SDA-All about

halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82551 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 15:49
halo_ba wrote: 19/02/2023 15:41

Pa eto, stitis ih ti, koji ne znas ni ko si ni sta si.
Ne moras u Siroki i Banjaluku... uclani se na HB forum ili srpski pandan istog, pa im pojasni da su genocidlije i UZP-ovci (sudski dokazano).
Ja sam neko ko će biti u UNPROFOR-u dok ti budeš ponovo ginuo za hotelijere, švercere cigareta i pumpadzije. Znam ja dobro ko sam, znaju od mog Sarajeva preko Temišvara i Bukurešta do Gienove u Italiji. Ja sam čovjek, državljanin EU, moje dijete je čovjek, državljanin EU. Niko nas ništa ne pita, samo izvadimo pasoše. Živi se od toga ko si i šta si, ali ne u tom smislu najnižih animalnih poriva kojima si sklon već se živi od toga ko si u akademskom smislu, šta znaš i kakav si kao osoba. Zamandali ta vrata svoje i uživaj.
Drugim rijecima, ti si na ovom forumu da bi zaostalim Bosnjacima objasnio kako si ti, za razliku od njih, dingospo i akademski gradjanin, a oni su fukara i genetski otpad. Tebi su sva vrata otvorena, a njih niko ne zeli u svojoj avliji.
Ok, super za tebe. Zasto onda ne ides na forum tebi slicnih, pa da mjeris kitu sa njima, umjesto a lijecis komplekse na fukarskim Bosnjacima?
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#82552 Re: SDA-All about

Post by Styling »

kluz franjo wrote: 19/02/2023 15:50
Leverage wrote: 19/02/2023 15:36 Izgleda da je Haris Z svojim sinoćnjim nastupom unio potpunu pometnju među SDA botove, gledaj ih kako su nervozni, ne znaju kud gone :lol:
Poveo ih Haris Z sinoć putevima prijateljstva sa Rusijom i Kinom, a oni se jadni već danas između Olova i Kladnja pogubili i zalutali.
Da bi dobacio do Srbije mora preko Banja Luke. Da li je Zaha bio u Banja Luci ijednom u svom životu i zašto nije?
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82553 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 16:10
giannibelif wrote: 19/02/2023 15:49
Ja sam neko ko će biti u UNPROFOR-u dok ti budeš ponovo ginuo za hotelijere, švercere cigareta i pumpadzije. Znam ja dobro ko sam, znaju od mog Sarajeva preko Temišvara i Bukurešta do Gienove u Italiji. Ja sam čovjek, državljanin EU, moje dijete je čovjek, državljanin EU. Niko nas ništa ne pita, samo izvadimo pasoše. Živi se od toga ko si i šta si, ali ne u tom smislu najnižih animalnih poriva kojima si sklon već se živi od toga ko si u akademskom smislu, šta znaš i kakav si kao osoba. Zamandali ta vrata svoje i uživaj.
Drugim rijecima, ti si na ovom forumu da bi zaostalim Bosnjacima objasnio kako si ti, za razliku od njih, dingospo i akademski gradjanin, a oni su fukara i genetski otpad. Tebi su sva vrata otvorena, a njih niko ne zeli u svojoj avliji.
Ok, super za tebe. Zasto onda ne ides na forum tebi slicnih, pa da mjeris kitu sa njima, umjesto a lijecis komplekse na fukarskim Bosnjacima?
Zašto cijeli jedan narod trpaš u koš sa neukim šovinistima kao što si ti? Nemaš ti koncesiju nad narodom da nekoga predstavljaš i odakle ti pravo da taj zaostali šovinizam plasiraš kao neki standard ponašanja jednog naroda!? Ti si samo neprijatelj naroda kojeg misliš da predstavljaš. Nema tebe u kombinacijama ni za šta, vjeruj mi.
User avatar
pici
Posts: 46386
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82554 Re: SDA-All about

Post by pici »

