Sarajevo Construction
- DaffyDuck
- Posts: 3784
- Joined: 22/06/2009 22:54
- Location: sarajevo-x
#8076 Re: Sarajevo Construction
Joj menadzera 
- geralt
- Posts: 6435
- Joined: 14/09/2017 12:45
#8077 Re: Sarajevo Construction
Ja sam tamo jeo jednom i nikad vise. Nije problem cijena, jedem i po skupljim restoranima, problem je kvantitet. Meni bi trebale najmanje dvije njihove paste da se najedem.Thorgerson wrote:Ne znam kako rade, ja ponekad sjednem..onako. Nije bas da je neka guzva.black wrote:sto se zatvara ? cesto sjedim i koliko vidim fino radeal-em wrote:Vapiano se zatvara, eto im sansa da upadnu na tu lokaciju.
Realno, tesko je uspjeti sa pastom od 13-14 KM.
-
Nivelacija
- Posts: 5366
- Joined: 24/08/2018 23:15
- Location: Travnik
#8078 Re: Sarajevo Construction
Vjerovatno siromasno trziste za vece cijene.
- Thorgerson
- Posts: 9900
- Joined: 15/04/2015 11:26
#8079 Re: Sarajevo Construction
Ma to.Nivelacija wrote:Vjerovatno siromasno trziste za vece cijene.
Mislim dovoljno je otici do Montane u SCC gdje je pasta 5-6 KM i gdje je red dug 10 metara ljudi cekaju.
I onda odes u Vapiano paucina po stolovima, tu i tamo neko sjedi.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#8080 Re: Sarajevo Construction
Isto vazi za ovlastenog Dacia i Mercedes zastupnikaThorgerson wrote:Ma to.Nivelacija wrote:Vjerovatno siromasno trziste za vece cijene.
Mislim dovoljno je otici do Montane u SCC gdje je pasta 5-6 KM i gdje je red dug 10 metara ljudi cekaju.
I onda odes u Vapiano paucina po stolovima, tu i tamo neko sjedi.
-
Sociolog
- Posts: 5765
- Joined: 06/05/2008 17:44
- Location: Sarajevo
#8081 Re: Sarajevo Construction
Ma ne znam vala,raja vise voli sjesyi gdje je kafa 2km,i slabije kvalitete i gramaze,npr. Lavazza,nego gdhe 1.5km Manuelova caffa koja je 10# bolja, malo smo i kompleksirani kao narodThorgerson wrote:Ma to.Nivelacija wrote:Vjerovatno siromasno trziste za vece cijene.
Mislim dovoljno je otici do Montane u SCC gdje je pasta 5-6 KM i gdje je red dug 10 metara ljudi cekaju.
I onda odes u Vapiano paucina po stolovima, tu i tamo neko sjedi.
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#8082 Re: Sarajevo Construction
Bošnjo kod hrane gleda samo da mu daš što više za manje para. Case in point: Chipas. Ja neukusnije hrane nisam nigdje jeo (bolje karton jesti) ali zato nema slobodnog mjesta nikada. Što? Jer za 3,5 KM dobiješ tanjir nečega što mirisom i generalnim oblikom asocira na piletinu (al će prije biti karton) ali toliko krcat da ne možeš ustat.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#8083 Re: Sarajevo Construction
ja napisao sto puta na temama o hrani. zato i buregdžinice gdje je masnija pita bolje rade od onih gdje je nemasnija i bolja. duže "drži" 
- mk ultra
- Posts: 24032
- Joined: 31/12/2012 14:05
- Location: Fiume
- Grijem se na: Ugalj
- Vozim: Bahato
- Horoskop: Maćak
#8084 Re: Sarajevo Construction
Pa 90% ove "pauza" hrane je smece...BadBoy wrote:Bošnjo kod hrane gleda samo da mu daš što više za manje para. Case in point: Chipas. Ja neukusnije hrane nisam nigdje jeo (bolje karton jesti) ali zato nema slobodnog mjesta nikada. Što? Jer za 3,5 KM dobiješ tanjir nečega što mirisom i generalnim oblikom asocira na piletinu (al će prije biti karton) ali toliko krcat da ne možeš ustat.
