Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Ciprol
Posts: 981
Joined: 18/04/2009 01:43

#8026 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Ciprol »

asker wrote:Rus Bolton pita psihopatu "ko je ubio Stanisa, da ga nagradim"............ovaj kaze da nezna i to je to. Nigdje tijela, nikakve potvrde, cak ni Bolton da ne zeli da se uvjeri licno da je takav plijen/zvjerka zaista mrtav.
Jonovo tijelo se hladi (a gvozdje se kuje dok je vruce :-D ), vrijeme prolazi a crvena ide malo prilec.
Dorne sta reci, kad ih vidim u onim krpicama ko kanarinci a svaka scena s njima je pretanka.

Jedino Ser Davos sto malo cupa epizodu.
Znaš kako se katane prave, više puta zagrijavaju i hlade :mrgreen:
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66000
Joined: 03/08/2010 19:04

#8027 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

shmizlica wrote:ne znam šta se bundžije bune, sasvim realna prva epizoda :)
kakavdanakneiskustvu wrote:ne sjecam se,sto je ona mala,kraljica valjda, u zatvoru?
nemoral, ovo, ono....


ipak cu morati pogledati zadnje epizode prošle sezone
User avatar
Kaligrafija
Posts: 3887
Joined: 24/12/2010 11:37
Location: Lociranje u tijeku...

#8028 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Kaligrafija »

Nabacana epizoda, udrobili svega pomalo...ali to je za ocekivati od prve epizode, nove sezone... Sljedeca ce vec biti klanje, na vise frontova ko da gledam... :D :D
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8029 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Iduca epizoda:
1. Bran u drvetu, flashbackovi itd itd.
2. Slobodni narod dolazi u Castle Black i Aliser Thorn ih pocinje oralno zadovoljavati.
3. Melisandre vraca Jona, dok Bran gleda Tower of Joy
4. Daenerys stize u onaj njihov grad, Drogon strikes again
5. Tyrion pokusava ugusiti pobunu u Meerenu oslobadjajuci zmajeve
6. Sem stize kuci :mrgreen:
7. Belon Greyoj umire, Euron dolazi
8. Sansa dolazi kod Umbera i pocinje "the north remembers"

Vidjet cemo koliko sam upravu :mrgreen:
User avatar
banjaluka078
Posts: 13197
Joined: 16/01/2007 23:38

#8030 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by banjaluka078 »

kako onda ovdje nije smežgurani bakutaner?!

Image
User avatar
banjaluka078
Posts: 13197
Joined: 16/01/2007 23:38

#8031 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by banjaluka078 »

Opipa mu puls, skonta da je 'ladan i ode na spavanje.
asker wrote:
Jonovo tijelo se hladi (a gvozdje se kuje dok je vruce :-D ), vrijeme prolazi a crvena ide malo prilec.
User avatar
Pandakonda
Posts: 6118
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#8032 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Pandakonda »

banjaluka078 wrote:kako onda ovdje nije smežgurani bakutaner?!

Image
Zato što nije samo orglica ono što joj daje mladost. U toj istoj sceni sa Selyese (Stannisovom ženom) kaže da ima dosta napitaka da zavaraju ljudsko oko. Tako da je koristila i napitke da zavara ljude. Isto tako u ovoj sceni sinoć kamera sa fokusira na napitke dajući do znanja da imaju i oni neku svrhu.
User avatar
Brkooo
Posts: 10359
Joined: 15/12/2011 22:23
Location: Where Eagles Dare

#8033 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Brkooo »

sjever pamti :D
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8034 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Al' je dobraaaaa :-) :-)
User avatar
House
Posts: 51376
Joined: 17/03/2010 15:36

#8035 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by House »

ovdje spoilera ko u priči :oops: :oops: upravo skidam torrent,stigli titlovi i tako to 8)
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#8036 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by animus »

Meni je dobra epizoda. Dosta se radnje desilo. Znale su puno gore biti prve epizode.
User avatar
Riddle
Posts: 8504
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#8037 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

AleksoMKD wrote:Nije frka ako je u igri najstarija Doranova cerka Ariana (u knjizi) ali iako na kopilad u Dornu gledaju bolje nego u ostatku Westerosa ne vidim logiku zasto bi plemstvo sledilo svalerku pokojnog Oberina i njegove 3 cerke koje samo sto su ubile princa Dornea i njegovog sina (Oberinovog unuka)
Kinslaying je strasan zlocin i proricem da ce pescane zmije umreti gadno.
Ma nista ona, nije bila ni prosle sezone, a ni sad je nema na spisku uloga. To je to sto se tice Dornea mislim. Negdje sam procitao da su ona dvojica rekli kako je Dorne prosle sezone ubacen samo zato da Jaime i Bronn imaju sta raditi. :lol:

