Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8151 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Pazi ovo, sad yify torrent gone girl skida cca 30kB/s... smijesno... seedova ima preko nekoliko hiljada.. ni na jednom od 3 mobitela ne moze youtube ni na 1080 ni 720p... steka, par sekundi ide pa buffering, i tako citav video...ugasen STB, a router je 300N tako da nije ni do njega, mobiteli su isto N standard... kako god, ovo za obecanih minimalnih 24Mb/s je katastrofa trenutno. Zvao sam ih, kao trebam se strpiti 24-48 sati dok se sve "poslozi" u sistemu... hajde da i to sacekam pa da vidimo dokle ce...
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8152 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Qler wrote:Pazi ovo, sad yify torrent gone girl skida cca 30kB/s... smijesno... seedova ima preko nekoliko hiljada.. ni na jednom od 3 mobitela ne moze youtube ni na 1080 ni 720p... steka, par sekundi ide pa buffering, i tako citav video...ugasen STB, a router je 300N tako da nije ni do njega, mobiteli su isto N standard... kako god, ovo za obecanih minimalnih 24Mb/s je katastrofa trenutno. Zvao sam ih, kao trebam se strpiti 24-48 sati dok se sve "poslozi" u sistemu... hajde da i to sacekam pa da vidimo dokle ce...
Obično i jeste tako, iz nekog glupog razloga treba da se mašina razradi i postigne radnu temperaturu. Naravno, želim da to i bude tako, ako ne mam icu im redom!
User avatar
karanana
Posts: 50771
Joined: 26/02/2004 00:00

#8153 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by karanana »

gdje tacno u imortanu im je poslovni prostor?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8154 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

karanana wrote:gdje tacno u imortanu im je poslovni prostor?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
na spratu nemožeš promašiti pult i ogromni natpis LOGOSOFT
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8155 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

afannedim wrote:
karanana wrote:gdje tacno u imortanu im je poslovni prostor?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
na spratu nemožeš promašiti pult i ogromni natpis LOGOSOFT
I šta rade ti sa sprata, nude masažu ili?
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8156 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Sakazulu wrote:
afannedim wrote:
karanana wrote:gdje tacno u imortanu im je poslovni prostor?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
na spratu nemožeš promašiti pult i ogromni natpis LOGOSOFT
I šta rade ti sa sprata, nude masažu ili?
Ih da ti je znati. :) :)
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8157 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Kako god, ja ni juce nisam imao 30Mb/s brzinu... ni blizu...
Dzontra_Volta
Posts: 8004
Joined: 20/01/2011 11:10

#8158 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Dzontra_Volta »

Ma za godinu dana ko zna kakva će ponuda biti. Ja vjerujem da će se razviti OTT platforme (nešto kao tvviet.tv), za gledanje kanala preko interneta. Znači biće dovoljno imati brz i stabilan internet uz smart tv (ili smart tv box), a za osnovne i ostale pakete će me biti baš briga. Što rekoše sa Netflixa - televizija kakvu danas poznajemo će nestati najkasnije do 2030. godine (a ja mislim i puno ranije).
User avatar
Maharadza
Posts: 17070
Joined: 30/01/2013 15:13

#8159 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Maharadza »

Dzontra_Volta wrote:Ma za godinu dana ko zna kakva će ponuda biti. Ja vjerujem da će se razviti OTT platforme (nešto kao tvviet.tv), za gledanje kanala preko interneta. Znači biće dovoljno imati brz i stabilan internet uz smart tv (ili smart tv box), a za osnovne i ostale pakete će me biti baš briga. Što rekoše sa Netflixa - televizija kakvu danas poznajemo će nestati najkasnije do 2030. godine (a ja mislim i puno ranije).
Hoće u modernim državama nestati, a ovdje ce prije nestati narod kroz iseljavanje, bijelu kugu i sl. nego TV, ionako dobroj većini je samo bitno da ima grand i ostale džigare a na pc zna uci na fb i to je to. :mrgreen:
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8160 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Odcepilo :)

Image
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8161 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

"Qler"]Odcepilo :)

E da zalijemo :)
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8162 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »



:izet: :izet: :izet:
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8163 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Qler wrote: :izet: :izet: :izet:
Kad si nakucao 14,5k postova? Radiš li ti šta drugo :)
User avatar
mokra_carapa
Posts: 335
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#8164 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mokra_carapa »

