Logosoft

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
Big Ben
Posts: 171
Joined: 17/12/2010 23:44

#8001 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Big Ben »

Razmišljam i gledam programsku novu programsku shemu i pitam se zašto je ta Arena tako posebna da je nude u 2 posebna paketa. Zašto Sport Klub ne nude u posebnom paketu? Arena prenosi Copu, Ligue 1, Serie A i Ligu šampiona. Jedino od toga što ja pratim je Liga šampiona. SK prenosi Premier League i Primeru. No brainer.

Onda krenem čitati malo o Telekomu Srpske i Telekomu Srbije i na wikipediji naletim na ovo:

Telekom Srbija acquired a 65% controlling stake in Telekom Srpske for 646 million euros in 2006. outbidding Telekom Austria with an offer of 467 million euros. Telekom Srbija also broadcast cable channel Arena Sport 1,2,3 and 4.

Odnosno:

Telekom Srbija is the majority owner of cable TV channel Arena Sport 1, 2, 3 and 4. Arena Sport is a sports TV channel and it broadcast its contents to 4 channels via satellite or cable networks. It serves the following countries: Bosnia and Herzegovina, Croatia, Montenegro, Republic of Macedonia and Serbia.

Ponuditi HD kanale kao dodatni paket u neku ruku razumijem, ali sve dok jbn SD kanale daješ ljudima u osnovnom paketu. :twisted:
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8002 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

@ Big Ben upravu si za arene i to sam par puta napisao:
Meni je samo nelogicno Arene HD i SD da su u razlicitim paketima. Npr. uzme neko HD paket ima arene HD i druge HD kanale. Dodje do prekida optike i arene HD nerade a one arene SD u vecini slucajeva rade a nemoze ih se gledati jer nije uzeo arena paket.
moke_31
Posts: 1985
Joined: 18/05/2011 14:54

#8003 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by moke_31 »

Image

Provjera brzine ba telemachovom serveru.

Počelo se sa niskim udarcima :D
User avatar
semirsar
Posts: 9060
Joined: 24/08/2008 22:53
Location: raj'voSa
Contact:

#8004 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by semirsar »

Vidi... fakat pocelo?! :shock:

Image

Image
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8005 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

RTL Kockica umjesto B92, kolko upratih
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8006 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:RTL Kockica umjesto B92, kolko upratih
Da nema vise b92 sad RTL Kockica, na snimalici sve sto bi snimljeno na b92 sad mi stoji RTL Kockica. Istekao ugovor izgleda...

EDIT: Samo da napomenem da je RTL kockica, u kablovskog operatera TXTV na podrucju Tuzlanskog kantona, dosla u februaru i istog tog mjeseca ostali bez b92. Znaci 10 mjeseci je trebalo. Meni zao b92 gledao sam ga cesto u zadnje vrijeme.
Last edited by MTV on 24/12/2014 18:10, edited 2 times in total.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8007 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Novo prodajno mjesto u Importanne centru

Logosoft nastavlja sa prazničnim iznenađenjima! Nakon što smo nedavno doveli Deda Mraza u Sarajevo povodom nadolazećih praznika, prednovogodišnje druženje sa korisnicima se nastavlja, ovoga puta u Imporatanne centru. Svi koji odluče da posjete prodajno mjesto Logosofta u Importanne centru, moći će da se druže, popričaju i fotografišu sa Mrazicama u narednim danima. One će sve zainteresovane upoznati sa Logosoftovim novim paketima integrisanih usluga, koje sada uključuju i mobilnu telefoniju sa najnižim cijenama SMS poruka, te brz i pouzdan mobilni internet, a kao nagradu svi će dobiti slatka iznenađenja.


Sa Mrazicama se možete družiti u narednim terminima:
• 25. decembar - od 12.00 do 15.00
• 27. decembar - od 11.00 do 14.00

Podsjećamo i da su dobro poznate usluge Logosofta sada smještene u fantastične novogodišnje LoGO! pakete, pod nazivima DUO+, TRIO, TRIO mobile, te TRIO+, kao i QUADRO i QUADRO+.

Ukoliko se odlučite da koristite jedan od LoGO! Paketa tokom naredna 24 mjeseca, možete ostvariti čak 50% popusta na pretplatu za prva četiri mjeseca, a ukoliko potpišite ugovor sa minimalnim trajanjem od 12 mjeseci, dobićete 50% popusta na pretplatu za prva dva mjeseca.

Ova sjajna ponuda ne završava sa praznicima, već traje čak do 15. marta 2015. godine, a vaše je samo da odaberete paket koji vam najviše odgovara.

