Demokratska fronta Željko Komšić

Post Reply
User avatar
Maystor
Posts: 5598
Joined: 16/07/2007 22:59
Location: Unknown

#8051 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Maystor »

k656 wrote: sve će to kada na vlast dođe DF pohapsit munir alibabić munja :lol: :lol: :lol:
Ovaj iskočio drito iz memoranduma SDPa o trolanju u predizbornoj kampanji
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8052 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Demokratska fronta BH na pohodu
Obilježavanje 72. godišnjice IGMANSKOG MARŠA

https://www.facebook.com/Demokratska.fronta.BiH

Image
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#8053 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

shiljak wrote:Demokratska fronta BH na pohodu
Obilježavanje 72. godišnjice IGMANSKOG MARŠA

https://www.facebook.com/Demokratska.fronta.BiH

Image
Vidim narandzasta se polahko pretvara u crvenu boju..
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#8054 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sabina1 »

Havatar wrote:
shiljak wrote:Demokratska fronta BH na pohodu
Obilježavanje 72. godišnjice IGMANSKOG MARŠA

https://www.facebook.com/Demokratska.fronta.BiH

Image
Vidim narandzasta se polahko pretvara u crvenu boju..
Pa šta?
U startu je trebala biti crvena.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#8055 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sabina1 »

lerdi wrote:
-LIBERO- wrote:
lerdi wrote:Nisam baš siguran da je to razlog zbog kojeg imamo Radeljaša.
Hocemo o politickoj odgovornosti? Eto ne moramo o licnim interesima i pšrofitu.
K' o je direktnim dizanjem ruke podrzao tog Radeljasa i slicne?

Hanka vajzovic, ili nije?

Konkretno mi odgovori. Koliko je god za ovo stanje i ovu vladu u KS kriva SDA, toliko je i Hanka.

A mozemo i o glasanju za krsenje vitalnoga nacionalnoga interesa Bosnjaka u Domu naroda, gdje je Hanka svaki put, DAKLE SVAKI PUT, glasala za to sa SDA.

Na PP ti mogu direktno i imenima i argumentima i o licnom profitu koji je imala zbog podrske SDA u KS. ;-)

DF pravi sebi tako los marketing sa tom zenom u prvom safu, da prosto ne mogu vjerovati da to sebi rade. Duboko sam razocaran, jer ipak jos uvijek vjerujem da bi ova prica DF-a mogla izaci na nesto pozitivno.
Sa malim zakašnjenjem, forum je katastrofa ovih dana, al da ti odgovorim drug. Hanka ima dio odgovornosti kada je situacija u Kantonu u pitanu, ali brate nemoj upadati u zamku da je njena i odgovornost SDA ista. Hanka je imala političkih poteza za koje treba biti pitana, ali čitava halabuka oko nje izrežirana je iz SDP-a jer ih je napustila. SDP-ovci joj to nikad neće zaboraviti i oprostiti pa makar je morali kleti i na onom svijetu. Kao što rekoh negdje ranije, dok je bila u SDP-u bila je "Profesorica" kad ih je odjebala postala je lopov. Pa ne postaje se to preko noći majku mu. Hanka je za svog mandata dala jednog Damira Marjanovića koji je po meni strašno osvježenje na sceni i to joj, bar ja, uzimam kao pozitivan potez. Čovjeka sam upoznao lično i mogu samo reči da bi nam bilo sigurno puno bolje da ih imamo puno više.

Što se tiče podrške SDA-u i dizanja ruku za iste činjenica je da su se te stvari događale. Koji je bio njen profit iz toga svega, da li je samo prkosila SDP-u ili je imala konkretnu dobit iz svega toga ne znam i ne mogu ništa tvrditi. Kad i ako se utvrdi lopovluk neće meni niko morati govoriti kakva je. Kažeš da znaš imena i ako možeš napiši ih javno nek svi znaju. Nema se šta kriti, ali molim te nemoj samo da to budu informacije tipa "priča mahala" jer ova naša mahala je u stanju svašta pričati a da se dosta toga ispostavi netačnim. Ja u kompletnoj priči ne želim toj mahali da vjerujem jer me život naučio da sve što čujem da mahala priča uzmem sa dozom opreza i pola odma niz vodu pustim. Ipak i ta podrška o kojoj si pričao, a koja se jeste desila da se nelažemo, izgleda da nije kao prije. Bar to pokazuju posljednji događaji.
Lerdi ,
nevjerovatno mi se dopada taj Vaš entuzijazam , elan , polet i vjera u novu partiju koja će kriminalce otjerati u zatvore a zemlja će se oporaviti. Ukoliko DF ima mnogo takvih simpatizera kao što ste vi , iskrenih , sa najboljim namjerama onda je to super , 2014 će donijeti nešto dobro.

