Meni je Aneta presimpa, sa onim svojim naglaskom..Ja bih radije izbacila onu tvoju rohanku.didžej wrote: crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
Veliki Brat 2013
Moderator: anex
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#826 Re: Veliki Brat 2013
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#827 Re: Veliki Brat 2013
Aneta i Sindi, ne zna se koja vise gnjavi dok prica. Postaje iritantno.
Celavi ce da zavrsi sa Majom. Mozda je on uspije dovest' u normalu. :green:
Celavi ce da zavrsi sa Majom. Mozda je on uspije dovest' u normalu. :green:
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#828 Re: Veliki Brat 2013
aneta je za moju rohanku maja volk.Eluveitie wrote:Meni je Aneta presimpa, sa onim svojim naglaskom..Ja bih radije izbacila onu tvoju rohanku.didžej wrote: crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#829 Re: Veliki Brat 2013
Potpuno se slazemEluveitie wrote:Meni je Aneta presimpa, sa onim svojim naglaskom..Ja bih radije izbacila onu tvoju rohanku.didžej wrote: crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#830 Re: Veliki Brat 2013
Znači nivo. Pa i jeste.didžej wrote:aneta je za moju rohanku maja volk.Eluveitie wrote:Meni je Aneta presimpa, sa onim svojim naglaskom..Ja bih radije izbacila onu tvoju rohanku.didžej wrote: crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
(A i ima ženstvenije lice, tj. manje izmučeno i pohabano.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#831 Re: Veliki Brat 2013
Pravila se da jeste, čak je i blizancu rekla da ga više ne spominje kad je ovaj zapeo. Ona je tipična povodljiva tuka, tako da mislim da dok je Vendi tu i dok je ona kako tako kontroliše neće, ali da sutra ode vjerovatno bi uz Majinu pomoć opet okrenula na isto.Ambrozija wrote:Sumnjam da je to doslo do Ave, ali sve sto je rekla je tacno.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#832 Re: Veliki Brat 2013
shvatite glasanje/glasovanje ne postoji u smislu da išta odlučuje. Sve je ovo scenariji planirano a svađe, tuče, uvrede su samo usput jer kada slažu kockice ljudi koji su debelo plaćeni i zovu se scenaristi oni vrlo lako mogu predvidjeti šta će se desiti. Isti ti iz produkcije kada vide da im neko ne treba niti im može dići gledanost leti van a glasanje je paravan i čisto ubiranje para naivnih gledalaca a voditeljica samo viče GLASAJTE, GLASAJTE, GLASAJTE
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#833 Re: Veliki Brat 2013
ako je nivo da se hvalis da su se petorica izredala na tebi onda je maja volk vrh.Eluveitie wrote:
Znači nivo. Pa i jeste.
(A i ima ženstvenije lice, tj. manje izmučeno i pohabano.)
sindi je za njih sve gospa.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#834 Re: Veliki Brat 2013
Nesto ne vjerujem da se nece vratiti na staro, pogotovo nakon Majine izjave da je Ava njena srodna dusaklavirdžija wrote:Pravila se da jeste, čak je i blizancu rekla da ga više ne spominje kad je ovaj zapeo. Ona je tipična povodljiva tuka, tako da mislim da dok je Vendi tu i dok je ona kako tako kontroliše neće, ali da sutra ode vjerovatno bi uz Majinu pomoć opet okrenula na isto.Ambrozija wrote:Sumnjam da je to doslo do Ave, ali sve sto je rekla je tacno.
- Eluveitie
- Posts: 2772
- Joined: 15/09/2012 00:13
- Location: Winterfell
#835 Re: Veliki Brat 2013
Pa ne znam sad za te podatke, al' u svakom slučaju meni gospa izgleda kao da su se nad njom izredala minimalno 105-rica.didžej wrote:ako je nivo da se hvalis da su se petorica izredala na tebi onda je maja volk vrh.Eluveitie wrote:
Znači nivo. Pa i jeste.