Vaš Logosoft

https://www.lol.ba/Novosti.aspx?id=d9fb ... ac53d84c59
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8008 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:RTL Kockica umjesto B92, kolko upratih
Da nema vise b92 sad RTL Kockica, na snimalici sve sto bi snimljeno na b92 sad mi stoji RTL Kockica. Istekao ugovor izgleda...

EDIT: Samo da napomenem da je RTL kockica, u kablovskog operatera TXTV na podrucju Tuzlanskog kantona, dosla u februaru i istog tog mjeseca ostali bez b92. Znaci 10 mjeseci je trebalo. Meni zao b92 gledao sam ga cesto u zadnje vrijeme.
Ionako se gase 31.12.2014
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8009 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Znam mogli su ostaviti jos 6 dana. :sad: Postaju OTV kao drugi kanal Prve. Ne zamjeri ja malo kukam :roll:

Edit: Radi preko mozaika al kad ga odaberem otvori RTL Kockicu.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8010 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:Znam mogli su ostaviti jos 6 dana. :sad: Postaju OTV kao drugi kanal Prve. Ne zamjeri ja malo kukam :roll:

Edit: Radi preko mozaika al kad ga odaberem otvori RTL Kockicu.
Kukam i ja malo zbog podjele SUPERTV na pakete al opet mislim da ću ostati jer nekako mi najbolja ponuda bar za mene. Samo računicu baciti za najbolji paket.
User avatar
Qler
Posts: 25835
Joined: 18/10/2004 14:49
Location: Sarajevo

#8011 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Qler »

Zvao ih juce da pitam sta je sa onih 70KM i da li stari korisnici moraju potpisati ugovor, i rekose mi se javiti kad saznaju info u toku dana.. i evo jos niko nista...
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8012 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote:
MTV wrote:Znam mogli su ostaviti jos 6 dana. :sad: Postaju OTV kao drugi kanal Prve. Ne zamjeri ja malo kukam :roll:

Edit: Radi preko mozaika al kad ga odaberem otvori RTL Kockicu.
Kukam i ja malo zbog podjele SUPERTV na pakete al opet mislim da ću ostati jer nekako mi najbolja ponuda bar za mene. Samo računicu baciti za najbolji paket.
Koji sam ja pacenik gledam zlatni krug preko mozaika 8-)
Nisi jedini koji kuka za podjelu kanala. Ocito ima vise korisnika koje boli briga za to pa idu za vise megabajta. Postujem svak gleda sta njemu odgovoara. Meni je jos uvijek odlicna ponuda al mislim kako je krenulo da ce biti Super TV kao Open TV (nekudim nista samo komentarisem).
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8013 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote:
MTV wrote:Znam mogli su ostaviti jos 6 dana. :sad: Postaju OTV kao drugi kanal Prve. Ne zamjeri ja malo kukam :roll:

Edit: Radi preko mozaika al kad ga odaberem otvori RTL Kockicu.
Kukam i ja malo zbog podjele SUPERTV na pakete al opet mislim da ću ostati jer nekako mi najbolja ponuda bar za mene. Samo računicu baciti za najbolji paket.
Koji sam ja pacenik gledam zlatni krug preko mozaika 8-)
Nisi jedini koji kuka za podjelu kanala. Ocito ima vise korisnika koje boli briga za to pa idu za vise megabajta. Postujem svak gleda sta njemu odgovoara. Meni je jos uvijek odlicna ponuda al mislim kako je krenulo da ce biti Super TV kao Open TV (nekudim nista samo komentarisem).
Nevjerujem da će ovako ostati što se tiće TV-a, i da će vratiti kako je bilo i nek naplačuju samo HD kanale ako baš mora. I opet u pitanju je LOL,a ne M-TEL.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8014 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

afannedim wrote: Nevjerujem da će ovako ostati što se tiće TV-a, i da će vratiti kako je bilo i nek naplačuju samo HD kanale ako baš mora. I opet u pitanju je LOL,a ne M-TEL.
Nadam se da hoce. I onda bi mi se LOGO Trio isplatio al bi opet bio skuplji.
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8015 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

MTV wrote:
afannedim wrote: Nevjerujem da će ovako ostati što se tiće TV-a, i da će vratiti kako je bilo i nek naplačuju samo HD kanale ako baš mora. I opet u pitanju je LOL,a ne M-TEL.
Nadam se da hoce. I onda bi mi se LOGO Trio isplatio al bi opet bio skuplji.
Ovo ovako im se ne isplati sigurno bezveze pink paket sa nekim HD kanalima i pornjava.
User avatar
MeanMachine
Posts: 1175
Joined: 09/03/2011 20:47

#8016 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MeanMachine »

