE ZAPOSLENA KAO DIREKTOR KCUS-a
MEDICINSKI FAKULTET KAO INSTITUCIJA ZASTO NE POKAZE TE ISTE PAPIRE I ZAVRSI PRICU?
ako je toliko retadirana da ne zna cuvati svoje diplome, magistarske radove i PRVI PUT CUJEM DA NEKO SVOJE RADOVE JE BACIO I DIPLOME, onda u ovim gore navedenim institucijama moraju biti ti isti papiri, pogotovo u KCUS-u. pa debilu glupi na osnovu cega je zaposlena kao direktor KCUS-a ako nema kod sebe nikakvih papira i diploma da bi ljudi ih mogli spremiti u personalni fajl.
vise od godinu dana se prica o njenoj diplomu, sve ovo sto ti jedes govna i sebija i sda, za godinu dana NISTE U STANJU BILI NACI, KOPIRATI, IZMISLITI PAPIR I TAKO JEBAT MAJKU SVIMA I ZAVRSITI SA PRICOM!
jasta bolje je pricati da je ovo napad na bosnjake. konjino ovo je napad NA VAS KRIMINALCE FASISTE, a ne na bosnjake
caps lock je koristen namjerno, da bi konjine mogle bolje procitati i vidjeti.
za izborni zakon se napada sebija i tako se napadaju bosnjaci?"Na udaru su, čemu svakodnevno svjedočimo, afirmisani političari, ulema, poznati branioci. I samo prezime Izetbegović je odavno predmetom ciljanih napada i diskvalifikacija. U posljednje vrijeme fokus je stavljen na moju suprugu Sebiju Izetbegović, profesoricu na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Sarajevu. Kampanja koja se vodi je politički motivirana, radi se o borbi za vlast i pritisku čiji je cilj da se oslabi pozicija SDA pred nastavak pregovora o izmjenama Ustava i Izbornog zakona", naveo je Izetbegović.
Prema njegovim riječima, izvršilac najnovije kampanje vezane za akademsko napredovanje prof. Izetbegović je rektor Univerziteta u Sarajevu Rifat Škrijelj.
Iz politički sasvim jasnih razloga uključio se i Medicinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu. Afera će potrajati i dobit će epilog na sudu u Sarajevu. U međuvremenu javnost će biti izložena spinovima, poluistinama i neistinama. Pozivam vas da prepoznate jeftine manipulacije koje potcjenjuju vašu inteligenciju, memoriju i moć rasuđivanja. Ovaj put vam obraćam pažnju na samo tri bitna elementa koji su bili uvod u pokušaj diskreditacije prof. Izetbegović", navodi lider SDA.
halo prvi u bosnjaka i jedini legitimni bosnjak, odakle da krenemo, odakle da pocnem konjino lazljiva."Ispostavilo se da postoji obimna dokumentacija o saradnji prof. Kurjaka sa prof. Izetbegović, niz zajedničkih projekata, više knjiga sa njegovom posvetom, i, naravno, kompletna dokumentacija o njenom doktoratu i njegovom mentorstvu. Suočen sa činjenicama, prof. Kurjak je zatim javno povukao svoju izjavu. Međutim, tu nije bio kraj, već se nastavilo sa novim neistinama", tvrdi Izetbegović.
Dalje navodi da se, nakon propalog pokušaja sa kompromitacijom doktorata, sišlo stepenicu niže.
"Više nije bio sporan doktorat, ali doveden je u pitanje magisterij prof. Izetbegović, odnosno studij koji je ona obavila na Sarajevskom i Zagrebačkom univerzitetu. Na upit rektora Škrijelja Univerzitet u Zagrebu je odgovorio da ne postoji evidencija da je Sebija Izetbegović ikada studirala kod njih. Ponovo se pridružio i prof. Kurjak sa istom tvrdnjom. A zatim se utvrdilo da postoji i ova dokumentacija – upisni list, potvrde o završenim tečajevima kod prof. Kurjaka u sklopu magisterija, i na kraju sam indeks", poručio je Izetbegović.
Podsjetio je da je u gostovanju na TV Hayat početkom marta 2023. prof. Izetbegović predočila tri indeksa koji potvrđuju njen redovni studij u Sarajevu, a zatim i magisterski studij u Sarajevu i Zagrebu. U indeks izdan od Sveučilišta u Zagrebu upisano je deset ocjena, među njima i ocjena prof. Biserke Funduk-Kurjak, supruge prof. Asima Kurjaka.
