Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Moderator: _BataZiv_0809
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#8051 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sram i stid vas bilo... da vas bilo... 
- ferratilis
- Posts: 8375
- Joined: 25/11/2013 16:48
#8052 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
halo ba gdje nestadoše oni kerovi u šumi, koja rupa jbt?
i kako su one tri tuke dospjele iz dorna na brod tako brzo??

i kako su one tri tuke dospjele iz dorna na brod tako brzo??
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#8053 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Možda su pitale za savjet Jesusa iz TWD
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8054 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
annoy wrote:Možda su pitale za savjet Jesusa iz TWD
- Mis mekinjas
- Posts: 42278
- Joined: 01/07/2009 22:33
- Location: U svemiru ili u Krležinim romanima
#8055 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Samo je bitno da je Jaqen H'ghar tu. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8056 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8057 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Mis mekinjas wrote:Samo je bitno da je Jaqen H'ghar tu.
to je onaj što govori čovjek ovo,čovjek ono?
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#8058 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 65995
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8059 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Capajebo wrote:Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
a koji su ono u winterfellu,koja porodica?
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#8060 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bolton, koji ce uskoro, aBd, da najebu.kakavdanakneiskustvu wrote:Capajebo wrote:Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
a koji su ono u winterfellu,koja porodica?
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#8061 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bolton .kakavdanakneiskustvu wrote:Capajebo wrote:Da prestane snijeg padati dok je marsir'o sa vojskom na WInterfell, koliko se tacno sjecam.kakavdanakneiskustvu wrote:de nek me neko podsjeti zbog čega stanis spali svoju kćerku?
a koji su ono u winterfellu,koja porodica?
- Jack Be Nimble
- Posts: 11667
- Joined: 15/01/2010 18:31
#8062 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Dobro vi deverate sa imenima 
- Pandakonda
- Posts: 6118
- Joined: 22/10/2013 23:41
- Location: Dragonstone
#8063 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Ako je iko došao do kakvih leakova za naredne epizode nemojte samo ljepit, promjenite boju teksta ili nešto da nije baš uočljivo, a što se tiče slika nemojte direktno ljepit nego samo link ostavite.
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8064 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Uskoro nema crvene vještice ode bogu na istinu kad dadne svoju životnu energiju Jonu... zato je sjebana, bliži joj se kraj... et vam spojler iz treće epizoce 
-
cassius
- Posts: 3943
- Joined: 29/06/2014 07:53
#8065 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
pici wrote:Uskoro nema crvene vještice ode bogu na istinu kad dadne svoju životnu energiju Jonu... zato je sjebana, bliži joj se kraj... et vam spojler iz treće epizoce
ako mu stavi onu Hamajliju moj pici , hoce li dzonko postat crveni vjestac
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8066 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
cassius wrote:pici wrote:Uskoro nema crvene vještice ode bogu na istinu kad dadne svoju životnu energiju Jonu... zato je sjebana, bliži joj se kraj... et vam spojler iz treće epizoce
ako mu stavi onu Hamajliju moj pici , hoce li dzonko postat crveni vjestac
neće al bitnuće jeben
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
#8067 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
@pici odabij od tebe do 4te epizode!

- banjaluka078
- Posts: 13196
- Joined: 16/01/2007 23:38
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
- karanana
- Posts: 50768
- Joined: 26/02/2004 00:00
#8070 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
nako epizoda.
fino baba drzi do igijene dole i u 100 i nekoj godini.
znaci iduca epizoda je karanje sa isisovcima izgleda.
fino baba drzi do igijene dole i u 100 i nekoj godini.
znaci iduca epizoda je karanje sa isisovcima izgleda.
- annoy
- Posts: 4645
- Joined: 09/01/2014 02:52
#8071 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Bitno da su vratili Jamiea opet na razinu njegovog lika iz prve sezone...Dzaba njegovo zatocenistvo i odsijecanje ruke i sve, razvoj lika 0 bodova.
- Capajebo
- Posts: 22031
- Joined: 15/03/2012 02:47
- Location: Berzakh bb
- esmasaric
- Posts: 3763
- Joined: 03/11/2015 02:36
- Location: https://twitter.com/esmasaric
- Contact:
#8073 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Sad će ih zombi planina sve poubijati
Hoće li to i Bolton i Wildlings u isto vrijeme krenuti na Castle Black?
Bit će zanimljivo.
Hoće li to i Bolton i Wildlings u isto vrijeme krenuti na Castle Black?
Bit će zanimljivo.
- pici
- Posts: 46379
- Joined: 19/07/2007 23:17
- Location: zbrinut u kupleraju...
- Grijem se na: Ženske gHuzove
- Vozim: Trajvan
- Horoskop: Djevac
#8074 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
al svi stražari stajali ko ukopani dok su njih dvije klale njiHa dvojcu
... znači RAT
više mi žao onih sjevernjaka odraše ih i poklaše evo šest sezona, vrijeme je da malo i ovi južni puste krvi, dosta hladjenja jaja... TOO WAAARRRRR !!!
- Riddle
- Posts: 8504
- Joined: 28/01/2011 20:20
- Location: Safe Lane
#8075 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)
Odmah sam se bio to zapitao. Dosao sam do zakljucka da su zaskicali i otrcali u Dreadfort podvijena repa kad su vidjeli kako Brienne vristeci na konju jurisa na njih. To mi ima smisla.ferratilis wrote:halo ba gdje nestadoše oni kerovi u šumi, koja rupa jbt?