Ne želim gasiti taj vaš polet , libero je opisao Hanku 100 % tačno. Ona je klasična POLITIČARKA u našoj zemlji , proizvod našeg POSTRATNOG RAZDOBLJA. Sad je zaista nemojte vezati za neku stranku pojedinačno (ne zato što je ta tamo neka partija nevina već zbog toga što je to ovog trenutka zaista nevažno), nego je analizirajte racionalno i razumno a ne emotivno. Ona je klasična manipulantica , žena koja je dala doprinos gubljenju vremena (pitanje vitalnog nacionalnog interesa u DN je bitno ali se mnogo puta pokrene samo zbog politike) žena koja je pomogla najbližima na osnovu političke funkcije i žena koja koristi povjerenje (glasove) drugih da bi činila nešto za što nije izabrana i sl....
DF je procijenio da je ona POTREBNA stranci. I to je greška. Tek kad DF uvidi da je to zaista greška , toj stranci će pristupiti još više ljudi kao što ste vi.
Pozdrav.
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8056 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Ako je razlog da se ne učlani u stranku radi jedne osobe onda bolje da se ne učlanjuje ni kad ta ista ode jer očito da ne razumije stranku.

Ovo je ona logika, ne moram izlaziti na izbore, biće samo manje jedan glas a od jednog nema ništa :-D
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8057 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

ne dipr jarane, banovat će te uskoro tako da je nevažno šta pišeš :-D

Image
Last edited by shiljak on 25/01/2014 20:31, edited 1 time in total.
User avatar
sabina1
Posts: 8203
Joined: 24/11/2010 20:44
Location: Ministarstvo za istraživanje ruda i gubljenje vremena.
Contact:

#8058 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sabina1 »

shiljak wrote:Ako je razlog da se ne učlani u stranku radi jedne osobe onda bolje da se ne učlanjuje ni kad ta ista ode jer očito da ne razumije stranku.

Ovo je ona logika, ne moram izlaziti na izbore, biće samo manje jedan glas a od jednog nema ništa :-D
Tačno.

Ali shiljak , ljudi ne glasaju jer razumiju programe , jer prepoznaju ideje , ljudima su važne ličnosti , one su prepoznatljive.
Hanka ne treba biti istaknuta članica DF-a a jeste.
Pozdrav :thumbup:
User avatar
shiljak
Posts: 6496
Joined: 13/01/2005 11:58
Location: internet

#8059 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by shiljak »

Pa ima dosta ljudi, komić prvi, onda onaj za kulturu itd itd ;-) Ali ko traži neku manu uvijek će je naći :-?
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#8060 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

tvsabina wrote:
Havatar wrote:
shiljak wrote:Demokratska fronta BH na pohodu
Obilježavanje 72. godišnjice IGMANSKOG MARŠA

https://www.facebook.com/Demokratska.fronta.BiH

Image
Vidim narandzasta se polahko pretvara u crvenu boju..
Pa šta?
U startu je trebala biti crvena.
To govori dosta o orijentaciji stranke, o odredjenim tendencijama unutar stranke i da to ipak nece biti stranka svih gradjana , posto je upravo zbog toga i uzeta narandzasta boja da bi pokazali da oni nisu ni zeleni , ni crveni niti neka druga boja nego da zele da budu prihvatljivi svima.
User avatar
madner
Posts: 57524
Joined: 09/08/2004 16:35

#8061 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by madner »

Stranka svih gradjana koji gaje civilizacijske vrijednosti. :D
User avatar
Havatar
Posts: 14696
Joined: 20/06/2013 13:56
Location: na hajr

#8062 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Havatar »

Da je tako ne bi uzimali crvenu boju
elloh4556
Posts: 357
Joined: 09/01/2014 00:10

#8063 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by elloh4556 »

Stranka onih koji pišaju uz vjetar - Komunistička... pardon Demokratska Fronta :lol: , kakvi su to glumci rekoh, gdje je onaj "drugi profil" što je uvrijeđeno branio Komšića kad sam rekao da mu treba Oskara dodjeliti za slučaj Pećanca pored Dodika koji kolo vodi. :lol:
User avatar
biske
Posts: 1925
Joined: 25/06/2009 03:35
Location: teren

#8064 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by biske »

elloh4556 wrote:Stranka onih koji pišaju uz vjetar - Komunistička... pardon Demokratska Fronta :lol: , kakvi su to glumci rekoh, gdje je onaj "drugi profil" što je uvrijeđeno branio Komšića kad sam rekao da mu treba Oskara dodjeliti za slučaj Pećanca pored Dodika koji kolo vodi. :lol:
nek' si mu reko.

imaš li još šta dodati ili je to sve?
elloh4556
Posts: 357
Joined: 09/01/2014 00:10

#8065 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by elloh4556 »

biske wrote:
elloh4556 wrote:Stranka onih koji pišaju uz vjetar - Komunistička... pardon Demokratska Fronta :lol: , kakvi su to glumci rekoh, gdje je onaj "drugi profil" što je uvrijeđeno branio Komšića kad sam rekao da mu treba Oskara dodjeliti za slučaj Pećanca pored Dodika koji kolo vodi. :lol:
nek' si mu reko.

