Veliki Brat 2013

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Locked
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#826 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

didžej wrote: crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
Meni je Aneta presimpa, sa onim svojim naglaskom..Ja bih radije izbacila onu tvoju rohanku. :D
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#827 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Aneta i Sindi, ne zna se koja vise gnjavi dok prica. Postaje iritantno.


Celavi ce da zavrsi sa Majom. Mozda je on uspije dovest' u normalu. :green:
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#828 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Eluveitie wrote:
didžej wrote: crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
Meni je Aneta presimpa, sa onim svojim naglaskom..Ja bih radije izbacila onu tvoju rohanku. :D
aneta je za moju rohanku maja volk.
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#829 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Eluveitie wrote:
didžej wrote: crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
Meni je Aneta presimpa, sa onim svojim naglaskom..Ja bih radije izbacila onu tvoju rohanku. :D
Potpuno se slazem :D
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#830 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

didžej wrote:
Eluveitie wrote:
didžej wrote: crnogorci bar njih pola nece glasati za celu jer je deklarisani cetnik.
tako da ta teorija otpada.
u makedoniji mislim da se ni ne gleda ovaj vb jer realno aneta nije nikakva faca a i makedonci zadeverani svojim problemima.
brzo ce svi oni napolje.
tipujem i na milica da ce brzo vanka jer je i on vise potrosen.
Meni je Aneta presimpa, sa onim svojim naglaskom..Ja bih radije izbacila onu tvoju rohanku. :D
aneta je za moju rohanku maja volk.
Znači nivo. Pa i jeste. :D
(A i ima ženstvenije lice, tj. manje izmučeno i pohabano. :D)
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#831 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

Ambrozija wrote:Sumnjam da je to doslo do Ave, ali sve sto je rekla je tacno.
Pravila se da jeste, čak je i blizancu rekla da ga više ne spominje kad je ovaj zapeo. Ona je tipična povodljiva tuka, tako da mislim da dok je Vendi tu i dok je ona kako tako kontroliše neće, ali da sutra ode vjerovatno bi uz Majinu pomoć opet okrenula na isto.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#832 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

shvatite glasanje/glasovanje ne postoji u smislu da išta odlučuje. Sve je ovo scenariji planirano a svađe, tuče, uvrede su samo usput jer kada slažu kockice ljudi koji su debelo plaćeni i zovu se scenaristi oni vrlo lako mogu predvidjeti šta će se desiti. Isti ti iz produkcije kada vide da im neko ne treba niti im može dići gledanost leti van a glasanje je paravan i čisto ubiranje para naivnih gledalaca a voditeljica samo viče GLASAJTE, GLASAJTE, GLASAJTE
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#833 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Eluveitie wrote:
Znači nivo. Pa i jeste. :D
(A i ima ženstvenije lice, tj. manje izmučeno i pohabano. :D)
ako je nivo da se hvalis da su se petorica izredala na tebi onda je maja volk vrh.
sindi je za njih sve gospa. :)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#834 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

klavirdžija wrote:
Ambrozija wrote:Sumnjam da je to doslo do Ave, ali sve sto je rekla je tacno.
Pravila se da jeste, čak je i blizancu rekla da ga više ne spominje kad je ovaj zapeo. Ona je tipična povodljiva tuka, tako da mislim da dok je Vendi tu i dok je ona kako tako kontroliše neće, ali da sutra ode vjerovatno bi uz Majinu pomoć opet okrenula na isto.
Nesto ne vjerujem da se nece vratiti na staro, pogotovo nakon Majine izjave da je Ava njena srodna dusa :lol:
User avatar
Eluveitie
Posts: 2772
Joined: 15/09/2012 00:13
Location: Winterfell

#835 Re: Veliki Brat 2013

Post by Eluveitie »

didžej wrote:
Eluveitie wrote:
Znači nivo. Pa i jeste. :D
(A i ima ženstvenije lice, tj. manje izmučeno i pohabano. :D)
ako je nivo da se hvalis da su se petorica izredala na tebi onda je maja volk vrh.
sindi je za njih sve gospa. :)
Pa ne znam sad za te podatke, al' u svakom slučaju meni gospa izgleda kao da su se nad njom izredala minimalno 105-rica. :D
User avatar
Picajzla
Posts: 2935
Joined: 20/01/2013 18:24
Location: U svijetu nepravde - http://i62.klix.com/ri6jht.png

#836 Re: Veliki Brat 2013

Post by Picajzla »

Onaj celavi slavi onu slavu citav zivot a ne zna sta slavi. lol
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#837 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Eluveitie wrote:
Pa ne znam sad za te podatke, al' u svakom slučaju meni gospa izgleda kao da su se nad njom izredala minimalno 105-rica. :D
roflmao

al bitno je biti bukvalac :wink:
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#838 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

@klavirdžija



Tebi ako je Soraja zanimljiva, sa svojim golim nonama u gegicama i napucenim usnama, ili pak Maja N. sa svojim obimnim poprsjem, ili pak Sindi, sa svojim glupostima, aferim. Petruci je pametniji od njih tri zajedno x 2. Bre, bre! Ho's se pobit'? :P
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#839 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Je li ko postavljao ovo? Ovdje ko i izgleda normalno xD

Last edited by Ambrozija on 03/04/2013 00:33, edited 1 time in total.
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#840 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