Styling wrote: 19/02/2023 16:23
kluz franjo wrote: 19/02/2023 15:50
Poveo ih Haris Z sinoć putevima prijateljstva sa Rusijom i Kinom, a oni se jadni već danas između Olova i Kladnja pogubili i zalutali.
Da bi dobacio do Srbije mora preko Banja Luke. Da li je Zaha bio u Banja Luci ijednom u svom životu i zašto nije?
PiĆkurina zaostala pokvarena ne smije dalje od Visegradske kapije.Ne zna da su Faletići s ovu stranu entiteta, da nebi slucajno profulio do VuČije Luke.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82555 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 16:26
halo_ba wrote: 19/02/2023 16:10

Drugim rijecima, ti si na ovom forumu da bi zaostalim Bosnjacima objasnio kako si ti, za razliku od njih, dingospo i akademski gradjanin, a oni su fukara i genetski otpad. Tebi su sva vrata otvorena, a njih niko ne zeli u svojoj avliji.
Ok, super za tebe. Zasto onda ne ides na forum tebi slicnih, pa da mjeris kitu sa njima, umjesto a lijecis komplekse na fukarskim Bosnjacima?
Zašto cijeli jedan narod trpaš u koš sa neukim šovinistima kao što si ti? Nemaš ti koncesiju nad narodom da nekoga predstavljaš i odakle ti pravo da taj zaostali šovinizam plasiraš kao neki standard ponašanja jednog naroda!? Ti si samo neprijatelj naroda kojeg misliš da predstavljaš. Nema tebe u kombinacijama ni za šta, vjeruj mi.
Pred svakom Billa, Spar, Hofer, Lidl... prodavnicom u Austriji stoji po jedan rumunski prosjak. Ako ne vjerujes, mogu ti napraviti par fotografija.
Sta Austrijanci misle o njima i svim ostalim Rumunima, mozes vidjeti po rezultatima izbora. I boli ih pimmerl jesu li to gradjani Eu ili nisu.
Pa ipak, ti ljudi kazu "hvala" ka dim dam euro i ja vjerujem da ih je muka natjerala na to. Ti, naprotiv, dodjes na forum da ostris kurac na Bosnjacima i da nam sa akademskih visina objasnis ko je od nas dobar a ko nije. I ja te pitam, zasto ne odes da to objasnis onima koji su pravosnazno osudjeni za genocid i UZP, na sto mi ti odgovaras da sam otpad, sovinista, da mi ne bi oraha uzeo iz ruke... da, ja nemam koncesiju nad narodom kojem pripadam, ali je zato imas ti, koji ne zna sni kojem narodu pripadas. Ti ces Bosnjacima ponajbolje objasniti sta je bolje za njih.
Hvala, ne treba, takvih prijatelja mi je pun Q.

halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82556 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Styling wrote: 19/02/2023 16:23
kluz franjo wrote: 19/02/2023 15:50
Poveo ih Haris Z sinoć putevima prijateljstva sa Rusijom i Kinom, a oni se jadni već danas između Olova i Kladnja pogubili i zalutali.
Da bi dobacio do Srbije mora preko Banja Luke. Da li je Zaha bio u Banja Luci ijednom u svom životu i zašto nije?
Ne moze doci na red od Dine koji ide u "sluzbenu posetu". :wink:
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82557 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 16:37
giannibelif wrote: 19/02/2023 16:26

