Ako ETF prodje (a naznake su da ce proc) onda je moguc monsterbullrun, puno veci od onog 2017... al dotad trebaju korpe bit nafilovane..Pitar_na_motoru wrote:Do kad bi moglo padati, ima li naznaka nekih?
Bitcoin & crypto svijet
Moderator: anex
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8026 Re: Bitcoins
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8028 Re: Bitcoins
SEC prebacila odluku o ETF na kraj Septembra 
- parappa
- Posts: 3713
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#8030 Re: Bitcoins
kupuje li ko sta?
iota i eos na sale-u
iota i eos na sale-u
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8031 Re: Bitcoins
Meni je trenutno pre papreno za kupovat. A znam da ce mi bit krivo sto nisam tamo pred bozic 
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#8032 Re: Bitcoins
Kako ti je prepapreno sad kad si kupovao kad je bilo 50% skuplje?
- parappa
- Posts: 3713
- Joined: 02/09/2014 21:43
- Grijem se na: struju
- Vozim: Lotus Esprit TurboSE
#8033 Re: Bitcoins
Možda se istrošio čovjek... Ali svi smo kupovali za duplo više pa i troduplo nažalost... A pošto ove godine neću na odmor možda ipak još malo kupimdrndalo wrote:Kako ti je prepapreno sad kad si kupovao kad je bilo 50% skuplje?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#8035 Re: Bitcoins
Ma znam, navikao damiliju na more, pa ga u crno zavili... I sladoled hoce svaki dan...parappa wrote:Možda se istrošio čovjek... Ali svi smo kupovali za duplo više pa i troduplo nažalost... A pošto ove godine neću na odmor možda ipak još malo kupimdrndalo wrote:Kako ti je prepapreno sad kad si kupovao kad je bilo 50% skuplje?
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
#8036 Re: Bitcoins
sta je sa bitcoinom, jos malo pa "upo" na 5 K.
Ako mogu sta pomoci, recte, ja cu objaviti na svom twitter accountu.
Ako mogu sta pomoci, recte, ja cu objaviti na svom twitter accountu.
Last edited by victom on 01/03/2021 04:01, edited 3 times in total.
- phillie
- Posts: 9493
- Joined: 01/05/2008 15:32
- Location: vrijeme, prostor - zdra'o
#8037 Re: Bitcoins
Nahrani cuke i nista ne diraj

- KAMI666
- Posts: 1141
- Joined: 02/07/2006 01:45
- Location: Aljaska
#8038 Re: Bitcoins
phillie wrote:Nahrani cuke i nista ne diraj![]()
- victom
- Posts: 4062
- Joined: 04/04/2012 17:15
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8040 Re: Bitcoins
Zato sto trenutno niko ne moze reci dokle ide spirala na dole ni gdje ce valuta pronaci dno. Jednostavno su se sve moguce TA prodikcije srusile ko kule od karata...drndalo wrote:Kako ti je prepapreno sad kad si kupovao kad je bilo 50% skuplje?
Cim se bude dno naziralo kupujem naravno, dje onaj Higuita?
- drndalo
- Posts: 25040
- Joined: 26/06/2006 16:34
- Location: Sarajevo
#8041 Re: Bitcoins
Kopa rupu na plazi da moze jos nize pasti Bitcoin... 
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8043 Re: Bitcoins
Naravno, samo hodl. Ko sad prodaje sam je kriv.
- 512MB
- Posts: 11212
- Joined: 03/01/2014 22:39
- Location: ¯\_(ツ)_/
#8044 Re: Bitcoins
Teskomadner wrote:Jos malo
- CPT
- Posts: 6246
- Joined: 16/05/2018 11:13
#8045 Re: Bitcoins
512MB wrote:Naravno, samo hodl. Ko sad prodaje sam je kriv.

- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#8046 Re: Bitcoins
Vala, ja sam se nadomirio s XRP na 0,45, na IQO, a na Binance ga sa 150 digao na 300. I lagani hodl.
Nego, nisam pratio zadnjih 20-ak dana, malo se brckao, ali za li se razlog ovog trenutnog pada?
Nego, nisam pratio zadnjih 20-ak dana, malo se brckao, ali za li se razlog ovog trenutnog pada?
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#8047 Re: Bitcoins
Odluka SEC-a odlozena do kraja septembraDozer wrote:Vala, ja sam se nadomirio s XRP na 0,45, na IQO, a na Binance ga sa 150 digao na 300. I lagani hodl.
Nego, nisam pratio zadnjih 20-ak dana, malo se brckao, ali za li se razlog ovog trenutnog pada?
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#8048 Re: Bitcoins
Sta je sad SEC...
- славянин
- Posts: 11277
- Joined: 30/05/2013 21:43
- Location: Tuzla,Sarajevo i dalje :)
#8049 Re: Bitcoins
Dozer wrote:Sta je sad SEC...
Pogadjaj dvaput
- Dozer
- Posts: 32999
- Joined: 19/09/2008 10:14
- Location: Zemlja maloumne ENV matrice...
#8050 Re: Bitcoins
A sta treba da odluce? Nisam u toku...

