Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8051 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Sram i stid vas bilo... da vas bilo... :mrgreen:
User avatar
ferratilis
Posts: 8375
Joined: 25/11/2013 16:48

#8052 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by ferratilis »

halo ba gdje nestadoše oni kerovi u šumi, koja rupa jbt?

i kako su one tri tuke dospjele iz dorna na brod tako brzo??

:D
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#8053 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Možda su pitale za savjet Jesusa iz TWD
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8054 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

annoy wrote:Možda su pitale za savjet Jesusa iz TWD
:lol: :lol: :thumbup: :thumbup:
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42278
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#8055 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Mis mekinjas »

Samo je bitno da je Jaqen H'ghar tu. :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8056 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8057 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mis mekinjas wrote:Samo je bitno da je Jaqen H'ghar tu. :mrgreen:


to je onaj što govori čovjek ovo,čovjek ono?
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8058 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65995
Joined: 03/08/2010 19:04

#8059 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

Capajebo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.


a koji su ono u winterfellu,koja porodica?
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8060 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Capajebo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.


a koji su ono u winterfellu,koja porodica?
Bolton, koji ce uskoro, aBd, da najebu.
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#8061 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cassius »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Capajebo wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.


a koji su ono u winterfellu,koja porodica?
Bolton .
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11667
Joined: 15/01/2010 18:31

#8062 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Dobro vi deverate sa imenima :thumbup:
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#8063 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

Ako je iko došao do kakvih leakova za naredne epizode nemojte samo ljepit, promjenite boju teksta ili nešto da nije baš uočljivo, a što se tiče slika nemojte direktno ljepit nego samo link ostavite.
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8064 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Uskoro nema crvene vještice ode bogu na istinu kad dadne svoju životnu energiju Jonu... zato je sjebana, bliži joj se kraj... et vam spojler iz treće epizoce :P
cassius
Posts: 3943
Joined: 29/06/2014 07:53

#8065 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cassius »

pici wrote:Uskoro nema crvene vještice ode bogu na istinu kad dadne svoju životnu energiju Jonu... zato je sjebana, bliži joj se kraj... et vam spojler iz treće epizoce :P

ako mu stavi onu Hamajliju moj pici , hoce li dzonko postat crveni vjestac :roll:
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8066 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

cassius wrote:
pici wrote:Uskoro nema crvene vještice ode bogu na istinu kad dadne svoju životnu energiju Jonu... zato je sjebana, bliži joj se kraj... et vam spojler iz treće epizoce :P

ako mu stavi onu Hamajliju moj pici , hoce li dzonko postat crveni vjestac :roll:

neće al bitnuće jeben
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8067 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

@pici odabij od tebe do 4te epizode! :twisted: :mrgreen:
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8069 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Capajebo wrote:@pici odabij od tebe do 4te epizode! :twisted: :mrgreen:
Image
:mrgreen:
User avatar
karanana
Posts: 50768
Joined: 26/02/2004 00:00

#8070 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by karanana »

nako epizoda.
fino baba drzi do igijene dole i u 100 i nekoj godini.

znaci iduca epizoda je karanje sa isisovcima izgleda.
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#8071 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Bitno da su vratili Jamiea opet na razinu njegovog lika iz prve sezone...Dzaba njegovo zatocenistvo i odsijecanje ruke i sve, razvoj lika 0 bodova.
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8072 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

pici wrote:
Capajebo wrote:@pici odabij od tebe do 4te epizode! :twisted: :mrgreen:
Image
:mrgreen:
Areo Hotah i njegova sjekira koja je toliko ostra da se mozes obrijati njome, i jedan od najjaci ratnika u Westerosu... mali nozic u djale i prhno :zzzz: :-)
User avatar
esmasaric
Posts: 3763
Joined: 03/11/2015 02:36
Location: https://twitter.com/esmasaric
Contact:

#8073 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by esmasaric »

Sad će ih zombi planina sve poubijati 8-)

Hoće li to i Bolton i Wildlings u isto vrijeme krenuti na Castle Black?
Bit će zanimljivo.
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8074 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

al svi stražari stajali ko ukopani dok su njih dvije klale njiHa dvojcu :shock: ... znači RAT :thumbup: više mi žao onih sjevernjaka odraše ih i poklaše evo šest sezona, vrijeme je da malo i ovi južni puste krvi, dosta hladjenja jaja... TOO WAAARRRRR !!!
User avatar
Riddle
Posts: 8504
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#8075 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

ferratilis wrote:halo ba gdje nestadoše oni kerovi u šumi, koja rupa jbt?
Odmah sam se bio to zapitao. Dosao sam do zakljucka da su zaskicali i otrcali u Dreadfort podvijena repa kad su vidjeli kako Brienne vristeci na konju jurisa na njih. To mi ima smisla. :mrgreen:
Post Reply