(A i ima ženstvenije lice, tj. manje izmučeno i pohabano.)
sindi je za njih sve gospa.
- Picajzla
- Posts: 2935
- Joined: 20/01/2013 18:24
- Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png
#836 Re: Veliki Brat 2013
Onaj celavi slavi onu slavu citav zivot a ne zna sta slavi. lol
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#837 Re: Veliki Brat 2013
roflmaoEluveitie wrote:
Pa ne znam sad za te podatke, al' u svakom slučaju meni gospa izgleda kao da su se nad njom izredala minimalno 105-rica.
al bitno je biti bukvalac
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#838 Re: Veliki Brat 2013
@klavirdžija
Tebi ako je Soraja zanimljiva, sa svojim golim nonama u gegicama i napucenim usnama, ili pak Maja N. sa svojim obimnim poprsjem, ili pak Sindi, sa svojim glupostima, aferim. Petruci je pametniji od njih tri zajedno x 2. Bre, bre! Ho's se pobit'?
Tebi ako je Soraja zanimljiva, sa svojim golim nonama u gegicama i napucenim usnama, ili pak Maja N. sa svojim obimnim poprsjem, ili pak Sindi, sa svojim glupostima, aferim. Petruci je pametniji od njih tri zajedno x 2. Bre, bre! Ho's se pobit'?
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#839 Re: Veliki Brat 2013
Je li ko postavljao ovo? Ovdje ko i izgleda normalno xD
Last edited by Ambrozija on 03/04/2013 00:33, edited 1 time in total.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#840 Re: Veliki Brat 2013
lijepa i zgodna zena normalno da ce imati buran ljubavni zivot. ali se ne hvali na sva usta s tim.Eluveitie wrote:Pa ne znam sad za te podatke, al' u svakom slučaju meni gospa izgleda kao da su se nad njom izredala minimalno 105-rica.didžej wrote:ako je nivo da se hvalis da su se petorica izredala na tebi onda je maja volk vrh.Eluveitie wrote:
Znači nivo. Pa i jeste.
(A i ima ženstvenije lice, tj. manje izmučeno i pohabano.)
sindi je za njih sve gospa.
i opet ima vrhunsko tijelo zategnuto i njegovano... iako je radjala.
uporedi nju i anetu, otprilike isto godina imaju a aneta ko da joj je mama.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#841 Re: Veliki Brat 2013
uvijanje oko sipke je i jedino sto je naucila izgleda
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#842 Re: Veliki Brat 2013
Aneta je skoro 10 godina starija od Sindididžej wrote: lijepa i zgodna zena normalno da ce imati buran ljubavni zivot. ali se ne hvali na sva usta s tim.
i opet ima vrhunsko tijelo zategnuto i njegovano... iako je radjala.
uporedi nju i anetu, otprilike isto godina imaju a aneta ko da joj je mama.
- Not My Idea
- Posts: 14691
- Joined: 15/03/2011 23:12
#843 Re: Veliki Brat 2013
Ne pratim toliko koliko vi,
ali po vasim komentarima tamo pola cetnika, jbte. lol
dovragaismajlijiisve.
ona Maja Nikolic nije normalna. Bas bezobrazna zena. Kako veceras u zivom programu kaze da su je molili da udje. To sigurno i jest tacno, ali te se stvari ne govore.
I vidjela sam da je haman Avi govorila nesto da je ljepsa od Natase Bekvalac. lol. wtf?
onoj Sindi se u ocima vidi da je jako pokvarena i prava hinja.
a ušlagiranu ne mogu ni komentarisat.
ali po vasim komentarima tamo pola cetnika, jbte. lol
dovragaismajlijiisve.
ona Maja Nikolic nije normalna. Bas bezobrazna zena. Kako veceras u zivom programu kaze da su je molili da udje. To sigurno i jest tacno, ali te se stvari ne govore.