Evo čisto da ponovim svoje ranije pitanje (sigurno je neko upućen u detalje): u slučaju uzimanja LoGO! TRIO paketa + HD paketa u SuperTV-u da li je potrebno dodatno plaćati 3 KM + PDV za zamjenu SD receivera sa HD receiverom ili je to uračunato u cijenu ( 40 + 8 ) KM + PDV (TRIO + HD)? Pretpostavljam da je potrebno dodati i ove 3 KM, ali možda ipak neko ima provjerenu informaciju.
Last edited by MeanMachine on 24/12/2014 23:00, edited 1 time in total.
chemix
Posts: 105
Joined: 27/09/2012 08:11

#8017 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by chemix »

deleted
neko_sa_strane
Posts: 2687
Joined: 04/04/2013 12:06

#8018 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by neko_sa_strane »

Da se i ja požalim na Logosoft. U stvari prvi put se žalim na Logosoft jer je sve do sada radilo kako treba. Prije par dana preselio sam se iz Hrasnog na Grbavicu i riješio sam da zadržim providera. Danas su dolazili njihovi tehničari. Nisu mogli isprobati da nema nekih problema jer su se baterije daljinskog istrošile. Vrativši se s posla zamijenio sam baterije a onda je uslijedio šok. Od 170 kanala slike ima samo na BHT-u i RTRS-u. Sutra ih moram ponovo zvati. Ovo se prvi put dogodilo.
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8019 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

neko_sa_strane wrote:Da se i ja požalim na Logosoft. U stvari prvi put se žalim na Logosoft jer je sve do sada radilo kako treba. Prije par dana preselio sam se iz Hrasnog na Grbavicu i riješio sam da zadržim providera. Danas su dolazili njihovi tehničari. Nisu mogli isprobati da nema nekih problema jer su se baterije daljinskog istrošile. Vrativši se s posla zamijenio sam baterije a onda je uslijedio šok. Od 170 kanala slike ima samo na BHT-u i RTRS-u. Sutra ih moram ponovo zvati. Ovo se prvi put dogodilo.
Jesi li pokusao ovo:
MENU - OSTALO - RESET i
MENU - POSTAVKE - POCETNE POSTAVKE - pin je 1234. (Gubi se tvoj raspored kanala)
Prije toga ugasiti modem na 5 minuta.

Ako nista ne pomaze do njih je. Inace te sve ovo ispitaju: jeste li uradili ovo ono?
User avatar
MTV
Posts: 15232
Joined: 21/08/2013 19:39

#8020 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by MTV »

Nadam se da ce vratiti b92 ili ovaj novi sto ce da bude OTV. Jos uvijek radi preko mozaika ali kad kliknem na njega vodi me na RTL Kockicu. I nek skinu zatamljenje RTL Kockice u periodu 19:00 do 20:00 kad je isla Kriza/Lud Zbunjen Normalan na b92.
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8021 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

MTV wrote:
neko_sa_strane wrote:Da se i ja požalim na Logosoft. U stvari prvi put se žalim na Logosoft jer je sve do sada radilo kako treba. Prije par dana preselio sam se iz Hrasnog na Grbavicu i riješio sam da zadržim providera. Danas su dolazili njihovi tehničari. Nisu mogli isprobati da nema nekih problema jer su se baterije daljinskog istrošile. Vrativši se s posla zamijenio sam baterije a onda je uslijedio šok. Od 170 kanala slike ima samo na BHT-u i RTRS-u. Sutra ih moram ponovo zvati. Ovo se prvi put dogodilo.
Jesi li pokusao ovo:
MENU - OSTALO - RESET i
MENU - POSTAVKE - POCETNE POSTAVKE - pin je 1234. (Gubi se tvoj raspored kanala)
Prije toga ugasiti modem na 5 minuta.

Ako nista ne pomaze do njih je. Inace te sve ovo ispitaju: jeste li uradili ovo ono?
Gdje si na Grbavici, koliko znam tamo fercera i kad nema neta?!
Sakazulu
Posts: 2368
Joined: 28/04/2012 08:02

#8022 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by Sakazulu »

Čestit Božić i želimo božični paket za 15 KM godišnje :)
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8023 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

Čestiti Božić i da nam vrate SUPER TV kaoi do sada što je bio.
User avatar
lolovac
Posts: 7
Joined: 17/04/2013 20:53

#8024 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by lolovac »

Sretni praznici. Ostavite stare korisnike na miru. :lol:
User avatar
afannedim
Posts: 4228
Joined: 25/01/2011 09:26
Location: Bašćaršija

#8025 Re: Logosoft ALL ABOUT

Post by afannedim »

lolovac wrote:Sretni praznici. Ostavite stare korisnike na miru. :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: toooooo popustite nas
Post Reply