Telemach - ALL ABOUT 4
Moderator: Benq
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#8026 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kad ste već razvezali o MMDS-u, je li novi priključak besplatan uz ugovor na 24 mjeseca?
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8027 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
"Svaki novi korisnik MMDS usluge dobiva promotivno Osnovni i HBO paket besplatno u toku prvog obračunskog perioda. Nakon promotivnog perioda, ostaje Vam aktivan Osnovni + HBO paket, ukoliko prije isteka promotivnog perioda (do 25-tog u mjesecu) ne izaberete drugi paket.anonimnaosoba wrote:Kad ste već razvezali o MMDS-u, je li novi priključak besplatan uz ugovor na 24 mjeseca?
Na raspolaganju su Vam opcije Ugovora na 24 mjeseca i opcija Bez ugovora o minimalnom korištenju usluge.
Ukoliko se Ugovorom opredjelite da ćete uslugu koristitinajmanje 24 mjeseca, u tom slučaju oslobađate se plaćanja naknade na ime priključenja MMDS usluge i mjesečne naknade za korištenje MMDS opreme."
Cjenovnik MMDS usluge
Last edited by Tiger 033 on 25/07/2013 14:52, edited 1 time in total.
- anonimnaosoba
- Posts: 2015
- Joined: 05/01/2012 00:01
- Location: JOSIP KVESIĆ 3 !!!
- Contact:
#8028 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
To je i ranije pisalo, ali je i pisalo da je priključak 40 KM, što sad ne vidim na stranici... Hvala 
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8029 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ma dobro to sto pise ima li neko u praksi da je probao i da fino fercera ..doff wrote:Mustang1 wrote:Ima li neko da je uzeo ovaj hard disk i ovu uslugu snimanja .. Na ovom letku uz racun sto je dosao pise da je 4.5 KM mjesecno i da imas pauziranje zivog programa .. Jel moze premotavanje i to ? Ili samo zaustavit (ne vidim svrhu samo zaustavljanja pa zato pitam )Uz Uslugu snimanja 320 GB biće vam omogućeno zakazivanje snimanja iz elektronskog programskog vodiča (EPG), pauziranje i premotavanje unazad programa koji ide uživo.
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8030 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ne moze se porediti slika na topfield i deltine reciverima sa ovim amico reciverom. Razlika drasticna,odmah se vidi, slika previse dobra da bi bila istinita na amico rec. Ovo je provjeren info. Ako nista, cika Google je tu, pa usporedite specifikacije recivera. Jedina zamjerka je sto nema hdmi izlaz.
Internet preko mmds-a radi odllicno,moj komsija ima,nikad za ovo godinu i nesto se nije pozalio da mu prekida ili sl.
Najvjerovatnije da i ja prelazim na ovaj mmds net, odjavljujem adsl bht.
Tapatalk 4 Beta
Internet preko mmds-a radi odllicno,moj komsija ima,nikad za ovo godinu i nesto se nije pozalio da mu prekida ili sl.
Najvjerovatnije da i ja prelazim na ovaj mmds net, odjavljujem adsl bht.
Tapatalk 4 Beta
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8032 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ovaj Telemacov "AMIKO" NEma, ali ima ih i sa HDMI izlazom npr. ovajvan helsing wrote:Jedina zamjerka je sto nema hdmi izlaz
Amiko Alien² FullHD HDTV Twin Tuner 2xDVB-S2

- ami8
- Posts: 489
- Joined: 23/05/2010 19:01
#8033 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Dobra informacijavan helsing wrote:Ne moze se porediti slika na topfield i deltine reciverima sa ovim amico reciverom. Razlika drasticna,odmah se vidi, slika previse dobra da bi bila istinita na amico rec. Ovo je provjeren info. Ako nista, cika Google je tu, pa usporedite specifikacije recivera. Jedina zamjerka je sto nema hdmi izlaz.
Internet preko mmds-a radi odllicno,moj komsija ima,nikad za ovo godinu i nesto se nije pozalio da mu prekida ili sl.
Najvjerovatnije da i ja prelazim na ovaj mmds net, odjavljujem adsl bht.
Tapatalk 4 Beta
Znači ne gine nam skart.Tiger 033 wrote:Ovaj Telemacov "AMIKO" NEma, ali ima ih i sa HDMI izlazom npr. ovajvan helsing wrote:Jedina zamjerka je sto nema hdmi izlaz
Amiko Alien² FullHD HDTV Twin Tuner 2xDVB-S2
Inače imam jednog druga koji radi u Telemachu na održavanju, često mi je prije znao valjati kada je bilo problema sa MMDS-om, u zadnje vrijeme hvala bogu vrlo rijetko trokira. Pa ću preko njega pokušati doći do još informacija iz prve ruke, ipak nije malo vezati se 24 mjeseca ugovorom, treba to dobro provjeriti. Pošto trenutno imam dva Deltaline-a možda bih pokušao na varijantu da jedan ostane a drugi da mi daju ovaj Amico ako je to moguće jer je ionako drugi tv CRT a ja koliko primjećujem ionako se signal unazad pola godine-godinu i preko Deltaline-a znatno popravio na većini kanala, naročito domaćih.
- van helsing
- Posts: 2093
- Joined: 01/04/2010 19:34
#8034 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Na testu je bio i amico sa hdmi izlazom, ali se od njega odustalo,da li zbog cijene,da li zbog nestabilnog sw-a,ne znam.
Takodje u opticaju je bio jos jedan amico,ssd 560,ali se izgleda ovaj 550 pokazao najstabilnijim.