I vidjela sam da je haman Avi govorila nesto da je ljepsa od Natase Bekvalac. lol. wtf?
onoj Sindi se u ocima vidi da je jako pokvarena i prava hinja.
a ušlagiranu ne mogu ni komentarisat.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#844 Re: Veliki Brat 2013
6 ne 10Ambrozija wrote:Aneta je skoro 10 godina starija od Sindididžej wrote: lijepa i zgodna zena normalno da ce imati buran ljubavni zivot. ali se ne hvali na sva usta s tim.
i opet ima vrhunsko tijelo zategnuto i njegovano... iako je radjala.
uporedi nju i anetu, otprilike isto godina imaju a aneta ko da joj je mama.
- MedenoSrce
- Posts: 9975
- Joined: 05/07/2010 17:39
- Location: Tree house
#845 Re: Veliki Brat 2013
Sindi je ba '78 godiste
a je l' ovo moda koju ona promovise kroz muziku ahahahhaah
majke mi navikla sam se bez smajlija nemojte ih ni vracati
a je l' ovo moda koju ona promovise kroz muziku ahahahhaah
majke mi navikla sam se bez smajlija nemojte ih ni vracati
- dusa_raskopuša
- Posts: 23629
- Joined: 25/06/2011 18:13
- Location: made in PRC
#846 Re: Veliki Brat 2013
Didžej se zaljubio. Kako slatko. Dodje mi da zovem 'Sve za ljubav' da ih spoje. xD
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#847 Re: Veliki Brat 2013
Da, cini mi se da su pricali u kuci da je starija oko 8 godina. Moja greskaStupskaBitanga wrote:6 ne 10Ambrozija wrote:Aneta je skoro 10 godina starija od Sindididžej wrote: lijepa i zgodna zena normalno da ce imati buran ljubavni zivot. ali se ne hvali na sva usta s tim.
i opet ima vrhunsko tijelo zategnuto i njegovano... iako je radjala.
uporedi nju i anetu, otprilike isto godina imaju a aneta ko da joj je mama.
- klavirdžija
- Posts: 2159
- Joined: 24/02/2013 10:38
#848 Re: Veliki Brat 2013
Pa nije mi Soraja baš nešto zanimljiva, ali nije bitno šta je meni zanimljivo nego prosječnom gledaocu.dusa_raskopuša wrote:@klavirdžija
Tebi ako je Soraja zanimljiva, sa svojim golim nonama u gegicama i napucenim usnama, ili pak Maja N. sa svojim obimnim poprsjem, ili pak Sindi, sa svojim glupostima, aferim. Petruci je pametniji od njih tri zajedno x 2. Bre, bre! Ho's se pobit'?
Bi ja, ali ne smijem.
- didžej
- Posts: 1860
- Joined: 26/01/2013 09:35
#849 Re: Veliki Brat 2013
bas ste ljubomorne.MedenoSrce wrote:Sindi je ba '78 godiste
a je l' ovo moda koju ona promovise kroz muziku ahahahhaah
majke mi navikla sam se bez smajlija nemojte ih ni vracati
ne znam koliko vi imate godina ali bih volio da vidim kako izgledate.
"ulazim na forum, svuda cuje se sindi...." tralalalallalalla...
laku noc.
-
Ambrozija
- Posts: 2845
- Joined: 20/01/2010 18:34
- Location: Sarajevo
#850 Re: Veliki Brat 2013
Da, kako su dosli do toga da je Ava ljepsa od Natase Bekvalac? ahahahahNot My Idea wrote:Ne pratim toliko koliko vi,
ali po vasim komentarima tamo pola cetnika, jbte. lol
dovragaismajlijiisve.
ona Maja Nikolic nije normalna. Bas bezobrazna zena. Kako veceras u zivom programu kaze da su je molili da udje. To sigurno i jest tacno, ali te se stvari ne govore.
I vidjela sam da je haman Avi govorila nesto da je ljepsa od Natase Bekvalac. lol. wtf?
onoj Sindi se u ocima vidi da je jako pokvarena i prava hinja.
a ušlagiranu ne mogu ni komentarisat.
