Telemach - ALL ABOUT 4

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#8051 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

Ako vam nisu otkljucani kanali restartujete resiver i vidite .. Ako opet nisu onda se poklopite jer vam nest ne stima a ne mozete nazvati i pitati sto nisu otkljucani jer je ovo njihova dobra volja :D Znaju oni da su pustili urade ponekad ovako na par dana .. Doduse nema HBO obicni ima samo HD :D
lajk
Posts: 2700
Joined: 01/06/2011 13:40
Location: Ilijaš

#8052 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by lajk »

kAKO VI DOBIJETE RACUN ZA INTERNET I KABLOVSKU ? postom ili ?
doff
Posts: 2583
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#8053 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by doff »

lajk wrote:kAKO VI DOBIJETE RACUN ZA INTERNET I KABLOVSKU ? postom ili ?
Donese njihov kurir na adresu. Doduše u zadnje vrijeme lik pravo kasni
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#8054 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:Ako vam nisu otkljucani kanali restartujete resiver i vidite .. Ako opet nisu onda se poklopite jer vam nest ne stima a ne mozete nazvati i pitati sto nisu otkljucani jer je ovo njihova dobra volja :D Znaju oni da su pustili urade ponekad ovako na par dana .. Doduse nema HBO obicni ima samo HD :D

Restartovao,nista
motorola01
Posts: 4147
Joined: 28/04/2011 13:27

#8055 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by motorola01 »

Ja sam restartovao maloprije i otkljucani su skoro svi kanali.
User avatar
ami8
Posts: 489
Joined: 23/05/2010 19:01

#8056 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by ami8 »

doff wrote:
lajk wrote:kAKO VI DOBIJETE RACUN ZA INTERNET I KABLOVSKU ? postom ili ?
Donese njihov kurir na adresu. Doduše u zadnje vrijeme lik pravo kasni
Em kasni em, nekad ne donese racun nikako
User avatar
BiHusrcu88
Posts: 112
Joined: 25/02/2013 12:29

#8057 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by BiHusrcu88 »

Dok će trajati im ova zezancija sa otključanim kanalima :-D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#8058 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Koju su to kanali otkljucani,hbo i cinemax nisu?
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#8059 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Ali_G »

Koristi li neko ovaj njihov mmds? Kako podesiti titlove? Nema sta nisam pokusao i nece. Hvala
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#8060 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

kakavdanakneiskustvu wrote:Koju su to kanali otkljucani,hbo i cinemax nisu?
Svi kanali u HD-u otključani, pa i HBO HD dok su SD zaključani. ;)

PS. Tačno sam se opet podsjetio zašto hbo ne vrijedi dodatnih 8KM. Hvala tm. :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8061 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Ali_G wrote:Koristi li neko ovaj njihov mmds? Kako podesiti titlove? Nema sta nisam pokusao i nece. Hvala
Koji ti je resiver :?:
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#8062 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Ali_G »

Deltaline resiver. Cackao sam po postavkama i jednom sam usspio da mi pokaze titlove. Cim sam prebacio kanal izgubili su se, a istom metodom nisam mogao opet
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8063 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Ali_G wrote:Deltaline resiver. Cackao sam po postavkama i jednom sam usspio da mi pokaze titlove. Cim sam prebacio kanal izgubili su se, a istom metodom nisam mogao opet
Nazalost uvijek ce ti se to desavati sa titlovima na "Deltaline" resiverima...nista ako ti je ovaj crni Imagedaljinski pritisni tipku "F3" odaberi zeljeni titl zatim "OK" sacekaj malo i isti ce se pokrenuti...
a ako ti je sivi Image pritisni tipku "A-Z" odaberi titl na zeljenom jeziku i opet "OK"... pozzz
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#8064 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Maharadza wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:Koju su to kanali otkljucani,hbo i cinemax nisu?
Svi kanali u HD-u otključani, pa i HBO HD dok su SD zaključani. ;)

PS. Tačno sam se opet podsjetio zašto hbo ne vrijedi dodatnih 8KM. Hvala tm. :D

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta


Ok
Ali_G
Posts: 4674
Joined: 02/03/2002 00:00

#8065 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Ali_G »

Hvala. Ma titlovi su ranije radili ok, al onda su odjednom okacili obavijest da se rucno stimaju. Ovaj mmds je odron samo takav.
User avatar
Tiger 033
Posts: 8736
Joined: 12/11/2010 09:47
Location: Sarajevo

#8066 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Tiger 033 »

Ali_G wrote:Hvala. Ma titlovi su ranije radili ok, al onda su odjednom okacili obavijest da se rucno stimaju. Ovaj mmds je odron samo takav.


