Logosoft
Moderator: Benq
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8201 Re: Logosoft ALL ABOUT
Opet nece fullhd na youtube... video od 4 minute moram gledati preko 10 minuta jer svako malo stane da ucita... jebem ti ovu politiku... najgore sto ne mogu sa posla da zovem, a kasno se vratim...
a speedtest pokazuje 30 Mb/s sa logosoft serverom... joj gluposti...
a speedtest pokazuje 30 Mb/s sa logosoft serverom... joj gluposti...
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#8202 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kod mene se konekcija popravila, to su imali neke privremene probleme. Ne znam koliko je trajalo, otiš'o sam odspavati turu popodne, pa je i komp. pajkio par sati. U međuvremenu su podmazali optičke kablove za wireless, pa sve fercera
@Qler - dosta raje se tužilo na YT i problem je bio u internetskom protokolu. Pretraži starije postove, mislim da se o tome raspravljalo u temi BH Telecom. Ako ti SpeedTest pokazuje punu brzinu, mora biti neki problem na relaciji YT-komp, mada nikad ne reci nikad ...
@Qler - dosta raje se tužilo na YT i problem je bio u internetskom protokolu. Pretraži starije postove, mislim da se o tome raspravljalo u temi BH Telecom. Ako ti SpeedTest pokazuje punu brzinu, mora biti neki problem na relaciji YT-komp, mada nikad ne reci nikad ...
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8203 Re: Logosoft ALL ABOUT
To je izgleda neki kod tebe problem ja svaki dan gledam skoro nešto na youtube i to na 1080hd.Qler wrote:Opet nece fullhd na youtube... video od 4 minute moram gledati preko 10 minuta jer svako malo stane da ucita... jebem ti ovu politiku... najgore sto ne mogu sa posla da zovem, a kasno se vratim...
a speedtest pokazuje 30 Mb/s sa logosoft serverom... joj gluposti...
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8204 Re: Logosoft ALL ABOUT
To je izgleda nešto kod tebe, ja skoro svaki dan nnešto gledam na youtube i to na 1080hd, bez ikakvih prekida i trzanja.Qler wrote:Opet nece fullhd na youtube... video od 4 minute moram gledati preko 10 minuta jer svako malo stane da ucita... jebem ti ovu politiku... najgore sto ne mogu sa posla da zovem, a kasno se vratim...
a speedtest pokazuje 30 Mb/s sa logosoft serverom... joj gluposti...
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8205 Re: Logosoft ALL ABOUT
A ne znam sta moze biti do mene, na IE, FF, Chrome i Operi, plus na mobitelima i tabletu. Znaci i direktno sa routera i preko wifi-a je problem...
Veze nemam sta bi moglo biti do mene.
Usput, primjetio sam da mi cudno otvara gsmarena.com na dekstopu, i isto na svim browserima. Cistio kukije, history i ostale zezancije, i dalje ne otvara dobro. Samo kao da tekst otvara, nema slika, nema stranica forme... veze nemam ni to do cega je
Veze nemam sta bi moglo biti do mene.
Usput, primjetio sam da mi cudno otvara gsmarena.com na dekstopu, i isto na svim browserima. Cistio kukije, history i ostale zezancije, i dalje ne otvara dobro. Samo kao da tekst otvara, nema slika, nema stranica forme... veze nemam ni to do cega je
- mokra_carapa
- Posts: 335
- Joined: 15/12/2009 11:52
- Location: Lociran!
#8206 Re: Logosoft ALL ABOUT
ja sam ubacio TL-WR940N wireless i nisam nikad imao problema sa internetom, a pogotovo YT i sl.
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8207 Re: Logosoft ALL ABOUT
kod mene je 842ND tp-link i D-link dir-600 kao repeater nije bilo problema dok nisam presao na ovaj logo trio. Fakat, dok nisu ovo dirali bilo super...
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8208 Re: Logosoft ALL ABOUT
ZXHN H367N.
Dobih danas ovaj router umjesto Zyxela al ne mogu ući u postavke. user/user nije, ako neko zna kako ući molio bih pomoć.
Dobih danas ovaj router umjesto Zyxela al ne mogu ući u postavke. user/user nije, ako neko zna kako ući molio bih pomoć.
