SDA-All about
- DiplomataSaSela
- Posts: 1044
- Joined: 20/10/2004 23:51
#8026 Re: SDA-All about
Mozete mu se smijati,rugati,davati razne nadimke,voliti il mrziti al rasturi ih Tihi ko malu zvecku(a usput spasi i rasprodaju BiH)...zlogumdjiji samo ohr moze pomoc mada sumnjam...jer nisu danas dzaba zvali i SDA u Brisel...
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#8027 Re: SDA-All about
Nesto mi govori da ce masa komentara iz proteklog period preko noci nestati

-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#8028 Re: SDA-All about
Nakon Nerke, osta onda i brat bez posla, propade država "za čovjeka".ultima_palabra wrote:Volio bih neg pare... SDP bi dobio što je zaslužio, a i ostale strane bi pokazale pravo lice... po ko zna koji put.
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#8029 Re: SDA-All about
pa valjda Adil OsmanovićOpetja033 wrote:Banksy wrote:Kako smo i predvidjeli ...
Koaliranje SDA i SBB-a nije isključeno, najavio Adil Osmanović.
Izvor?
ps
što će biti zanimljivo svjedočiti po forumu maestralnom povratku hAvaza u "profesionalno novinarstvo" i "hrabro zalaganje za pravdu i poštenje"
a šta li će da bude sa hrabrom i poštenom Vildanom ?
dajte više uvedite smajli koji povraća...stvarno nedostaje za ekspresivno izražavanje gađenja
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#8030 Re: SDA-All about
Desiće se i nemoguće, pomirenje Fahra i Vildane.JoseMujica wrote:što će biti zanimljivo svjedočiti po forumu maestralnom povratku hAvaza u "profesionalno novinarstvo" i "hrabro zalaganje za pravdu i poštenje"![]()
![]()
![]()
![]()
a šta li će da bude sa hrabrom i poštenom Vildanom ?![]()
dajte više uvedite smajli koji povraća...stvarno nedostaje za ekspresivno izražavanje gađenja
A ni pax Romana - mir Fahre i Selimovića onda nije daleko
- jazzer
- Posts: 7535
- Joined: 20/12/2004 14:44
#8031 Re: SDA-All about
Samo uprati dezurne SDA-ovce narednih dana ako se ova vijest pokaze tacnomJoseMujica wrote:
pa valjda Adil Osmanović![]()
ps
što će biti zanimljivo svjedočiti po forumu maestralnom povratku hAvaza u "profesionalno novinarstvo" i "hrabro zalaganje za pravdu i poštenje"![]()
![]()
![]()
![]()
a šta li će da bude sa hrabrom i poštenom Vildanom ?![]()
dajte više uvedite smajli koji povraća...stvarno nedostaje za ekspresivno izražavanje gađenja
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#8032 Re: SDA-All about
AO, BHRTV. Mislim da je to završeno ...Opetja033 wrote:Banksy wrote:Kako smo i predvidjeli ...
Koaliranje SDA i SBB-a nije isključeno, najavio Adil Osmanović.
Izvor?
Ostaje još samo pomirba FR i Bakira I. ...
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#8033 Re: SDA-All about
Banksy wrote:
AO, BHRTV. Mislim da je to završeno ...
Ostaje još samo pomirba FR i Bakira I. ...
-
racionalista
- Posts: 1484
- Joined: 20/07/2012 20:40
#8034 Re: SDA-All about
đe će sa faraonom u savez
pa neće raditi istu grešku ko što je i spd uradio. treba ovdje pod hitno izbore raspisati
pa neće raditi istu grešku ko što je i spd uradio. treba ovdje pod hitno izbore raspisati
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#8035 Re: SDA-All about
Gdje je greška, pa krdo će svakako glasati kako uvijek glasa, na čelu sa grupom za podršku na ovom forumu.racionalista wrote:đe će sa faraonom u savez![]()
pa neće raditi istu grešku ko što je i spd uradio. treba ovdje pod hitno izbore raspisati
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#8036 Re: SDA-All about
Pošto je faraon u slobodnom padu, ne vjerujem da će propustiti ovu priliku.racionalista wrote:đe će sa faraonom u savez![]()
pa neće raditi istu grešku ko što je i spd uradio. treba ovdje pod hitno izbore raspisati
Tihić ih je opet sve nadmudrio, a SDA može da traži šta želi.
Pitanje je šta će na državnom i kantonalnim nivoima ...
- Opetja033
- Posts: 10041
- Joined: 01/11/2011 20:33
#8037 Re: SDA-All about
Ti se zajebajes, je li tako?JoseMujica wrote:pa valjda Adil OsmanovićOpetja033 wrote:Banksy wrote:Kako smo i predvidjeli ...
