Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8276 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
Praetorious wrote:Mislim da nikoga ovdje ne zanimaju tuđa mišljenja o (su)vlasništvu operatera. Neko gleda da ima dobru uslugu, neko gleda ko je vlasnik, pa se po tome opredjeljuje. Ne znam zašto se poteže tema prodaje LoL-a nakon ovoliko vremena, to je već stara priča koja je završena. Kome se sviđa dobro je, kome ne - neka si traži bolje.
Prepucavanja i vrijeđanja nisu potrebna na svakoj temi koja se nalazi na Klix-u, pa ako Vam ne smeta, nastavite vrijeđanja preko PM-a ili dogovorite sastanak na Vrelu, sad je tamo prilično prazno - samo ne spamirajte temu bez veze :bih:
Vidiš ovih uskoka patriota što se javljaju hahahaa, kakva svađa, fol Lol četnici a Telemach im je "domaća" firma :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Mislis padobranaca patriJota bre.
tako bre
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8277 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Odem na put 4 dana i odmah krenete priz.arij.e raditi.

Prvo sam pomislio da mi je browser prolupao i čitam 4 strane prepucavanja kao i prije pola godine. Reko ovo neki deja vu! Kad ono novi kolačić tek sad nešto saznao pa opleo po narodu.

Njegovom logikom, rus, s. koreanac, kinez, vijetnamac... da ne brojim dalje, ne bi trebali koristiti internet, jer se zna ko ga je smislio i kome na kraju krajeva sve pare od lokalnih ISP idu...

Nego, kak' ste? Ima li noviteta?
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8278 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Da nije AdBlock uštekan za tu stranicu?
Qler wrote:A ne znam sta moze biti do mene, na IE, FF, Chrome i Operi, plus na mobitelima i tabletu. Znaci i direktno sa routera i preko wifi-a je problem...


Veze nemam sta bi moglo biti do mene.

Usput, primjetio sam da mi cudno otvara gsmarena.com na dekstopu, i isto na svim browserima. Cistio kukije, history i ostale zezancije, i dalje ne otvara dobro. Samo kao da tekst otvara, nema slika, nema stranica forme... veze nemam ni to do cega je :)
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8279 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Sakazulu wrote:Odem na put 4 dana i odmah krenete priz.arij.e raditi.

Prvo sam pomislio da mi je browser prolupao i čitam 4 strane prepucavanja kao i prije pola godine. Reko ovo neki deja vu! Kad ono novi kolačić tek sad nešto saznao pa opleo po narodu.

Njegovom logikom, rus, s. koreanac, kinez, vijetnamac... da ne brojim dalje, ne bi trebali koristiti internet, jer se zna ko ga je smislio i kome na kraju krajeva sve pare od lokalnih ISP idu...

Nego, kak' ste? Ima li noviteta?
gde si bre tebra :lol: :lol: :lol:
AlanQuler
Posts: 23
Joined: 26/10/2012 16:00

#8280 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by AlanQuler »

:kiss:
afannedim wrote:Evo ja koristim stari TRIO paket i placam 67,80 KM, dva HD STB-A wDSL modem i sad 18/1 brzina.

Sad da uzmem LoGo TRIO i da imam sve kanale i dva HD STB-a i brzina neta 30/3 doslo bi me 77,81 km znaći 10 km vise bi placao nego sada. Znači brži net bi dobio, i to bi bilamoja opcija.
Jos mi samo reci sto ce ti HD STB, kada u LoGo Trio nemas HD kanala... Dobra ti analiza.

Sustina LoGo paketa je da ako zelis HD u po Sarajeva, moras imat M:tel mobitel sa mjesecnim troskom na mobitel unutar paketa LoGoQuadro+ od skoro 30 KM....tako HD zahvaljujuci M:tel-u, postade luksuz i to u pola Sarajeva.
User avatar
LiP again
Posts: 183
Joined: 10/12/2013 14:43

#8281 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by LiP again »

M:tel ce u narednih nekoliko mjeseci biti prodat (ako ko jos uvijek nije upoznat), tako da je sva prethodna prica suvisna i smijesna... ostaje samo pitanje da se vidi kome, a sve su prilike da ce to biti Švabo. :wink:
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8282 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Maharadza »

LiP again wrote:M:tel ce u narednih nekoliko mjeseci biti prodat (ako ko jos uvijek nije upoznat), tako da je sva prethodna prica suvisna i smijesna... ostaje samo pitanje da se vidi kome, a sve su prilike da ce to biti Švabo. :wink:
JAWOHL, KOMMEN SIE BITTE BUJRUM BUJRUM, GIB GELD!!! :mrgreen:
dpjokala26
Posts: 697
Joined: 23/02/2011 14:34

#8283 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by dpjokala26 »

Maharadza wrote:
LiP again wrote:M:tel ce u narednih nekoliko mjeseci biti prodat (ako ko jos uvijek nije upoznat), tako da je sva prethodna prica suvisna i smijesna... ostaje samo pitanje da se vidi kome, a sve su prilike da ce to biti Švabo. :wink:
JAWOHL, KOMMEN SIE BITTE BUJRUM BUJRUM, GIB GELD!!! :mrgreen:
ima da biDnemo svi sretni i zadovoljni. :D
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8284 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

AlanQuler wrote::kiss:
afannedim wrote:Evo ja koristim stari TRIO paket i placam 67,80 KM, dva HD STB-A wDSL modem i sad 18/1 brzina.

