Drugim rijecima, ti si na ovom forumu da bi zaostalim Bosnjacima objasnio kako si ti, za razliku od njih, dingospo i akademski gradjanin, a oni su fukara i genetski otpad. Tebi su sva vrata otvorena, a njih niko ne zeli u svojoj avliji.giannibelif wrote: ↑19/02/2023 15:49Ja sam neko ko će biti u UNPROFOR-u dok ti budeš ponovo ginuo za hotelijere, švercere cigareta i pumpadzije. Znam ja dobro ko sam, znaju od mog Sarajeva preko Temišvara i Bukurešta do Gienove u Italiji. Ja sam čovjek, državljanin EU, moje dijete je čovjek, državljanin EU. Niko nas ništa ne pita, samo izvadimo pasoše. Živi se od toga ko si i šta si, ali ne u tom smislu najnižih animalnih poriva kojima si sklon već se živi od toga ko si u akademskom smislu, šta znaš i kakav si kao osoba. Zamandali ta vrata svoje i uživaj.
Ok, super za tebe. Zasto onda ne ides na forum tebi slicnih, pa da mjeris kitu sa njima, umjesto a lijecis komplekse na fukarskim Bosnjacima?

