Sarajevo Construction

Lokalna dešavanja, politički život, medijska scena, sve o glavnom gradu BiH i okolini od jutra do mraka.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
DaffyDuck
Posts: 3784
Joined: 22/06/2009 22:54
Location: sarajevo-x

#8076 Re: Sarajevo Construction

Post by DaffyDuck »

Joj menadzera :-)
User avatar
geralt
Posts: 6435
Joined: 14/09/2017 12:45

#8077 Re: Sarajevo Construction

Post by geralt »

Thorgerson wrote:
black wrote:
al-em wrote:Vapiano se zatvara, eto im sansa da upadnu na tu lokaciju.
sto se zatvara ? cesto sjedim i koliko vidim fino rade
Ne znam kako rade, ja ponekad sjednem..onako. Nije bas da je neka guzva.

Realno, tesko je uspjeti sa pastom od 13-14 KM.
Ja sam tamo jeo jednom i nikad vise. Nije problem cijena, jedem i po skupljim restoranima, problem je kvantitet. Meni bi trebale najmanje dvije njihove paste da se najedem.
Nivelacija
Posts: 5366
Joined: 24/08/2018 23:15
Location: Travnik

#8078 Re: Sarajevo Construction

Post by Nivelacija »

Vjerovatno siromasno trziste za vece cijene.
User avatar
Thorgerson
Posts: 9900
Joined: 15/04/2015 11:26

#8079 Re: Sarajevo Construction

Post by Thorgerson »

Nivelacija wrote:Vjerovatno siromasno trziste za vece cijene.
Ma to.

Mislim dovoljno je otici do Montane u SCC gdje je pasta 5-6 KM i gdje je red dug 10 metara ljudi cekaju.

I onda odes u Vapiano paucina po stolovima, tu i tamo neko sjedi.
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#8080 Re: Sarajevo Construction

Post by azdralovic »

Thorgerson wrote:
Nivelacija wrote:Vjerovatno siromasno trziste za vece cijene.
Ma to.

Mislim dovoljno je otici do Montane u SCC gdje je pasta 5-6 KM i gdje je red dug 10 metara ljudi cekaju.

I onda odes u Vapiano paucina po stolovima, tu i tamo neko sjedi.
Isto vazi za ovlastenog Dacia i Mercedes zastupnika :)
Sociolog
Posts: 5765
Joined: 06/05/2008 17:44
Location: Sarajevo

#8081 Re: Sarajevo Construction

Post by Sociolog »

Thorgerson wrote:
Nivelacija wrote:Vjerovatno siromasno trziste za vece cijene.
Ma to.

Mislim dovoljno je otici do Montane u SCC gdje je pasta 5-6 KM i gdje je red dug 10 metara ljudi cekaju.

I onda odes u Vapiano paucina po stolovima, tu i tamo neko sjedi.
Ma ne znam vala,raja vise voli sjesyi gdje je kafa 2km,i slabije kvalitete i gramaze,npr. Lavazza,nego gdhe 1.5km Manuelova caffa koja je 10# bolja, malo smo i kompleksirani kao narod
BadBoy
Posts: 9608
Joined: 01/11/2005 21:55

#8082 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

Bošnjo kod hrane gleda samo da mu daš što više za manje para. Case in point: Chipas. Ja neukusnije hrane nisam nigdje jeo (bolje karton jesti) ali zato nema slobodnog mjesta nikada. Što? Jer za 3,5 KM dobiješ tanjir nečega što mirisom i generalnim oblikom asocira na piletinu (al će prije biti karton) ali toliko krcat da ne možeš ustat.
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#8083 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

ja napisao sto puta na temama o hrani. zato i buregdžinice gdje je masnija pita bolje rade od onih gdje je nemasnija i bolja. duže "drži" :mrgreen:
User avatar
mk ultra
Posts: 24032
Joined: 31/12/2012 14:05
Location: Fiume
Grijem se na: Ugalj
Vozim: Bahato
Horoskop: Maćak

#8084 Re: Sarajevo Construction

Post by mk ultra »

BadBoy wrote:Bošnjo kod hrane gleda samo da mu daš što više za manje para. Case in point: Chipas. Ja neukusnije hrane nisam nigdje jeo (bolje karton jesti) ali zato nema slobodnog mjesta nikada. Što? Jer za 3,5 KM dobiješ tanjir nečega što mirisom i generalnim oblikom asocira na piletinu (al će prije biti karton) ali toliko krcat da ne možeš ustat.
Pa 90% ove "pauza" hrane je smece...
BadBoy
Posts: 9608
Joined: 01/11/2005 21:55