Sad da uzmem LoGo TRIO i da imam sve kanale i dva HD STB-a i brzina neta 30/3 doslo bi me 77,81 km znaći 10 km vise bi placao nego sada. Znači brži net bi dobio, i to bi bilamoja opcija.
Jos mi samo reci sto ce ti HD STB, kada u LoGo Trio nemas HD kanala... Dobra ti analiza.

Sustina LoGo paketa je da ako zelis HD u po Sarajeva, moras imat M:tel mobitel sa mjesecnim troskom na mobitel unutar paketa LoGoQuadro+ od skoro 30 KM....tako HD zahvaljujuci M:tel-u, postade luksuz i to u pola Sarajeva.
Ti ocito nevidis ili neces da vidis. Logo Trio ima 5 HD kanala i to: A1 HD, Kanal 6 HD, Al Jazzera HD, BHT 1 HD, MTV Live HD.
Paket HD se moze dodat na bilo koji paket, u prevodu nemora se uzeti onaj od 85 KM nemoras koristiti mobilnu mtela. Plus paket ima jedno 7 HD kanala.

Logika ti nije jaca strana.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8285 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Maharadza wrote:
LiP again wrote:M:tel ce u narednih nekoliko mjeseci biti prodat (ako ko jos uvijek nije upoznat), tako da je sva prethodna prica suvisna i smijesna... ostaje samo pitanje da se vidi kome, a sve su prilike da ce to biti Švabo. :wink:
JAWOHL, KOMMEN SIE BITTE BUJRUM BUJRUM, GIB GELD!!! :mrgreen:
Telecom srbija odnosno i mtel se prodaje T comu ili vodafonu. Ako bude Tcom on vec ima udio u HT Eronetu. A kome ce se prodati patriJotski telecom? Zimbabve telecom :D
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8286 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
Sakazulu wrote:Odem na put 4 dana i odmah krenete priz.arij.e raditi.

Prvo sam pomislio da mi je browser prolupao i čitam 4 strane prepucavanja kao i prije pola godine. Reko ovo neki deja vu! Kad ono novi kolačić tek sad nešto saznao pa opleo po narodu.

Njegovom logikom, rus, s. koreanac, kinez, vijetnamac... da ne brojim dalje, ne bi trebali koristiti internet, jer se zna ko ga je smislio i kome na kraju krajeva sve pare od lokalnih ISP idu...

Nego, kak' ste? Ima li noviteta?
gde si bre tebra :lol: :lol: :lol:
Bre ortak kako si? Znas onu kad nema macke misevi kolo vode.

Ja malo et na srpski da bi pojedini malo popi*dili bre :izet:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8287 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Ma nemojte se uplitati i ponavljati priče... U svako slučaju, on osjeti paniku i neka paniči, a mi ćemo da čekamo kvalitetnu uslugu ili njen pad. A naci stvari nas ne zanimaju!
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8288 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

8-)
User avatar
mokra_carapa
Posts: 335
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#8289 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mokra_carapa »

Zar je bitno toliko propovjedanje o lolu? Ko voli neka koristi, ko ne voli neka ne trolla i lupa gluposti. Ja sam cuo da ce AT&T kupiti mtel :lol:
User avatar
ElRe
Posts: 16923
Joined: 12/12/2011 11:28

#8290 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by ElRe »

Etisalat je jedan od mogucih kupaca Telekoma Srbije. Vucic cesto o tome razgovara sa drzavnicima UAE.
Etisalat sigurno finansijski dobro stoji i nije prezaduzen kao DT, ali vidjecemo sta ce se desiti.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8291 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Dan zaljubljenih stiže uskoro. Da li ste već počeli da pripremate iznenađenje za svoju srodnu dušu? Logosoft ima iznenađenje za vas!

U inbox naše stranice pošaljite vašu zajedničku, zaljubljenu fotografiju uz rečenicu objašnjenja zašto je vaša ljubav posebna. Fotografiju koja 13.02. bude imala najviše lajkova iznenadićemo tako što ćemo paru omogućiti kupovinu poklona u sklopu iznosa koji smo za to odvojili. A koji, vjerujte nam, nije zanemariv :)

Takođe ćemo vam na usluzi biti i član našeg tima, ukoliko poželite da vam neko pomogne u odabiru najsavršenijeg poklona.

Požurite sa slanjem i neka lajk odluči ko ja najzaljubljeniji u ovoj godini!

U ovoj akciji mogu učestovati svi oni koji žive na teritoriji Sarajeva.


