Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#8226 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

brazzo19 wrote:Sport 1 njemacki recimo ne bi bio los , svakako je free na satelitu ....

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Sta ce mi kanal koji je besplatan i koji se moze gledati sa najobicnijim resiverom .. A i program im nije neki .. 3 utakmice godisnje .. Ako ce ubacivati nek ubace nesto kvalitetno ali takvog sportskog kanala trenutno nema .. Da bude zamjena ESPN.u
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#8227 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by un1ted »

Ni jedan program nije besplatan. Ako ga ti gledas besplatno na sat resiveru, ne znaci da je u KTV sistemu besplatan.
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#8228 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Pa znam da nije ali ne mogu ga oni uzeti sa resivera i prebaciti oni moraju placati nekome .. A neko je rekao da je dzaba pa ga mogu uzeti .. I to je nikakva zamjena ako ce se neko sa tim zadovoljiti onda nije nikad ni gledao espn nego samo zna da je ukinut program pa hoce da ima isti broj kao prije ..
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#8229 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Na Telemach sam presao pocetkom godine .. Evo mi dosla na vrata neka zena kaze da moram platiti 7.5 KM za 6. i 7. mjesec .. Ja nisam htio kaze hajde bar za 7. mjesec da budes duzan za 6. .. Ma necu reko dodji kasnije .. Samo da je se rijesim .. Jel to prevara ili se treba platiti ?
Ima neku iskaznicu i neki spisak .. A na spisku troje iz moje ulice ka'e a ja znam jos ljudi koji imaju :D
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#8230 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by un1ted »

RTV taksa koju si duzan placati po zakonu BIH.
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#8231 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Po kojem zakonu .. Placa li to iko uopste .. Da gledam te kanale placao bih .. Ovako sta cu placati nesto sto ne gledam :-)
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#8232 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gidra »

Mustang1 wrote:Po kojem zakonu .. Placa li to iko uopste .. Da gledam te kanale placao bih .. Ovako sta cu placati nesto sto ne gledam :-)
To su oni inkasanti, nek' im nisi platio trebao si ih još zatjerat u onu stvar :D ...
I nije to više ona stara RTV taksa, sada bi se kao trebala plaćati taksa za posjedovanje TV prijemnika, i to je bilo vezano za račun BHline (fiksni priključak BHTelekoma), ne znam jel' i sada...
Meni još niko nije dolazio a već godinu dana prošlo kako sam odjavio fiksni telekomov, a do tada sam redovno plaćao...
User avatar
Herr Flick
Posts: 9093
Joined: 02/04/2012 13:00

#8233 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Herr Flick »

Telemach stao na ZD i KS..Izgleda nemaju se namjeru dalje sirit.Lose vam je to :skoljka: :skoljka:
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#8234 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

gidra wrote:
Mustang1 wrote:Po kojem zakonu .. Placa li to iko uopste .. Da gledam te kanale placao bih .. Ovako sta cu placati nesto sto ne gledam :-)
To su oni inkasanti, nek' im nisi platio trebao si ih još zatjerat u onu stvar :D ...
I nije to više ona stara RTV taksa, sada bi se kao trebala plaćati taksa za posjedovanje TV prijemnika, i to je bilo vezano za račun BHline (fiksni priključak BHTelekoma), ne znam jel' i sada...
Meni još niko nije dolazio a već godinu dana prošlo kako sam odjavio fiksni telekomov, a do tada sam redovno plaćao...
Cirkus zivi :D Ja izasao iz kuce ona dosla opet .. Bio otac i on joj platio :D Spomenula nesto ko ne placa ici ce na sud i on platio :D
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8235 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Herr Flick wrote:Telemach stao na ZD i KS..Izgleda nemaju se namjeru dalje sirit.Lose vam je to :skoljka: :skoljka:
jesi siguran?
Koliko ja znam,treba i u RS-u da pocnu sa radom.
A ovaj "zastoj" sto navodis,mislim da je to zbog promjene vlasnika firme u okviru koje posluje Telemach ;) .


Tapatalk 4 Beta
Kpet
Posts: 148
Joined: 04/07/2013 21:27

#8236 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kpet »

Zna li iko koji odjel inspkecije je nadlezan za inspekciju provajdera? Ili ako ima neka druga agencija. RAK?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8237 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

@Telemach,ja i dalje čekam odgovor na pp
User avatar
anonimnaosoba
Posts: 2015
Joined: 05/01/2012 00:01
Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
Contact:

#8238 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by anonimnaosoba »

Telemach wrote:
anonimnaosoba wrote:
The Realist wrote:Kada se prikljucuju usluge Telemacha, ima li kakva opcija da se ne mora prikljucna taksa platiti? Kuca je u pitanju. Hvala.

Sent from Tapatalk
Ovo i mene zanima, nije ugovor problem ako je moguće...