"Čuvanje dokumentacije nije bila obaveza prof. Izetbegović, jer iza izdanih diploma i evidencija o studiranju stoji institucija koja ih je izdala, a ne kandidat. U ovom slučaju to je Medicinski fakultet u Sarajevu, i samo ovaj fakultet može potvrditi dokumente studenta ili ih dovesti u pitanje. I Medicinski fakultet je to uradio u saradnji sa Kantonalnom inspekcijom za visoko obrazovanje. Ad hoc komisija formirana u ovu svrhu je izvršila potrebne provjere dokumentacije, nakon čega je Nastavno-naučno vijeće Medicinskog fakulteta fakulteta jednoglasno utvrdilo da je kompletan akademski put prof. Izetbegović uredan", naveo je.
Da dokumentacija nije bila uredna, nemoguće bi bilo da prof. Izetbegović prvo magistrira pod mentorstvom prof. Šimića, a zatim i doktorira pod mentorstvom prof. Kurjaka, stoji u njegovoj objavi.
U procese odobravanja magisterija i doktorata uključene su stručne službe fakulteta, nastavno-naučna vijeća, komisije.
"Dakle, deseci ljudi. I niko nikad od njih nije imao bilo kakvu primjedbu sve dok se 25 godina poslije nije pojavio rektor Škrijelj, koji praktično ne pokušava diskreditirati samo prof. Izetbegović, već i sve te ljude, svoje prethodnike, ugledne profesore i dekane sa Medicinskog fakulteta. Pri tome niko nije našao za shodno da istraži kako je moguće da su njeni dosjei dvije decenije nakon što je magistrirala i doktorirala pronađeni razbacani u podrumu Medicinskog fakulteta, da niko ne istražuje ko je i kada dolazio na Medicinski fakultet i izuzimao njene dosjee u pripremi afere. Unatoč svemu navedenom, rektor Škrijelj je nastavio sa napadom. Ignorišući Medicinski fakultet u Sarajevu, ustvrdio je da diploma magistra nije dostavljena Univerzitetu i ne postoji.
medicinski fakultet je veci od Univerziteta u Sarajevu koji je glavni za sve fakultete?
gdje je policijski zapisnik da su njeni papiri razbacani po podrumu jer je to krivicno djelo?
GDJE SU JOJ JEBENI PAPIRI, KOPIJA, BILO STA OSIM INDEKSA KOJI NIJE DOKAZ NIKAKAV????
DEBILU BRKATI, PRVO JE HARAM LAGATI, A TI KAO MUSLIMAN TO VALJDA ZNAS. DRUGO NISMO SVI GLUPI KAO SDA GLASACI I LJUBITELJI DA VAM KLIMAMO GLAVOM
JEBENU KOPIJU MORA IMATI KOD SEBE
GDJE JE REGISTAR NA MEDICINSKOM FAKULTETU KAD JE ZAPOSLENA KAO PROFESOR
GDJE SU DOKUMENTI SA BOLNICE JEZERO
GDJE SU DOKUMENTI KAD JE ZAPOSLENA KAO DIREKTOR KCUS-a
MEDICINSKI FAKULTET KAO INSTITUCIJA ZASTO NE POKAZE TE ISTE PAPIRE I ZAVRSI PRICU?
ako je toliko retadirana da ne zna cuvati svoje diplome, magistarske radove i PRVI PUT CUJEM DA NEKO SVOJE RADOVE JE BACIO I DIPLOME, onda u ovim gore navedenim institucijama moraju biti ti isti papiri, pogotovo u KCUS-u. pa debilu glupi na osnovu cega je zaposlena kao direktor KCUS-a ako nema kod sebe nikakvih papira i diploma da bi ljudi ih mogli spremiti u personalni fajl.
vise od godinu dana se prica o njenoj diplomu, sve ovo sto ti jedes govna i sebija i sda, za godinu dana NISTE U STANJU BILI NACI, KOPIRATI, IZMISLITI PAPIR I TAKO JEBAT MAJKU SVIMA I ZAVRSITI SA PRICOM!
jasta bolje je pricati da je ovo napad na bosnjake. konjino ovo je napad NA VAS KRIMINALCE FASISTE, a ne na bosnjake
caps lock je koristen namjerno, da bi konjine mogle bolje procitati i vidjeti.
- DaysleepeR
- Posts: 21045
- Joined: 29/05/2003 00:00
- Location: Rajvosa
#82966 Re: SDA-All about
Koje rastavljanje na proste faktore
Dženan Skelić: Po tebi se ništa neće zvati
Kažu, da, ukoliko si ustrajan i predan u nečemo, što sistematski činiš, kroz period od decenije bavljenja time, postaješ majstor, bez obzira na količinu talenta, koji ti je u ovladavanju vještinom, stavljen na raspolaganje.
