Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8251 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

Labirint wrote:
biske wrote:
Labirint wrote:Kako se ljudi mogu prepirati,napadati i braniti stranke,partije i sl? :(
To je tako bijedno i jadno...
od tolikih tema na politici, ovakav komentar je baš morao biti na ovoj?! zašto, zbog čega?
Kako ste paranoicni :shock: :shock:
Na kojoj god da je temi svejedno,na ovoj jer sam eto povrsno
procitao raspravu i kontam koji ti motiv,izuzev finansijskog,mora biti
da srcano branis neka govna koja su apsolutno ISTA,ali apsolutno zvali
se oni sdp, sbb, sda, df, jkad,wrjdadk, hdz ili kako vec...
što paranoičan, samo pitam...
Labirint
Posts: 2930
Joined: 24/06/2013 14:37

#8252 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Labirint »

Sve 5 drug ;-)
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8253 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Labirint wrote:
biske wrote:
Labirint wrote:Kako se ljudi mogu prepirati,napadati i braniti stranke,partije i sl? :(
To je tako bijedno i jadno...
od tolikih tema na politici, ovakav komentar je baš morao biti na ovoj?! zašto, zbog čega?
Kako ste paranoicni :shock: :shock:
Na kojoj god da je temi svejedno,na ovoj jer sam eto povrsno
procitao raspravu i kontam koji ti motiv,izuzev finansijskog,mora biti
da srcano branis neka govna koja su apsolutno ISTA,ali apsolutno zvali
se oni sdp, sbb, sda, df, jkad,wrjdadk, hdz ili kako vec...
za jkad i wrjdadk nisam čuo
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#8254 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Area_51 »

Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8255 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
koja zemlja?
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8256 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

biske wrote:
Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
koja zemlja?
Humus. A možda je i ilovača.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8257 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
Rijetko se javiš, ali pamtim te otkako si istu ovakvu priču pričao i kad je oformljena Naša stranka ... :mrgreen:
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#8258 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by VjecitiStudent »

biske wrote:
Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
koja zemlja?
Koja je zemlja osnovala DF ne znam, ali zasigurno znam da je ovo gore pisano sa poljinske zemlje.
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8259 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

VjecitiStudent wrote:
biske wrote:
Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
koja zemlja?
Koja je zemlja osnovala DF ne znam, ali zasigurno znam da je ovo gore pisano sa poljinske zemlje.
Poljinska zemlja je preširok pojam. Ono kad znaš da je vlasnik pošteno kupio kuću, ali pojma nemaš gdje je ukrao pare kojima ju je platio.
HM 2011
Posts: 4736
Joined: 26/06/2011 22:58

#8260 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by HM 2011 »

Demokratska Fronta Bosne i Hercegovine poziva ministre unutrašnjih poslova i policijske komesare u Tuzli, Zenici, Bihaću i Sarajevu da svoje policijske snage pošalju u opljačkane fabrike poput „ Konjuha ", „ Dite", „ Polihema ", „ Krivaje " , „ Hidrogradnje " i brojna druga devastirana i uništena preduzeća, te da tamo izuzimaju dokumentaciju o kriminalnim radnjama i hapse odgovorne.

Izvadite napokon prašnjave predmete iz ladica i krenite u obračun sa sistemskim kriminalom i uništavanjem BH društva. Katastrofalne scene iz Tuzle, danas i iz drugih gradova u kojima gnjevni i razočarani borci, mladi, prevareni radnici i drugi građani pokušavaju otvoriti oči slijepcima na vlasti, liče na sve drugo osim na ono što su vlastodržci obećavali građanima.

Dugogodišnji kriminal, korupcija i pljačkaški kapitalizam koji stanuje u Bosni i Hercegovini nakon 1995. godine, su kad tad morali izazvati ovakvu reakciju obespravljenih građana. Odbijanje perjanica vladajućeg režima da izađu pred svoje građane i da pričaju sa njima, najbolje pokazuje o kakvoj bahatoj vlasti se radi.
Pozivamo sve, demonstrante kao i policajce koji su vjerovatno u najlošijem položaju od svih, da probaju iznaći MIRNO riješenje. Na vlastodržce više nećemo trošiti riječi.

-------------------------------------------------------------------------------------------

Dobra prijedlog .
User avatar
ultima_palabra
Posts: 59303
Joined: 15/12/2008 16:53

#8261 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by ultima_palabra »

Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
CIA, snajka :D Dočim Zlatko sa svom centralom dežura na braniku domovine...
User avatar
Styling
Posts: 15027
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8262 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
Pa zar ce nas ljiljan inesudjeni Valter raditi na raspadanju drzave? Ko bi rekao.
Doduse, toliko je naivan i neiskusan da ga moze presvuci kako ko hoce. Jadnicak, i ne zna sta mu je misija. :shock:
nino90
Posts: 1352
Joined: 26/04/2007 19:36

#8263 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by nino90 »

daj ba SDA i SDP-ovci, kanite se ove teme, djaba se trudite, da hocete makar sta bolje smisliti neg gluposti valjati


