SDA-All about
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#82701 Re: SDA-All about
U prevodu nemojte mi bjezat s teme, ali ezdea bot mozak ne teska dijagnoza
-
giannibelif
- Posts: 2524
- Joined: 28/01/2017 22:11
#82702 Re: SDA-All about
N1 je za prosječni SDA-ovski mozak jedan veliki mentalni zid i nepremostiva barijera čak i sa ovakvim vidno klonulim Zukićem koji nije ono što je bio iz nekog razloga.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#82703 Re: SDA-All about
giannibelif wrote: ↑22/02/2023 21:41 N1 je za prosječni SDA-ovski mozak jedan veliki mentalni zid i nepremostiva barijera čak i sa ovakvim vidno klonulim Zukićem koji nije ono što je bio iz nekog razloga.
- tramvajtrojka
- Posts: 17043
- Joined: 27/04/2021 22:52
- hepekcina
- Posts: 1802
- Joined: 29/09/2009 12:28
- Location: Mliječni put
#82705 Re: SDA-All about
neki dan sam čuo da Seka što sa fakulteta, što sa KCUS-a, što iz SKS nabere cca 27.000 KM mjesečnice
i ne čudi me onda što Bake more da živi od skromne penzije
ps
mogu li se odnekud iz Porezne jal PIO-a izvuć ovi podaci?
i ne čudi me onda što Bake more da živi od skromne penzije
ps
mogu li se odnekud iz Porezne jal PIO-a izvuć ovi podaci?
-
geoxx
- Posts: 2493
- Joined: 08/08/2015 23:39
#82706 Re: SDA-All about
Uporedimo to s fudbalom. Imate tim koji tri puta na nacionalnom prvenstvu pobjeđuje, prvak je iz godine u godinu. Unatoč strašnom napadu SDA pobjeđivala. I sljedeći na toj listi nije ni blizu po broju poena. I sada mi trebamo da se povučemo”.
Kako kreativna analogija. Naprosto odise inteligencijom.
-
Officer Crabtree
- Posts: 3553
- Joined: 14/10/2006 10:09
- Location: Gol u selu
#82707 Re: SDA-All about
Puno je analogija imao večeras, neke njive, parking mjesta...geoxx wrote: ↑22/02/2023 21:53Uporedimo to s fudbalom. Imate tim koji tri puta na nacionalnom prvenstvu pobjeđuje, prvak je iz godine u godinu. Unatoč strašnom napadu SDA pobjeđivala. I sljedeći na toj listi nije ni blizu po broju poena. I sada mi trebamo da se povučemo”.![]()
Kako kreativna analogija. Naprosto odise inteligencijom.
Kad je rekao da se u ulici mora parkirati na parking mjesta, a ne gdje ko hoće, očekivao sam da Zukić kaže a na trotoar pred butikom...
Al ga je dočekao na ono "Ja, i?"
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
#82708 Re: SDA-All about
Sta fali tipu? I sta je pogresno napisao?tramvajtrojka wrote: ↑22/02/2023 21:51
ti od ovakvih tipova prenosis tweetove i očekujes neko da te ozbiljno shvati![]()
![]()
Ne hvali tvoje UZP-ovce i strateskog partnera ,negatora genocida Dodika? Daj otkaci.
Last edited by meridiyan on 22/02/2023 22:11, edited 1 time in total.
- Styling
- Posts: 15027
- Joined: 08/10/2013 10:29
- Location: Izvan lokalnih dešavanja
- _BataZiv_0809
- Nindža revizor
- Posts: 83418
- Joined: 09/05/2013 13:56
- Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
- Vozim: Lancia na servisu
#82711 Re: SDA-All about
Spoiler
Show
tramvajtrojka wrote: ↑22/02/2023 21:51
ti od ovakvih tipova prenosis tweetove i očekujes neko da te ozbiljno shvati![]()
![]()
- tramvajtrojka
- Posts: 17043
- Joined: 27/04/2021 22:52
#82712 Re: SDA-All about
pa to su ti izvori i narativ koji šire ko ne zna opus ovih likova rekao bi vidi iole normalan lik , a kad se zagrebe ispod površine_BataZiv_0809 wrote: ↑22/02/2023 22:15SpoilerShowtramvajtrojka wrote: ↑22/02/2023 21:51
ti od ovakvih tipova prenosis tweetove i očekujes neko da te ozbiljno shvati![]()
![]()
-
last mohicans
- Posts: 18218
- Joined: 09/08/2012 23:19
#82713 Re: SDA-All about
Treba reis izdati fetvu da sljedecu dzumu ide sergija za naše privatnika Rahmana (Bakira), duša naša penzionerska. Je li se okanio službenog vozila i pratnje budzetskih para ili se jadnik voza u hanuminoj mečki? Do pola sam pregledao, nisam mogao više. Lik je u nekom paralelnom svijetu, totalno isključen iz bilo kakvog kritičkog razmišljanja. On duboko vjeruje da ne griješi, da to drugi rade, samo to ne uviđaju. Dok su braco i seka na čelu, samo mogu još više potonuti i ta stranka u dogledno vrijeme nema šanse za rehabilitaciju i vraćanje na kolosijek koji su barem 90tih držali koliko toliko. Nevjerovatan lik, kaže ne govori on Lendi šta da radi, onaj konjina na hayatu pola istih stvari izrekao.