Koaliranje SDA i SBB-a nije isključeno, najavio Adil Osmanović.
Izvor?![]()
Mislim, ovakvu konstataciju moze postaviti samo neko ko je ogranicen ko balkon, a realno koliko god se ne slagali ni u jednom trenutku nisi ostavljao takav utisak.
@Banksy hvala na odgovoru.
Nema nista od ove price, zivi bili pa vidjeli. SDA malo unosi nemir.
- Banksy
- Posts: 28557
- Joined: 18/07/2008 09:33
#8038 Re: SDA-All about
Ta priča je neizbježna. Danas ili sutra, svejedno, putevi će im se ukrstiti ...Opetja033 wrote: @Banksy hvala na odgovoru.
Nema nista od ove price, zivi bili pa vidjeli. SDA malo unosi nemir.
-
VjecitiStudent
- Posts: 18920
- Joined: 14/08/2008 13:42
- Location: Životinjska farma
#8040 Re: SDA-All about
Da, biće da se sastanak dvije ugledne postave SDA i SBB, tek 'nako desio, tema bila obilježavanje "Dana voda"racionalista wrote:ma navlakuša klasična
- Mister Yes
- Posts: 5730
- Joined: 05/02/2013 12:35
- Location: In a world of magnets and miracles
#8041 Re: SDA-All about
SDA i SBB opet ne mogu imati parlamentarnu većinu bez HDZ-ova. A HDZ-ovi neće unutra ako ostaju boljitci i pravaši. A onda će SDP da koči zajedno sa Budimirom. Upiš živi 
- ultima_palabra
- Posts: 59311
- Joined: 15/12/2008 16:53
#8042 Re: SDA-All about
Možda "tornjak" ponovo postane neimar i vakifVjecitiStudent wrote:Povratak krnjeg SDP-a
Bit će ovdje zanimljivo posmatrati ponašanje SDA mladeži.
-
StupskaBitanga
- Posts: 14873
- Joined: 20/12/2006 16:59
#8043 Re: SDA-All about
u današnjem Oslobodjenju pišu o srdačnom i toplom dočeku Sebije u OBS
smajlikojipovraća
smajlikojipovraća
- JoseMujica
- Posts: 32831
- Joined: 11/01/2011 14:33
- Location: u zagrljaju Vojina Mijatovića
- Grijem se na: malograDŽane
- Vozim: Tuarega
- Horoskop: Poskok
#8044 Re: SDA-All about
đe nam je Dotur naš da nam prepriča utiske?...doduše lupam...ne znam jel čoek u toj ustanoviStupskaBitanga wrote:u današnjem Oslobodjenju pišu o srdačnom i toplom dočeku Sebije u OBS
smajlikojipovraća
ps
Opetja033...
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#8045 Re: SDA-All about
Ljudi ovog psihopatu Memića hitno treba poslati na psihijatrijsko posmatranje!antimobbing wrote:Mislim da ni leteći cirkus Monty Paytona nije smješniji od Memića.![]()
Samo da vas još jednom podsjetim, ovo je isti onaj čovjek koji se je pozivao na vjeru tokom izbora ...http://ezoom.ba/ilidza/izrevoltirani-se ... -materinu/
Izrevoltirani Senaid Memić: ”Idite u p***u materinu!”
Ne nije riječ o ukrajinskom parlamentu. Riječ je o 32. redovnoj sjednici Općinskog vijeća Ilidža.
Sjednici su osim 27 vijećnika prisustvovali i građani Mjesne zajednice Stup II, nadajući se da će se njihov problem naći na dnevnom redu. Iako je problem zvani ”Stup Nukleus” bio predviđen kao osma tačka dnevnog reda, građani su ponovo ostali uskraćeni za odgovore. Načelnik je radi ”neodloživih” obaveza predložio da se osma tačka dnevnog reda odgodi za neki naredni put.
Jedan od stanovnika mjesne zajednice Stup II rekao je za naš portal: ”Prije mjesec dana dostavili smo potrebnu dokumentaciju, a niko ništa ne radi. Ljudi koji žive na Stupu su uništeni, uništili su nam imovinu. Da su Memiću uradili nešto ovakvo rat bi bio. Memić nam je prijetio osvetom. Prijetio nam je pred 100 ljudi. Gore nam je nego u Srebrenici. Vuče nas za nos godinu dana, odlažući ovo pitanje s dnevnog reda.”
Načelnik izrevoltiran intenzitetom rasprave” poslao” je prisutne građane Mjesne zajednice Stup II ”u p***u materinu.”
Nadamo se da do kraja sjednice neće biti povrijeđenih.
IZ ima moralnu dužnost da zaštiti vjeru i vjernike tako što će zabraniti zloupotrebu vjere tokom izbora.