Kako samo Areo Hotah poginu. :lol:
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8038 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Riddle wrote: Kako samo Areo Hotah poginu. :lol:
Furaju ga od kako je Dorna uvedena u seriju ozbiljnije... i onda ovako pogine... :lol: :lol: :-)
kakavdanakneiskustvu
Posts: 66000
Joined: 03/08/2010 19:04

#8039 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

nema teorije da svima imena popamtim
User avatar
pici
Posts: 46380
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8040 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Jon uskoro zauzima Oštrozimlje, kao nasljednik Targaryen i Starka, ujedinuje sjever i kreće na Dubrovnik... Daenerys Targaryen uz pomoć Drogona zavlada Dothrakijima i ide zauzimanje Essosa... Bran Stark postaje polubog i obračunava se sa kraljem bijelih šetača... jebiga eto vam, sad gaste TV i Torrente i idite u kafiće da ganjate trebe.
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#8041 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by axe22 »

pici wrote:Jon uskoro zauzima Oštrozimlje, kao nasljednik Targaryen i Starka, ujedinuje sjever i kreće na Dubrovnik... Daenerys Targaryen uz pomoć Drogona zavlada Dothrakijima i ide zauzimanje Essosa... Bran Stark postaje polubog i obračunava se sa kraljem bijelih šetača... jebiga eto vam, sad gaste TV i Torrente i idite u kafiće da ganjate trebe.

jos samo da nas ispostujes linkovima za epizode i to je to, mogli bi ugasiti torrente i tv.
hhh
User avatar
Riddle
Posts: 8504
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#8042 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

Capajebo wrote:
Riddle wrote: Kako samo Areo Hotah poginu. :lol:
Furaju ga od kako je Dorna uvedena u seriju ozbiljnije... i onda ovako pogine... :lol: :lol: :-)
Ma pateticno skroz. Onakva planina od covjeka da umre odmah od jednog uboda neke bukvalno djevojcice. Moze se komotno okrenuti i vrat joj zavrnuti. Je li ono bila ona Bad pussy? :lol:

Mislio sam da cu vidjeti kako ih Doran sve raspoređuje po kraljevstvu i da se objasni zasto, jako me zanima sta on smislja. Ovako sve nade ubise u prvoj epizodi.
User avatar
pici
Posts: 46380
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8043 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

axe22 wrote:
pici wrote:Jon uskoro zauzima Oštrozimlje, kao nasljednik Targaryen i Starka, ujedinuje sjever i kreće na Dubrovnik... Daenerys Targaryen uz pomoć Drogona zavlada Dothrakijima i ide zauzimanje Essosa... Bran Stark postaje polubog i obračunava se sa kraljem bijelih šetača... jebiga eto vam, sad gaste TV i Torrente i idite u kafiće da ganjate trebe.

jos samo da nas ispostujes linkovima za epizode i to je to, mogli bi ugasiti torrente i tv.
hhh
trenutno sam na vajberu s debelim prdonjom...

Image
axe22
Posts: 2846
Joined: 11/03/2013 21:21

#8044 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by axe22 »

pici wrote:
axe22 wrote:
pici wrote:Jon uskoro zauzima Oštrozimlje, kao nasljednik Targaryen i Starka, ujedinuje sjever i kreće na Dubrovnik... Daenerys Targaryen uz pomoć Drogona zavlada Dothrakijima i ide zauzimanje Essosa... Bran Stark postaje polubog i obračunava se sa kraljem bijelih šetača... jebiga eto vam, sad gaste TV i Torrente i idite u kafiće da ganjate trebe.

jos samo da nas ispostujes linkovima za epizode i to je to, mogli bi ugasiti torrente i tv.
hhh
trenutno sam na vajberu s debelim prdonjom...

Image

I jesi ga pitao je li bilo sta sa "Sibel Kekilli"??? ili samo prijatelji
User avatar
animus
Posts: 5728
Joined: 21/06/2012 13:13

#8045 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by animus »

Ima onaj lik iz Dorne sto je otisao na istok preko mora po vojsku. Cini mi se sin od ovog princa. Kad se on pojavi i ako se pojavi mogla bi dorna biti pravo bitna.
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#8046 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cenecimoveocino »

onako epizoda
User avatar
annoy
Posts: 4645
Joined: 09/01/2014 02:52

#8047 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by annoy »

Dakle koje su šanse da Jorah nađe taj prsten :lol:

Dorne su nevjerojatno usrali :-)

Ostatak može proći
Što se tiče Stannisa - dok ne vidimo tijelo, može biti i mrtav i živ. Schrodinger's Stannis :D
User avatar
Truba
Posts: 93824
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija
Grijem se na: Plin i struju
Horoskop: Vodolija
Contact:

#8048 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Truba »

meeeh
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#8050 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dezurni_ucenik »

Sliver wrote:
Capajebo wrote:Al' je dobraaaaa :-) :-)
I babu bih gratis ako treba :D

I ja bih ga vala babi tutno :D

Image
Post Reply