Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
gidra
Posts: 4106
Joined: 17/11/2011 16:11
Location: Sarajevo

#8126 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by gidra »

StupskaBitanga wrote:šta znači ovaj problem na d3go
Došlo je do greške, kod=1 'Could not connect to VCAS'
ma ni oni sami u Telemachu ne znaju šta im znače ti kodovi :lol:
uglavnom refreshuj taj kanal, a ako ne proradi reinstaliraj plugin.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8127 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

@Telemach,zbog čega ne mogu gledati cinestar action,mgm,axn kanale,do prije par dana sam ih mogao gledati?
Last edited by kakavdanakneiskustvu on 30/07/2013 17:36, edited 1 time in total.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8128 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

StrelacAB80 wrote:Samo neka telemach vise ne "otkljucava" sve kanale,kao prethodna 2-3 dana,jer,mislim,kako ih nije stid,nisu zenicani,ono sto oni misle mozda da jesu,a cim to rade,itekako misle! Uzalud da uvedu,ne znam ti koje kanale,uzalud,gospodo SBB Srbija,odnosno Telemach BiH,raja i narod je sebi "uzeo" pretplatio se na pakete koje je zelio,i to vam je sve od zenicana! Dosta brate,"ne valja " biti pohlepan,halapljivac!"

kakve veze to ima sa zeničanima?
User avatar
rajv0sa
Posts: 3160
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#8129 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by rajv0sa »

I naravno ovo sranje od vaterpola koje se moze gledati I na PTPC ne zatamnjujete na HRT, a kao sto gledam vcrs nema Dinama :evil:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8130 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

bELMIN_666 wrote:I naravno ovo sranje od vaterpola koje se moze gledati I na PTPC ne zatamnjujete na HRT, a kao sto gledam vcrs nema Dinama :evil:


jebo lud zbunjenog
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8131 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Telemach wrote:
ami8 wrote:
doff wrote:
Donese njihov kurir na adresu. Doduše u zadnje vrijeme lik pravo kasni
Em kasni em, nekad ne donese racun nikako
Kompanija koja radi distribuciju računa za Telemach će biti obaviještena o Vašoj reklamaciji. Molimo Vas da nam u PP dostavite adresne podatke kako bismo provjerili i zahtijevali obrazloženje zašto ne dobivate račune na adresu. Nastojaćemo da ubuduće dobivate račune u periodu dok traje distribucija.
#Telemach

Posto ste zaredali za odgovorima, molimo da odgovorite na jedno pitanje.

Zasto se HRT 2 zatamljuje u Sarajevu, a ne zatamljuje u Mostaru u Vasem kablovskom sistemu kada je zakon isti na cijeloj teritoriji BiH u vezi sa zatamljivanjem kanala?

Molimo brz odgovor kao sto dajete na ostala pitanja i sugestije

Pozdrav[/quote]




odgovorio ti je @Telemach jelde?
User avatar
StrelacAB80
Posts: 91
Joined: 18/05/2013 01:56

#8132 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by StrelacAB80 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
StrelacAB80 wrote:Samo neka telemach vise ne "otkljucava" sve kanale,kao prethodna 2-3 dana,jer,mislim,kako ih nije stid,nisu zenicani,ono sto oni misle mozda da jesu,a cim to rade,itekako misle! Uzalud da uvedu,ne znam ti koje kanale,uzalud,gospodo SBB Srbija,odnosno Telemach BiH,raja i narod je sebi "uzeo" pretplatio se na pakete koje je zelio,i to vam je sve od zenicana! Dosta brate,"ne valja " biti pohlepan,halapljivac!"

kakve veze to ima sa zeničanima?
Nikakve!
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#8133 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Telemach wrote:
ami8 wrote:
Em kasni em, nekad ne donese racun nikako
Kompanija koja radi distribuciju računa za Telemach će biti obaviještena o Vašoj reklamaciji. Molimo Vas da nam u PP dostavite adresne podatke kako bismo provjerili i zahtijevali obrazloženje zašto ne dobivate račune na adresu. Nastojaćemo da ubuduće dobivate račune u periodu dok traje distribucija.
#Telemach

Posto ste zaredali za odgovorima, molimo da odgovorite na jedno pitanje.