Eluveitie wrote:
didžej wrote:
Eluveitie wrote:
Znači nivo. Pa i jeste. :D
(A i ima ženstvenije lice, tj. manje izmučeno i pohabano. :D)
ako je nivo da se hvalis da su se petorica izredala na tebi onda je maja volk vrh.
sindi je za njih sve gospa. :)
Pa ne znam sad za te podatke, al' u svakom slučaju meni gospa izgleda kao da su se nad njom izredala minimalno 105-rica. :D
lijepa i zgodna zena normalno da ce imati buran ljubavni zivot. ali se ne hvali na sva usta s tim.
i opet ima vrhunsko tijelo zategnuto i njegovano... iako je radjala.
uporedi nju i anetu, otprilike isto godina imaju a aneta ko da joj je mama. :)
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#841 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

uvijanje oko sipke je i jedino sto je naucila izgleda
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#842 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

didžej wrote: lijepa i zgodna zena normalno da ce imati buran ljubavni zivot. ali se ne hvali na sva usta s tim.
i opet ima vrhunsko tijelo zategnuto i njegovano... iako je radjala.
uporedi nju i anetu, otprilike isto godina imaju a aneta ko da joj je mama. :)
Aneta je skoro 10 godina starija od Sindi :)
User avatar
Not My Idea
Posts: 14691
Joined: 15/03/2011 23:12

#843 Re: Veliki Brat 2013

Post by Not My Idea »

Ne pratim toliko koliko vi,
ali po vasim komentarima tamo pola cetnika, jbte. lol


dovragaismajlijiisve.


ona Maja Nikolic nije normalna. Bas bezobrazna zena. Kako veceras u zivom programu kaze da su je molili da udje. To sigurno i jest tacno, ali te se stvari ne govore.
I vidjela sam da je haman Avi govorila nesto da je ljepsa od Natase Bekvalac. lol. wtf?

onoj Sindi se u ocima vidi da je jako pokvarena i prava hinja.

a ušlagiranu ne mogu ni komentarisat.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#844 Re: Veliki Brat 2013

Post by StupskaBitanga »

Ambrozija wrote:
didžej wrote: lijepa i zgodna zena normalno da ce imati buran ljubavni zivot. ali se ne hvali na sva usta s tim.
i opet ima vrhunsko tijelo zategnuto i njegovano... iako je radjala.
uporedi nju i anetu, otprilike isto godina imaju a aneta ko da joj je mama. :)
Aneta je skoro 10 godina starija od Sindi :)
6 ne 10
User avatar
MedenoSrce
Posts: 9975
Joined: 05/07/2010 17:39
Location: Tree house

#845 Re: Veliki Brat 2013

Post by MedenoSrce »

Sindi je ba '78 godiste

a je l' ovo moda koju ona promovise kroz muziku ahahahhaah

majke mi navikla sam se bez smajlija nemojte ih ni vracati
User avatar
dusa_raskopuša
Posts: 23629
Joined: 25/06/2011 18:13
Location: made in PRC

#846 Re: Veliki Brat 2013

Post by dusa_raskopuša »

Didžej se zaljubio. Kako slatko. Dodje mi da zovem 'Sve za ljubav' da ih spoje. xD
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#847 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

StupskaBitanga wrote:
Ambrozija wrote:
didžej wrote: lijepa i zgodna zena normalno da ce imati buran ljubavni zivot. ali se ne hvali na sva usta s tim.
i opet ima vrhunsko tijelo zategnuto i njegovano... iako je radjala.
uporedi nju i anetu, otprilike isto godina imaju a aneta ko da joj je mama. :)
Aneta je skoro 10 godina starija od Sindi :)
6 ne 10
Da, cini mi se da su pricali u kuci da je starija oko 8 godina. Moja greska :)
User avatar
klavirdžija
Posts: 2159
Joined: 24/02/2013 10:38

#848 Re: Veliki Brat 2013

Post by klavirdžija »

dusa_raskopuša wrote:@klavirdžija



Tebi ako je Soraja zanimljiva, sa svojim golim nonama u gegicama i napucenim usnama, ili pak Maja N. sa svojim obimnim poprsjem, ili pak Sindi, sa svojim glupostima, aferim. Petruci je pametniji od njih tri zajedno x 2. Bre, bre! Ho's se pobit'? :P
Pa nije mi Soraja baš nešto zanimljiva, ali nije bitno šta je meni zanimljivo nego prosječnom gledaocu.

Bi ja, ali ne smijem. :P
User avatar
didžej
Posts: 1860
Joined: 26/01/2013 09:35

#849 Re: Veliki Brat 2013

Post by didžej »

MedenoSrce wrote:Sindi je ba '78 godiste

a je l' ovo moda koju ona promovise kroz muziku ahahahhaah

majke mi navikla sam se bez smajlija nemojte ih ni vracati
bas ste ljubomorne.
ne znam koliko vi imate godina ali bih volio da vidim kako izgledate. :)

"ulazim na forum, svuda cuje se sindi...." tralalalallalalla...

laku noc. :)
Ambrozija
Posts: 2845
Joined: 20/01/2010 18:34
Location: Sarajevo

#850 Re: Veliki Brat 2013

Post by Ambrozija »

Not My Idea wrote:Ne pratim toliko koliko vi,
ali po vasim komentarima tamo pola cetnika, jbte. lol


dovragaismajlijiisve.


ona Maja Nikolic nije normalna. Bas bezobrazna zena. Kako veceras u zivom programu kaze da su je molili da udje. To sigurno i jest tacno, ali te se stvari ne govore.
I vidjela sam da je haman Avi govorila nesto da je ljepsa od Natase Bekvalac. lol. wtf?

onoj Sindi se u ocima vidi da je jako pokvarena i prava hinja.

a ušlagiranu ne mogu ni komentarisat.
Da, kako su dosli do toga da je Ava ljepsa od Natase Bekvalac? ahahahah
Locked