-
AlanQuler
- Posts: 23
- Joined: 26/10/2012 16:00
#8209 Re: Logosoft ALL ABOUT
http://www.mtel.ba/article/2232
Četnici kupili Logosoft.
Od mene imaju LOGOUT! Velika šteta....prelazim na telemach. Ne dam DoDicku pare.
Četnici kupili Logosoft.
Od mene imaju LOGOUT! Velika šteta....prelazim na telemach. Ne dam DoDicku pare.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8210 Re: Logosoft ALL ABOUT
Dobar si finansiraj Srbiju, a vidim novi si na forumu.AlanQuler wrote:http://www.mtel.ba/article/2232
Četnici kupili Logosoft.
Od mene imaju LOGOUT! Velika šteta....prelazim na telemach. Ne dam DoDicku pare.
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8211 Re: Logosoft ALL ABOUT
Eh kad sam ja vama ovdje davno pisao kako znam provjereno da su djevojke sa bivšeg LoL šaltera (BBI centru) poslane u mtel na "edukaciju" i "instrukcije" vi niste vjerovali...eto sada i zvanično! Nadam se iskreno da planiraju postati konkurencija TM-u prije svega jer od telecoma nije teško biti bolji realno! 
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8212 Re: Logosoft ALL ABOUT
To ti niko ne zna. Nedaju te podatke da nebi prckali korisnici po postavkama. Kad sam htio te podatke da promijenim wifi sifru obratio se ljuski dao joj kontakt podatke i oni me sutradan zvali. Promijenio sifru u centrali izuzetno ljudazan tehnicar (ili kako se vec zove ).afannedim wrote:ZXHN H367N.
Dobih danas ovaj router umjesto Zyxela al ne mogu ući u postavke. user/user nije, ako neko zna kako ući molio bih pomoć.
Doduse to sam vec pisao ovdje prije 5 mjeseci.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8213 Re: Logosoft ALL ABOUT
E jbg u Zyxel sam ulazio normalno.MTV wrote:To ti niko ne zna. Nedaju te podatke da nebi prckali korisnici po postavkama. Kad sam htio te podatke da promijenim wifi sifru obratio se ljuski dao joj kontakt podatke i oni me sutradan zvali. Promijenio sifru u centrali izuzetno ljudazan tehnicar (ili kako se vec zove ).afannedim wrote:ZXHN H367N.
Dobih danas ovaj router umjesto Zyxela al ne mogu ući u postavke. user/user nije, ako neko zna kako ući molio bih pomoć.
Doduse to sam vec pisao ovdje prije 5 mjeseci.
-
AlanQuler
- Posts: 23
- Joined: 26/10/2012 16:00
#8214 Re: Logosoft ALL ABOUT
afannedim wrote:Dobar si finansiraj Srbiju, a vidim novi si na forumu.AlanQuler wrote:http://www.mtel.ba/article/2232
Četnici kupili Logosoft.
Od mene imaju LOGOUT! Velika šteta....prelazim na telemach. Ne dam DoDicku pare.
Koliko vidim Telemach je vlasništvo Kohlberg Kravis Roberts & Co (USA) ili griješim? Kako misliš Srbiju?
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8215 Re: Logosoft ALL ABOUT
Jel ti drago? (ovo neshvacaj ozbiljno samo se zezam)Maharadza wrote:Eh kad sam ja vama ovdje davno pisao kako znam provjereno da su djevojke sa bivšeg LoL šaltera (BBI centru) poslane u mtel na "edukaciju" i "instrukcije" vi niste vjerovali...eto sada i zvanično! Nadam se iskreno da planiraju postati konkurencija TM-u prije svega jer od telecoma nije teško biti bolji realno!
Jbg i ja bi se dao prodati za dobru cijenu al nema ponuda
Biznis je biznis al mislim da SK ubrzo napusta Logosoft. (SK 1, SK2, SK 3, SK GOLF, ultra, mini, Lov i ribolov).
Vec smo ostali bez b92. Sad ce netko reci otkud veze taj kanal ima. B92 uredno se emituje kao i PRVA na telemachu i oni nedaju ta dva kanala nijednom operateru u BiH. Al nitko nemari za njih jer nisu sportski.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8216 Re: Logosoft ALL ABOUT
Nebitno hajd, drugo mene zanima I ja sam prezadovoljan Logosoftom.AlanQuler wrote:afannedim wrote:Dobar si finansiraj Srbiju, a vidim novi si na forumu.AlanQuler wrote:http://www.mtel.ba/article/2232
Četnici kupili Logosoft.