Zasto se HRT 2 zatamljuje u Sarajevu, a ne zatamljuje u Mostaru u Vasem kablovskom sistemu kada je zakon isti na cijeloj teritoriji BiH u vezi sa zatamljivanjem kanala?

Molimo brz odgovor kao sto dajete na ostala pitanja i sugestije

Pozdrav



odgovorio ti je @Telemach jelde?[/quote]

odgovorio mi je na PP ali nista konkretno mi nije rekao sem da se sigal preljeva preko granice :-D :-D :-D :-D :-D :-D

a nije odgovorio zasto se u kablovskom sistemu ne zatamljuje jer to nije vise preljevanje signala vec gledanje kroz kablovski sistem
User avatar
Reglan
Posts: 5012
Joined: 04/01/2010 13:51
Location: Usa
Contact:

#8134 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Reglan »

Nisu zatamnili plivanje,vidjecemo hoce li veceras fudbal.
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#8135 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Hoce
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#8136 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

arshavin wrote:Nisu zatamnili plivanje,vidjecemo hoce li veceras fudbal.
Misliš na dinamo?! Naravno da hoće ALI ne mogu ni na D3GO! 8-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8137 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

StrelacAB80 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
StrelacAB80 wrote:Samo neka telemach vise ne "otkljucava" sve kanale,kao prethodna 2-3 dana,jer,mislim,kako ih nije stid,nisu zenicani,ono sto oni misle mozda da jesu,a cim to rade,itekako misle! Uzalud da uvedu,ne znam ti koje kanale,uzalud,gospodo SBB Srbija,odnosno Telemach BiH,raja i narod je sebi "uzeo" pretplatio se na pakete koje je zelio,i to vam je sve od zenicana! Dosta brate,"ne valja " biti pohlepan,halapljivac!"

kakve veze to ima sa zeničanima?
Nikakve!

tako sam i mislio
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8138 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

arshavin wrote:Nisu zatamnili plivanje,vidjecemo hoce li veceras fudbal.


hoće,100 %
User avatar
Maharadza
Posts: 17071
Joined: 30/01/2013 15:13

#8139 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

kakavdanakneiskustvu wrote:
arshavin wrote:Nisu zatamnili plivanje,vidjecemo hoce li veceras fudbal.


hoće,100 %
...uz napomenu da je postojala šansa da zaborave, ali nakon što je to ovdje spomenuto bojim se da će se ipak sjetiti! :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8140 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Maharadza wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
arshavin wrote:Nisu zatamnili plivanje,vidjecemo hoce li veceras fudbal.


hoće,100 %
...uz napomenu da je postojala šansa da zaborave, ali nakon što je to ovdje spomenuto bojim se da će se ipak sjetiti! :D


:mrgreen:
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8141 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

kakaljin wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Telemach wrote: Kompanija koja radi distribuciju računa za Telemach će biti obaviještena o Vašoj reklamaciji. Molimo Vas da nam u PP dostavite adresne podatke kako bismo provjerili i zahtijevali obrazloženje zašto ne dobivate račune na adresu. Nastojaćemo da ubuduće dobivate račune u periodu dok traje distribucija.
#Telemach

Posto ste zaredali za odgovorima, molimo da odgovorite na jedno pitanje.

Zasto se HRT 2 zatamljuje u Sarajevu, a ne zatamljuje u Mostaru u Vasem kablovskom sistemu kada je zakon isti na cijeloj teritoriji BiH u vezi sa zatamljivanjem kanala?

