Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
-
Mustang1
- Posts: 29960
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8201 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Imas filmova po 700 MB ..Odnosno vecina su ili 700 MB ili 1.4 GB
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8202 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
casper_ wrote:uzima i ona odnedavno, mescinidoff wrote:Intesaarshavin wrote:Koja ono banka ne uzima proviziju?
u zenici ne uzima
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#8203 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Nisam pratio zadnjih par stranica , samo da pitam jesu li se oglasili iz telemacha povodom gasenja ESPN kanala tj. namjeravaju li pustiti neki drugi sportski kanal kao zamjenu za ovaj sto ne radi vise ??
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66020
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8204 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
brazzo19 wrote:Nisam pratio zadnjih par stranica , samo da pitam jesu li se oglasili iz telemacha povodom gasenja ESPN kanala tj. namjeravaju li pustiti neki drugi sportski kanal kao zamjenu za ovaj sto ne radi vise ??
Nisu koliko sam ja upratio
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#8205 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
DVD rip oko 0.7-1.4GB. Dok hd rip ili blueray rip ima 4gb do 15gb.kazo wrote:Kada stavite neki film da se snima koliko vam to GB zauzme ?
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
-
febo_acm
- Posts: 10317
- Joined: 10/02/2009 17:00
- Location: SARAJEVO
#8206 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
DVD rip oko 0.7-1.4GB. Dok hd rip ili blueray rip ima 4gb do 15gb.kazo wrote:Kada stavite neki film da se snima koliko vam to GB zauzme ?
Sent from my GT-I9505 using Tapatalk 2
-
kazo
- Posts: 1695
- Joined: 08/03/2012 19:57
#8207 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
ima li jos neko problema sa internetom? i sta da radim kad mi zaposta resiver? iskljucim iz struje, ali opet isto
-
The Realist
- Posts: 6776
- Joined: 31/03/2006 11:46
- Location: Sarajevo
#8208 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kada se prikljucuju usluge Telemacha, ima li kakva opcija da se ne mora prikljucna taksa platiti? Kuca je u pitanju. Hvala.
Sent from Tapatalk
Sent from Tapatalk
- Telemach
- Posts: 16891
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8209 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Poštovani korisnici MMDS usluge,
Obavještavamo vas da će od danas 05.08. tekuće godine, u programsku šemu MMDS televizije biti uvršten kanal Prva TV.
Da biste pratili program Prve TV molimo vas da preskenirate Transponder 3.
Obavještavamo vas da će od danas 05.08. tekuće godine, u programsku šemu MMDS televizije biti uvršten kanal Prva TV.
Da biste pratili program Prve TV molimo vas da preskenirate Transponder 3.
- Telemach
- Posts: 16891
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8210 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Poštovani korisnici,
u cilju unapređenja MMDS usluge danas tokom dana biće izvršeno prebacivanje signala 6-tog Transpondera na MMDS-u. Nakon ove promijene korisnici MMDS usluge dobiće bolji kvalitet slike kao i stabilnost sistema MMDS-a.
Korisnici Deltaline recievera prilikom prebacivanja kanala neophodno je da manuelno aktiviraju subtitlove na svojim daljinskim upravljačima, na svim kanalima osim Sport Klub +, VH1 Adria, VH1 Classics.
Kanali 6-TS:
Sport Klub +
CBS Reality
VH1 Adria
Eurosport 2
Universal Channel
Viasat History
TV1000 / Playboy
Viasat Explorer
Fish&Hunting
SciFi
VH1 Classics
Discovery ID
u cilju unapređenja MMDS usluge danas tokom dana biće izvršeno prebacivanje signala 6-tog Transpondera na MMDS-u. Nakon ove promijene korisnici MMDS usluge dobiće bolji kvalitet slike kao i stabilnost sistema MMDS-a.
Korisnici Deltaline recievera prilikom prebacivanja kanala neophodno je da manuelno aktiviraju subtitlove na svojim daljinskim upravljačima, na svim kanalima osim Sport Klub +, VH1 Adria, VH1 Classics.
Kanali 6-TS:
Sport Klub +
CBS Reality
VH1 Adria
Eurosport 2
Universal Channel
Viasat History
TV1000 / Playboy
Viasat Explorer
Fish&Hunting
SciFi
VH1 Classics
Discovery ID
-
Wenger
- Posts: 120
- Joined: 23/01/2007 02:05
- Location: na drugom spratu
#8211 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
mrsko mi traziti da li je pricano o tome ili ne ali ako neko zna: sta je sa Premier League HD kanalom na Telemachu? da li je zauvijek ugasen ili ce se vratiti sa pocetkom sezone? hvala
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#8212 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ovo i mene zanima, nije ugovor problem ako je moguće...The Realist wrote:Kada se prikljucuju usluge Telemacha, ima li kakva opcija da se ne mora prikljucna taksa platiti? Kuca je u pitanju. Hvala.