Tapatalk 4 Beta
Takodje u opticaju je bio jos jedan amico,ssd 560,ali se izgleda ovaj 550 pokazao najstabilnijim.
Tapatalk 4 Beta
- Tiger 033
- Posts: 8736
- Joined: 12/11/2010 09:47
- Location: Sarajevo
#8035 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ovaj 550 je oko 100KM na piku ih ima po 50KM...valjda ce biti DOBRE duse pa ce nam podjeliti barem po 1 kom.van helsing wrote:Na testu je bio i amico sa hdmi izlazom, ali se od njega odustalo,da li zbog cijene,da li zbog nestabilnog sw-a,ne znam.
Takodje u opticaju je bio jos jedan amico,ssd 560,ali se izgleda ovaj 550 pokazao najstabilnijim.
Tapatalk 4 Beta
- Kinaski
- Posts: 7634
- Joined: 08/05/2011 22:52
#8036 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ako ja licno kupim taj resiver , trebam li zvati one sta iz telemaha ili sam mogu prikopcat to i te stvari
- un1ted
- Posts: 9957
- Joined: 20/10/2012 13:29
- Location: Tema onih koji zaradjuju do 500KM viewtopic.php?f=77&t=82867&p=17676078#p17676
#8037 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Eto, vise nije moguce gledati d3go na drugim mrezama, tj drugom internetu tipa BHT ADSL 
-
doff
- Posts: 2583
- Joined: 02/10/2011 17:43
- Location: ZenicaCity
#8038 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Možeš ti prikopčati ali nečeš moći gledati dok tamo ne odobre mac adresu uređaja, pošto se digitalna dodatno plača.Kinaski wrote:Ako ja licno kupim taj resiver , trebam li zvati one sta iz telemaha ili sam mogu prikopcat to i te stvari
Puno se o tome ovdje pisalo pa ljudi skontali da su imali grešku, jbg sadun1ted wrote:Eto, vise nije moguce gledati d3go na drugim mrezama, tj drugom internetu tipa BHT ADSL
- hare_ap
- Posts: 17
- Joined: 12/06/2009 20:17
#8039 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Otključali kanale, a na sredini stoji niste preplaćeni na ovaj kanal pozovite kontakt centar. Jeli opet do resivera ili je svima tako? 
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8040 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Otkljucani svi kanali
-
sarajevo_com
- Posts: 88
- Joined: 07/05/2013 23:47
#8041 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
To se i meni dešavalo na starom resiveru, dok na v 2.0 kad otkljucaju onda nema porukehare_ap wrote:Otključali kanale, a na sredini stoji niste preplaćeni na ovaj kanal pozovite kontakt centar. Jeli opet do resivera ili je svima tako?
-
motorola01
- Posts: 4147
- Joined: 28/04/2011 13:27
#8042 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Hebo li te patak banjalucki, ja poletio da vidim kad sve zakljucanoMustang1 wrote:Otkljucani svi kanali
-
Mustang1
- Posts: 29965
- Joined: 29/12/2010 17:31
#8043 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Pa otkljucano je i sada 
- Decerto
- Posts: 2443
- Joined: 14/09/2010 07:58
- Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
- Contact:
#8044 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
motorola01 wrote:Hebo li te patak banjalucki, ja poletio da vidim kad sve zakljucanoMustang1 wrote:Otkljucani svi kanali
ugasi pa upali resiver na prekidacu.
- hare_ap
- Posts: 17
- Joined: 12/06/2009 20:17
#8045 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Uvijek na štetu starih korisnikasarajevo_com wrote:To se i meni dešavalo na starom resiveru, dok na v 2.0 kad otkljucaju onda nema porukehare_ap wrote:Otključali kanale, a na sredini stoji niste preplaćeni na ovaj kanal pozovite kontakt centar. Jeli opet do resivera ili je svima tako?
50 KM zamjena resivera???
-
sarajevo_com
- Posts: 88
- Joined: 07/05/2013 23:47
#8046 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Jeste 50 KM ... preskupo za nešto što nije u tvom vlasništvu . Ja ga ne bi nikad zamjenio da nisam prešao na skuplji paket i dobio "gratis" taj resiverhare_ap wrote:Uvijek na štetu starih korisnikasarajevo_com wrote:To se i meni dešavalo na starom resiveru, dok na v 2.0 kad otkljucaju onda nema porukehare_ap wrote:Otključali kanale, a na sredini stoji niste preplaćeni na ovaj kanal pozovite kontakt centar. Jeli opet do resivera ili je svima tako?![]()
50 KM zamjena resivera???
- Maharadza
- Posts: 17072
- Joined: 30/01/2013 15:13
#8047 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ima i tu pametna solucija: Odjaviš se, sačekaš koju sedmicu i prijaviš ponovo = novi korisnik i dobiješ resiver!hare_ap wrote:Uvijek na štetu starih korisnikasarajevo_com wrote:To se i meni dešavalo na starom resiveru, dok na v 2.0 kad otkljucaju onda nema porukehare_ap wrote:Otključali kanale, a na sredini stoji niste preplaćeni na ovaj kanal pozovite kontakt centar. Jeli opet do resivera ili je svima tako?![]()
50 KM zamjena resivera???
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66029
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8048 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
zna li se dokad su svi kanali otključani?
- Reglan
- Posts: 5012
- Joined: 04/01/2010 13:51
- Location: Usa
- Contact:
#8049 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Ajd sad nek moderator brise ovo dok nisu skontali. 
-
kakavdanakneiskustvu
- Posts: 66029
- Joined: 03/08/2010 19:04
#8050 Re: Telemach - ALL ABOUT 4
Kod mene nisu otkljucani svi kanali

