
Šta trenutno čitate?
Moderator: Chloe
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#8202 Re: Šta trenutno čitate?
Evo o ovome: http://www.goodreads.com/book/show/7932 ... earch=true
Nekad sam pokušao da to pročitam, ali nešta me pomelo. Možda bi se to moglo ponovo staviti na listu za čitanje
Nekad sam pokušao da to pročitam, ali nešta me pomelo. Možda bi se to moglo ponovo staviti na listu za čitanje
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#8203 Re: Šta trenutno čitate?
Možda nešta ovako: https://www.laguna.rs/a37_autor_robert_ ... aguna.html
Upiši "Robert Jordan Knjige" u Google i dobićeš kamaru rezultata.
Ako želiš E-Knjige, imaš kod mene komplet serijal "Točak vremena": LINK.
Upiši "Robert Jordan Knjige" u Google i dobićeš kamaru rezultata.
Ako želiš E-Knjige, imaš kod mene komplet serijal "Točak vremena": LINK.
- Truba
- Posts: 93823
- Joined: 17/03/2004 09:36
- Location: Vizantija
- Grijem se na: Plin i struju
- Horoskop: Vodolija
- Contact:
#8204 Re: Šta trenutno čitate?
neke knjige su iz dva dijela 
-
saga
- Posts: 1180
- Joined: 14/05/2007 22:23
#8205 Re: Šta trenutno čitate?
orada, dodje 14 knjiga + neki dodaci
Nevjerovatno kako mi knjige drze paznju... ma sta drze, traze je
Cak se borim i sa mucninama u prevozu dok citam, jer skoro pa svaki slobodan trenutak provodim citajuci
Nevjerovatno kako mi knjige drze paznju... ma sta drze, traze je
Cak se borim i sa mucninama u prevozu dok citam, jer skoro pa svaki slobodan trenutak provodim citajuci
- Praetorious
- Posts: 1806
- Joined: 07/09/2012 07:07
- Contact:
#8206 Re: Šta trenutno čitate?
Imam -> LINKMilloni wrote:@Praetorius imaš li slučajno Ljubavnika od M.Duras?
Imam dosta razne literature, serija i drugih stvari na forumu, pa pogledaj ima li šta osim traženog da ti treba.
-
pajo_sl
- Posts: 33
- Joined: 13/11/2012 04:47
- Contact:
#8207 Re: Šta trenutno čitate?
Evald Flisar: 1000 i jedan put.
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#8209 Re: Šta trenutno čitate?
Čitala sam Povratak od iste autorice i
je pa sam pretpostavila da bi i ta mogla biti dobra. Javim 
- Afanasi_94
- Posts: 2349
- Joined: 21/06/2013 00:19
- Location: Са.
#8210 Re: Šta trenutno čitate?
Pročitaj Povratak svakako, to mi je jedna od boljih knjiga, pročitana davno ali baš pamtim...a rijetke su one knjige koje se pamteMilloni wrote:E meni povratak stoji godinama nikako da dođe na red, kupila sam i Nit ni to nisam pročitala.Afanasi_94 wrote:Čitala sam Povratak od iste autorice ije pa sam pretpostavila da bi i ta mogla biti dobra. Javim
- Adem_
- Posts: 149
- Joined: 16/06/2014 21:32
#8211 Re: Šta trenutno čitate?
Pronadoh na tavanu Braca Karamazovi od Dostojevskog. Nisam je nikad procitao pa da vas pitam je li dobra knjiga? 
- nacho_
- Posts: 754
- Joined: 21/02/2008 23:03
#8212 Re: Šta trenutno čitate?
Dalton Trumbo - Johnny Got His Gun 
- merjema
- Posts: 59
- Joined: 13/09/2008 13:31
#8213 Re: Šta trenutno čitate?

Trenutno, i moram reći da je odlična.
- Pooll
- Posts: 4980
- Joined: 01/08/2003 00:00
- Location: Sarajevo
- Contact:
#8215 Re: Šta trenutno čitate?
Meni je slijedeća na reduDamir0406 wrote:
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#8216 Re: Šta trenutno čitate?
Meni je ona jedna od drazih, a procitao sam je davno, kao srednjoskolac, nakon sto sam za nju saznao citajuci Mi djeca s Kolodvora Zoo.Pooll wrote:Meni je slijedeća na reduDamir0406 wrote:
-
Juliuscezar
- Posts: 6717
- Joined: 11/05/2014 23:47
#8217 Re: Šta trenutno čitate?
Nesto sam otegao Zaveru Makijaveli,
Ima li neko od Paul Ekman- Laganje ?
Ima li neko od Paul Ekman- Laganje ?
- sadmire
- Posts: 2401
- Joined: 28/01/2008 15:38
- Location: zemlja galebova
#8218 Re: Šta trenutno čitate?
Mika Oklopdžić-CA blues, odlična knjiga o vise manje hipijevskom zivotu u Kaliforniji sedamdesetih godina proslog vijeka. Prvi dio koji se desava u San Francisku mi se vise svidio od drugog koji dosta podsjeca na Keruacov Na cesti, ali to ne utice na ukupan dojam i njen kvalitet. Preporucujem.
- Hajvan
- Posts: 9637
- Joined: 25/10/2008 13:21
- Location: SaraJovo
#8219 Re: Šta trenutno čitate?
sadmire wrote:Mika Oklopdžić-CA blues, odlična knjiga o vise manje hipijevskom zivotu u Kaliforniji sedamdesetih godina proslog vijeka. Prvi dio koji se desava u San Francisku mi se vise svidio od drugog koji dosta podsjeca na Keruacov Na cesti, ali to ne utice na ukupan dojam i njen kvalitet. Preporucujem.
Big Sur
Van Morison , "Snow in San Anselmo"
i fakat pade dok su slušali pjesmu
-
vazna
- Posts: 512
- Joined: 19/10/2012 22:56
#8220 Re: Šta trenutno čitate?
Evo procitao sam i Mama Leone i sjetio sam se tvog posta. Bolja mi je Dvori od Oraha ali i Mama Leone je odlicna knjiga. Moram priznati da odavno nisam procitao bolju kratku pricu od "Betlehem nije daleko", bas me prica nekako rastuzila.doktor78 wrote:vazna wrote:Upravo zavrsio Dvori od oraha i mogu reci da sam odusevljen, nisam vjerovao da neko moze onako dobro opisati veliki broj ljudi i njihovu psihu a da knjiga ni jednog trenutka ne bude dosadna. Ovo mi je prva Jergoviceva knjiga i sa nestrpljenjem cekam da procitam i druge.![]()
Počeo si sa najboljom (po mom ukusu) iz njegovog opusa. Sljedeće ćeš takođe gutati
-
Romanija
- Posts: 2563
- Joined: 02/10/2008 15:56
- Location: Brexitland
-
Ali-sa
- Posts: 785
- Joined: 22/06/2013 16:05
#8222 Re: Šta trenutno čitate?
Danas sam pročitala od N.B.H "Osluhni zašto plače"...srednje dobra knjiga.
- dakine
- Posts: 692
- Joined: 09/01/2013 13:26
- Location: strogi centar
#8224 Re: Šta trenutno čitate?
Ima li neko preporuciti neku historijsku knjigu, perioda drugog svijetskog rata...? 
-
Eborg
- Posts: 10629
- Joined: 20/09/2006 20:58
- Location: Tamo gdje je Sunce,tamo gdje su zvijezde...
#8225 Re: Šta trenutno čitate?
Uzmi bilo sta od Sven Hassela.