Zašto cijeli jedan narod trpaš u koš sa neukim šovinistima kao što si ti? Nemaš ti koncesiju nad narodom da nekoga predstavljaš i odakle ti pravo da taj zaostali šovinizam plasiraš kao neki standard ponašanja jednog naroda!? Ti si samo neprijatelj naroda kojeg misliš da predstavljaš. Nema tebe u kombinacijama ni za šta, vjeruj mi.
Pred svakom Billa, Spar, Hofer, Lidl... prodavnicom u Austriji stoji po jedan rumunski prosjak. Ako ne vjerujes, mogu ti napraviti par fotografija.
Sta Austrijanci misle o njima i svim ostalim Rumunima, mozes vidjeti po rezultatima izbora. I boli ih pimmerl jesu li to gradjani Eu ili nisu.
Pa ipak, ti ljudi kazu "hvala" ka dim dam euro i ja vjerujem da ih je muka natjerala na to. Ti, naprotiv, dodjes na forum da ostris kurac na Bosnjacima i da nam sa akademskih visina objasnis ko je od nas dobar a ko nije. I ja te pitam, zasto ne odes da to objasnis onima koji su pravosnazno osudjeni za genocid i UZP, na sto mi ti odgovaras da sam otpad, sovinista, da mi ne bi oraha uzeo iz ruke... da, ja nemam koncesiju nad narodom kojem pripadam, ali je zato imas ti, koji ne zna sni kojem narodu pripadas. Ti ces Bosnjacima ponajbolje objasniti sta je bolje za njih.
Hvala, ne treba, takvih prijatelja mi je pun Q.

Šovinisto i pripadniče Trećeg svijeta, takvi kao ti su najveći neprijatelji svom narodu i takvi najviše rade na ideji SANU-a, ali pravi bosanskohercegovački patrioti svih religija i nacija neće dozvoliti da rastočite i prodate državu. Sad u ZND i tamo se dodijeli nekoj ruskoj komandi koja će te ispratiti na nekom BTR-u i istovariti na nekoj ukrajinskoj njivi. Ti nekome euro daješ? Ma od tebe se niko nikad nije ni vode napio šovinisto i SANU slugo.
User avatar
Leverage
Posts: 9637
Joined: 27/05/2018 16:32

#82558 Re: SDA-All about

Post by Leverage »

Sva bot svijeta je noćas u Bosni
Ostajem da botu prkosim
kluz franjo
Posts: 6362
Joined: 26/06/2009 01:37

#82559 Re: SDA-All about

Post by kluz franjo »

"Službena posjeta MVP BiH Konakovića Banja Luci." :-)

Ovako je i onaj balvan Šemsudin Mehmedović prije neki dan izjednačavao status Kosova i RS-a.

SDF tupavci i štetočine.
User avatar
tramvajtrojka
Posts: 17055
Joined: 27/04/2021 22:52

#82560 Re: SDA-All about

Post by tramvajtrojka »

halo_ba wrote: 19/02/2023 16:37
giannibelif wrote: 19/02/2023 16:26

Zašto cijeli jedan narod trpaš u koš sa neukim šovinistima kao što si ti? Nemaš ti koncesiju nad narodom da nekoga predstavljaš i odakle ti pravo da taj zaostali šovinizam plasiraš kao neki standard ponašanja jednog naroda!? Ti si samo neprijatelj naroda kojeg misliš da predstavljaš. Nema tebe u kombinacijama ni za šta, vjeruj mi.
Pred svakom Billa, Spar, Hofer, Lidl... prodavnicom u Austriji stoji po jedan rumunski prosjak. Ako ne vjerujes, mogu ti napraviti par fotografija.
Sta Austrijanci misle o njima i svim ostalim Rumunima, mozes vidjeti po rezultatima izbora. I boli ih pimmerl jesu li to gradjani Eu ili nisu.
Pa ipak, ti ljudi kazu "hvala" ka dim dam euro i ja vjerujem da ih je muka natjerala na to. Ti, naprotiv, dodjes na forum da ostris kurac na Bosnjacima i da nam sa akademskih visina objasnis ko je od nas dobar a ko nije. I ja te pitam, zasto ne odes da to objasnis onima koji su pravosnazno osudjeni za genocid i UZP, na sto mi ti odgovaras da sam otpad, sovinista, da mi ne bi oraha uzeo iz ruke... da, ja nemam koncesiju nad narodom kojem pripadam, ali je zato imas ti, koji ne zna sni kojem narodu pripadas. Ti ces Bosnjacima ponajbolje objasniti sta je bolje za njih.
Hvala, ne treba, takvih prijatelja mi je pun Q.