Sent from my iPad using Tapatalk
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#8264 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kox »

Styling wrote:
Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
Pa zar ce nas ljiljan inesudjeni Valter raditi na raspadanju drzave? Ko bi rekao.
Doduse, toliko je naivan i neiskusan da ga moze presvuci kako ko hoce. Jadnicak, i ne zna sta mu je misija. :shock:
Srećom, tu je Slučajni prolaznik da državu spasi od zlatnog ljiljana :roll:
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#8265 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

kox wrote:
Styling wrote:
Area_51 wrote:Demokratsku frontu oformila je jedna zapadnoevropska zemlja, sa jasni ciljevima, od kojih je jedan podjela Bosne i Hercegovine. Kako, vidjecete. Na koji nacin, finim obavjestajnim radom. Ne budite naivni.
Pa zar ce nas ljiljan inesudjeni Valter raditi na raspadanju drzave? Ko bi rekao.
Doduse, toliko je naivan i neiskusan da ga moze presvuci kako ko hoce. Jadnicak, i ne zna sta mu je misija. :shock:
Srećom, tu je Slučajni prolaznik da državu spasi od zlatnog ljiljana :roll:
Nazalost je tako, postoje ljudi koji misle da ako su jednom uradili nesto dobro vise ne moraju nista da rade nego samo zive od stare slave i starih zasluga i zaborave da se svako mora stalno dokazivati i ciniti dobra djela i isto kao sto je dovoljno da neko ko je citav zivot bio uzoran gradjanin napravi nesto lose i ostane ukaljan za cio zivot tako je moguce da zlatni ljiljan postane trojanski konj.
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8266 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

Havatar wrote:
kox wrote:
Styling wrote:
Pa zar ce nas ljiljan inesudjeni Valter raditi na raspadanju drzave? Ko bi rekao.
Doduse, toliko je naivan i neiskusan da ga moze presvuci kako ko hoce. Jadnicak, i ne zna sta mu je misija. :shock:
Srećom, tu je Slučajni prolaznik da državu spasi od zlatnog ljiljana :roll:
Nazalost je tako, postoje ljudi koji misle da ako su jednom uradili nesto dobro vise ne moraju nista da rade nego samo zive od stare slave i starih zasluga i zaborave da se svako mora stalno dokazivati i ciniti dobra djela i isto kao sto je dovoljno da neko ko je citav zivot bio uzoran gradjanin napravi nesto lose i ostane ukaljan za cio zivot tako je moguce da zlatni ljiljan postane trojanski konj.
nino90 wrote:daj ba SDA i SDP-ovci, kanite se ove teme, djaba se trudite, da hocete makar sta bolje smisliti neg gluposti valjati
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#8267 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Nastavljate sa etiketiranjem a ne nudite nikakve argumente i onda ocekujete da dobijete podrsku i da vam ljudi vjeruju da ste neko ko moze donijeti pozitivne promjene u Bosnu :roll: .
kox
Posts: 3244
Joined: 12/09/2008 12:48

#8268 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by kox »

@Havatar: Teško da iko radi više na podjeli ove zemlje i stvaranju Bošnjakistana kojim bi upravljali Bakir-beg i njegova svita od SDA. A ni teorije zavjere nisu argumenti.
BTW, je li ovo potpisan neki novi SDA-SDP sporazum pa im i forumski glasnogovornici zajedno nastupaju ? :D
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#8269 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by archi_a »

Osnovna boljka svake revolucije je nemanje jasnog cilja, glavnog mota i jedinstvenog predstavnika revolucionara. Kao takva, ta revolucija je unaprijed osudjena na propast. Vrijeme je doslo, fitilj se polako pali. Narodu je svega preko glave. Da li ce u ovakvoj situaciji odredjena grupa ljudi prepoznati da je doslo vrijeme za akciju, da li ce imati dovoljno snage da stanu ispred revolucionara i etabliraju se kao reprezenti i vodje revolucionara, ostaje da se vidi. Da li ce DF prepoznati momenat i pokusati uraditi onu sto narod vec dugo ceka????? To je sada iskljucivo na rukovodstvu stranke. Da li ce Komsic odigrati pravu kartu ????
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8270 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

archi_a wrote:Osnovna boljka svake revolucije je nemanje jasnog cilja, glavnog mota i jedinstvenog predstavnika revolucionara. Kao takva, ta revolucija je unaprijed osudjena na propast. Vrijeme je doslo, fitilj se polako pali. Narodu je svega preko glave. Da li ce u ovakvoj situaciji odredjena grupa ljudi prepoznati da je doslo vrijeme za akciju, da li ce imati dovoljno snage da stanu ispred revolucionara i etabliraju se kao reprezenti i vodje revolucionara, ostaje da se vidi. Da li ce DF prepoznati momenat i pokusati uraditi onu sto narod vec dugo ceka????? To je sada iskljucivo na rukovodstvu stranke. Da li ce Komsic odigrati pravu kartu ????
http://www.demokratskafronta.ba/index.p ... 4&view=307
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8271 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