Od mene imaju LOGOUT! Velika šteta....prelazim na telemach. Ne dam DoDicku pare.
Koliko vidim Telemach je vlasništvo Kohlberg Kravis Roberts & Co (USA) ili griješim? Kako misliš Srbiju?
-
didgeridoo
- Posts: 1738
- Joined: 26/06/2006 13:50
- Location: ...za dobro ili lose
#8217 Re: Logosoft ALL ABOUT
by didgeridoo » 19/12/2013 17:41
Jutros potpisani papiri o kupovini logosofta od strane mtela. Mora jos proci konkurencijsko vijece ali je to formalnost.
by didgeridoo » 19/12/2013 17:46
Vrlo jak lik iz iptv branse. Preuzimanje se ocekuje za nekih godinu dana.
Postby afannedim » 20/12/2013 09:01
Korisnici telemacha i ostalih koji veze nemaju sa LOL-om i pišu nebuloze, jesi se to ti pronašao u tome. Mislite da je Faruk T. toliko lud da se proda nekim tamo m-telima iili bilo kome.

Jutros potpisani papiri o kupovini logosofta od strane mtela. Mora jos proci konkurencijsko vijece ali je to formalnost.
by didgeridoo » 19/12/2013 17:46
Vrlo jak lik iz iptv branse. Preuzimanje se ocekuje za nekih godinu dana.
Postby afannedim » 20/12/2013 09:01
Korisnici telemacha i ostalih koji veze nemaju sa LOL-om i pišu nebuloze, jesi se to ti pronašao u tome. Mislite da je Faruk T. toliko lud da se proda nekim tamo m-telima iili bilo kome.
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8218 Re: Logosoft ALL ABOUT
Da pripremim kokice ako ce se neko pocet prepirat?

- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8219 Re: Logosoft ALL ABOUT
I ja isto
. I koju pivu pripremiti 
Last edited by afannedim on 13/01/2015 20:36, edited 1 time in total.
-
AlanQuler
- Posts: 23
- Joined: 26/10/2012 16:00
#8220 Re: Logosoft ALL ABOUT
http://www.mtel.ba/article/2232didgeridoo wrote:by didgeridoo » 19/12/2013 17:41
Jutros potpisani papiri o kupovini logosofta od strane mtela. Mora jos proci konkurencijsko vijece ali je to formalnost.
by didgeridoo » 19/12/2013 17:46
Vrlo jak lik iz iptv branse. Preuzimanje se ocekuje za nekih godinu dana.
Postby afannedim » 20/12/2013 09:01
Korisnici telemacha i ostalih koji veze nemaju sa LOL-om i pišu nebuloze, jesi se to ti pronašao u tome. Mislite da je Faruk T. toliko lud da se proda nekim tamo m-telima iili bilo kome.
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8221 Re: Logosoft ALL ABOUT
Postaje gusto, velika gužva u šesnestercu

-
didgeridoo
- Posts: 1738
- Joined: 26/06/2006 13:50
- Location: ...za dobro ili lose
#8222 Re: Logosoft ALL ABOUT
nikakvo svadjanje vec samo dokaz da neki pisu budalastine 
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
- mokra_carapa
- Posts: 335
- Joined: 15/12/2009 11:52
- Location: Lociran!
#8224 Re: Logosoft ALL ABOUT
Mene kao građanina interesuje usluga/cijena/kvalitet. Hoće li to biti ovaj ili onaj nije mi toliko bitno. Koristio sam HS jedno vrijeme i nema gorih po pitanju usluge. LOL koristim već 7-8 godina i 
-
AlanQuler
- Posts: 23
- Joined: 26/10/2012 16:00
#8225 Re: Logosoft ALL ABOUT
Mene bi to interesovalo da sam u noramlnoj državi. ovde to odavno nije bitno...Gazprom, M:tel to su samo moderni načini ratovanja. Taman posla da se od mog PDV-a puni budžet genociteta!mokra_carapa wrote:Mene kao građanina interesuje usluga/cijena/kvalitet. Hoće li to biti ovaj ili onaj nije mi toliko bitno. Koristio sam HS jedno vrijeme i nema gorih po pitanju usluge. LOL koristim već 7-8 godina i
