Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#8076 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Capajebo wrote:Areo Hotah i njegova sjekira koja je toliko ostra da se mozes obrijati njome, i jedan od najjaci ratnika u Westerosu... mali nozic u djale i prhno :zzzz: :-)
Nisu ga trebali ni uvodit u pricu kad nisu bili u stanju napisat nista bolje od ovoga kako je zavrsio.
Zapravo bilo bi bolje da su Dorne totalno izbacili jer sve sto su tamo napravili je sranje i srozava kvalitetu serije
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8077 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Sjeca li se iko jesu li u seriji ikako prikazali, ili spomenuli Kventina Martela? Ako jesu on je onda nasljednik Dorne.
Ako nisu, sranje zesce od Dorne napravise :D
User avatar
pici
Posts: 46366
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8078 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image
Image

totalno su me razočarali, ja sam mislio nešto će zajebano biti, kad ono trt milojka, povaljaše ih zmijice ko mačiče :izet:
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#8079 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Capajebo wrote:Sjeca li se iko jesu li u seriji ikako prikazali, ili spomenuli Kventina Martela? Ako jesu on je onda nasljednik Dorne.
Ako nisu, sranje zesce od Dorne napravise :D
Nema Quentyna ni Arienne
User avatar
zlaataan
Posts: 894
Joined: 31/05/2009 22:19
Location: Macondo

#8080 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by zlaataan »

Kuća Martell je izumrla :-) (po seriji, iako postoji još likova u knjigama, koji su zanemareni). Sve su one Sand, a Ellaria je ljubavnica, a ne žena Oberyna...
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#8081 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Ellaria hoce osvetiti Martelle - tako sto ih poubija do zadnjeg :-)
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#8082 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Uhh, trece epizode sa Tyrionom. Ko Gadafi skoro zavrsi. :-)
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#8083 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

:lol: :lol:

User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51200
Joined: 29/06/2011 23:39

#8084 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

dezurni_ucenik wrote:Uhh, trece epizode sa Tyrionom. Ko Gadafi skoro zavrsi. :-)
Ovakve postove treba banom nagraditi, mislim stvarno... jos lijepo napisu u naslovu zabranjeni spojleri.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#8085 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

dječak sa šibicama wrote:
dezurni_ucenik wrote:Uhh, trece epizode sa Tyrionom. Ko Gadafi skoro zavrsi. :-)
Ovakve postove treba banom nagraditi, mislim stvarno... jos lijepo napisu u naslovu zabranjeni spojleri.
Isto kao i Pici prave se budale namjerno iako se po 50 puta reklo da markiraju tekst drugom bojom da nije uočljivo, a pogotovo da se slike ne ljepe onako.
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#8086 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

pici wrote:Uskoro nema crvene vještice ode bogu na istinu kad dadne svoju životnu energiju Jonu... zato je sjebana, bliži joj se kraj... et vam spojler iz treće epizoce :P

al scena kad se Marjorie skide gologuza onom prdohanu fanatiku. Ne bi ni njemu svejedno :izet: :-)
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 51200
Joined: 29/06/2011 23:39

#8087 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dječak sa šibicama »

Pandakonda wrote:
dječak sa šibicama wrote:
dezurni_ucenik wrote:Uhh, trece epizode sa Tyrionom. Ko Gadafi skoro zavrsi. :-)
Ovakve postove treba banom nagraditi, mislim stvarno... jos lijepo napisu u naslovu zabranjeni spojleri.
Isto kao i Pici prave se budale namjerno iako se po 50 puta reklo da markiraju tekst drugom bojom da nije uočljivo, a pogotovo da se slike ne ljepe onako.
Ma dobro, zeza nas covjek, ajde :D
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#8088 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Ne zezam, fakat istina. :sad:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#8089 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Jon će ja mislim ubrzo bit "vraćen", evo primjera kod onih što su se marisali u pećini, na 3:57 počinje:




Thoros objašnjava kako je dobio moć od boga svjetla da oživi ljude. Rekao je da je skroz izgubio vjeru i tek kad je vidio da umire neko do koga mu je stalo vratio je vjeru i dobio tu moć. Vjerovatno se ista stvar dešava sa Melisandre, izgubila je Stannisa + vidjela je pogrešnog čovjeka u plamenu pa sad sumnja u sve.
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#8090 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Kaligrafija »

Hahahaha joj rasprava na mnogim forumima...jebe sve debeli prdonja i ne vadi...



:lol: :lol: :lol:
User avatar
aCme
Posts: 4542
Joined: 23/04/2010 01:06

#8091 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by aCme »

banjaluka078 wrote:kako onda ovdje nije smežgurani bakutaner?!

Image
Najjača koka u seriji definitivno :izet:
asker
Posts: 3018
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#8092 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Sudeci po trailerima ISIS ide u helac kao sto smo mnogi ovdje tvrdili, cim se pojavi ozbiljan lik. Neki su ih kovali u zvijezde kako im niko nista nemoze. Odprilike Jamie i Planina ce pravit satarash od njih.

Sansu vidimo lijepo obucenu negdje na sigurnom, super. Davos kaze kako je ovo rat izmedju zivih i mrtvih i da mrtvi dolaze. To naravno znamo, ali moze se nagovjestiti da ce Divlji lagano pomesti nocnu strazu pa ih Davos savjetuje da se fokusiraju na one preko zida.

Vidmo i Daenerys kako joj kidaju odjecu, nadam se necemu 18+ :D

I do kad ce Ramsey trpit oca? Ovaj ga konstantno bocka a Laki je malo nervozan, moze ga prenijeti.
User avatar
Lakat Jebić
Posts: 8040
Joined: 10/06/2008 15:47

#8093 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Lakat Jebić »

Capajebo wrote:Sjeca li se iko jesu li u seriji ikako prikazali, ili spomenuli Kventina Martela? Ako jesu on je onda nasljednik Dorne.
Ako nisu, sranje zesce od Dorne napravise :D
jebote dorna u zenskom rodu. dorne, dorn! :D
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 12407
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#8094 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Tito_i_Partija »

Epizoda pola dobra, pola bezveze. Ona scena sa Sansom i Brienne stvarno odlicno uradjena, dirljiva cak.

Al' zato sto Dorne usrase, pa ono nema nigdje. Mislim stvarno, daleko najgluplje stvari u seriji sto su se dosad izdesavale su u Dorne-u. Duboko sam razocaran kako otresose Dorana k'o najobicnijeg papka, a u knjigama je tip jedan od najpametnijih likova.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#8095 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

Nego jel' ovo sad pocelo da ni ovi sto su knjige citali ne znaju sta ce biti dalje ili ? :D :izet:
User avatar
karanana
Posts: 50766
Joined: 26/02/2004 00:00

#8096 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

Mislim da je od prosle sezone tako
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65980
Joined: 03/08/2010 19:04

#8097 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Jack Be Nimble wrote:Dobro vi deverate sa imenima :thumbup:


ja bolan,treba to sve popamtiti
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65980
Joined: 03/08/2010 19:04

#8098 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Capajebo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.


a koji su ono u winterfellu,koja porodica?
Bolton, koji ce uskoro, aBd, da najebu.[/quote]


hvala
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#8099 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by seln »

Fakat, svaka scena sa onim trebicama iz Dorna ko "Xena"...
Jasmin Durakovic bi bolje rezirao.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65980
Joined: 03/08/2010 19:04

#8100 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

onaj ogromni sto sad cuva sersei,to je onaj sto je zdrobio glavu rukama oberynu martellu?
Post Reply