imaš li još šta dodati ili je to sve?
Zahvaljujem. :lol:

Vala, ovo je više nego dovoljno, do neke iduće fronte ovisno šta nam vjetar nanese. :lol:
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#8066 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinergija »

Styling wrote:
Ljudi koji su bili zaduzeni za cuvanje Kurtesa pripadaju jedinici OBL (obezbjedjenje objekata i lica) i formacijski pripadaju Federalnom MUP-u, tako da im cuvanje Kurtesa spada u redovne poslove i ne bi za to bili posebno placeni (u tom slucaju Ministarstvo b prakticno placalo samo sebi za cuvanje ministra), tako da nema ustede. Ti ljudi su samo prerasporedjeni na druge poslove, za iste pare.
posto Slobodna Bosna napada SDP i Sdpovce na svakom koraku, a obo je upravo objavljeno u slobodnoj bosni, da ima imalo sumnje u to ovi bi to jedva docekali da napadnu.
User avatar
drug_profi
Posts: 65421
Joined: 16/07/2012 16:00

#8067 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

elloh4556 wrote:Stranka onih koji pišaju uz vjetar - Komunistička... pardon Demokratska Fronta :lol: , kakvi su to glumci rekoh, gdje je onaj "drugi profil" što je uvrijeđeno branio Komšića kad sam rekao da mu treba Oskara dodjeliti za slučaj Pećanca pored Dodika koji kolo vodi. :lol:
Bjazi ba.
Hajd sad kad nisi dovoljno pametan da se poklopis poslije svojih provala, reci sta suto trebali uraditi pa da tebi bude potaman?
Hajde da analiziramo slucaj.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8068 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

sinergija wrote:
Styling wrote:
Ljudi koji su bili zaduzeni za cuvanje Kurtesa pripadaju jedinici OBL (obezbjedjenje objekata i lica) i formacijski pripadaju Federalnom MUP-u, tako da im cuvanje Kurtesa spada u redovne poslove i ne bi za to bili posebno placeni (u tom slucaju Ministarstvo b prakticno placalo samo sebi za cuvanje ministra), tako da nema ustede. Ti ljudi su samo prerasporedjeni na druge poslove, za iste pare.
posto Slobodna Bosna napada SDP i Sdpovce na svakom koraku, a obo je upravo objavljeno u slobodnoj bosni, da ima imalo sumnje u to ovi bi to jedva docekali da napadnu.
Pa, ocigledno, u ovom slucaju niSenad ne zna sta, ko i gdje radi u FMUP-u. Ali ovo sto sam napisala je sigurno tako.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#8069 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Banksy »

sinergija wrote:
posto Slobodna Bosna napada SDP i Sdpovce na svakom koraku,
Slobodna Bosna je odavno (ponovo) SDP-ova.
sinergija
Posts: 281
Joined: 16/02/2008 21:26
Location: 071

#8070 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by sinergija »

Banksy wrote:
sinergija wrote:
posto Slobodna Bosna napada SDP i Sdpovce na svakom koraku,
Slobodna Bosna je odavno (ponovo) SDP-ova.
nisam bas primijetio.
User avatar
Styling
Posts: 15028
Joined: 08/10/2013 10:29
Location: Izvan lokalnih dešavanja

#8071 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Styling »

Banksy wrote:
sinergija wrote:
posto Slobodna Bosna napada SDP i Sdpovce na svakom koraku,
Slobodna Bosna je odavno (ponovo) SDP-ova.
Bas je taj Senad A. nezahvalan. A, lijepo mu je Zeljko poslao zenu za ambasadora u Cesku. Cccc...stvarno nema smisla. :run:
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#8072 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by StupskaBitanga »

Nikako uklopivo
User avatar
jon_jovi
Posts: 2134
Joined: 26/01/2012 11:53
Location: Narodni Posmatrac

#8073 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by jon_jovi »

Dakle, ko se može sjetiti i ko pamti kada je Haris Silajdžić napustio SDA i osnovao Stranku za BiH.
Kakve to veze ima sa ovim problemom? Pa ima. To je ista meta isto odstojanje.
Nekad davno bio je rascjep na desnici a danas isti takav rascjep i po istom principu na ljevici. Harizmatični Haris se otrgnuo od matice i napravio stranku nezadovoljnika iz SDA. Populistički Željko se otrgnuo od matice i napravio stranku nezadovoljnika iz SDPa. Do duše i prije je bilo rascjepa u SDPu. SDU
Pa što sada prave sto stranaka? Neka ovi nezadovoljnici skupa sa Željkom idu u SDU. Ko će se snači u svim tim strankama?
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#8075 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by -LIBERO- »

Havatar wrote:Da je tako ne bi uzimali crvenu boju
Nije crvena boja boja DF.
Post Reply