@ Wenger
Premier League kanal se sad emitira samo u Engleskoj, koliko ja znam...
Priključenje na KTV uslugu je potpuno besplatno.
Plaćate utrošeni materijal samo u onom slučaju kada želite posebne instalacije koje iziskuju utrošak materijala više od predviđenog.
:thumbup:

Iza Bajrama ćemo se vjerovatno vidjeti :D
User avatar
plagijator1975
Posts: 2596
Joined: 13/07/2011 23:13

#8239 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by plagijator1975 »

Nejmam interneta, Zenica-Meokušnice. Još neko sa sličnim problemom?

Sent from my Nexus 4 using Tapatalk 4 Beta
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#8240 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Jesi jucer imao ? Jos par frendova se zalilo sa Mokusnica da nema interneta a ja imam ..
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8241 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

@Telemach:
Opet moji frendovi u Mostaru i Busovaci gledali Dinamo na HRT 2 a kod mene taman ekran.
Zasto?
Dokad?
Razlog?
Odgovorite jednom.

Dalje,imate li namjeru ubaciti RTS1,ATV BL,B92,i sl. kanale iz regiona u MMDS platformu?
Halal vam bio RTCG,RTS,OSM,i sl.

Tapatalk 2
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#8242 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

van helsing wrote:@Telemach:
Opet moji frendovi u Mostaru i Busovaci gledali Dinamo na HRT 2 a kod mene taman ekran.
Zasto?
Dokad?
Razlog?
Odgovorite jednom.

Dalje,imate li namjeru ubaciti RTS1,ATV BL,B92,i sl. kanale iz regiona u MMDS platformu?
Halal vam bio RTCG,RTS,OSM,i sl.

Tapatalk 2
To je zato jer korisnici u Sarajevu su budale i placaju istu cijenu za nesto sto nemaju. Tako smatraju u telemachu jer nam to i rade.
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8243 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Pa mogli bi korisnici u Sarajevu udruzit se i pokusati to rijesiti jednom za sva vremena.
Da li sa gospodom iz Telemacha,da li nekim pravnim putem,ne znam.
Ovo sto rade je diskriminacija,ne smijem reci na nacionalnoj osnovi,ali skoro da je tako.
Molim kolegu @telemach da nam odgovori.

Tapatalk 2
User avatar
Telemach
Posts: 16891
Joined: 13/10/2010 14:13

#8244 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Poštovani korisnici,
obavještavamo vas o radnom vremenu za predstojeći praznik Bajram:
08.08.2013. godine neradni je dan za korisničke servise u Sarajevu, Zenici, Visokom i Kaknju.
09.08.2013. godine Showroom BBI radi po skraćenom radnom vremenu i to u periodu od 12:00- 20:00 h., dok će ostali korisnički servisi raditi po ustaljenom radnom vremenu.

Bajram Šerif Muaberk Olsun, želi vam vaš Telemach.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8245 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

van helsing wrote:Pa mogli bi korisnici u Sarajevu udruzit se i pokusati to rijesiti jednom za sva vremena.
Da li sa gospodom iz Telemacha,da li nekim pravnim putem,ne znam.
Ovo sto rade je diskriminacija,ne smijem reci na nacionalnoj osnovi,ali skoro da je tako.
Molim kolegu @telemach da nam odgovori.

Tapatalk 2


odgovoriće u klincu
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8246 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

van helsing wrote:Pa mogli bi korisnici u Sarajevu udruzit se i pokusati to rijesiti jednom za sva vremena.
Da li sa gospodom iz Telemacha,da li nekim pravnim putem,ne znam.
Ovo sto rade je diskriminacija,ne smijem reci na nacionalnoj osnovi,ali skoro da je tako.
Molim kolegu @telemach da nam odgovori.

Tapatalk 2


davno sam ja ovdje na temi napisao da u srednjoj bosni neće zatamnjivati sport na HRT 2 jer će tamo zbog toga revolucija izbiti
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8247 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

zvao ih,oni ne raspolažu tim informacijama da u nekim gradovima nije bio zatamnjen HRT 2,šuplja priča,gade mi se,kažem im da sam siguran da će i za dvije sedmice biti ista priča kad dinamo bude igrao u ligi prvaka,a i danas sto posto kad bude prenos tekme hajduka u evropskoj ligi
Kpet
Posts: 148
Joined: 04/07/2013 21:27

#8248 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kpet »

kakavdanakneiskustvu wrote:gade mi se,
I meni se gade kako lazu i petljaju na korisnickoj liniji. To je nevjerovatno, ono preko granice kad prelazi u uvrede. Imam kvar i oni trvde da ga nemam, jer znaju da je do njih. Bukvalno, osim tog kvara su sve spomenuli, salju majstore ponovo i ponovo, sve osim popravit jer ne mogu. A onda moraju da muljaju i lazu. Nacin na koji to rade prelazi sve granice ljudskog ponasanja, dno dna, sta su sve spremni slagat dok mazanjavaju lovu iz dzepa za uslugu koja nevalja. Dno dna.
User avatar
Kinaski
Posts: 7634
Joined: 08/05/2011 22:52

#8249 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Kinaski »

Jebo vas hrt u hrvaCku pa gledajte
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8250 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Kinaski wrote:Jebo vas hrt u hrvaCku pa gledajte
Zasto psujes? I nije problem HRT kanal.


Tapatalk 4 Beta
Locked