[/quote]Kikibombona wrote: Naravno da smije...
Ista ova zlocinacka vojska je u proteklih godinu dana masakrirala kurdski narod. Tada su u Turskoj bili heroji, jer su ubijali Kurde koji su u rangu sa zivotinjama.... sada su izdajnici, jer su pocinili zlocin nad Turcima!!
http://youtube.com/watch?v=vgbwxxOBVOk
Ovo su samo dva zlocina, od nekoliko stotina koje su pocinili. Kap u moru. Turska javnost o ovome nista nije pisala, niko nije odgovarao. STAVISE, PRIJE PAR DANA SU TURSKI VOJNICI DOBILI IMUNITET OD KRIVICNOG GONJENJA. Pa da li taj imunitet vazi sada, kada su pobili turske civile? Ili vazi samo za Kurde, koje je halal ubijati? Dok su ove zvijeri orgijale po istoku zemlje bili su heroji. A sada?
Moralni odron, zgadija!!
Da li ce se Bake ocitovati po pitanju ratnih zlocina?