Sent from Tapatalk
@ Wenger
Premier League kanal se sad emitira samo u Engleskoj, koliko ja znam...
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#8213 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Telemach wrote:Poštovani korisnici MMDS usluge,
Obavještavamo vas da će od danas 05.08. tekuće godine, u programsku šemu MMDS televizije biti uvršten kanal Prva TV.
Da biste pratili program Prve TV molimo vas da preskenirate Transponder 3.
Pa ima li nekad nesto i za analogni?
-
Wenger
- Posts: 120
- Joined: 23/01/2007 02:05
- Location: na drugom spratu
#8214 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
znaci ove sezone ga neće biti na Telemachu? SUper, Logosoft here I come ...
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#8215 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kol'ko ja vidim na Logosoftovoj stranici, nemaju ga ni oni...Wenger wrote:znaci ove sezone ga neće biti na Telemachu? SUper, Logosoft here I come ...
-
Wenger
- Posts: 120
- Joined: 23/01/2007 02:05
- Location: na drugom spratu
#8216 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
nemju istina, ali imaju SportKlub i Arenu...mene je dosada ovaj Premier League kanal drzao na Telemachu (nije da sam nesto nezadovoljan vec se cjenovno mogu bolje uklopiti sa logosoftom)
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#8217 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Naravno, svako gleda kako će se uklopiti u nešto što mu odgovara, ako ti je Logosoft dostupan, idi, i ja bih, al' džaba kad mi nisu dostupni...
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8218 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Lijepo. Hvala. A sta je sa B92 ? Lijep pozdrav.Telemach wrote:Poštovani korisnici MMDS usluge,
Obavještavamo vas da će od danas 05.08. tekuće godine, u programsku šemu MMDS televizije biti uvršten kanal Prva TV.
Da biste pratili program Prve TV molimo vas da preskenirate Transponder 3.
Btw,@telemach imas li ti godisnji
Tapatalk 2
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#8219 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
A planirate li ubaciti nesto umjesto ESPN programa ?
- Don Zivconi
- Posts: 1242
- Joined: 08/03/2011 09:09
- Location: Pitaj Druga TiTa
-
brazzo19
- Posts: 3275
- Joined: 25/09/2008 13:43
#8222 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Sport 1 njemacki recimo ne bi bio los , svakako je free na satelitu ....
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
- Pitarrr82
- Posts: 11865
- Joined: 01/03/2011 14:17
- Location: Lovely jubbly land...
#8223 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
brazzo19 wrote:Sport 1 njemacki recimo ne bi bio los , svakako je free na satelitu ....
Sent from my GT-I9000 using Tapatalk 2
Treba valjda ako ce nesto ubaciti da ubace nesto sto ce zamijeniti ono sto je ESPN nudio, Sport1, barem taj obicni sigurno to ne nudi...
- Telemach
- Posts: 16891
- Joined: 13/10/2010 14:13
#8224 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Priključenje na KTV uslugu je potpuno besplatno.anonimnaosoba wrote:Ovo i mene zanima, nije ugovor problem ako je moguće...The Realist wrote:Kada se prikljucuju usluge Telemacha, ima li kakva opcija da se ne mora prikljucna taksa platiti? Kuca je u pitanju. Hvala.
Sent from Tapatalk
@ Wenger
Premier League kanal se sad emitira samo u Engleskoj, koliko ja znam...
Plaćate utrošeni materijal samo u onom slučaju kada želite posebne instalacije koje iziskuju utrošak materijala više od predviđenog.
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8225 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Telemach wrote:Poštovani korisnici,
u cilju unapređenja MMDS usluge danas tokom dana biće izvršeno prebacivanje signala 6-tog Transpondera na MMDS-u. Nakon ove promijene korisnici MMDS usluge dobiće bolji kvalitet slike kao i stabilnost sistema MMDS-a.
Korisnici Deltaline recievera prilikom prebacivanja kanala neophodno je da manuelno aktiviraju subtitlove na svojim daljinskim upravljačima, na svim kanalima osim Sport Klub +, VH1 Adria, VH1 Classics.
Kanali 6-TS:
Sport Klub +
CBS Reality
VH1 Adria
Eurosport 2
Universal Channel
Viasat History
TV1000 / Playboy
Viasat Explorer
Fish&Hunting
SciFi
VH1 Classics
Discovery ID
Telemach wrote:Poštovani korisnici MMDS usluge,
Obavještavamo vas da će od danas 05.08. tekuće godine, u programsku šemu MMDS televizije biti uvršten kanal Prva TV.
Da biste pratili program Prve TV molimo vas da preskenirate Transponder 3.
RESPECT sve POHVALE
A kako stvari stoje NISTA od "b92"van helsing wrote: A sta je sa B92 ?
