Blokada puteva

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Locked
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#826 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

palermo wrote:
O'zone wrote:
Al svaki protesti do sad su od nekog plaćeni.

Ispade da se mi ustvari sa razlogom nikad nismo pobunili radi nečega. Nama je super.
pa ne baš, puno je bilo protesta sa razlogom.....ali meni je zaista teško povjerovati da se u ovom slučaju radi o protestima a ne o naručenoj predstavi.......mislim, neko će se mrznuti zbog ukidanja drugih udruženja boraca i zbog registra.....ma daj
Sjetiti ćeš se da su svaki protesti nekome pripisani. SDP, Fahro, Soroš, Britanci, NVO....

Ja ne znam koliko neko da mi plati al fakati ne bih večeras stajao vani. Do 8 sati sam bio vani na -7 ukočio se a nisam toliko osjetljiv na zimu.
User avatar
Maharadza
Posts: 17069
Joined: 30/01/2013 15:13

#827 Re: Blokada puteva

Post by Maharadza »

Maraschino wrote:
Borci poručuju građanima: Žalite se strankama koje ste birali, blokirat ćemo i aerodrom

tu smo dakle...manipulacije :izet:
NEKI su birali te stranke, dok su ih oni SVI birali nadajući se zlatnim kašikama! Bezobrazluk! :twisted:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#828 Re: Blokada puteva

Post by General War »

mali Ninja wrote:sad nam se komsije i neprijatelji smiju :sad:
Sta ce se smijat kad kod njih ako nije gore nije bolje, samo sto nema interesa sad da se instrumentalizuju kao kod nas.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#829 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

Bobi wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:[quote="kakavdanakneiskustvu"
Freamon Lester wrote:DA li ste ikada radili. Nisam. :lol:
:lol:

Koga god pita je li radio veli nisam nikad :-)
:lol:
Ali ono ponosno kao da ce im ta izjava donijeti neku korist...to je ovo drustvo ukratko opisano...[/quote]


kud ne vidjeh to,na n1?[/quote]
Pa vrati snimak, jel imaš Telemach?[/quote]


da,to kad ih je vlado maric intervjuisao?
User avatar
Haris.ba
Posts: 35278
Joined: 08/09/2005 20:08

#830 Re: Blokada puteva

Post by Haris.ba »

JThomas wrote:pa borci i "borci" su noseći stub ove vlasti. oni o glasanju i strankama. nego neko danas ponudio nešto bolje i...
Stivo za citanje Kontraobavjestajne u Jugi je bilo o Francuskoj revoluciji. I najupecatljivije, podvuceno je bilo kada su ujutro poceli mahmurati i kontali sta i kako nakon napada na Bastilju. Te se uvukao strah. I komentar je bio - ko god se pojavi i samo kaze ljudima da se ne boje - postace kralj.

Mi smo gledali modernu inacicu kod Slobe sa niko ne sme sa vas bije.

Cekamo da vidimo ko ce izaci na scenu.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#831 Re: Blokada puteva

Post by General War »

Poruke mi mirisu na vise od protesta...mislim da ce biti degeneka.
User avatar
liaar
Posts: 3945
Joined: 29/11/2016 11:09
Location: Grad zabranjenog imena
Grijem se na: na suze
Vozim: francusku nakazu
Contact:

#832 Re: Blokada puteva

Post by liaar »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Bobi wrote: Pa vrati snimak, jel imaš Telemach?

da,to kad ih je vlado maric intervjuisao?
Da, na Ivan Sedlu
User avatar
jao_situacije
Posts: 18094
Joined: 29/03/2014 19:20

#833 Re: Blokada puteva

Post by jao_situacije »

ja se nadam da će ih prije sabaha rastjerati
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#834 Re: Blokada puteva

Post by bh.tornjak »

kindlas wrote:
Naslovnica wrote:Znači Fahro organizator protesta, borci izmanipulisani, vlast nevina, najebali putnici, hajmo kućama...?
1. da
2. ne, nego placenici
ostalo nije vrijedno komentara
O'zone wrote:
Al svaki protesti do sad su od nekog plaćeni.

Ispade da se mi ustvari sa razlogom nikad nismo pobunili radi nečega. Nama je super.
Niko pametan i normalan ovako ne organizuje proteste, samo placenici, narkomani i huligani.
moglo bi se desiti da neke (ili mnoge) nocas proguta mrak...pa sutra da imaju jaku kostobolju :lol: :lol: :lol:
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#835 Re: Blokada puteva

Post by Norm »

...svaki dalji komentar je suvisan... :sad: :sad: :sad:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#836 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Cherry-Cherry wrote:
Maraschino wrote:
Cherry-Cherry wrote:O jebem ti policiju. Eh da je sad stara dobra milicija ...
sta si se ti zensko upalilo iz toplog doma i tople kancelarije.
bi ce regres na vrijeme sta te gabri.