biske wrote:
archi_a wrote:Osnovna boljka svake revolucije je nemanje jasnog cilja, glavnog mota i jedinstvenog predstavnika revolucionara. Kao takva, ta revolucija je unaprijed osudjena na propast. Vrijeme je doslo, fitilj se polako pali. Narodu je svega preko glave. Da li ce u ovakvoj situaciji odredjena grupa ljudi prepoznati da je doslo vrijeme za akciju, da li ce imati dovoljno snage da stanu ispred revolucionara i etabliraju se kao reprezenti i vodje revolucionara, ostaje da se vidi. Da li ce DF prepoznati momenat i pokusati uraditi onu sto narod vec dugo ceka????? To je sada iskljucivo na rukovodstvu stranke. Da li ce Komsic odigrati pravu kartu ????
http://www.demokratskafronta.ba/index.p ... 4&view=307
Jupiii!!! U ove hladne dane i noći, ništa čovjeka na borikadama ne može bolje zagrijati od saopštenja napisanog u toploj kancelariji!
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8272 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

Corto Maltese wrote:
biske wrote:
archi_a wrote:Osnovna boljka svake revolucije je nemanje jasnog cilja, glavnog mota i jedinstvenog predstavnika revolucionara. Kao takva, ta revolucija je unaprijed osudjena na propast. Vrijeme je doslo, fitilj se polako pali. Narodu je svega preko glave. Da li ce u ovakvoj situaciji odredjena grupa ljudi prepoznati da je doslo vrijeme za akciju, da li ce imati dovoljno snage da stanu ispred revolucionara i etabliraju se kao reprezenti i vodje revolucionara, ostaje da se vidi. Da li ce DF prepoznati momenat i pokusati uraditi onu sto narod vec dugo ceka????? To je sada iskljucivo na rukovodstvu stranke. Da li ce Komsic odigrati pravu kartu ????
http://www.demokratskafronta.ba/index.p ... 4&view=307
Jupiii!!! U ove hladne dane i noći, ništa čovjeka na borikadama ne može bolje zagrijati od saopštenja napisanog u toploj kancelariji!
sve preko toga je neopravdano iskorištavanje protesta radi sticanja predizbornih poena...
User avatar
Corto Maltese
Posts: 7180
Joined: 15/11/2005 08:47
Location: Sarajevo
Contact:

#8273 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Corto Maltese »

biske wrote:
Corto Maltese wrote:
Jupiii!!! U ove hladne dane i noći, ništa čovjeka na borikadama ne može bolje zagrijati od saopštenja napisanog u toploj kancelariji!
sve preko toga je neopravdano iskorištavanje protesta radi sticanja predizbornih poena...
Jes' vala! A može se dobiti i suzavac u oči, i pendrekom po glavi.
Image
archi_a
Posts: 11871
Joined: 11/12/2011 18:11

#8274 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by archi_a »

Corto Maltese wrote:
Jes' vala! A može se dobiti i suzavac u oči, i pendrekom po glavi.
Image
:thumbup:
Sad treba da se pojavi ta figura. Zvao se on Komsic ili bio to neko drugi. Uglavnom, taj treba da bude u prvom redu. Treba da kaze jasno i glasno. Treba da povede narod. Ako treba i bubrege da postavi. Toj hrabroj osobi ce biti zagarantovano slovo historije. Toj osobi ce se dizati spomenici u prirodnoj velicini u ovoj napacenoj zemlji, ali ta osoba se sada mora pokrenuti i izaci. Ta osoba se sada mora izdici iznad uskostranackih interesa i iskreno poceti govoriti !!!! Vjerujem da bi ga i partneri iz EU-a podrzali. Ta osoba se dugo ceka !! Doslo je vrijeme. Narod ceka... Siguran sam u to i ja cu ga prvi slijediti. Pozz :bih:
krcko44
Posts: 18
Joined: 06/02/2014 09:27

#8275 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by krcko44 »

archi_a"
Corto Maltese wrote:
Jes' vala! A može se dobiti i suzavac u oči, i pendrekom po glavi.
Image
:thumbup:
Sad treba da se pojavi ta figura. Zvao se on Komsic ili bio to neko drugi. Uglavnom, taj treba da bude u prvom redu.
Nemoj dalje! Tip je razoruzao HVO Vares ? :lol: :lol:



Sta mislis da Orasje, Par Selo, Cesma, Dubrave, Ljubace, Husino, Cerik, Bistarac, Poljana , Ljubace, Mramor, Bukinje, Lipnica, Gornja Obodnica, Dokanj, Breske, Krizani,Par Selo drzi Ivica Divkovic!
Sta drzi SDA?
Caklovice, Pozarnicu i Tinju (Potpec ) one majke Srebrenice!(i to OTELI od Srba)
Jebem te zivote!

Izbori su samo farsa u kojoj pobjednika bira LOVA!
Post Reply