Logosoft
Moderator: Benq
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8151 Re: Logosoft ALL ABOUT
Pazi ovo, sad yify torrent gone girl skida cca 30kB/s... smijesno... seedova ima preko nekoliko hiljada.. ni na jednom od 3 mobitela ne moze youtube ni na 1080 ni 720p... steka, par sekundi ide pa buffering, i tako citav video...ugasen STB, a router je 300N tako da nije ni do njega, mobiteli su isto N standard... kako god, ovo za obecanih minimalnih 24Mb/s je katastrofa trenutno. Zvao sam ih, kao trebam se strpiti 24-48 sati dok se sve "poslozi" u sistemu... hajde da i to sacekam pa da vidimo dokle ce...
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8152 Re: Logosoft ALL ABOUT
Obično i jeste tako, iz nekog glupog razloga treba da se mašina razradi i postigne radnu temperaturu. Naravno, želim da to i bude tako, ako ne mam icu im redom!Qler wrote:Pazi ovo, sad yify torrent gone girl skida cca 30kB/s... smijesno... seedova ima preko nekoliko hiljada.. ni na jednom od 3 mobitela ne moze youtube ni na 1080 ni 720p... steka, par sekundi ide pa buffering, i tako citav video...ugasen STB, a router je 300N tako da nije ni do njega, mobiteli su isto N standard... kako god, ovo za obecanih minimalnih 24Mb/s je katastrofa trenutno. Zvao sam ih, kao trebam se strpiti 24-48 sati dok se sve "poslozi" u sistemu... hajde da i to sacekam pa da vidimo dokle ce...
- karanana
- Posts: 50771
- Joined: 26/02/2004 00:00
#8153 Re: Logosoft ALL ABOUT
gdje tacno u imortanu im je poslovni prostor?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8154 Re: Logosoft ALL ABOUT
na spratu nemožeš promašiti pult i ogromni natpis LOGOSOFTkaranana wrote:gdje tacno u imortanu im je poslovni prostor?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8155 Re: Logosoft ALL ABOUT
I šta rade ti sa sprata, nude masažu ili?afannedim wrote:na spratu nemožeš promašiti pult i ogromni natpis LOGOSOFTkaranana wrote:gdje tacno u imortanu im je poslovni prostor?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
- afannedim
- Posts: 4228
- Joined: 25/01/2011 09:26
- Location: Bašćaršija
#8156 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ih da ti je znati.Sakazulu wrote:I šta rade ti sa sprata, nude masažu ili?afannedim wrote:na spratu nemožeš promašiti pult i ogromni natpis LOGOSOFTkaranana wrote:gdje tacno u imortanu im je poslovni prostor?
prolazio sam na -1 i prizemlju i nisam ga vidio. mozda nisam gledo kako treba ili je na +1?
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8157 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kako god, ja ni juce nisam imao 30Mb/s brzinu... ni blizu...
-
Dzontra_Volta
- Posts: 8004
- Joined: 20/01/2011 11:10
#8158 Re: Logosoft ALL ABOUT
Ma za godinu dana ko zna kakva će ponuda biti. Ja vjerujem da će se razviti OTT platforme (nešto kao tvviet.tv), za gledanje kanala preko interneta. Znači biće dovoljno imati brz i stabilan internet uz smart tv (ili smart tv box), a za osnovne i ostale pakete će me biti baš briga. Što rekoše sa Netflixa - televizija kakvu danas poznajemo će nestati najkasnije do 2030. godine (a ja mislim i puno ranije).
- Maharadza
- Posts: 17070
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8159 Re: Logosoft ALL ABOUT
Hoće u modernim državama nestati, a ovdje ce prije nestati narod kroz iseljavanje, bijelu kugu i sl. nego TV, ionako dobroj većini je samo bitno da ima grand i ostale džigare a na pc zna uci na fb i to je to.Dzontra_Volta wrote:Ma za godinu dana ko zna kakva će ponuda biti. Ja vjerujem da će se razviti OTT platforme (nešto kao tvviet.tv), za gledanje kanala preko interneta. Znači biće dovoljno imati brz i stabilan internet uz smart tv (ili smart tv box), a za osnovne i ostale pakete će me biti baš briga. Što rekoše sa Netflixa - televizija kakvu danas poznajemo će nestati najkasnije do 2030. godine (a ja mislim i puno ranije).
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8160 Re: Logosoft ALL ABOUT
Odcepilo 


-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8161 Re: Logosoft ALL ABOUT
"Qler"]Odcepilo 
E da zalijemo
E da zalijemo
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8163 Re: Logosoft ALL ABOUT
Kad si nakucao 14,5k postova? Radiš li ti šta drugoQler wrote:![]()
![]()
- mokra_carapa
- Posts: 335
- Joined: 15/12/2009 11:52
- Location: Lociran!
#8164 Re: Logosoft ALL ABOUT
A ima li ko da koristi Duo+? Mene plaho ne interesuje fixni telefon a vidim da se postojeći paketi mogu i dalje koristiti samo me zanima da li bi bilo pametno uzeti onaj Logo trio mobile? Piše 50KM, jel to sad +17PDV +rentanje opreme?