-
BadBoy
- Posts: 9608
- Joined: 01/11/2005 21:55
#8085 Re: Sarajevo Construction
Pa generalno jeste, ali i u tom segmentu imaš smeće smeće i malo manje smeće. Recimo hrana u aščinicama na čaršiji uopšte nije loša "pauza" hrana (ASDž, Staklo, Sedef). Ali nemaju prometa ni pola kao Chipasmk ultra wrote:Pa 90% ove "pauza" hrane je smece...BadBoy wrote:Bošnjo kod hrane gleda samo da mu daš što više za manje para. Case in point: Chipas. Ja neukusnije hrane nisam nigdje jeo (bolje karton jesti) ali zato nema slobodnog mjesta nikada. Što? Jer za 3,5 KM dobiješ tanjir nečega što mirisom i generalnim oblikom asocira na piletinu (al će prije biti karton) ali toliko krcat da ne možeš ustat.
- JThomas
- Posts: 69047
- Joined: 24/05/2008 15:01
- Location: Sic semper tyrannis
#8086 Re: Sarajevo Construction
u sedefu je hrana k'o u kući. ali nisu baš "pauza" cijene jebiga.
- black
- Posts: 18642
- Joined: 19/06/2004 16:00
- Location: ispod tresnje
#8087 Re: Sarajevo Construction
https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjan ... /190307054
krace receno, jebi ga raja moramo i mi nesto hajrovati, hvala sto brinete al' nemojte se mjesati u nase talove
krace receno, jebi ga raja moramo i mi nesto hajrovati, hvala sto brinete al' nemojte se mjesati u nase talove
-
high_volume
- Posts: 5916
- Joined: 09/06/2010 22:51
#8088 Re: Sarajevo Construction
black wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjan ... /190307054
krace receno, jebi ga raja moramo i mi nesto hajrovati, hvala sto brinete al' nemojte se mjesati u nase talove
...Štrosmajerova ulica duga je oprilike 800 metara...
- karanana
- Posts: 50764
- Joined: 26/02/2004 00:00
#8090 Re: Sarajevo Construction
pa to je duzina koju su racunali kad su se talili.
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#8092 Re: Sarajevo Construction
cijena malo veća nego ona dva kioska, nije to ni tako puno, ipak je to 800 m ceste, a neka "naših" nek ubodu koju kintuhigh_volume wrote:black wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjan ... /190307054
krace receno, jebi ga raja moramo i mi nesto hajrovati, hvala sto brinete al' nemojte se mjesati u nase talove...Štrosmajerova ulica duga je oprilike 800 metara...
![]()
![]()
- problemnatravunu
- Posts: 18746
- Joined: 26/10/2014 07:41
- Location: Sarajevo
#8093 Re: Sarajevo Construction
Vala baš, Villa Park prazan , ili se meni činiNedoumica wrote:Eno villa park tamsn
-
focko
- Posts: 286
- Joined: 15/11/2018 10:07
#8094 Re: Sarajevo Construction
eto prilike za firme koje ovo mogu za 4-5 puta manje para uraditit da se prijave i uzmu posao.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#8095 Re: Sarajevo Construction
ma pomijesale im se redovna godisnja obnova Ferhadije i Strosa




- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#8096 Re: Sarajevo Construction
Pa bolan kruzni tok u NG kojeg hoce da prave su zacijenili na 3 miliona EURA.
- biggrin
- Posts: 3459
- Joined: 23/11/2010 09:47
#8097 Re: Sarajevo Construction
a fkt.ima li u najavi tradicionalnog saniranja Ferhadije? 
- Logovan
- Posts: 102764
- Joined: 15/05/2010 00:44
- Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png
- drug_profi
- Posts: 65415
- Joined: 16/07/2012 16:00
#8099 Re: Sarajevo Construction
Ja ne znam jel problem postaviti neki video nadzor direktno iz PU pa pokušati upratiti i identifikovati ove retarde.
-
azdralovic
- Posts: 5113
- Joined: 29/05/2010 21:46
#8100 Re: Sarajevo Construction
da neko hoce mogao bi do sada to i napraviti, imas 2-3 banke u krugu, kafic vatra, pokriva sigurno bar jedna kamera taj prostordrug_profi wrote:Ja ne znam jel problem postaviti neki video nadzor direktno iz PU pa pokušati upratiti i identifikovati ove retarde.



