JavierBosnia wrote:amar1994 wrote:
sto se mene tice volio bi nesto poput autozonea/pepboysa i slicno

i inace nesto novo,ovo sve ista roba se vrti,svi trzni centri sve isto
Da li bi ti meni vjerovao da Sarajevo glavni grad, veliki grad u svim bojama i lakovima drže samo 2 vrste sprejeva ili RenCo ili ColorMax (čitaj smeće)
Motip, DupliColor, ColorMatic (iole kvalitetniji) ne postoje u Sarajevu (sem OBI - duplicolor)
Ne postoje. Citam u Srbiji na jednom forumu u nekim tako malim gradovima imaju ove bolje proizvodjace mi nemamo. Ponuda za nekim stvarima nam je očajna.
I ovom prilikom ako neko zna gdje sem Obija ima kupiti neke od tih proizvodjaca nek javi, osevapit ce se.
Naravno da ti vjerujem,ne isplati se nabavljat,samo se najjeftinije trazi
Tako je i sa odjecom/obucom i hranom,ima smece,los kvalitet i ima preskupo,nema ono u sredini,ne isplati se,nema brojeva tena 46,47 ,ne isplati se nabavljat,niko ne kupuje...
Apoteka,imate li ovu kremu,nemamo ne isplati se nabavljat...
Ima na ebay,samo niko ne salje