Kolumne Dženan Skelić
07. mart 2023, 9:52
fb_sharetwitter_shareurl_sharewhatsapp_shareviber_share
main image
Na početku priče se odmah vidjelo da ti talenta nemaš, ali je bilo očekivano, da protokom vremena napreduješ. Međutim, ti si me poljuljao u vjerovanju u taj znanstveno dokazani postulat, jer ti nakon tri decenije nisi ništa dobro napravio, niti u bilo čemu napredovao. Ispodprosječno si svirao gitaru. Jednako loše crtao, a još lošije projektovao. Šah si, pogotovo partiju sa Vučićem, igrao kao amater početnik. Lagao si providno, varao ofirno, Najlošije si vodio babinu stranku i državu. Sve si radio loše i za sve ove decenije, to je ostalo jednako loše ili ozbiljno lošije.
Može se reći, kako si upornošću i istrajnošću, neodustajanjem i predanošću, kroz decenije nesuvislosti, ispodprosječnosti i nakaradnosti, postao majstorom političkog propadanja, antidržavničke dekadencije, meštrom nesposobnosti i polovičnosti, nekompetencije i nedostatka manira. Kroz decenije političkog tavorenja, postajao si amoralna vertikala, uzoriti primjer antidržavnika i antiheroja nacionalnog buđenja.
Vrijeme se pokazalo, kao pouzdan saveznik u procesu «nenamjernog» rušenja države i njenih institucija, rastjerivanja prijatelja, stvaranja neprijatelja, urušavanja ugleda države i pozitivnog imidža, koji je narod, kojeg predstavljaš, prije tebe imao u Europi i Svijetu. Uspio si nas čak zavaditi i sa Njemačkom i Amerikom, našim decenijskim prijateljima.
Pošlo ti je za rukom i to, da zavadiš i razjediniš Bošnjake, u čiju dobrobit si se kleo. Zahvaljujući tvojoj vladavini i nedostatku bilo kakve vizije, dovedena je u pitanje mogućnost transformacije BiH u građansku državu, bilo kada u skorije vrijeme. Tvoja nakaradna vanjska politika dovela je BiH po prvi puta u povjesti pred mogućnost stvarnog nestanka, jer si poslao sliku Bošnjaka u svijet, koja nas je prikazivala kao zadrte, teške u komunikaciji, tvrdoglave i isključive, radikalizirane, zadojene mržnjom, agresivne, sklone sukobu, spletkarenjima, manipulaciji, ugrožavanju prava drugih, nasilnoj dominaciji i majorizaciji.
Tvoja bahatost je podrila temelje našeg društva, izbrisala sve one životne vrijednosti po kojima smo bili poznati i prepoznatljivi.
Neki će te braniti, da to nisi učinio ti, već da se desila društvena promjena, koja je iznjedrila nove generacija, koje razmišljaju drugačije, ali već i banalna analiza jasno pokazuje, da si ti sa tebi bliskim ljudima stvarao tu klimu, pokretao trendove, poticao radikalne kružoke i blagonaklono reagirao na stvaranje agresivnije note u međunacionalnom dijalogu. Dovoljno je zagrebati po površini i odmah je jasno da je opšteprisutna paranoja nacionalne i vjerske ugroze nastajala u tvojoj kuhinji i iz pečnica tvojih službi.
Ti si njegovao narativ i poticao ideju zahtjevanja prava Bošnjaka na to da budu muslimani, te prava muslimana da imaju svoju državu, skrećući pozornost međunarodne zajednice sa nacionalnog prefiksa oživotvorenja države na vjerski, koji je u modernom svijetu apsolutno neprihvatljiv.
Kada gledamo snimke, posljednjih decenija, različitih svečanosti, kojima se obilježava neki državni praznik ili se promoviraju državne institucije, nezaobilazna je tu slika diplomatskog kora pomiješanog sa ahmedijama vjerskih službenika Islamske zajednice. Isto susrećemo i pri proslavama raznih povoda u školama i univerzitetima, pri policijskim i vojnim obljetnicama, na otvaranju dionica autoputa, mostova i tunela, ili obilježavanju ratnih događaja. Uporno si slao sliku svijetu, kako je kod nas vjersko neodvojivo od države, kao da ti je namjera bila da nas prikažeš, kao neupitnu prijetnju tekovinama zapadne civilizacije. Kao da si žudio za time da nas povezuju sa iranskim službama ili Muslimanskom braćom. Sve si učinio ne bi li nas prestali doživljavati kao dio europskog bića.