A ima li ko da koristi Duo+? Mene plaho ne interesuje fixni telefon a vidim da se postojeći paketi mogu i dalje koristiti samo me zanima da li bi bilo pametno uzeti onaj Logo trio mobile? Piše 50KM, jel to sad +17PDV +rentanje opreme?
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8165 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

vidis da sam preko 10 godina aktivan :)
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8166 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

mokra_carapa wrote:A ima li ko da koristi Duo+? Mene plaho ne interesuje fixni telefon a vidim da se postojeći paketi mogu i dalje koristiti samo me zanima da li bi bilo pametno uzeti onaj Logo trio mobile? Piše 50KM, jel to sad +17PDV +rentanje opreme?
cijena + pdv... osim ako ti ne treba još koji uređaj!
User avatar
wwatra
Posts: 78
Joined: 07/07/2011 00:58

#8167 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by wwatra »

uzeo danas trio paket sve fercera dobro,samo mi nisu dali fixni telefon kao uredjaj ,kazu nema za ovaj paket,a ima za 1km mogu kupit a onda nemam pravo na drugi uredjaj.elem za razliku od prijasnjeg trio paketa podigli su cjene,manje daju za vise para.jedino sto nude uredjaje na kredu..

Image
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8168 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

wwatra wrote:uzeo danas trio paket sve fercera dobro,samo mi nisu dali fixni telefon kao uredjaj ,kazu nema za ovaj paket,a ima za 1km mogu kupit a onda nemam pravo na drugi uredjaj.elem za razliku od prijasnjeg trio paketa podigli su cjene,manje daju za vise para.jedino sto nude uredjaje na kredu..

Image

Ček, nije mi jasno, jesi li ti stari lol korisnik ili novi, pa kad si novi moraš kupiti telefon za fixnu, ili i starim korisnicima, koji imaju fixni broj moraju kupiti isto novi tel?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8169 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Sakazulu wrote:
wwatra wrote:uzeo danas trio paket sve fercera dobro,samo mi nisu dali fixni telefon kao uredjaj ,kazu nema za ovaj paket,a ima za 1km mogu kupit a onda nemam pravo na drugi uredjaj.elem za razliku od prijasnjeg trio paketa podigli su cjene,manje daju za vise para.jedino sto nude uredjaje na kredu..

Image

Ček, nije mi jasno, jesi li ti stari lol korisnik ili novi, pa kad si novi moraš kupiti telefon za fixnu, ili i starim korisnicima, koji imaju fixni broj moraju kupiti isto novi tel?
Potpuno novi korisnik Logosofta, odjavio je Telemach. Ni ja ne kontam sto se tice telefona.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8170 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

MTV wrote:
Sakazulu wrote:
wwatra wrote:uzeo danas trio paket sve fercera dobro,samo mi nisu dali fixni telefon kao uredjaj ,kazu nema za ovaj paket,a ima za 1km mogu kupit a onda nemam pravo na drugi uredjaj.elem za razliku od prijasnjeg trio paketa podigli su cjene,manje daju za vise para.jedino sto nude uredjaje na kredu..

Ček, nije mi jasno, jesi li ti stari lol korisnik ili novi, pa kad si novi moraš kupiti telefon za fixnu, ili i starim korisnicima, koji imaju fixni broj moraju kupiti isto novi tel?
Potpuno novi korisnik Logosofta, odjavio je Telemach. Ni ja ne kontam sto se tice telefona.
U startu sam vidio kad su ubacili nove pakete da piše za tu 1 KM, ali eto šega...
User avatar
mokra_carapa
Posts: 335
Joined: 15/12/2009 11:52
Location: Lociran!

#8171 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by mokra_carapa »

Da li ko koristi trio mobile? ili planira prebaciti mob na lol? :)
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8172 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

OBN pokrenuo sinoc svoj 3 kanal pod nazivom OBN plus. Drugi je Fight Sport.
Večeras startovao OBN PLUS na satelitu. Za sada samo dostupan free na satelitu i u Total TV. Frekvencija:

Eutelsat 16e

11303 h 30000 fta

Trenutno idu strani muzički spotovi.
Pa eto i to mozemo ocekivati uskoro.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8173 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

MTV wrote:OBN pokrenuo sinoc svoj 3 kanal pod nazivom OBN plus. Drugi je Fight Sport.
Večeras startovao OBN PLUS na satelitu. Za sada samo dostupan free na satelitu i u Total TV. Frekvencija:

Eutelsat 16e

11303 h 30000 fta

Trenutno idu strani muzički spotovi.
Pa eto i to mozemo ocekivati uskoro.
Hah... nisam ni znao da imaju drugi... Zar je onaj Fight Sport njihov?
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8174 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

A meni danas opet internet zaquratz... 3Mb jedva
User avatar
Qler
Posts: 25833
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8175 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Znaci do nekih ca 14h je bio los, onda nikoga nije bilo kuci, i evo sad opet dobar, 30 megabita.. a jutros tj danas jedva tri...
Post Reply