Poplave su direktna posljedica korupcije jer da nije toga bila bi napravljena uređena korita kao što se radi u svim normalnim i pravnim državama u EU.
Posljedice korupcije možemo vidjeti na svakom koraku, a to je agonija za običan narod i ekonomske kolateralne štete na sve strane …
Poruka biračima i građanima je: ''Izabrali ste nas, dali ste nam Vlast da upravljamo enormnim državnim kapitalom i novčanim sredstvima i poslije izbora nam više ne trebate. Zato ne dosađujte nam više sa vašim zahtjevima za stvaranje normalnih uvjeta života, pustite nas da uživamo u svim povlasticama i životima bogataša.
Na kraju sve što vam možemo poručiti poslije izbora, jeste ...
''Idite u p***u materinu!''.[/size]
http://www.avaz.ba/vijesti/teme/potukli ... ir-i-memic
Šta smo dozvolili kao narod da nam polupismeni švercer oružjem, ratni profiter i dezerter iz Turske za vrijeme rata napada i vrijeđa građane i evo sada fizički napada naše ratne komandante.
E, neče moći više psihopato Memiću ...
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#8046 Re: SDA-All about
Nebi da branim nekog ovakvog, ali ako ti je dokaz ovaj tariguz od avaza, onda je to u najmanju ruku daleko od istine, a nebi bilo čudno da je potpuna izmišljotina malih fahraorinčića.
- antimobbing
- Posts: 2693
- Joined: 10/11/2009 22:54
- Location: Gdje je percepcija Dženeta za 2% Koruptokracije, Džehenem za 98% BiH populacije.
#8047 Re: SDA-All about
Ne treba ti uopće Avaz, samo ti je potreban zdrav razum i da lično upoznaš Memića. Sve će ti se samo kazati. Memić je klasični psihopata koji u sebi nema osjećaje, ne osjećaju empatiju, ni savjest. Ne razlikuje činjenice od vlastitih uvjerenja i posjeduje jednu opsesivnu potrebu za nametanjem svoje volje, stavova, ideja ili iluzija drugima, s ciljem da bi se oni kontrolirali.agent_001 wrote:Nebi da branim nekog ovakvog, ali ako ti je dokaz ovaj tariguz od avaza, onda je to u najmanju ruku daleko od istine, a nebi bilo čudno da je potpuna izmišljotina malih fahraorinčića.

Vidi gdje drži tri prsta ...
- branimir stulic
- Posts: 904
- Joined: 07/03/2007 16:37
- Location: sarajevo
#8048 Re: SDA-All about
VS.
Ko je ko?????? HAAAA????? Posra se Tihic na sve....
Ko je ko?????? HAAAA????? Posra se Tihic na sve....
- MuaDib
- Posts: 4056
- Joined: 28/10/2006 23:25
- Location: Sarajevo
#8049 Re: SDA-All about
E odzvonilo je i SDA
Upravni odbor PIK-a u utorak o situaciji u FBiH
SARAJEVO - Upravni odbor Savjeta za provođenje mira /PIK/ sastaće se u utorak, 26. marta, povodom situacije u Federaciji BiH /FBiH/, odnosno nemogućnosti federalnih vlasti da obezbijede funkcinisanje Ustavnog suda i uspostavljanje Vijeća za zaštitu vitalnog nacionalnog interesa.
Portparol OHR-a Ljiljana Radetić rekla je Srni da je visoki predstavnik u BiH Valentin Incko u konsultacijama sa međunarodnom zajednicom u vezi sa ovim pitanjem.
"Imajući u vidu trenutne sporove u Vladi FBiH, potreba za funkcionalnim institucijama, posebno Ustavnim sudom, nikad nije bila veća", izjavila je Radetić.
Prema njenim riječima, za svaku je osudu da institucije i lideri u FBiH još jednom nisu mogli da omoguće funkcionisanje najvišeg suda u ovom entitetu i uspostavljanje Vijeća za zaštitu vitalnog nacionalnog interesa.
"Svjedoci smo da zvaničnici na najvišem nivou stavljaju interese svojih političkih stranaka iznad interesa građana i funkcionalnih institucija demokratije. Odgovornost izabranih zvaničnika prema Federaciji i njenim građanima je i dalje jednako obavezujuća", naglasila je Radetićeva.
Ona je napomenula da je to dužnost koju su zvaničnici preuzeli kad im je izborno tijelo dalo mandat i kad su položili svečane zakletve.
"Prije samo sedam dana Upravni odbor Savjeta za provođenje mira je pozvao vlasti da obezbijede funkcionisanje Ustavnog suda FBiH. Visoki predstavnik je u konsultacijama sa međunarodnom zajednicom u vezi sa ovim pitanjem, a Upravni odbor PIK-a sastaće se u utorak. Niko ne treba dalje destabilizovati situaciju", dodala je Radetić.