#8085 Re: Sarajevo Construction

Post by BadBoy »

mk ultra wrote:
BadBoy wrote:Bošnjo kod hrane gleda samo da mu daš što više za manje para. Case in point: Chipas. Ja neukusnije hrane nisam nigdje jeo (bolje karton jesti) ali zato nema slobodnog mjesta nikada. Što? Jer za 3,5 KM dobiješ tanjir nečega što mirisom i generalnim oblikom asocira na piletinu (al će prije biti karton) ali toliko krcat da ne možeš ustat.
Pa 90% ove "pauza" hrane je smece...
Pa generalno jeste, ali i u tom segmentu imaš smeće smeće i malo manje smeće. Recimo hrana u aščinicama na čaršiji uopšte nije loša "pauza" hrana (ASDž, Staklo, Sedef). Ali nemaju prometa ni pola kao Chipas
User avatar
JThomas
Posts: 69047
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#8086 Re: Sarajevo Construction

Post by JThomas »

u sedefu je hrana k'o u kući. ali nisu baš "pauza" cijene jebiga.
User avatar
black
Posts: 18642
Joined: 19/06/2004 16:00
Location: ispod tresnje

#8087 Re: Sarajevo Construction

Post by black »

https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjan ... /190307054

krace receno, jebi ga raja moramo i mi nesto hajrovati, hvala sto brinete al' nemojte se mjesati u nase talove
high_volume
Posts: 5916
Joined: 09/06/2010 22:51

#8088 Re: Sarajevo Construction

Post by high_volume »

black wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjan ... /190307054

krace receno, jebi ga raja moramo i mi nesto hajrovati, hvala sto brinete al' nemojte se mjesati u nase talove
...Štrosmajerova ulica duga je oprilike 800 metara...

:lol: :lol: :lol:
elk
Posts: 3153
Joined: 14/08/2006 12:03

#8089 Re: Sarajevo Construction

Post by elk »

:D
User avatar
karanana
Posts: 50764
Joined: 26/02/2004 00:00

#8090 Re: Sarajevo Construction

Post by karanana »

pa to je duzina koju su racunali kad su se talili.
User avatar
thekupus
Posts: 7388
Joined: 25/06/2011 22:38

#8091 Re: Sarajevo Construction

Post by thekupus »

Image
Image
Image
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#8092 Re: Sarajevo Construction

Post by problemnatravunu »

high_volume wrote:
black wrote:https://www.klix.ba/vijesti/bih/gradjan ... /190307054

krace receno, jebi ga raja moramo i mi nesto hajrovati, hvala sto brinete al' nemojte se mjesati u nase talove
...Štrosmajerova ulica duga je oprilike 800 metara...

:lol: :lol: :lol:
cijena malo veća nego ona dva kioska, nije to ni tako puno, ipak je to 800 m ceste, a neka "naših" nek ubodu koju kintu :| :mrgreen: , sve ovde neki mrzitelji svega bosanskog i islamofobi, ha ja :bih:
User avatar
problemnatravunu
Posts: 18746
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#8093 Re: Sarajevo Construction

Post by problemnatravunu »

Nedoumica wrote:Eno villa park tamsn :lol:
Vala baš, Villa Park prazan , ili se meni čini ;-)
focko
Posts: 286
Joined: 15/11/2018 10:07

#8094 Re: Sarajevo Construction

Post by focko »

eto prilike za firme koje ovo mogu za 4-5 puta manje para uraditit da se prijave i uzmu posao.
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#8095 Re: Sarajevo Construction

Post by azdralovic »

ma pomijesale im se redovna godisnja obnova Ferhadije i Strosa :lol:

Image

Image
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#8096 Re: Sarajevo Construction

Post by drug_profi »

Pa bolan kruzni tok u NG kojeg hoce da prave su zacijenili na 3 miliona EURA.
User avatar
biggrin
Posts: 3459
Joined: 23/11/2010 09:47

#8097 Re: Sarajevo Construction

Post by biggrin »

a fkt.ima li u najavi tradicionalnog saniranja Ferhadije? 8-)
User avatar
drug_profi
Posts: 65415
Joined: 16/07/2012 16:00

#8099 Re: Sarajevo Construction

Post by drug_profi »

Ja ne znam jel problem postaviti neki video nadzor direktno iz PU pa pokušati upratiti i identifikovati ove retarde.
azdralovic
Posts: 5113
Joined: 29/05/2010 21:46

#8100 Re: Sarajevo Construction

Post by azdralovic »

drug_profi wrote:Ja ne znam jel problem postaviti neki video nadzor direktno iz PU pa pokušati upratiti i identifikovati ove retarde.
da neko hoce mogao bi do sada to i napraviti, imas 2-3 banke u krugu, kafic vatra, pokriva sigurno bar jedna kamera taj prostor
Post Reply