Uništio si puno toga, razvalio i pokvario još više, obezvrijedio i srozao. Ništa nisi unaprijedio, izgradio, napravio, stvorio. Nema nikakvog hajra od tebe. Nisi čak ni česmu podigao, da napojiš žednog prolaznika. Nisi napisao stih za pamćenje, niti izrekao veliku i značajnu misao. Nikoga nisi svojom dobrotom niti finoćom zadužio, niti te iko spominje po bilo kakvome dobru, ili čestitosti.
Po tebi se ništa neće zvati!
-
zippoo87
- Posts: 19657
- Joined: 13/05/2009 19:04
- Location: TK
#82968 Re: SDA-All about
DaysleepeR wrote: ↑08/03/2023 19:37 Koje rastavljanje na proste faktoreDženan Skelić: Po tebi se ništa neće zvati
Kažu, da, ukoliko si ustrajan i predan u nečemo, što sistematski činiš, kroz period od decenije bavljenja time, postaješ majstor, bez obzira na količinu talenta, koji ti je u ovladavanju vještinom, stavljen na raspolaganje.
Kolumne Dženan Skelić
07. mart 2023, 9:52
fb_sharetwitter_shareurl_sharewhatsapp_shareviber_share
main image
Na početku priče se odmah vidjelo da ti talenta nemaš, ali je bilo očekivano, da protokom vremena napreduješ. Međutim, ti si me poljuljao u vjerovanju u taj znanstveno dokazani postulat, jer ti nakon tri decenije nisi ništa dobro napravio, niti u bilo čemu napredovao. Ispodprosječno si svirao gitaru. Jednako loše crtao, a još lošije projektovao. Šah si, pogotovo partiju sa Vučićem, igrao kao amater početnik. Lagao si providno, varao ofirno, Najlošije si vodio babinu stranku i državu. Sve si radio loše i za sve ove decenije, to je ostalo jednako loše ili ozbiljno lošije.
Može se reći, kako si upornošću i istrajnošću, neodustajanjem i predanošću, kroz decenije nesuvislosti, ispodprosječnosti i nakaradnosti, postao majstorom političkog propadanja, antidržavničke dekadencije, meštrom nesposobnosti i polovičnosti, nekompetencije i nedostatka manira. Kroz decenije političkog tavorenja, postajao si amoralna vertikala, uzoriti primjer antidržavnika i antiheroja nacionalnog buđenja.
Vrijeme se pokazalo, kao pouzdan saveznik u procesu «nenamjernog» rušenja države i njenih institucija, rastjerivanja prijatelja, stvaranja neprijatelja, urušavanja ugleda države i pozitivnog imidža, koji je narod, kojeg predstavljaš, prije tebe imao u Europi i Svijetu. Uspio si nas čak zavaditi i sa Njemačkom i Amerikom, našim decenijskim prijateljima.
Pošlo ti je za rukom i to, da zavadiš i razjediniš Bošnjake, u čiju dobrobit si se kleo. Zahvaljujući tvojoj vladavini i nedostatku bilo kakve vizije, dovedena je u pitanje mogućnost transformacije BiH u građansku državu, bilo kada u skorije vrijeme. Tvoja nakaradna vanjska politika dovela je BiH po prvi puta u povjesti pred mogućnost stvarnog nestanka, jer si poslao sliku Bošnjaka u svijet, koja nas je prikazivala kao zadrte, teške u komunikaciji, tvrdoglave i isključive, radikalizirane, zadojene mržnjom, agresivne, sklone sukobu, spletkarenjima, manipulaciji, ugrožavanju prava drugih, nasilnoj dominaciji i majorizaciji.
Tvoja bahatost je podrila temelje našeg društva, izbrisala sve one životne vrijednosti po kojima smo bili poznati i prepoznatljivi.
Neki će te braniti, da to nisi učinio ti, već da se desila društvena promjena, koja je iznjedrila nove generacija, koje razmišljaju drugačije, ali već i banalna analiza jasno pokazuje, da si ti sa tebi bliskim ljudima stvarao tu klimu, pokretao trendove, poticao radikalne kružoke i blagonaklono reagirao na stvaranje agresivnije note u međunacionalnom dijalogu. Dovoljno je zagrebati po površini i odmah je jasno da je opšteprisutna paranoja nacionalne i vjerske ugroze nastajala u tvojoj kuhinji i iz pečnica tvojih službi.
Ti si njegovao narativ i poticao ideju zahtjevanja prava Bošnjaka na to da budu muslimani, te prava muslimana da imaju svoju državu, skrećući pozornost međunarodne zajednice sa nacionalnog prefiksa oživotvorenja države na vjerski, koji je u modernom svijetu apsolutno neprihvatljiv.