ja ih mogu pljuvati i faliti jer imam na to pravo sto tebi uskracujem da ih pljujes i pozivas policiju.
E ti ćeš mi uskratiti ... :lol: pridaješ sebi previše važnosti. Uskraćuj u svojoj kući ako smiješ i možeš ... A to žensko muško provodi onome ko te tome naučio
Treba im i policija i milicija i vojska , džabojedići lezihljebovićki
E ti ces im reci dzabojedi lezihljebovicki a radis u nekakvoj opstini instituciji

Joj spina jbt
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#837 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

liaar wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Bobi wrote: Pa vrati snimak, jel imaš Telemach?

da,to kad ih je vlado maric intervjuisao?
Da, na Ivan Sedlu

ja vidjeh ga u zenici prije sat mozda,ajd probacu naci,hvala
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#838 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

Norm wrote:
...svaki dalji komentar je suvisan... :sad: :sad: :sad:

zamisli budala,mogao bi pritvor ps centar sutra biti pun puncat
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 28/02/2018 23:02, edited 1 time in total.
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#839 Re: Blokada puteva

Post by Freamon Lester »

23:15 vanredni press Vlade FBiH
zrakomlat
Posts: 10370
Joined: 23/09/2012 17:22

#840 Re: Blokada puteva

Post by zrakomlat »

General War wrote:Poruke mi mirisu na vise od protesta...mislim da ce biti degeneka.
u kojem smjeru, šta kaže šesta kašika :D
channel10
Posts: 17013
Joined: 08/01/2014 12:37

#841 Re: Blokada puteva

Post by channel10 »

kakavdanakneiskustvu wrote:

jesu oni normalni,pa to danas ni četnici ne bi radili
Pa vidis da to nisu borci nego neciji placenici. A samo mogu biti Radoncicevi kriminalci.
palermo
Posts: 25330
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#842 Re: Blokada puteva

Post by palermo »

O'zone wrote:
Sjetiti ćeš se da su svaki protesti nekome pripisani. SDP, Fahro, Soroš, Britanci, NVO....

Ja ne znam koliko neko da mi plati al fakati ne bih večeras stajao vani. Do 8 sati sam bio vani na -7 ukočio se a nisam toliko osjetljiv na zimu.
pa oni februarski su i bili Fahrini......oni vezani za JMBG su bili ne znam čiji, ali su bili smiješni jer je na kraju ispalo da se izašlo ispred parlamenta da bi se dala podrška Dodikovom prijedlogu.....

ali imaš ti koliko hoćeš istinski autentičnih protesta obespravljenih radnika, poniženih profesora ili doktora.....
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65950
Joined: 03/08/2010 19:04

#843 Re: Blokada puteva

Post by kakavdanakneiskustvu »

channel10 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:

jesu oni normalni,pa to danas ni četnici ne bi radili
Pa vidis da to nisu borci nego neciji placenici. A samo mogu biti Radoncicevi kriminalci.

ma da,to je očito
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#844 Re: Blokada puteva

Post by It_is_a_Leclerc »

A oboreni balvan na izlazu iz tunela, tako da ni vozila hitne pomoći ne mogu proći... Sjajno.

Nadam se da oni koji ovdje brane teroriste nikad neće doživjeti da im je otac ili majka u vozilu hitne koje je ispred balvana.
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#845 Re: Blokada puteva

Post by supercali »

Ako im je cilj da ukinu preko 1000 udruzenja imaju moju podrsku al tesko da ce se 1000 predsjednika odreci novca koji dobiju preko tih udruzenja
User avatar
basicm
Posts: 11633
Joined: 16/01/2012 21:38

#846 Re: Blokada puteva

Post by basicm »

Jmbg iz Vapiana gledao Marjanovic i ta klapa i dirigovali. Kad su krenule petokrake i sfrj raskopalo se sve.
User avatar
bh.tornjak
Posts: 4622
Joined: 06/03/2011 11:02
Location: medju ovcama

#847 Re: Blokada puteva

Post by bh.tornjak »

eh....kad se sjetim one stare jusnojemenske izreke:

"policijo...postupi po naredjenju...."
User avatar
O'zone
Globalni moderator
Posts: 22352
Joined: 17/02/2008 20:29
Location: Usa
Contact:

#848 Re: Blokada puteva

Post by O'zone »

Više od 12 sati treba da neko u ovoj državi reaguje i to press konferencijom. Ne daj Bože kakvog belaja
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50580
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#849 Re: Blokada puteva

Post by Bloo »

palermo wrote:
ali imaš ti koliko hoćeš istinski autentičnih protesta obespravljenih radnika, poniženih profesora ili doktora.....
S ti8m da ove malo je handrio Sivro :D
User avatar
Cherry-Cherry
Posts: 7994
Joined: 20/02/2013 14:14
Location: Saturn

#850 Re: Blokada puteva

Post by Cherry-Cherry »

It_is_a_Leclerc wrote:A oboreni balvan na izlazu iz tunela, tako da ni vozila hitne pomoći ne mogu proći... Sjajno.

Nadam se da oni koji ovdje brane teroriste nikad neće doživjeti da im je otac ili majka u vozilu hitne koje je ispred balvana.
Otkud im pripremljen balvan? Sve spremno imaju
Locked