al zato se iz Austrije zna da su sdaovci jedine patriote i branioci Bosne i Bošnjaka :mrgreen: :mrgreen: :oops:
User avatar
Login77777
Posts: 8778
Joined: 18/05/2021 09:11

#82561 Re: SDA-All about

Post by Login77777 »

tramvajtrojka wrote: 19/02/2023 16:59
halo_ba wrote: 19/02/2023 16:37
Pred svakom Billa, Spar, Hofer, Lidl... prodavnicom u Austriji stoji po jedan rumunski prosjak. Ako ne vjerujes, mogu ti napraviti par fotografija.
Sta Austrijanci misle o njima i svim ostalim Rumunima, mozes vidjeti po rezultatima izbora. I boli ih pimmerl jesu li to gradjani Eu ili nisu.
Pa ipak, ti ljudi kazu "hvala" ka dim dam euro i ja vjerujem da ih je muka natjerala na to. Ti, naprotiv, dodjes na forum da ostris kurac na Bosnjacima i da nam sa akademskih visina objasnis ko je od nas dobar a ko nije. I ja te pitam, zasto ne odes da to objasnis onima koji su pravosnazno osudjeni za genocid i UZP, na sto mi ti odgovaras da sam otpad, sovinista, da mi ne bi oraha uzeo iz ruke... da, ja nemam koncesiju nad narodom kojem pripadam, ali je zato imas ti, koji ne zna sni kojem narodu pripadas. Ti ces Bosnjacima ponajbolje objasniti sta je bolje za njih.
Hvala, ne treba, takvih prijatelja mi je pun Q.

al zato se iz Austrije zna da su sdaovci jedine patriote i branioci Bosne i Bošnjaka :mrgreen: :mrgreen: :oops:
Cek on u Austriji? :shock:
A ja mislio neki dan kad je rekao da je razocaran trojkom i da je glasao za istu da zivi u BiH. :mrgreen:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82562 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 16:44 ali pravi bosanskohercegovački patrioti svih religija i nacija neće dozvoliti da rastočite i prodate državu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82563 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

Login77777 wrote: 19/02/2023 17:01
tramvajtrojka wrote: 19/02/2023 16:59

al zato se iz Austrije zna da su sdaovci jedine patriote i branioci Bosne i Bošnjaka :mrgreen: :mrgreen: :oops:
Cek on u Austriji? :shock:
A ja mislio neki dan kad je rekao da je razocaran trojkom i da je glasao za istu da zivi u BiH. :mrgreen:
A ti si u Züri?
A ja kontam ti u BiH, kad toliko gines za nju.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82564 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

kluz franjo wrote: 19/02/2023 16:49 "Službena posjeta MVP BiH Konakovića Banja Luci." :-)

Ovako je i onaj balvan Šemsudin Mehmedović prije neki dan izjednačavao status Kosova i RS-a.

SDF tupavci i štetočine.
Mashallah, nek nam je Ivana Maric za BiH.
Doduse, za BiH bez Bosnjaka.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82565 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

tramvajtrojka wrote: 19/02/2023 16:59

al zato se iz Austrije zna da su sdaovci jedine patriote i branioci Bosne i Bošnjaka :mrgreen: :mrgreen: :oops:
Ne razgovaram sa psihicki labilnim osobama.
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82566 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 17:06
giannibelif wrote: 19/02/2023 16:44 ali pravi bosanskohercegovački patrioti svih religija i nacija neće dozvoliti da rastočite i prodate državu.
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SANU slugo, poslat će te ujak Putin na ratište.
Seyfo
Posts: 4540
Joined: 23/08/2011 14:12

#82567 Re: SDA-All about

Post by Seyfo »

Zaha sinoć izdominirao, ogolio politiku i smjer u kojem ide SDO. A taj smjer je Rusija, što da ne i Srbija na putu ka Rusiji. Svi su oni wannabe kadirovci,koji će sutra slati svoj narod i svoju mladost da gine za interese Putina,kao što radi Kadirov, kojem su isti ti Rusi zemlju sravnili do temelja a on im sad služi kao bijesan pit bull svome gazdi. Što samo pokazuje nužnost odstranjivanja SDO kriminalne pogane bande, ne samo sad prilikom formiranja vlasti, nego zauvijek. Stoka pokvarena izdajnička pogana
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82568 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 17:14
halo_ba wrote: 19/02/2023 17:06