Kada gledamo snimke, posljednjih decenija, različitih svečanosti, kojima se obilježava neki državni praznik ili se promoviraju državne institucije, nezaobilazna je tu slika diplomatskog kora pomiješanog sa ahmedijama vjerskih službenika Islamske zajednice. Isto susrećemo i pri proslavama raznih povoda u školama i univerzitetima, pri policijskim i vojnim obljetnicama, na otvaranju dionica autoputa, mostova i tunela, ili obilježavanju ratnih događaja. Uporno si slao sliku svijetu, kako je kod nas vjersko neodvojivo od države, kao da ti je namjera bila da nas prikažeš, kao neupitnu prijetnju tekovinama zapadne civilizacije. Kao da si žudio za time da nas povezuju sa iranskim službama ili Muslimanskom braćom. Sve si učinio ne bi li nas prestali doživljavati kao dio europskog bića.
Uništio si puno toga, razvalio i pokvario još više, obezvrijedio i srozao. Ništa nisi unaprijedio, izgradio, napravio, stvorio. Nema nikakvog hajra od tebe. Nisi čak ni česmu podigao, da napojiš žednog prolaznika. Nisi napisao stih za pamćenje, niti izrekao veliku i značajnu misao. Nikoga nisi svojom dobrotom niti finoćom zadužio, niti te iko spominje po bilo kakvome dobru, ili čestitosti.
Po tebi se ništa neće zvati!
Jadniji od Bakira Izetbegovica su samo njegovi sljedbenici a ima ih prilican broj.
- japin_mutapi
- Posts: 11829
- Joined: 11/06/2011 19:00
- Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.
#82969 Re: SDA-All about
sda propada
ovaj put im nema spasa, ispadaju iz svih varijanti
ovaj put im nema spasa, ispadaju iz svih varijanti
- TheProfessional
- Posts: 164
- Joined: 13/04/2013 19:27
#82970 Re: SDA-All about
U jednoj recenici si podcijenio masineriju SDA i njhovo rigidno glasacko tijelo i precijenio mogucnosti opozicije. Veliki je problem glasacko tijelo opozicije koje se lako zavara kad dodje neki novi DF neki Semir Efendic i sl dok ce glasacko tijelo SDA oprostiti (skoro) svejapin_mutapi wrote: ↑09/03/2023 00:14 sda propada
ovaj put im nema spasa, ispadaju iz svih varijanti
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#82971 Re: SDA-All about
Semir ce prije ili kasnije otici sa SDA. Mozda i u ovom mandatu.
- TheProfessional
- Posts: 164
- Joined: 13/04/2013 19:27
#82972 Re: SDA-All about
Ali ce se svaki put predstaviti kao neka alternativa i uzeti dio glasaca koji nece da glasaju za SDA. Jednom DF, drugi put SBB, treci put ZaBIH… Koji je sljedeci trojanac SDA da mi je znati i hoce li ovi ljudi i dalje biti toliko naivni da to ne prepoznaju
-
konami666
- Posts: 3693
- Joined: 11/05/2015 21:57
#82973 Re: SDA-All about
Priča se po frizerajima da se zado sa kćerkom nasljednicom dinastije, budućom vlasnicom bosnjakapici wrote: ↑08/03/2023 09:19Zaha u diskoteki slusa cecu.Roccohljup wrote: ↑06/03/2023 16:07 Ode osmica, ode seka......pa dokle vise sa ovim sistematskim napadom na Bosnjake. Gdje su Zaha i gazije da povedu mase
![]()
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#82974 Re: SDA-All about
Zagreb krije Sebijinu diplomu zbog promjena izbornog zakona 
Koje lazljivo i do srzi pokvareno govno je Ridjobradi.
Koje lazljivo i do srzi pokvareno govno je Ridjobradi.
- duh_sa_sjekirom
- Posts: 5421
- Joined: 24/05/2007 17:50
- Location: tamo gdje se vali lome...
#82975 Re: SDA-All about
SDA se kreće ka resetu. Bakir odlazi u mirovinu, Sebija će već nekako biti povučena, slijedi i kongres.
Uzmemo li u obzir stanje u opoziciji, raštimani SDP i njihova katastrofalna kadrovska rješenja, nestabilni NiP, te jačanje SBiH posebice u KS, može se već sad naslutiti povratak SDA i buduća koalicija sa Semirovom strankom...
Uzmemo li u obzir stanje u opoziciji, raštimani SDP i njihova katastrofalna kadrovska rješenja, nestabilni NiP, te jačanje SBiH posebice u KS, može se već sad naslutiti povratak SDA i buduća koalicija sa Semirovom strankom...
