Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
van helsing wrote:Ja to gledam ovako...
Kakve veze ima RAK sa tim sto kablovske kuce postuju zakone djelomicno?
Sada govorimo o Telemachu,sutra ce to biti neko treci.
Ako neka tv kuca/stanica iz regiona nije obezbijedila autorska prava za distribuciju odredjenog programa za teritoriju BiH,ili ako je RAK izdao neku uredbu kojom se zabranjuje emitovanje odredjenog programa,zasto se to postuje samo u kantonu Sarajevo?
Zasto se taj zakon/uredba samo provodi u kantonu Sarajevo?
Neke godine,mislim da je bilo svjetsko prvenstvo u fudbalu,tada je bio Elob,HRT je redovno bio zatamnjen za vrijeme utakmice,dok recimo u Visokom,Kiseljaku,Zenici i sl.je isao sasvim normalno.
Kako sad to,u kantonu Sarajevo se mora zatamnit,a u Ze-Do ili SB kantonu ne?
A sada vidimo da Telemach takodje ne postuje ta pravila. Sprovodi ih samo gdje smije.
Dajte jednom za sva vremena neka se rijesi to u svim kablovskim kucama,ne samo Telemach.
Ja ne zelim placati pretplatu za nesto sto nemam.
Ili pustite kanal da gledamo sve sto nudi,ili ga maknite da ga nema nikako.
Ovako nije ok,pogotovo nije ok jednom dijelu korisnika zatamnit ekran,a drugima ne.
A ista firma.
Tapatalk 2
već sam pisao,RAK dopušta onim kabl. operatorima koji signal HRT mogu hvatati zemaljskim putem da ne moraju zatamniti sport na HRT,zbog čega,to oni znaju,problem je kako to da se u srednjoj bosni normalno hvata signal javnog servisa susjedne države
van helsing wrote:Ja to gledam ovako...
Kakve veze ima RAK sa tim sto kablovske kuce postuju zakone djelomicno?
Sada govorimo o Telemachu,sutra ce to biti neko treci.
Tapatalk 2
Ne interesuje mene to, vec cinjenica da neko u Zepcu ima signal HRT-a a ja u Zavidovicima par kilometara dalje nemam sa obicnom antenom. Kada dodje (recimo) telemach, on ce u zepcu pustati signal HRT-a a meni u Zavidovicima ce ga blokirati. Zar to nije diskriminacija !?
normalno da jeste,ali nije to sve do Telemacha nego i do RAK-a koji dopušta da u žepču vjerovatno postoji nekakav predajnik ili šta več koji reemitira signal HRT
Jazzer i Mustang, zasto trolate temu i ljudima pristajete na muku?
Pita li se RAK odkud signal Hrt tv u SB?
Mnogo je tu nekih nelogicnosti.
Jedni kazu da moraju zatamnit ekran, jer tv stanica nema dozvolu ili prava za emitovanje odredjenog programskog sadrzaja za teritorij BiH. Drugi kazu gdje ima mogucnost prijema signala zemaljskim putem, tu ne moraju zatamnit. Treci opet kazu da je doticna tv stanica trazila da se ne emituje neki programski sadrzaj. Cetvrti opet se pozivaju na neku uredbu koju su zaprimili od RAK-a,pa moraju zatamnit.
Onda se pojavi neka domaca tv stanica koja salje dopis da se mora zatamnit na nekoj regionalnoj tv stanici neki programski sadrzaj.
Mislim, mnogo nekakvih zavrzlama, mutno mi to nekako.
Ne znam mozemo li se pozvati na zakon o zastiti potrosaca,ne zelim da placam nesto sto ne mogu da gledam, a plus nekim korisnicima se zatamnjuje a nekima ne.
"Poštovani,
Espn America i ESPN America HD su kanali koji se više ne emituju u Europi. Navedeni kanal Sport1US ne ide nikako u našem sistemu. O novododanim kanalima bićete blagovremeno obaviješteni."
Odgovor Telemach-a, ko ono rece da je Sport1US ubacen u digitalni paket ili slicno?
Pitarrr82 wrote:"Poštovani,
Espn America i ESPN America HD su kanali koji se više ne emituju u Europi. Navedeni kanal Sport1US ne ide nikako u našem sistemu. O novododanim kanalima bićete blagovremeno obaviješteni."
Odgovor Telemach-a, ko ono rece da je Sport1US ubacen u digitalni paket ili slicno?
kanal je bio pušten umjesto ESPN America HD, ali su ga ukinuli.
Koja je šifra za D3GO 18+ kanale??
Probao sam: 1111, 0000, 1234, 4321. Ništa od navedenog ne prolazi. Šifra nije nikad mijenjana sa korisničke strane a ne znam koja je po default-u.
Posmatrac_007 wrote:Koja je šifra za D3GO 18+ kanale??
Probao sam: 1111, 0000, 1234, 4321. Ništa od navedenog ne prolazi. Šifra nije nikad mijenjana sa korisničke strane a ne znam koja je po default-u.
Nema default šifre, nakon registracije i prvog ulaska si morao postaviti šifru...