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
SANU slugo, poslat će te ujak Putin na ratište.
Otkud to, zar nije tvoj prdedo bio djeneral? :lol:
made_in_sarajevo
Posts: 6963
Joined: 06/05/2013 23:05

#82569 Re: SDA-All about

Post by made_in_sarajevo »

Ee kad sam onog jednog dijasporca uporno pitao i on uporno izbjegavo odgovor, sto u zemljama gdje zivite ne glasate za neku njihovu sda pa uzivajte u desnici i radikalima. Hoce kurac jer xe ih sa noge na nogu istjetati, nema socijale, plata i drkanja kurca jer znas da je drzava i sistem iza tebe. Zato ce u tom rahatluku da pomazu bosnjacima glasajuci i podrzavajuco desnicu i radikale.

Bravo svi sda fanovi ste zasluzili po keks
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82570 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 17:18
giannibelif wrote: 19/02/2023 17:14
SANU slugo, poslat će te ujak Putin na ratište.
Otkud to, zar nije tvoj prdedo bio djeneral? :lol:
Kad te opreme Prigožin i Vladimirovič čuturicom, limenim tanjirom i sa dvije kesice MRE obroka i pošalju Ukrajincima na seks, slugo velikosrpskih interesa.
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82571 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 17:22
halo_ba wrote: 19/02/2023 17:18

Otkud to, zar nije tvoj prdedo bio djeneral? :lol:
Kad te opreme Prigožin i Vladimirovič čuturicom, limenim tanjirom i sa dvije kesice MRE obroka i pošalju Ukrajincima na seks, slugo velikosrpskih interesa.
Upalio se telektualac ko hepo kockica. :lol:
giannibelif
Posts: 2524
Joined: 28/01/2017 22:11

#82572 Re: SDA-All about

Post by giannibelif »

halo_ba wrote: 19/02/2023 17:33
giannibelif wrote: 19/02/2023 17:22

Kad te opreme Prigožin i Vladimirovič čuturicom, limenim tanjirom i sa dvije kesice MRE obroka i pošalju Ukrajincima na seks, slugo velikosrpskih interesa.
Upalio se telektualac ko hepo kockica. :lol:
Upaliti će tebe Himars, naše zapadnjačko oružje.
User avatar
pici
Posts: 46386
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#82573 Re: SDA-All about

Post by pici »

Seyfo wrote: 19/02/2023 17:16 Zaha sinoć izdominirao, ogolio politiku i smjer u kojem ide SDO. A taj smjer je Rusija, što da ne i Srbija na putu ka Rusiji. Svi su oni wannabe kadirovci,koji će sutra slati svoj narod i svoju mladost da gine za interese Putina,kao što radi Kadirov, kojem su isti ti Rusi zemlju sravnili do temelja a on im sad služi kao bijesan pit bull svome gazdi. Što samo pokazuje nužnost odstranjivanja SDO kriminalne pogane bande, ne samo sad prilikom formiranja vlasti, nego zauvijek. Stoka pokvarena izdajnička pogana
Odavno je to prodani balijander.

Image
halo_ba
Posts: 1582
Joined: 05/10/2005 21:06

#82574 Re: SDA-All about

Post by halo_ba »

giannibelif wrote: 19/02/2023 17:35
halo_ba wrote: 19/02/2023 17:33

Upalio se telektualac ko hepo kockica. :lol:
Upaliti će tebe Himars, naše zapadnjačko oružje.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Rumunija zapad?
PM72
Posts: 19933
Joined: 30/04/2012 16:54

#82575 Re: SDA-All about

Post by PM72 »

Kadirov hoće da formira privatnu vojsku kao Vagner pa da mu izvezemo Zahu?
Post Reply