Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Najbolji i najgori filmovi, serije, sve o sedmoj umjetnosti...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#8001 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Nista specijalno, nista novo otkriveno sto vec nismo znali.
User avatar
Jack Be Nimble
Posts: 11667
Joined: 15/01/2010 18:31

#8003 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Jack Be Nimble »

Sranjeeeeeee.....50 minuta i samo na kraju sise..a onda :sad: Strahota. Nije ni HBO sto je nekad bio.
User avatar
SanskiBiser
Posts: 9154
Joined: 14/05/2007 02:18
Location: Unsko-Sansko-Migrantski Kanton

#8004 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by SanskiBiser »

Joooj, ko ce sad docekati narednu uf uf, da bog da HBO postao ko' NETFLIX. :-)
User avatar
cenecimoveocino
Posts: 2546
Joined: 31/12/2013 23:00
Location: Zenica

#8006 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by cenecimoveocino »

Sta je to niste odusevljeni sem sto neko spomenu sise :mrgreen:

skidam danas,vcrs nekad pogledat
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8007 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Hoste da vam kajem sHa je bilo na kraju serije :mrgreen:
User avatar
dzeno123
Posts: 1843
Joined: 20/04/2009 20:39
Location: Dreamland

#8009 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by dzeno123 »

Jel se pojavila na torrentima a da je neki normalan link?
5korpus
Posts: 1186
Joined: 24/07/2015 14:45

#8010 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by 5korpus »

Kad nadjete titlovanu postavite ovdje molim vas.
User avatar
Riddle
Posts: 8504
Joined: 28/01/2011 20:20
Location: Safe Lane

#8011 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Riddle »

Dorne. Dragi boze :lol:
AmirBaa
Posts: 3213
Joined: 05/07/2012 15:14

#8012 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AmirBaa »

e koje sranje od epizode... 80% smo u trailerima vidjeli, imam osjecaj kao da nisam ni gledao nesto novo... Lijepi netflix :thumbup:
User avatar
pici
Posts: 46379
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#8013 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by pici »

Image

najzanimljivije sa njima i kad kalissi ona dvojca olajavaju koji će je prvi jebat...
omar little
Posts: 17390
Joined: 14/03/2008 21:14

#8014 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by omar little »

dobra je epizoda, desilo se stvari dosta, etabliraju se razlicite price. taman za prvu epizodu nove sezone. dorne ce, izgleda, kao i prosle sezone, biti najslabije uradjen dio. you can't have it all, i guess.
User avatar
konahawaii
Posts: 1428
Joined: 11/09/2014 15:27

#8015 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by konahawaii »

dobro epizoda...od svega po malo :)
User avatar
Capajebo
Posts: 22031
Joined: 15/03/2012 02:47
Location: Berzakh bb

#8016 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Capajebo »

Znaci i Dorna ide u rat... nisam ocekiv'o ovako rano moram priznat...
Ubise skoro pa najpametnijeg lika u serijalu tek tako :-) :-)
User avatar
mixone1995
Posts: 3527
Joined: 16/07/2012 19:25

#8017 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by mixone1995 »

Nabacali svega, al' kad skontas skoro pa da i nista novo nismo saznali .. Solidna epizoda uglavnom, nadamo se da ce druga biti jos bolja :mrgreen:
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#8018 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

Najjace kad onome navode sta je bolje od prvog gledanja gole žene. Znaci Dorne idu u rat. Nadam se da je Sansu napokon krenulo na bolje, jbg valjda je dotakla dno.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#8019 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

A ko ce voditi Dorne u ratu?

Ima li zivih Martela jos?
Juliuscezar
Posts: 6717
Joined: 11/05/2014 23:47

#8020 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by Juliuscezar »

AleksoMKD wrote:A ko ce voditi Dorne u ratu?

Ima li zivih Martela jos?
Meni ono lice na neko uvođenje matrijarhata.
Inace su mi nekakve odurne one Dornovske zene.
User avatar
AleksoMKD
Posts: 8156
Joined: 01/03/2012 15:03
Location: Tamo gdje vjecno sunce sja

#8021 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by AleksoMKD »

bhnapoleon1 wrote:
AleksoMKD wrote:A ko ce voditi Dorne u ratu?

Ima li zivih Martela jos?
Meni ono lice na neko uvođenje matrijarhata.
Inace su mi nekakve odurne one Dornovske zene.
Nije frka ako je u igri najstarija Doranova cerka Ariana (u knjizi) ali iako na kopilad u Dornu gledaju bolje nego u ostatku Westerosa ne vidim logiku zasto bi plemstvo sledilo svalerku pokojnog Oberina i njegove 3 cerke koje samo sto su ubile princa Dornea i njegovog sina (Oberinovog unuka)
Kinslaying je strasan zlocin i proricem da ce pescane zmije umreti gadno.
asker
Posts: 3019
Joined: 10/09/2004 18:08
Location: BiH

#8022 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by asker »

Rus Bolton pita psihopatu "ko je ubio Stanisa, da ga nagradim"............ovaj kaze da nezna i to je to. Nigdje tijela, nikakve potvrde, cak ni Bolton da ne zeli da se uvjeri licno da je takav plijen/zvjerka zaista mrtav.
Jonovo tijelo se hladi (a gvozdje se kuje dok je vruce :-D ), vrijeme prolazi a crvena ide malo prilec.
Dorne sta reci, kad ih vidim u onim krpicama ko kanarinci a svaka scena s njima je pretanka.

Jedino Ser Davos sto malo cupa epizodu.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 65999
Joined: 03/08/2010 19:04

#8023 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by kakavdanakneiskustvu »

ne sjecam se,sto je ona mala,kraljica valjda, u zatvoru?
User avatar
IcedMFEarth
Posts: 2634
Joined: 15/08/2011 16:15
Location: http://www.clixsense.com/?6843403

#8024 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by IcedMFEarth »

Lažno svjedočenje.
User avatar
shmizlica
Posts: 57892
Joined: 18/11/2010 14:35
Location: u oku posmatrača

#8025 Re: Game of thrones (zabranjeni spoileri!)

Post by shmizlica »

ne znam šta se bundžije bune, sasvim realna prva epizoda :)
kakavdanakneiskustvu wrote:ne sjecam se,sto je ona mala,kraljica valjda, u zatvoru?
nemoral, ovo, ono....
Post Reply