Kandidat za sudiju Ustavnog suda FBiH Šahbaz Džihanović dobio je podršku Doma naroda Parlamenta FBiH, ali ne i Kluba Bošnjaka koji je pokrenuo mehanizam za zaštitu vitalnog nacionalnog interesa, pa će on moći biti sudija tek nakon što se o tome izjasni Ustavni sud FBiH.
Dom naroda dao je saglasnost i na imenovanje Mladena Srdića, dok kandidat iz reda Hrvata Dragica Dragičević nije dobila podršku.
Od 2008. godine, zbog nedovoljnog broja sudija Ustavnog suda FBiH, onemogućeno je djelovanje Vijeća za zaštitu vitalnog nacionalnog interesa.
(FENA)
Upravni odbor PIK-a u utorak o situaciji u FBiH
SARAJEVO - Upravni odbor Savjeta za provođenje mira /PIK/ sastaće se u utorak, 26. marta, povodom situacije u Federaciji BiH /FBiH/, odnosno nemogućnosti federalnih vlasti da obezbijede funkcinisanje Ustavnog suda i uspostavljanje Vijeća za zaštitu vitalnog nacionalnog interesa.
Portparol OHR-a Ljiljana Radetić rekla je Srni da je visoki predstavnik u BiH Valentin Incko u konsultacijama sa međunarodnom zajednicom u vezi sa ovim pitanjem.
"Imajući u vidu trenutne sporove u Vladi FBiH, potreba za funkcionalnim institucijama, posebno Ustavnim sudom, nikad nije bila veća", izjavila je Radetić.
Prema njenim riječima, za svaku je osudu da institucije i lideri u FBiH još jednom nisu mogli da omoguće funkcionisanje najvišeg suda u ovom entitetu i uspostavljanje Vijeća za zaštitu vitalnog nacionalnog interesa.
"Svjedoci smo da zvaničnici na najvišem nivou stavljaju interese svojih političkih stranaka iznad interesa građana i funkcionalnih institucija demokratije. Odgovornost izabranih zvaničnika prema Federaciji i njenim građanima je i dalje jednako obavezujuća", naglasila je Radetićeva.
Ona je napomenula da je to dužnost koju su zvaničnici preuzeli kad im je izborno tijelo dalo mandat i kad su položili svečane zakletve.
"Prije samo sedam dana Upravni odbor Savjeta za provođenje mira je pozvao vlasti da obezbijede funkcionisanje Ustavnog suda FBiH. Visoki predstavnik je u konsultacijama sa međunarodnom zajednicom u vezi sa ovim pitanjem, a Upravni odbor PIK-a sastaće se u utorak. Niko ne treba dalje destabilizovati situaciju", dodala je Radetić.
Kandidat za sudiju Ustavnog suda FBiH Šahbaz Džihanović dobio je podršku Doma naroda Parlamenta FBiH, ali ne i Kluba Bošnjaka koji je pokrenuo mehanizam za zaštitu vitalnog nacionalnog interesa, pa će on moći biti sudija tek nakon što se o tome izjasni Ustavni sud FBiH.
Dom naroda dao je saglasnost i na imenovanje Mladena Srdića, dok kandidat iz reda Hrvata Dragica Dragičević nije dobila podršku.
Od 2008. godine, zbog nedovoljnog broja sudija Ustavnog suda FBiH, onemogućeno je djelovanje Vijeća za zaštitu vitalnog nacionalnog interesa.
(FENA)
-
agent_001
- Posts: 1117
- Joined: 09/08/2010 00:32
#8050 Re: SDA-All about
Vjerovatno je tako, neznam o tom liku ništa, više sam mislio na havaz, uvijek oni bljuvotine pišu, poluistine, neistine i laži o neistomišljenicima, gade mi se.antimobbing wrote:Ne treba ti uopće Avaz, samo ti je potreban zdrav razum i da lično upoznaš Memića. Sve će ti se samo kazati. Memić je klasični psihopata koji u sebi nema osjećaje, ne osjećaju empatiju, ni savjest. Ne razlikuje činjenice od vlastitih uvjerenja i posjeduje jednu opsesivnu potrebu za nametanjem svoje volje, stavova, ideja ili iluzija drugima, s ciljem da bi se oni kontrolirali.agent_001 wrote:Nebi da branim nekog ovakvog, ali ako ti je dokaz ovaj tariguz od avaza, onda je to u najmanju ruku daleko od istine, a nebi bilo čudno da je potpuna izmišljotina malih fahraorinčića.
Vidi gdje drži tri prsta ...