P.S.:Ako ko cita iz Logosofta ovu temu mogli bi me zaposliti kao Logosoftovog predstavnika na ovoj grupi :D
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#8292 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by didgeridoo »

jeftin pokusaj alibija...

ti nisi u logosoftu isto kao sto ajsmen nije u telekomu :kiss:

ne napadam jer ipak je ovo logosoft tema ali vrijeme je da se izadje iz ormara :D
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8293 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

didgeridoo wrote:jeftin pokusaj alibija...

ti nisi u logosoftu isto kao sto ajsmen nije u telekomu :kiss:

ne napadam jer ipak je ovo logosoft tema ali vrijeme je da se izadje iz ormara :D
:lol: How yes no. Zaposlenik sm sljedeceg: MTV, RTL, pinka, AKIPTV/tvviet.tv, Telemacha, Logosofta i jos par stvari samo sam zaboravio. :izet:
Sto se tice izlaska iz ormara ne znam kako bi prvo stao u njega jer ima puno stvari 8-) :oops:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8294 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
didgeridoo wrote:jeftin pokusaj alibija...

ti nisi u logosoftu isto kao sto ajsmen nije u telekomu :kiss:

ne napadam jer ipak je ovo logosoft tema ali vrijeme je da se izadje iz ormara :D
:lol: How yes no. Zaposlenik sm sljedeceg: MTV, RTL, pinka, AKIPTV/tvviet.tv, Telemacha, Logosofta i jos par stvari samo sam zaboravio. :izet:
Sto se tice izlaska iz ormara ne znam kako bi prvo stao u njega jer ima puno stvari 8-) :oops:
O kolega iz Logosofta :lol: :lol: :lol:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8295 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Pa da! Ne bi ti smio koristiti logo MTV-a, a da nisi dio firme koja ima prava.
MTV wrote:
didgeridoo wrote:jeftin pokusaj alibija...

ti nisi u logosoftu isto kao sto ajsmen nije u telekomu :kiss:

ne napadam jer ipak je ovo logosoft tema ali vrijeme je da se izadje iz ormara :D
:lol: How yes no. Zaposlenik sm sljedeceg: MTV, RTL, pinka, AKIPTV/tvviet.tv, Telemacha, Logosofta i jos par stvari samo sam zaboravio. :izet:
Sto se tice izlaska iz ormara ne znam kako bi prvo stao u njega jer ima puno stvari 8-) :oops:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8296 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
MTV wrote: :lol: How yes no. Zaposlenik sm sljedeceg: MTV, RTL, pinka, AKIPTV/tvviet.tv, Telemacha, Logosofta i jos par stvari samo sam zaboravio. :izet:
Sto se tice izlaska iz ormara ne znam kako bi prvo stao u njega jer ima puno stvari 8-) :oops:
O kolega iz Logosofta :lol: :lol: :lol:
Gdje si kolega? Kad cemo na pivo? :cuga:

Sakazulu wrote:Pa da! Ne bi ti smio koristiti logo MTV-a, a da nisi dio firme koja ima prava.
:thumbup:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8297 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
MTV wrote: :lol: How yes no. Zaposlenik sm sljedeceg: MTV, RTL, pinka, AKIPTV/tvviet.tv, Telemacha, Logosofta i jos par stvari samo sam zaboravio. :izet:
Sto se tice izlaska iz ormara ne znam kako bi prvo stao u njega jer ima puno stvari 8-) :oops:
O kolega iz Logosofta :lol: :lol: :lol:
Gdje si kolega? Kad cemo na pivo? :cuga:

Sakazulu wrote:Pa da! Ne bi ti smio koristiti logo MTV-a, a da nisi dio firme koja ima prava.
:thumbup:
Vala baš stavi logo logosofta kkolega. :D :janpi: uh živio hah.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8298 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

vanjki
Posts: 2236
Joined: 26/10/2006 17:37

#8299 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by vanjki »

AlanQuler wrote::kiss:
afannedim wrote:Evo ja koristim stari TRIO paket i placam 67,80 KM, dva HD STB-A wDSL modem i sad 18/1 brzina.

Sad da uzmem LoGo TRIO i da imam sve kanale i dva HD STB-a i brzina neta 30/3 doslo bi me 77,81 km znaći 10 km vise bi placao nego sada. Znači brži net bi dobio, i to bi bilamoja opcija.
Jos mi samo reci sto ce ti HD STB, kada u LoGo Trio nemas HD kanala... Dobra ti analiza.

Sustina LoGo paketa je da ako zelis HD u po Sarajeva, moras imat M:tel mobitel sa mjesecnim troskom na mobitel unutar paketa LoGoQuadro+ od skoro 30 KM....tako HD zahvaljujuci M:tel-u, postade luksuz i to u pola Sarajeva.
Konacno da neko objasni sustinu novi Logo paketa
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8300 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Malo su zakasnili sa ovim folom. Evo mi smo platili račun prije 10 dana i šta sad.... ostaje jedino šansa slijedeći mjesec. Mogli su ovo pokrenuti ili od 1.2. ili od 1.1. pa da barem imamo za dva mjeseca fore, kao što su i predvidili.

A sad odo u kućno kino :)
Post Reply