Molimo brz odgovor kao sto dajete na ostala pitanja i sugestije

Pozdrav



odgovorio ti je @Telemach jelde?
odgovorio mi je na PP ali nista konkretno mi nije rekao sem da se sigal preljeva preko granice :-D :-D :-D :-D :-D :-D

a nije odgovorio zasto se u kablovskom sistemu ne zatamljuje jer to nije vise preljevanje signala vec gledanje kroz kablovski sistem[/quote]


a gdje se to preljeva signal? U Mostaru? Ok,mozda. A kako se preljeva onda u Srednoj Bosni? Jbt, poceli su i po nacionalnom kljucu da nas dijele. Ev predlazem da i mi u Sarajevu napravimo ilegalni predajnik,preko kojeg bi isli Hrt kanali,pa neka se preljeva i kod nas. Jedna velika laz, ne smiju da iskljuce Hrt tamo gdje su Hrvati vecina. Ponavljam, ne smiju. Pa vecina bi korisnika odjavila usluge ako bi hrt zatamnili. Kakvo preljevanje signala,price za malu djecu.


Tapatalk 4 Beta
User avatar
bato99
Posts: 1946
Joined: 30/04/2008 15:04
Location: starMO
Contact:

#8142 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by bato99 »

gidra wrote:Neće nam uvesti Pink kanale ali kao odgovor na to ubacit ce još 2 nova Cinestar kanala i to:
CineStar Premiere i CineStar Premiere 2 koji će biti u HD rezoluciji...(ova informacija je sa jednog srbijanskog foruma na temi sbb)

http://liderpress.hr/lider-trend/novi-c ... ki-kanali/
i bića nam poznata rečenica kad ih ubace "Novo u ponudi telemacha CineStar Premiere i CineStar Premiere 2 za samo 8 km mjesečno"
Mustang1
Posts: 29960
Joined: 29/12/2010 17:31

#8143 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ako ih ubace u HD paket onda dobro .. Ali ako ih ubace u saseban paket ..
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#8144 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Pitarrr82 »

I za "ESPN" tj neku zamjenu ni rijeci, lagano i ovaj Telemach postaje...


http://www.broadbandtvnews.com/2013/07/ ... ca-rights/


http://www.broadbandtvnews.com/2013/07/ ... pn-rights/
the_stick
Posts: 1170
Joined: 16/02/2002 00:00

#8145 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by the_stick »

koji je ovima k??? vec puna dva dana ne radi ni net, ni tv, ni analognog signala... nista... prijavio kvar odmah, jos niko ne dolazi... prvo sto je apsurdno da se za ovakve stvari reaguje u roku od 48 sati... a drugo sto je apsurdno da ni u roku od tih 48 sati jos niko nije dosao :S
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66020
Joined: 03/08/2010 19:04

#8146 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Telemach wrote:
ami8 wrote:
Em kasni em, nekad ne donese racun nikako
Kompanija koja radi distribuciju računa za Telemach će biti obaviještena o Vašoj reklamaciji. Molimo Vas da nam u PP dostavite adresne podatke kako bismo provjerili i zahtijevali obrazloženje zašto ne dobivate račune na adresu. Nastojaćemo da ubuduće dobivate račune u periodu dok traje distribucija.
#Telemach

Posto ste zaredali za odgovorima, molimo da odgovorite na jedno pitanje.

Zasto se HRT 2 zatamljuje u Sarajevu, a ne zatamljuje u Mostaru u Vasem kablovskom sistemu kada je zakon isti na cijeloj teritoriji BiH u vezi sa zatamljivanjem kanala?