Samo kad vidis daljinske sve ti je jasno :idea: ovaj transponder "11913 v 28000" jos uvijek nisu prebacili... na njemu je slika ocajna...
User avatar
Maharadza
Posts: 17072
Joined: 30/01/2013 15:13

#8067 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Maharadza »

Ja ruku u vatru stavljam ako nisu pustili ove HD kanale ne bi li koga navukli na iste jer ih niko neće?! :mrgreen:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#8068 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Maharadza wrote:Ja ruku u vatru stavljam ako nisu pustili ove HD kanale ne bi li koga navukli na iste jer ih niko neće?! :mrgreen:

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 4 Beta



A sta drugo moze biti razlog
Mustang1
Posts: 29966
Joined: 29/12/2010 17:31

#8069 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Mustang1 »

kakavdanakneiskustvu wrote:
Mustang1 wrote:Ako vam nisu otkljucani kanali restartujete resiver i vidite .. Ako opet nisu onda se poklopite jer vam nest ne stima a ne mozete nazvati i pitati sto nisu otkljucani jer je ovo njihova dobra volja :D Znaju oni da su pustili urade ponekad ovako na par dana .. Doduse nema HBO obicni ima samo HD :D

Restartovao,nista
Ti si vanredan po svemu :D Ne znam jesi ti ikad ista dobio na vrijeme .. Odjavi se pa ponovo prikljuci mozda onda bude sve na vrijeme :D
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#8070 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

Mustang1 wrote:
kakavdanakneiskustvu wrote:
Mustang1 wrote:Ako vam nisu otkljucani kanali restartujete resiver i vidite .. Ako opet nisu onda se poklopite jer vam nest ne stima a ne mozete nazvati i pitati sto nisu otkljucani jer je ovo njihova dobra volja :D Znaju oni da su pustili urade ponekad ovako na par dana .. Doduse nema HBO obicni ima samo HD :D

Restartovao,nista
Ti si vanredan po svemu :D Ne znam jesi ti ikad ista dobio na vrijeme .. Odjavi se pa ponovo prikljuci mozda onda bude sve na vrijeme :D

Jbg,sta ja mogu kad je tako Kako jeste
User avatar
Telemach
Posts: 16891
Joined: 13/10/2010 14:13

#8071 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

Ali_G wrote:Deltaline resiver. Cackao sam po postavkama i jednom sam usspio da mi pokaze titlove. Cim sam prebacio kanal izgubili su se, a istom metodom nisam mogao opet
Predlažemo da izvršimo zamjenu recievera, molimo Vas dostavite nam korisničke podatke u inbox.
User avatar
Telemach
Posts: 16891
Joined: 13/10/2010 14:13

#8072 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by Telemach »

ami8 wrote:
doff wrote:
lajk wrote:kAKO VI DOBIJETE RACUN ZA INTERNET I KABLOVSKU ? postom ili ?
Donese njihov kurir na adresu. Doduše u zadnje vrijeme lik pravo kasni
Em kasni em, nekad ne donese racun nikako
Kompanija koja radi distribuciju računa za Telemach će biti obaviještena o Vašoj reklamaciji. Molimo Vas da nam u PP dostavite adresne podatke kako bismo provjerili i zahtijevali obrazloženje zašto ne dobivate račune na adresu. Nastojaćemo da ubuduće dobivate račune u periodu dok traje distribucija.
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#8073 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

Telemach wrote:
ami8 wrote:
doff wrote:
Donese njihov kurir na adresu. Doduše u zadnje vrijeme lik pravo kasni
Em kasni em, nekad ne donese racun nikako
Kompanija koja radi distribuciju računa za Telemach će biti obaviještena o Vašoj reklamaciji. Molimo Vas da nam u PP dostavite adresne podatke kako bismo provjerili i zahtijevali obrazloženje zašto ne dobivate račune na adresu. Nastojaćemo da ubuduće dobivate račune u periodu dok traje distribucija.
#Telemach

Posto ste zaredali za odgovorima, molimo da odgovorite na jedno pitanje.

Zasto se HRT 2 zatamljuje u Sarajevu, a ne zatamljuje u Mostaru u Vasem kablovskom sistemu kada je zakon isti na cijeloj teritoriji BiH u vezi sa zatamljivanjem kanala?

Molimo brz odgovor kao sto dajete na ostala pitanja i sugestije

Pozdrav
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66030
Joined: 03/08/2010 19:04

#8074 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakavdanakneiskustvu »

"]
Telemach wrote:
ami8 wrote:
doff wrote:
Donese njihov kurir na adresu. Doduše u zadnje vrijeme lik pravo kasni
Em kasni em, nekad ne donese racun nikako
Kompanija koja radi distribuciju računa za Telemach će biti obaviještena o Vašoj reklamaciji. Molimo Vas da nam u PP dostavite adresne podatke kako bismo provjerili i zahtijevali obrazloženje zašto ne dobivate račune na adresu. Nastojaćemo da ubuduće dobivate račune u periodu dok traje distribucija.
#Telemach

Posto ste zaredali za odgovorima, molimo da odgovorite na jedno pitanje.

Zasto se HRT 2 zatamljuje u Sarajevu, a ne zatamljuje u Mostaru u Vasem kablovskom sistemu kada je zakon isti na cijeloj teritoriji BiH u vezi sa zatamljivanjem kanala?

Molimo brz odgovor kao sto dajete na ostala pitanja i sugestije

Pozdrav[/quote]



Odgovor ce,ako ga bude a nesto ne vjerujem da ce ga biti,u mostaru signal hrt primaju zemaljskim putem pA tamo ne moraju zatamniti taj program,tako u tako-u tvrde
kakaljin
Posts: 13503
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#8075 Re: Telemach - ALL ABOUT 4

Post by kakaljin »

kakavdanakneiskustvu wrote:

Odgovor ce,ako ga bude a nesto ne vjerujem da ce ga biti,u mostaru signal hrt primaju zemaljskim putem pA tamo ne moraju zatamniti taj program,tako u tako-u tvrde
Pitao sam ga kroz kablovski sistema ne zemaljskim putem tako da ocekujem odgovor, jer zakon je isti na cijeloj teritoriji BiH
Locked