- Bloo
- Globalna šefica
- Posts: 50580
- Joined: 16/01/2008 23:03
- Location: Korriban
#82714 Re: SDA-All about
aBd, insallah...last mohicans wrote: ↑22/02/2023 22:17 Treba reis izdati fetvu da sljedecu dzumu ide sergija za naše privatnika Rahmana (Bakira), duša naša penzionerska. Je li se okanio službenog vozila i pratnje budzetskih para ili se jadnik voza u hanuminoj mečki? Do pola sam pregledao, nisam mogao više. Lik je u nekom paralelnom svijetu, totalno isključen iz bilo kakvog kritičkog razmišljanja. On duboko vjeruje da ne griješi, da to drugi rade, samo to ne uviđaju. Dok su braco i seka na čelu, samo mogu još više potonuti i ta stranka u dogledno vrijeme nema šanse za rehabilitaciju i vraćanje na kolosijek koji su barem 90tih držali koliko toliko. Nevjerovatan lik, kaže ne govori on Lendi šta da radi, onaj konjina na hayatu pola istih stvari izrekao.
-
meridiyan
- Posts: 3617
- Joined: 08/10/2020 13:50
- enko 1964
- Posts: 1386
- Joined: 11/02/2010 10:45
- Grijem se na: južnu interkonekciju
#82716 Re: SDA-All about
Čovjek u životu nije izgovorio smislenu rečenicu. Bolje bi bilo da pošalje ženu.
Ko je dovede u emisiju, može reklamni prostor prodavati kao na superbowlu.
- tramvajtrojka
- Posts: 17043
- Joined: 27/04/2021 22:52
#82717 Re: SDA-All about
ne treba reis ima dovoljno kandidata na nasem forumu da pogura bakira , kad su mogli hamzu gurati mogu i bakira ista suplja je u pitanjuBloo wrote: ↑22/02/2023 22:22aBd, insallah...last mohicans wrote: ↑22/02/2023 22:17 Treba reis izdati fetvu da sljedecu dzumu ide sergija za naše privatnika Rahmana (Bakira), duša naša penzionerska. Je li se okanio službenog vozila i pratnje budzetskih para ili se jadnik voza u hanuminoj mečki? Do pola sam pregledao, nisam mogao više. Lik je u nekom paralelnom svijetu, totalno isključen iz bilo kakvog kritičkog razmišljanja. On duboko vjeruje da ne griješi, da to drugi rade, samo to ne uviđaju. Dok su braco i seka na čelu, samo mogu još više potonuti i ta stranka u dogledno vrijeme nema šanse za rehabilitaciju i vraćanje na kolosijek koji su barem 90tih držali koliko toliko. Nevjerovatan lik, kaže ne govori on Lendi šta da radi, onaj konjina na hayatu pola istih stvari izrekao.
nek ovo @pici vidi ima da on sam daje dvije stoje mjesecno
Last edited by tramvajtrojka on 22/02/2023 22:46, edited 1 time in total.
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
- pici
- Posts: 46366
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- ZoomZoomKiwi
- Posts: 17649
- Joined: 10/03/2022 22:16
- mirsek
- Posts: 12950
- Joined: 07/05/2010 15:40
#82721 Re: SDA-All about
Jedan od boljih intervjua Bakira, voditelj bio vrlo provokativan, tendeciozan ali se Bakir dobro nosio sa tim prozivanjima.
Sad treba detaljno provjeriti da li mu je kcerka stvarno direktorica hotela u SCC-u , eto prilike protivnicima da dokazu da je ocigledno slagao.
Sad treba detaljno provjeriti da li mu je kcerka stvarno direktorica hotela u SCC-u , eto prilike protivnicima da dokazu da je ocigledno slagao.
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82722 Re: SDA-All about
To Bake seri nam se po glavi kad smo toliko glupi. Sto ne bi,kad možeš . Pa jel
-
Tango556
- Posts: 298
- Joined: 02/09/2021 16:27
#82723 Re: SDA-All about
Bake kao i uvijek , dokazuje da nije najbistriji , nista pametno nije rekao, floskuletine i lazi kao i uvijek.
-
kluz franjo
- Posts: 6362
- Joined: 26/06/2009 01:37
-
Seyfo
- Posts: 4540
- Joined: 23/08/2011 14:12
#82725 Re: SDA-All about
Zna on onda red vožnje GRAS-ovog kombija na pamet,da ga pitaš u po noći. To je pitanje koje je trebalo da dobije,kao i kojim konkursom je Jasmina došla na direktorsku poziciju.