Molimo brz odgovor kao sto dajete na ostala pitanja i sugestije

Pozdrav



odgovorio ti je @Telemach jelde?[/quote]

odgovorio mi je na PP ali nista konkretno mi nije rekao sem da se sigal preljeva preko granice :-D :-D :-D :-D :-D :-D

a nije odgovorio zasto se u kablovskom sistemu ne zatamljuje jer to nije vise preljevanje signala vec gledanje kroz kablovski sistem[/quote]


a gdje se to preljeva signal? U Mostaru? Ok,mozda. A kako se preljeva onda u Srednoj Bosni? Jbt, poceli su i po nacionalnom kljucu da nas dijele. Ev predlazem da i mi u Sarajevu napravimo ilegalni predajnik,preko kojeg bi isli Hrt kanali,pa neka se preljeva i kod nas. Jedna velika laz, ne smiju da iskljuce Hrt tamo gdje su Hrvati vecina. Ponavljam, ne smiju. Pa vecina bi korisnika odjavila usluge ako bi hrt zatamnili. Kakvo preljevanje signala,price za malu djecu.


Tapatalk 4 Beta[/quote]




tačno,ali nije Telemach za to kriv nego RAK koji mi nije odgovorio na mail,a par puta sam im slao
User avatar
Telemach
Posts: 16891
Joined: 13/10/2010 14:13

#8147 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

the_stick wrote:koji je ovima k??? vec puna dva dana ne radi ni net, ni tv, ni analognog signala... nista... prijavio kvar odmah, jos niko ne dolazi... prvo sto je apsurdno da se za ovakve stvari reaguje u roku od 48 sati... a drugo sto je apsurdno da ni u roku od tih 48 sati jos niko nije dosao :S
Molimo Vas odgovorite nam na PP.
User avatar
un1ted
Posts: 9957
Joined: 20/10/2012 13:29
Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676

#8148 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by un1ted »

tačno,ali nije Telemach za to kriv nego RAK koji mi nije odgovorio na mail,a par puta sam im slao
da potvrdim, ni meni rak odgovorio nije :) Ima li kakav nacin da se zali na to !?
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#8149 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

un1ted wrote:
tačno,ali nije Telemach za to kriv nego RAK koji mi nije odgovorio na mail,a par puta sam im slao
da potvrdim, ni meni rak odgovorio nije :) Ima li kakav nacin da se zali na to !?

Mozemo se svi zajedno zaliti vodovodu.

Dok zajedno svi ne pokrenemo peticiju prvo prema svojim kablovskim operaterma da se zale na one kablovske operatere koji krse zakon i ne zatamljuju kanale a sami oni dobijaju kazne za istu stvar. Pa tek onda kolektivno da se zalimo RAK-u, a i dalje
User avatar
van helsing
Posts: 2093
Joined: 01/04/2010 19:34

#8150 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by van helsing »

Ja to gledam ovako...
Kakve veze ima RAK sa tim sto kablovske kuce postuju zakone djelomicno?
Sada govorimo o Telemachu,sutra ce to biti neko treci.
Ako neka tv kuca/stanica iz regiona nije obezbijedila autorska prava za distribuciju odredjenog programa za teritoriju BiH,ili ako je RAK izdao neku uredbu kojom se zabranjuje emitovanje odredjenog programa,zasto se to postuje samo u kantonu Sarajevo?
Zasto se taj zakon/uredba samo provodi u kantonu Sarajevo?
Neke godine,mislim da je bilo svjetsko prvenstvo u fudbalu,tada je bio Elob,HRT je redovno bio zatamnjen za vrijeme utakmice,dok recimo u Visokom,Kiseljaku,Zenici i sl.je isao sasvim normalno.
Kako sad to,u kantonu Sarajevo se mora zatamnit,a u Ze-Do ili SB kantonu ne?
A sada vidimo da Telemach takodje ne postuje ta pravila. Sprovodi ih samo gdje smije.
Dajte jednom za sva vremena neka se rijesi to u svim kablovskim kucama,ne samo Telemach.
Ja ne zelim placati pretplatu za nesto sto nemam.
Ili pustite kanal da gledamo sve sto nudi,ili ga maknite da ga nema nikako.
Ovako nije ok,pogotovo nije ok jednom dijelu korisnika zatamnit ekran,a drugima ne.
A ista firma.

Tapatalk 2
Locked