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8165 Re: Logosoft ALL ABOUT
vidis da sam preko 10 godina aktivan 
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8166 Re: Logosoft ALL ABOUT
cijena + pdv... osim ako ti ne treba još koji uređaj!mokra_carapa wrote:A ima li ko da koristi Duo+? Mene plaho ne interesuje fixni telefon a vidim da se postojeći paketi mogu i dalje koristiti samo me zanima da li bi bilo pametno uzeti onaj Logo trio mobile? Piše 50KM, jel to sad +17PDV +rentanje opreme?
- wwatra
- Posts: 78
- Joined: 07/07/2011 00:58
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8168 Re: Logosoft ALL ABOUT
wwatra wrote:uzeo danas trio paket sve fercera dobro,samo mi nisu dali fixni telefon kao uredjaj ,kazu nema za ovaj paket,a ima za 1km mogu kupit a onda nemam pravo na drugi uredjaj.elem za razliku od prijasnjeg trio paketa podigli su cjene,manje daju za vise para.jedino sto nude uredjaje na kredu..
Ček, nije mi jasno, jesi li ti stari lol korisnik ili novi, pa kad si novi moraš kupiti telefon za fixnu, ili i starim korisnicima, koji imaju fixni broj moraju kupiti isto novi tel?
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8169 Re: Logosoft ALL ABOUT
Potpuno novi korisnik Logosofta, odjavio je Telemach. Ni ja ne kontam sto se tice telefona.Sakazulu wrote:wwatra wrote:uzeo danas trio paket sve fercera dobro,samo mi nisu dali fixni telefon kao uredjaj ,kazu nema za ovaj paket,a ima za 1km mogu kupit a onda nemam pravo na drugi uredjaj.elem za razliku od prijasnjeg trio paketa podigli su cjene,manje daju za vise para.jedino sto nude uredjaje na kredu..
Ček, nije mi jasno, jesi li ti stari lol korisnik ili novi, pa kad si novi moraš kupiti telefon za fixnu, ili i starim korisnicima, koji imaju fixni broj moraju kupiti isto novi tel?
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8170 Re: Logosoft ALL ABOUT
U startu sam vidio kad su ubacili nove pakete da piše za tu 1 KM, ali eto šega...MTV wrote:Sakazulu wrote:Potpuno novi korisnik Logosofta, odjavio je Telemach. Ni ja ne kontam sto se tice telefona.wwatra wrote:uzeo danas trio paket sve fercera dobro,samo mi nisu dali fixni telefon kao uredjaj ,kazu nema za ovaj paket,a ima za 1km mogu kupit a onda nemam pravo na drugi uredjaj.elem za razliku od prijasnjeg trio paketa podigli su cjene,manje daju za vise para.jedino sto nude uredjaje na kredu..
Ček, nije mi jasno, jesi li ti stari lol korisnik ili novi, pa kad si novi moraš kupiti telefon za fixnu, ili i starim korisnicima, koji imaju fixni broj moraju kupiti isto novi tel?
- mokra_carapa
- Posts: 335
- Joined: 15/12/2009 11:52
- Location: Lociran!
#8171 Re: Logosoft ALL ABOUT
Da li ko koristi trio mobile? ili planira prebaciti mob na lol? 
- MTV
- Posts: 15232
- Joined: 21/08/2013 19:39
#8172 Re: Logosoft ALL ABOUT
OBN pokrenuo sinoc svoj 3 kanal pod nazivom OBN plus. Drugi je Fight Sport.
Pa eto i to mozemo ocekivati uskoro.Večeras startovao OBN PLUS na satelitu. Za sada samo dostupan free na satelitu i u Total TV. Frekvencija:
Eutelsat 16e
11303 h 30000 fta
Trenutno idu strani muzički spotovi.
-
Sakazulu
- Posts: 2368
- Joined: 28/04/2012 08:02
#8173 Re: Logosoft ALL ABOUT
Hah... nisam ni znao da imaju drugi... Zar je onaj Fight Sport njihov?MTV wrote:OBN pokrenuo sinoc svoj 3 kanal pod nazivom OBN plus. Drugi je Fight Sport.Pa eto i to mozemo ocekivati uskoro.Večeras startovao OBN PLUS na satelitu. Za sada samo dostupan free na satelitu i u Total TV. Frekvencija:
Eutelsat 16e
11303 h 30000 fta
Trenutno idu strani muzički spotovi.
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8174 Re: Logosoft ALL ABOUT
A meni danas opet internet zaquratz... 3Mb jedva
- Qler
- Posts: 25833
- Joined: 18/10/2004 14:49
- Location: Sarajevo
#8175 Re: Logosoft ALL ABOUT
Znaci do nekih ca 14h je bio los, onda nikoga nije bilo kuci, i evo sad opet dobar, 30 megabita.. a jutros tj danas jedva tri...

